Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2008., 14:39   #41
evo ovdje se vidi bolje, no činjenica jest da su njezin ma i ve u konjukciji u znaku riba, dakle na njenu ljepotu padaju muškarci tipa riba kao je jer imam neptun na ac i vladara u 12.

uzmimo renatu sopet ona ima ma 0 ve u ovnu = dakle 99 posto muškaraca su privučeni njoj



Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 15:39   #42
Ajd evo da ti provjerim teoriju, ko pada kad je u pitanju sekstil,ili trigon na tu 'vrstu ljepote' venerin znak ili marsov?
Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 15:45   #43
Meni se čini da žene s Ma 0 Ve ne moraju biti lijepe, ali zrače nekim seksipilom, u svakom slučaju su privlačne. Znaju istaknuti svoje atribute

A za gledanje ljepote je zapravo najvažniji asc i njegov vladar, pa planete na asc, a zatim pozicija So i Ve.

Ljepota je relativan pojam, trebali bi pogledati recimo horoskope baš baš ljepotica, onih koje su neki svjetski ideal ljepote.

Ako uspijem naći podatke od par naših misica javit ću pa da malo usporedimo.
zodiak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:08   #44
Quote:
zodiak kaže: Pogledaj post

Ljepota je relativan pojam, trebali bi pogledati recimo horoskope baš baš ljepotica, onih koje su neki svjetski ideal ljepote.

Ako uspijem naći podatke od par naših misica javit ću pa da malo usporedimo.
znam da Angelina ima Veneru na ac-u,
čini mi se i merlinka isto

zanimljivo je da su obadvije blizanke s venerom i ac-om u ovnu

imam jednu prijateljicu kojaima istu kombinaciju, i prekrasna je

i sve žene koje znam da imaju neku ''lijepu'' planetu u 1. polju ili na ac-u su jako lijepe (pod tim mislim venera, sunce, jupiter - moja mama, frendica, frendica...točno tim redom)
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:12   #45
Angelina Jolie-4.06.1975.


Mene zanima di vi to gledate i skidate programe da bi vidjeli svoje aspekte?
Aj nek meni netko pošalje samo kartu, 29.01.1990 11:20
da mogu pogledati di su mi trigoni, konjunkcije i sl.pliiz

A kak ti znaš u koliko sati je rođena Merlinka ili Angelina?

Monica Bellucci-30.09.1964.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 10.06.2008. at 16:50. Reason: spajanje postova
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 16:31   #46
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
A kak ti znaš u koliko sati je rođena Merlinka ili Angelina?
ne znam, ali našla sam na netu njihove natalne karte...pa valjda su točne

Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Mene zanima di vi to gledate i skidate programe da bi vidjeli svoje aspekte?
odi na www.astro.com

tamo si napraviš profil i sve ti fino izračunaju
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:21   #47
Quote:
Leela kaže: Pogledaj post
Ajd evo da ti provjerim teoriju, ko pada kad je u pitanju sekstil,ili trigon na tu 'vrstu ljepote' venerin znak ili marsov?
što je tu jači marsa više muškaraca pada. osnovna logika.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:22   #48
Quote:
zodiak kaže: Pogledaj post
Meni se čini da žene s Ma 0 Ve ne moraju biti lijepe, ali zrače nekim seksipilom, u svakom slučaju su privlačne. Znaju istaknuti svoje atribute

A za gledanje ljepote je zapravo najvažniji asc i njegov vladar, pa planete na asc, a zatim pozicija So i Ve.

Ljepota je relativan pojam, trebali bi pogledati recimo horoskope baš baš ljepotica, onih koje su neki svjetski ideal ljepote.

Ako uspijem naći podatke od par naših misica javit ću pa da malo usporedimo.

sve planete utječu na naš izgled, a venera je simbol ljepote i ako je jaka dati će ljepotu. uloga ascedenta je da ovdje može samo nešto pokvariti.

ja znam masu žena sa ac djevica koje su jako lijepe iako teortsko uporište gledano sa strane ac-a ne postoji.

znam trebu koja ima ac djevica merkur bezvezeno stavljen u ovna, ali je venera vrlo jaka.

ac je tu samo da pokvari ako može.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:31   #49
ja imam ac u djevici, a veneru u blizancimau 10 kući i radi sekstil s marsom.
nisam sad neka ljepotica, ali muškarci kažu da ima nešto u meni što zrači i na što svi od reda padaju.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:38   #50
fashion girl....ljudi dajte čitajte što pišem: "mnoge privlačne žene su ac djevica iako nema teoretskog uporišta u tome".

ako padaju na tebe si zgodna, koje su to fore sa "zračenjem" mars sextil venera , muškarci privučeni veneri - tebi. to ima i moja sestra ima to ista stvar.

sa ovim aspektom ne možeš biti ružna, kao što ja sa svojima moram biti zgodan.

evo vam link na youtube gdje se u najboljem izdanju vidi Simone Simmons. Mislim da nitko ne može zaključiti da ženska nije prezgodna.

http://www.youtube.com/watch?v=I438RH1oUJc
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 17:54   #51
ma čitam ja što ti pišeš- sori ako sam ispala nepismena samo konstatiram svoju situaciju i ono što doživljavam.
Šta se tiče mars sekstil venera, to sam pročitala na astro.comu kad sam napravila kartu, pa još ni sama neznam kako interpretitat stvari jer kao što rekoh u nekom prethodnom postu teški sam početnik.

i još da se nadovežem mjesec mi je isto u kući s venerom, čitala sam u vezi lica i moram reći da nemam bas savršen ten -problemi s pristićima, pa će bit da je tp onaj negativni dio o čemu si pisao suspirium.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:00   #52
to što je u istoj kući ne znači da su u konjukciji.

astro.com je prije bio mnogo bolji sad su počeli naveliko i naširoko filozofirati pa početnike lako zbune.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:09   #53
na horoskopu.hr napravila natalnu kartu, (super konačno su sve preveli i na hrvatski pa se svatko može snaći)
Prema njima venera i mjesec jesu u konjunkciji.
__________________
Uživam u životu!!!!
FASHION GIRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:30   #54
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
sve planete utječu na naš izgled, a venera je simbol ljepote i ako je jaka dati će ljepotu. uloga ascedenta je da ovdje može samo nešto pokvariti.

ja znam masu žena sa ac djevica koje su jako lijepe iako teortsko uporište gledano sa strane ac-a ne postoji.

znam trebu koja ima ac djevica merkur bezvezeno stavljen u ovna, ali je venera vrlo jaka.

ac je tu samo da pokvari ako može.
Ja sam čula da su ac bikice jako zgodne
Ti zastupaš teoriju da su venera-jarac zgodne, evo ti javlja se još jedna
S time da imam mjesec u ribama, a i hrpu aspekata, točnije konjunkcija s neptunom i uranom, ve,mars itd.
Jedino sam htela pitati kaj znači VE O SATURN u jarcu?
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:37   #55
ve 0 saturn je jaaaaaaaaaaako zanimljiv aspekt. kod njega nema sredine ili ćeš biti ružna ko ku....ili zaista ekstra serijske ljepote ali tek nakon što rodiš bar jedno dijete i prođeš 30 godina.

saturn veneri daje stabilnost i ljepotu.

međutim ima horoskopa gdje venera saturn upropaste sve živo i unakaze lice.

e sad ne znam u kojoj si ti kategoriji.

ako saturn i venera imaju skladne aspekte onda zaista možeš biti jako lijepa, manje jebozovna ali zato porculanski ten i ljepota. to su dvije različite kategorije.

daj mi pojasni točno koje aspekte radi taj tvoj mjesec ? jel sad sam skužio ne možeš imati konjukciju mjeseca i neptuna nikako osim ako nisi fosil. jer ako je mjesec u ribama, neptun je bio jako jako daleko od riba tada. ni sad čak nije u ribama.

aj molim te daj negdje sliku jer me jako baš zanima ta venera 0 saturn.

međutim....moguće je da ti orgazam dolazi sporo ako neki kvadrat ne budi ovu konjukciju, pogledaj opet gdje ti je mars.

što je u konjukciji sa čime ?

ako je venera u konjukciji sa marsom i saturnom, = aspekt mučenja, nikako nije dobro, muškarci ne daju mira, trpljenje = nadam se da to nemaš.

aj stavi cijelu kartu i opiši se kako izgledaš , detaljno

venera 0 saturn daje ili odbojnost prema imanju djece ili teže zatrudnjivanje.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:39   #56
Quote:
FASHION GIRL kaže: Pogledaj post
na horoskopu.hr napravila natalnu kartu, (super konačno su sve preveli i na hrvatski pa se svatko može snaći)
Prema njima venera i mjesec jesu u konjunkciji.
što je orbis manji aspekt djeluje jače a i to opet treba vidjeti. ako je u ovnu bezveze skroz, ista šema ako je raku samo što onda žena ima velike sise, i zaobljeno lice što nije loše, ali metabolički nije dobro. preosjetljvost.

dakle ljudovi stavite karte pa da ja to vidim.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 18:55   #57
http://i18.photobucket.com/albums/b1...onna01/1-1.gif
evo vidi kako sam ružna
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:08   #58
madonna jesi ti to bila boležljiva prije ili ćeš tek postati.

ovako gadno je što mjesec ide prema opoziciji sa saturnom. međutim merkur je na samom stupnju egzaltacije venere što bi značiiiiilo:

ili imaš brata ili sestru koji su jebeno zgodni ili si ti jako jako bila zgodna u mladosti sve zaključno do negdje 21 godine. max 23.

e što nakon toga.

od 1-10 tvoj izgled se može opisati sa nekom 7-icom, jer sunce je ipak blizu stupnja egzaltacije venere i to ne možemo nikako zanemariti, mjesec u blizancima daje svijetliji ten, ali moguće i tamnije oči = ovo zadnje pričam otprilike nisam ziher , morao bi pogledati.
e sada...mjesec ide prema 90 jupiter što je dobro za lice. dakle previše se ovdje energija bori. obično ti ljubav dobro ide kada ideš ne more jupiter u ribama....itd bla bla bla.

moja procjena je 7. i to kažem uvjetno jer nisam ovako na brzinu u stanju procijeniti razornu snagu mjesec 180 saturn.

ono što je kod tebe najveći problem je psiha jer je 4 polje , polje same psihe ruinirano , i još je tu pak saturn i još ga ovaj siroti mjesec napada što ide još prema kironu. velika očekivanja i onda pljas.

kod tebe su godine baš veliki i važan faktor.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:16   #59
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
ve 0 saturn je jaaaaaaaaaaako zanimljiv aspekt. kod njega nema sredine ili ćeš biti ružna ko ku....ili zaista ekstra serijske ljepote ali tek nakon što rodiš bar jedno dijete i prođeš 30 godina.

saturn veneri daje stabilnost i ljepotu.

međutim ima horoskopa gdje venera saturn upropaste sve živo i unakaze lice.

e sad ne znam u kojoj si ti kategoriji.

ako saturn i venera imaju skladne aspekte onda zaista možeš biti jako lijepa, manje jebozovna ali zato porculanski ten i ljepota. to su dvije različite kategorije.

daj mi pojasni točno koje aspekte radi taj tvoj mjesec ? jel sad sam skužio ne možeš imati konjukciju mjeseca i neptuna nikako osim ako nisi fosil. jer ako je mjesec u ribama, neptun je bio jako jako daleko od riba tada. ni sad čak nije u ribama.

aj molim te daj negdje sliku jer me jako baš zanima ta venera 0 saturn.

međutim....moguće je da ti orgazam dolazi sporo ako neki kvadrat ne budi ovu konjukciju, pogledaj opet gdje ti je mars.

što je u konjukciji sa čime ?

ako je venera u konjukciji sa marsom i saturnom, = aspekt mučenja, nikako nije dobro, muškarci ne daju mira, trpljenje = nadam se da to nemaš.

aj stavi cijelu kartu i opiši se kako izgledaš , detaljno

venera 0 saturn daje ili odbojnost prema imanju djece ili teže zatrudnjivanje.
Pa gle ja def nisam ruzna
Pa od asc u biku imam jako lijep struk i zenske atribute.
Navodno, po onima koji me nisu vidjeli, bi trebala imati nekakvu hladnu ljepotu povezanu sa seksipilom, ali ne bim se slozila jer imam tamnu kosu i svjetlije oči, to ne moze biti hladno.
Imam jako sklade crte lica, puna usta i mislim da ne mogu biti ekstra ruzna osim što od malena,valjda zbog jarca u saturnu djelujem starije nego što jesam, odnosno ko klinki od 16(u tim godinama) mi nikad ne bi dao toliko već recimo 19,20, to su bili nekakvi moji kompleksi.
Evo ti karta, igraj se, pa da vidimo koliko ćeš pogriješiti

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...3w-u1118775672
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2008., 19:20   #60
Pokazati ću vam na svom primjeru kojim redom se to analizira:

Ac Neptun viša oktava Venere + i to veliki +
Saturn u Strijelcu = što stariji to mlađe izgledam , a dok sam mlad izgledati ću starije.

Sunce u Vagi , jedan običan + , Mjesec u Biku , opet u sjedištu venere još jedan + , venera u sjedištu +, venera sextil suvladar uran opet + , sunce i venera u 9 polju + = jer strijelac je tu važan.....

što bi značilo da sam zgodan, a valjda i jesam ako sam radio kao fotomodel ali mi se zgadio taj cijeli proces , uvozno smeće zapada , valorizacija ljudi na osnovu izgleda i slične gluposti. pa sam odustao. jak moral sunce i venera u 9, vladar u strijelcu.

Morate znači da Mars daje sexipil ali nije vezan za ljepotom. Važno je to jako razlikovati. Ključno je to !

Venera je prva ako je u Lavu eto malo narcizma, drugi vam se dive i vas to pali, ako je venera u raku, lako velike sise ako ima dobre aspekte, brzo se napaljuje i vlaži ali više na osnovu nježnosti. ako vam je venera u jarcu = najljepša žena žena na tronu, na mc moćna, kristalni ten, hladne svijetle oči itd bla bla bla. venera u škorpionu dvije mogućnosti ako je sama i bez aspekata lako ružna osoba, ako je blizu sunca sexipilna žena, venera u ribama extra ljepotice, i to one u pravom smislu riječi. venera u ovnu, jebozovna žena koja privlači pažnju muškaraca. venera u biku hedonista, pune usne, jača građa, ali ne debela ako se nije jupiter umiješao, može biti dosta zgodna. venera u blizancima = vječno mlada ali vara gdje stigne samo ako ima ikakav aspekt prema marsu. venera u vodenjaku diskutabilna. niži tip traži experimentira sa svim i svačim , viši tip traži pravi smisao ljubavi. velik otencijal za ljepotu ako ima aspekt sa turnom ili uranom. venera u djevici...ovo je malo čudno, lako moguće jako lijepa žena ali zbog utjecaja merkura, ako ju napada saturn = koža brzo stari, ten se raspada, ako je mjesec blizu ljepota.

eto to su neke moje spoznaje.

e da jo ovo venera u vagi = lijepa ali hladna, vara laže obmanjuje ako je mjesec u škorpionu. dakle čim je venera u vagi uglovna, a mjesec u škorpionu eto zavodnice i krvnice. vaga je ipak predmet, ako mjesec nije lak vrlo lako drolja.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.