Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2009., 17:49   #21
ja sam imala zadacnicu na istu ovu temu...ugl. uspoređivala sam njihova djela i pisala vlastito misljenje o njima npr. izrazi ljubavi u boccaccia,petrarke i dantea itd.
__________________
hihihihihiihihihhi:)
shake12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:43   #22
dppo zadar

Da li netko ima možda ispitna pitanja iz predmeta KOGNITIVNI RAZVOJ I UČENJE?
Unaprijed hvala!
DPPO-Zadar
tray is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:47   #23
Quote:
Marinapomorac kaže: Pogledaj post
Ja se ponosim činjenicom da mi jedina knjiga koju san pročitala cijelu ovakve tematike jest Ćelava pjevaćica. Ako knjiga nema formule, brojeve, vijke, matice, i da se unutar knjige nigdi ne spominje upotreba ampermetra, čekića ili kacavide, meni je ta knjiga ravno za u peć. Samo tehničke knjige, matematičke i o fizici vridi čitat. Ne znam gramatiku nit je želin znat. Znan popravit sve u kući. Najgadljivija 4 mjeseca života su mi kad sam morala polagat DPPO u Zadru i slušat predavanja i bit u zgradi okružena sa ljudima koji cijeli svoj život nisu takli kacavidu i provode dan čitajući knjige. Karl Marx, Dante, Tadijanović, Šenoa, same bljezgarije koje ti ne služe u životu. Samo gubiš vrime i kvariš oči. Stoga samo naprid, traži na webu i prepiši dijelove tuđih radova. Ni slučajno nemoj čitat ove gluposti koje ti je zadala profesorica.

Bok! Da li imaš možda ikakva ispitna pitanja iz predmeta KOGNITIVNI RAZVOJ I UČENJE? Polaznik sam DPPO u Zadru.
Unaprijed hvala!
tray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.