Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 23:08   #21
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 22:09   #22




Inače, mislim da se ovo treba pročitat, čisto fenomenološki, a Ribafisha je teško za čitati čak i kad se slažem s njim, avaj.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 17:03   #23
Ja kad god pomislim na Graya na pamet mi padne Ed Westvick.A Ana ,Kirsten Stewart.Iako bi i Patison bio "dobar" Gray.Zamislite njih dvoje u tandemu,bio bi veći hit nego Sumrak.Film bi se zvao Zona sumraka.
Bonita barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 13:32   #24
Dobila sam ovu knjigu za rođendan Bacam se na čitanje
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 18:57   #25
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Dobila sam ovu knjigu za rođendan Bacam se na čitanje
cretan roćentan Barbie (sa zakašnjenjem)

kaj se teme tiče, počeh čitat knjigu, ali brzo odustah jer mi je pretvajlajtasta.
ima boljih (kreativnijih) erockih priča.
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 20:59   #26
Quote:
Party_girl kaže: Pogledaj post

ja navijam za njih dvoje,
mada mi je Mila malo (pre)stara i (pre)sexy za ulogu....
I ja navijam za njih
__________________
Cause you are my heaven.
malečka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 08:24   #27
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
cretan roćentan Barbie (sa zakašnjenjem)

kaj se teme tiče, počeh čitat knjigu, ali brzo odustah jer mi je pretvajlajtasta.
ima boljih (kreativnijih) erockih priča.
Fala

Ja sam pročitala knjigu. A ono, u tom žanru mi je ok. Nisam ni očekivala neko književno djelo koje te baca na razmišljanje i sl. Shvatila sam to kao ljubić i tako nešto sam i dobila. Meni je zanimljivo jer je malo bolje od ljubavnih romana (barem nema izraza poput "njegovo koplje je ušlo u moj orošeni cvijet mladosti") i mogu skužiti zašto je postiglo popularnost jer nisam prestala čitat dok nisam pročitala 1. knjigu

Što se tiče glumaca, kakav Ed Westvick Lik u knjizi je visok, zgodan, Apolon. Ed mi se ne uklapa u te parametre Kirsten bi mogla biti Ana
Fashion Barbie is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 19:45   #28
Ne znam,on mi pada na pamet,(Ed Westvick) zbog Tračerice,slična uloga.Ali iskreno se nadam da Fassy neće prihvatiti ulogu jer je ispod njegovog glumačkog talenta.Za ovo trebaju nekoga poput Cavilla,sa bogatim seksualnim ekspresijama lika.Samo ga pogledaj u Tudorima i sve je jasno.Fassy za sljedeću godinu ima 5 filmova u planu pa se nadam da će ovo odbiti(osim ako ne bude režirao Steve McQuenn) ovo je totalno ispod njega.
Bonita barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 19:39   #29
wentworth miller i alexis bledel
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 12:39   #30
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
wentworth miller i alexis bledel
To isto sam i ja htjela predložit
__________________
pilić pikće dok ne dopikće do kvočke
grumpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 21:43   #31
ja sam pročitala sve tri, meni su knjige sasvim ok. treća malo dosadnjikava, al ok. kraj mi bezveze, totalno predvidljiv. inače nisam čitala takve knjige, al kad su svi poludili za njima, baš me zanimalo o čemu takva fama... nisam oduševljena, ni razočarana. knjiga je OK
__________________
Kad žena uzme stvar u svoje ruke, onda je to već velika stvar.
krvnijevoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 22:02   #32
Mene frendica vec dugo pokušava natjerati da ih pročitam, ali mi ih je dala u pdf-u na srpskom, pa umirem od smijeha kad god probam. Skinuo mi je brus
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 19:04   #33
ja imam doma i pročitala sam prve dvije knjige, prosječni ljubić, ali namjeravam pročitati i treću knjigu(kada sam već započela da i dovršim)
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 21:08   #34
Zanimalo me čemu takva pompa oko te knjige pa sam pročitala prvi dio. Bolje da nisam, dva uludo potrošena dana. Mrtvi trash, ja ne znam kome to može biti zanimljivo, eventualno pubertetlijama.
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:13   #35
Za Roman sam cula od jedne poznanice koja, sigurna sam, u zivotu nije procitala vise od upute na farbi za kosu i mozda kakav formular.
Doticna je procitala sva tri dijela u kratkom roku, sljedeci svoju intuiciju, znala sam da je roman zivi shit. Kasnije sam citajuci recenzije samo potvrdila svoju pretpostavku.
__________________
De, de bona sjeti se
*mrtva_hladna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 22:23   #36
A ovako izgleda autorica knjige (oduvijek bila zensko?!)
__________________
De, de bona sjeti se
*mrtva_hladna* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2013., 23:58   #37
moja stara skuplja knjige, ono pročitat će bilo što, sve me struh što će bit ako ov bude čitala
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 18:15   #38
ja imam sve 3 knjige doma, i ono na srpskom u pdf-u, to nisam ni citala, trecu sam nedavno nabavila.. i meni je superubercool

ja sam naivno celjade koje vjeruje u bajke i voli tres

EnigmaGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2013., 21:52   #39
Ovo je dobro

Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 20:13   #40
lose,lose i opet lose...
predvidljiva bajka sa jos predvidljivijim opisom kao nekog zestokog seksa,enivej http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...nGCSLILpgBocfg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...nhxouP7S0u-uvw
vanessaella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.