Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2012., 16:36   #161
Dajte joj malo fore Glas joj jeste brrr pogotovo kada urla u početnim epizodama... (uzmite u obzir da je, barem koliko sam čitala, i u RL u to vreme govorila sa akcentom, te da je u seriji strankinja koja na samom početku ne zna ni reč turskog da bekne, neotesana po tadašnjim TR merilima, itd. Posle će, koliko sam videla, to sve manje više doći koliko toliko na svoje mesto. Fakat ostaće joj oči i brada... Meni MU nije ništa posebno (za razliku od Beren), ali mi nije ni Halit kojeg inače gotovim, ni sama serija. Svetla tačka mi je lik Zumbul age i način na koji ga igra glumac kojem nažalost ne znam ime .
A što se Zlatnog leptita tiče Dobila ga je na kraju 2. sezone. Možda se značajno popravila, a možda je i kakva računica umešala prste.
Bhea is offline  
Old 29.08.2012., 16:52   #162
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Dajte joj malo fore Glas joj jeste brrr pogotovo kada urla u početnim epizodama... (uzmite u obzir da je, barem koliko sam čitala, i u RL u to vreme govorila sa akcentom, te da je u seriji strankinja koja na samom početku ne zna ni reč turskog da bekne, neotesana po tadašnjim TR merilima, itd. Posle će, koliko sam videla, to sve manje više doći koliko toliko na svoje mesto. Fakat ostaće joj oči i brada... Meni MU nije ništa posebno (za razliku od Beren), ali mi nije ni Halit kojeg inače gotovim, ni sama serija. Svetla tačka mi je lik Zumbul age i način na koji ga igra glumac kojem nažalost ne znam ime .
A što se Zlatnog leptita tiče Dobila ga je na kraju 2. sezone. Možda se značajno popravila, a možda je i kakva računica umešala prste.
ma ne smeta meni fizički izgled, to mi uopće ne igra ulogu, bitno mi je da ima ono nešto. ne smeta mi ni naglasak, ni govor, ali izrazi lica, ne mogu doživjeti alexandru zbog njezinog preseravanja, nije se uživjela u lik, vidi se da glumi i nekako mi je ukočena.

sad šta će poslije biti ne znam, ali prvi dojam uvijek ostaje :
Zorée is offline  
Old 29.08.2012., 20:50   #163
meni ova glumica dosta sliči na Cloe iz H2O Samo dodaj vodu (ona australska tinejdžerska serija koja je nedavno bila na hrt-u, ili je možda još uvijek )

Phoebe Tonkin

http://www.imdb.com/media/rm2421653760/nm2100081
__________________
Caras vemos, corazones no sabemos.
murcielago is offline  
Old 30.08.2012., 11:38   #164
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
i što mene čudi, da je ona pored beren dobila leptira....mislim nema šanse, beren je za nju izmislila glumu.
na osnovu cega su joj dali tu prestiznu nagradu nikada necu shvatiti.
Ona mojoj miciki Beren nije no do koljena


Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Dajte joj malo fore Glas joj jeste brrr pogotovo kada urla u početnim epizodama... (uzmite u obzir da je, barem koliko sam čitala, i u RL u to vreme govorila sa akcentom, te da je u seriji strankinja koja na samom početku ne zna ni reč turskog da bekne, neotesana po tadašnjim TR merilima, itd. Posle će, koliko sam videla, to sve manje više doći koliko toliko na svoje mesto.
Pa, to je i ok za njenu ulogu Alexandre.
Meni to ne smeta, ali ona kao ona sama bez Alexandre (mada mi se ni Alex ne sviđa) mi se ne sviđa
Jednostavno je
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 30.08.2012., 17:30   #165
Mene je glumica očarala... ima nešto u njoj :cerek
Art With Heart is offline  
Old 30.08.2012., 19:08   #166
Quote:
LucyBlue kaže: Pogledaj post
Ni meni se nije svidjela. Grozno glumi, kao u onim meksičkim sapunicama. Stalno se dere, a čudan joj je nekako glas. A kako pleše Bože pomozi jadan li je sultan ako ga je to zavelo.
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
i što mene čudi, da je ona pored beren dobila leptira....mislim nema šanse, beren je za nju izmislila glumu.
zaista joj gluma nije na nivou, a u odnosu na Beren da i ne govorim, nadam se da će se popraviti

Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
Meni MU nije ništa posebno (za razliku od Beren), ali mi nije ni Halit kojeg inače gotovim, ni sama serija.
ni meni serija nije nešto, trebala je biti malo ozbiljnija
kandy7 is offline  
Old 01.09.2012., 11:54   #167
Mene osvojila na prvu,jednostavno mi je mrak,i glumica i lik koji glumi
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...96649643_n.jpg
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 01.09.2012., 19:30   #168
Prekrasna je na zadnjoj slici

Nego mislim da je Meryem u seriji ucila tekst na pamet... bar u pocetku.. i da sigurno nije znala pola sta znaci jos davno sam vidjela u jednom interviju gdje je i Selma gostovala sa njom..nesto su je pitali medjutim nije znala sto to znaci pa joj je Selma morala na njemackom reci
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Old 02.09.2012., 13:50   #169
moze li mi netko poslati link od dodjele nagrada ?
TayLv is offline  
Old 05.09.2012., 13:02   #170
Kod nje mi se najviše od svega sviđa njezin smijeh, stvarno se smije od srca
Dyma is offline  
Old 05.09.2012., 13:39   #171
Quote:
TayLv kaže: Pogledaj post
moze li mi netko poslati link od dodjele nagrada ?


2012.
http://www.youtube.com/watch?v=sbprvP94FSE

2011.
http://www.youtube.com/watch?v=6G399ruhnZc

Znači, i ona sad ima 2 "Leptira" kao i Beren ? Mislio sam samo da je ove god. dobila ?!
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 05.09.2012., 19:14   #172
Hvalla ti S.N.O.B ja mislim da samo beren ima dva

iskreno draze bi mi bilo da je beren dobila... ;D
TayLv is offline  
Old 26.09.2012., 16:14   #173
Oko mesec dana star intervju iz srpskog izdanja magazina Story:

http://www.story.rs/intervju/24961-m...-kolegama.html

Pa, ko voli, neka izvoli... Meni je zvučala baš simpatično.
__________________
I svitli, svitli jedan prozor kraj đardina...
Artemiana is offline  
Old 29.09.2012., 09:55   #174
Meryem uzerli'den samimi açiklamalar!

Posle dve godine u Turskoj sada se oseća puno bolje. Živi sretan život. Unapredila je turski, tako je intervju s novinarom InStyle magazina rađen bez pomoći prevoditelja ili prijatelja...
Tekst je poduži, pa buyrun ko želi.
Bhea is offline  
Old 11.10.2012., 11:53   #175
Meni je ova glumica prekrasna, odlicno je utjelovila Hurrem, uopce ne mogu zamisliti da je netko drugi glumi. Pokazuje strast kad mrzi i kad voli, kad je tužna, sretna, na rubu provalije i na vratima raja... Ima nešto iskreno u njoj i ne bih rekla da se preglumljava. Jednostavno, ona je drama queen i mislim da je zaslužila dobivenu nagradu...
zvrnda is offline  
Old 13.10.2012., 02:58   #176
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Kod nje mi se najviše od svega sviđa njezin smijeh, stvarno se smije od srca
istina živa.krasno se smije.neprofinjeno,ali neproračunato.jako mi je zanimljiva.i mislim da je oooooodlična glumica.ja sam pogledala puno epizoda unaprijed i neke stvari koje odglumi su za past na guzicu.u nekoliko navrata sam se skoro rasplakala kad je glumila tugu.i ne bih se složila s nekim tko je rekao da nije beren ni do koljena.ja sam berenin fan,ali meryem je isto fantastična.
__________________
just do it.
just-do-it is offline  
Old 14.10.2012., 00:52   #177
S tim da moramo uzeti da je živjela u Njemačkoj i u vrlo kratkom roku hvatala i turski i sam lik Hurem
Dyma is offline  
Old 14.10.2012., 20:00   #178
Quote:
LucyBlue kaže: Pogledaj post
Ni meni se nije svidjela. Grozno glumi, kao u onim meksičkim sapunicama. Stalno se dere, a čudan joj je nekako glas. A kako pleše Bože pomozi jadan li je sultan ako ga je to zavelo.

Slazem se u potpunosti. Grozno glumi, grozno izgleda i grozno zvuci, nikako ne odgovara liku jedne sultanije.
AutumnGirl is offline  
Old 14.10.2012., 20:21   #179
Predivna je odlično glumi a kako tek pleše jedinstveno savršenstvo
__________________
Yusuf ♥ Havva || Yer Gök Ask || 44. Bölüm

http://www.youtube.com/watch?v=_Z8y9jTZjWI
maminamaza123 is offline  
Old 23.10.2012., 14:47   #180
Ova glumica je nešto najgore što se nekoj turskoj seriji moglo dogoditi. Em ne zna glumiti, em ne zna govoriti, em je debela, em ima šiljastu bradu i podbradak. Hm..zašto su to morali dovoditi iz Njemačke? ....
Didily is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:49.