Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2011., 19:40   #1
Cool Prema, mlada zlatna krasotica čeka srodnu dušu tnx - UDOMLJENA

Prema je mlada kujica stara oko 9 mjeseci. Pronađena je kako nasred ceste čuva malo bolesno mače. I to je Prema. Puna ljubavi. I zato je dobila ime koje na sanskrtu znači Ljubav. Jako voli sve, ali baš sve. Ljude, djecu, mace, druge pse. Posebno je staložena i izrazito mirnog submisivnog karaktera. Idealna za stan, za malu djecu, za opuštene šetnje. Prema je potpuno nezahtjevan i nenametljiv pas. Što najviše kod nje osvaja, njene su oči pune ljubavi i topline.
Sretni su oni koji će dobiti Premu, curicu punu ljubavi.
Prema ima 14 kg, dlaka joj je zlaćana i meka. I strpljivo čeka svoju srodnu dušu jer zna da takve cure ne čekaju dugo.
Prema se javlja na 095 533 49 78 i 099 67 23 824













Uploaded with ImageShack.us

Zadnje uređivanje lily0 : 18.12.2011. at 20:00.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 22:29   #2
Predivna
Tosa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 13:38   #3
Prema je nedavno bila par dana na čuvanju kod prijatelja koji su prije imali 2 teška psa. Nisu je se mogli nahvaliti. Kako im je prvo jutro odmah davala puse, Kako im se po noći gurala u krevet, što kod mene ne radi jer ne daju Floki i Malena, i nikako od kreveta nije htjela odustati. Pa su skužili da hoće jastuk, dali joj jastuj pa je bio mir. Divili su se kako Prema sjedne kad se stavlja lajna i kad dobiva papicu. Kakvo je olakšanje mirno i bezbrižno šetati s njom i sretati druge pse. Zaljubili su se do ušiju jako brzo.
Imati Premu, to je nešto divno. A o njezinoj ljepoti najviše govore slike.







Uploaded with ImageShack.us
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:33   #4
hop anđele
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 23:50   #5
Nije nas bilo neko vrijeme. Bili smo na selu, koje je sad poprilično blatno. Ali ni to s Premom nije bio problem. Dlaka joj je kratka i svilena i ona zaprlja samo capice, a ne bi ni to da Malena i nju nije naučila kopati. Prema se vrati doma čista, a Malena ko svinjče iz kaljuže. Prema je uživala u šetnjama, kopanju, družila se i s par susjeda (pasa) koji nas jedini posjećuju. Ma već mi je to dosadilo pisati, ali i u autu je jako dobra. Samo se izvali na zadnjem sjedalu pa Floki baš nema mjesta.
Premu je dosta teško fotkati i nije baš fotogenična. Puno je ljepša u prirodi nego na fotkama.







Uploaded with ImageShack.us
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 10:49   #6
Prema je prekrasna

Nadam se da će udomljavanja opet krenuti kad se svi vrate sa skijanja i završe ovi praznici.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 19:20   #7
Pa ja ne znam kako bi mogla biti ljepša uživo nego na ovim slikama . Baš je kao profesionalni fotomodel .

Držim za jedno krasno udomljenje, isto tako krasne pesice
J.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 19:37   #8
Prema je prekrasna i slike su mi odlične

ja se zaljubim u te uhate jaze

nadam se da će pozivi uslijediti poslje ferija i slijanja
etabota is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 20:06   #9
Meni je ona neodoljivo lijepa, ima nešto milog u njoj, baš je predivna
__________________
Blago onom tko rano poludi pa mu život u veselju prođe.
Moon Shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 21:36   #10
lily0 sve ovo što pišeš o ovoj prekrasnoj pesici njoj se vidi iz pogleda, drago i milo i dobro stvorenje.
samo po slikama ne bih ništa manje od nje ni očekivala.
ljudi koji joj otvore svoje srce i vrata svog doma dobit će jack pot u tom malom tijelu!!
Sretno Prema!!!
stormy blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 14:14   #11
ja sam samo za prvu stranicu!!!
stormy blond is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 23:58   #12
Quote:
stormy blond kaže: Pogledaj post
ja sam samo za prvu stranicu!!!
A već sam pala na četvrtu. Vidi gore.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 13:45   #13
Nije mi jasno da ovu ljepoticu već netko nije poželio za svog ljubimca...ljudi su čudni...
__________________
Love me,love my dog :)
lajkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:44   #14
Ljudi, ja mislim da je Prema skotna.Kužim već neko vrijeme da se deblja, ali ona je toliko nenormalno proždrljiva da joj moram dati dosta papice pa sam mislila da se udebljala. Prekjučer sam skužila da su joj bradavice malo nabubrile, pa sam se tješila da je to jer se udebljala. A jučer sam skužila konture mliječnih žlijezda. I danas smo bili na Savi u dugoj šetnji, upoznali smo simpa par, cura je iskusna spasiteljica pasa, volontira u azilu NA i 1. me je pitala dal je skotna. Odmah ssam mislila u Vet point na uzv, ali zaboravila sam da je praznik. Nadam se da nije kasno za sterilizaciju. Ambra se sterilizirala valjda pred sam okot. Sutra odmah idemo vetu, a čitavo vrijeme u šetnji sam bila u stresu. I sad sam. Kod mene se nije sparila, ni kod frendova, kunu se, ali ni kod mene ni kod njih uopće nije dizala rep, a pse je tjerala. Onda je jedino dr Ćirić mogao fulati na brisu.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 17:59   #15
od 05.11. je kod tebe
da se sparila prije toga sada bi već trebala kotiti

a da se tada tek počela tjerati (a dečki se nisu dali od nje i zeko je jako tulio kada ste vi otišle) sa tjeranjem je trebala onda završiti cca 26.11.

čekam sutrašnji izvještaj
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 18:36   #16
I čitavo vrijeme otkad je kod mene oko nje se psi uopće nisu panično skupljali ili da nas prate, ništa. A mislim i ženama rasru sike kad se udebljaju, a i Malena se isto brzo udebljala kad je došla k meni, ja već štence, nerođene, počela udomljavat, oprostila se od ljetovanja, a kad ono srećom, samo debljina i proždrljivost. A i Malena je tad imala veće sike nego sad. Ajoj, morat će se platiti uzv. Prema je u svemu savršena, ali je nenormalno proždrljiva i lakoma. Totalno je skulirana sve dok ne vidi hranu. Tad se raspomami, totalka. Koliko traje skotnost kod kuja?
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 19:46   #17
Edit gornjeg posta - skužila sam da sam upisala krive datume
kad sam krenula ispravljati gornji, još mi je dao i na kraju kad sam kliknula spremi - veli "prošlo je 90 minuta , više ne može"

Prema je kod Lily0 od 26.11. - pasonje se nisu dale od nje ali ona baš nije dala sebi blizu.

ako se sparila prije toga onda je najmanje skotna 6 do 7 tjedana (pozdravi Ćirića i bris iako ne znam koliko kod kuja treba proći vremena da bi se brisom vidjelo jel skotna).

Prvi puta sam Premu vidjela 11.11. i tada se nikakvi psi nisu skupljali oko nje .

A kuje "nose" dva mjeseca, cca - što znači da bi bila blizu okota

vibram da je samo lakoma

(sve "moje" kuje oćeju jesti - moja doma je predebela lakomica, i od prije dva dana je na light hrani i sa zadnjom molbom ukućanima da ju ne hrane između ; Monu na čuvanju hrani domicilni deda - tak joj pokazuje ljubav, vidjeti ću idući tjedan kak izgleda;Za Bubu čuvalica veli da je proždrljiva i da je debela iako nije to baš tak, a i Premu sam ja "našla")
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 20:47   #18
Ajoj

Znat će se sutra, znači, vibram da samo voli dobru blagdansku hranu

A možda je lažna trudnoća
J.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 16:26   #19
Sirotica je skotna. Zato je valjda toliko proždrljiva, zato valjda više pije i zato se valjda zadnjih dana svaki dan po jednom popiški u stanu. Naravno da sam rekla dr Ćiriću da je izričito rekao da u toj fazi tjeranja ne može biti skotna, prema nalazu brisa i da bih ju u protivnom već sterilizirala. A on da je bris bio takav i takav i da je ona mpogla začeti dan-dva prije. Tu mu moram uputiti 1. prigovor jer je na to trebao misliti tada i ograditi se, savjetovati uzv za neko vrijeme, novi bris... No, ajde, ne može ni on baš u svakom trenutku biti savršen, tak da se ne ljutim, naročito ne jer ću dobiti super popust za sterilizaciju. Bit će 600 kn, ide sutra ujutro, a vi držite fige i po mogućnosti uplatite nešto za jadnu Premu, lijepo molimo. Broj računa na PM. I to što je ona tako mirna, premirna za tako mladu kujicu s tim blaženim pogledom, sad ima objašnjenje.

PS: Twist. Ne znam po čemu bi Prema bila "tvoja" pesica i po čemu si ti nju "spasila". Zato kaj si ju ostavila na cesti prvi put? A vjerojatno bi ju ostavila i drugi? Ili zato jer ju izdržavaš, plaćaš liječenja, vodiš ju vetu, ideš po nju u drugi grad (u ovom slučaju selo)? Ili možda zato jer piša po tvom stanu dok ti guštaš sa svojom jednom pesicom?

Zadnje uređivanje lily0 : 07.01.2012. at 17:39.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 18:21   #20
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.