Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2015., 11:20   #81
Quote:
Hollow kaže: Pogledaj post
oće za jedno dvije god, a za mjesec dva ćemo dobiti alpha 2.0 s većim brodovima i punim fps-om
Jer alpha je jako bitna svima koji nisu backeri.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2015., 20:00   #82
pa možda ih više postane backer kada vide po gaming sitovima doživljaje... jel kužim da većinu ne interesira arena borbe iskreno ni mene baš ne, pa kad vide alphu 2.0 s fps-om, većim brodovima, etc... siguran sam da će zainteresiranost porasti
Hollow is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 23:50   #83
'Star Citizen' Reaches $100 Million In Funding, Alpha 2.0 Released
Quote:
Star Citizen continues its reputation as one of the most highly-anticipated, yet controversial games around, mainly because the ambitious space-based game has a large amount of crowdfunding but no final release date. Even with many uncertainties for the game’s future, people are still giving the developers money. This past weekend, another milestone was reached as the total funding for Star Citizen passed $100 million.
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 10:12   #84
Ne znam kaj da mislim o ovome više.
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 10:20   #85
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj da mislim o ovome više.
Scamware, Vaporware , itd.. take your pick
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 14:13   #86
Star Citizen je uistinu postao Star Shitizen.. http://www.dereksmart.org/2016/06/st...ty-of-failure/

Zao mi je backera koji su dali makar i centa za ovo scammersko smece.
__________________
"Nećeš, razbojniče jedan!!"
Jolly Roger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 16:37   #87
Osuvijek sam govorio da je SC pre ambiciozan da bi bio dovršen
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 00:13   #88
Nekako sam od ovoga odustao kad je izasao prvi video gdje se vidi gameplay u zivo. Najveca mana u njemu je bila detekcija sudara, i po njoj se vidilo da ne rade simulaciju leta nicega. Engine je uvijek bio alarmantan, doduse.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 00:34   #89
Quote:
UrchinStar47 kaže: Pogledaj post
Nekako sam od ovoga odustao kad je izasao prvi video gdje se vidi gameplay u zivo. Najveca mana u njemu je bila detekcija sudara, i po njoj se vidilo da ne rade simulaciju leta nicega. Engine je uvijek bio alarmantan, doduse.
Ja sam bio jebeno nahajpan oko igre, cak branio Robertsa, no kako sam napisao u jednom od postova - ak zajebe, sto je vrlo moguce - ne bu se dobro zavrsilo. Koliko citam, ekipa im bega iz tima non stop.

Totalno sam razocaran.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 13:40   #90
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Neće biti prevara, ali što više love skupe i što više "features-a" obećaju, to veća vjerojatnost da se igra "uruši pod svojom veličinom"...
16.02.2014...
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 13:59   #91
Vjerujem da nisu od pocetka planirali da ce ovako ispast ali tijekom vremena sami su se zakapali sve dublje obecavajuci sve i svasta....a novac je samo dolazio.

Nekako jos uvijek vjerujem da ovaj projekt moze uspjet ali chris mora otic i stvari se drasticno pomjenit.

Mozda najbolje da ih netko kupi i dotjera u red.
branimirg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:03   #92
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
16.02.2014...


Najzalosnije je sto se pouka nikad nece naucit,jer gaming zajednica je nepresusan izvor novaca i debila koji imaju pristup istom (ugl. djeca jel), na kraju krajeva ne trebas ni na kickstarter ic,na steamu danas vise igrica izadje koje su early access nego dovrseni projekti,i zalosno je sto je to danas potpuno normalno,a nema ni razloga da se tomu stane na kraj,evo neki dan uzeo rust (vidim dosta ljudi ga igra,nisam nikad igro tak neki survival mp),i skuzim da je igrica izasla prije 3 godine i jos je u alphi a kao sto rekoh gro ljudi igra,para se zaradilo i nemaju potrebe se zurit sa dovrsetkom igre,naprotiv,igraci su super zadovoljni kolko sam skuzio,barem ovi koji jos nisu odustali
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 14:19   #93
Quote:
branimirg kaže: Pogledaj post
Vjerujem da nisu od pocetka planirali da ce ovako ispast ali tijekom vremena sami su se zakapali sve dublje obecavajuci sve i svasta....a novac je samo dolazio.

Nekako jos uvijek vjerujem da ovaj projekt moze uspjet ali chris mora otic i stvari se drasticno pomjenit.

Mozda najbolje da ih netko kupi i dotjera u red.
Nemoze uspjeti na scaleu u kojem je sad. Pa to je bar jedno 3-4 igre upakirano u jednu. Pre ambiciozno
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 19:03   #94
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post


Najzalosnije je sto se pouka nikad nece naucit,jer gaming zajednica je nepresusan izvor novaca i debila koji imaju pristup istom (ugl. djeca jel), na kraju krajeva ne trebas ni na kickstarter ic,na steamu danas vise igrica izadje koje su early access nego dovrseni projekti,i zalosno je sto je to danas potpuno normalno,a nema ni razloga da se tomu stane na kraj,evo neki dan uzeo rust (vidim dosta ljudi ga igra,nisam nikad igro tak neki survival mp),i skuzim da je igrica izasla prije 3 godine i jos je u alphi a kao sto rekoh gro ljudi igra,para se zaradilo i nemaju potrebe se zurit sa dovrsetkom igre,naprotiv,igraci su super zadovoljni kolko sam skuzio,barem ovi koji jos nisu odustali
Rust je poprilicno finaliziran, bez obzira sto je Alpha. Kod survivala to ima manje veze.

A sto se kickstarter failova tice, ko sto rekoh - sanse za neki preorder ili kickstarter ili early alphu = nula. Pa Molyneux je zajebao ekipu s Godusom sam tak. Star Citizen, ak ikad izadje, bit ce flop. Elite ce imati vecinu featurea koje SC gromoglasno najavljuje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:08   #95
Kickstarter zapravo daje dosta dobre rezultate ako se gleda kao mehanizam za investiranje. Doduse, zalosno je sto je Star Citizen pokupio lovu sto je mogla otici na, recimo, Rogue System (kojemu je zbog Star Citizena i Elite propala kampanja), koji bi trebao biti nesto kao hardcore simulator prezivljavanja u svemiru, a trenutno nije nista vise nego tehnicki demo.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 11:58   #96
Ja nisam stekao dojam da se igra urušava jer ne pratim toliko njezin napredak.

igrao sam freelancer i igrica je za ono doba bila vrh s obzirom na tehnologiju, ovo ako uspije dat će igricama jednu sasvim novu dimenziju.

Sviđa mi se na prvi pogled, no mislim da ce igrica prije svega biti dosta hardverski zahtjevna, a i cijena brodova mi je malo previsoka.

Volio bih popričati s nekim tko je odigrao igricu i tko se razumje u gameplay i još dosta stvari.

Javite mi se u PM.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 12:08   #97
Quote:
Sunce Žarko kaže: Pogledaj post
Ja nisam stekao dojam da se igra urušava jer ne pratim toliko njezin napredak.

igrao sam freelancer i igrica je za ono doba bila vrh s obzirom na tehnologiju, ovo ako uspije dat će igricama jednu sasvim novu dimenziju.

Sviđa mi se na prvi pogled, no mislim da ce igrica prije svega biti dosta hardverski zahtjevna, a i cijena brodova mi je malo previsoka.

Volio bih popričati s nekim tko je odigrao igricu i tko se razumje u gameplay i još dosta stvari.

Javite mi se u PM.
Imas par postova gore link na kojem mozes naci dosta informacija i clanaka o grandioznosti ovog faila.
Ovo na kraju nema vese s onim sto su obecali napravit.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 16:38   #98
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Imas par postova gore link na kojem mozes naci dosta informacija i clanaka o grandioznosti ovog faila.
Ovo na kraju nema vese s onim sto su obecali napravit.
Baš čitam u zadnje vrijeme o tome.

Taj grandiozni fail koji spominješ definitivno stoji, no jedan idealist u meni se nada da si u krivu jer ruku na srce ako ovo zaživi dat će o igricama jednu potpuno novu sliku.

Ovdje bih htio upoznati nekog tko je igra/igrao tu igru da malo popričamo o tome.

Postoje fanovi koji dosta žestoko brane SC.

Na njihovim (RSI) stranicama se ne priča baš negativno.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 16:51   #99
Ali sto tocno ima zazivjet?
Vec su najavili da ce isporuciti neku minimalnu verziju igre jer ne mogu napraviti to sto su rekli a nesto moraju izbacit.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 16:58   #100
Quote:
Pablo kaže: Pogledaj post
Ali sto tocno ima zazivjet?
Vec su najavili da ce isporuciti neku minimalnu verziju igre jer ne mogu napraviti to sto su rekli a nesto moraju izbacit.
Pa u najmanju ruku ovkav žanr igrice.

Mislim da je takvih igrica premalo iako postoji npr. EVE.

Iskreno ne znam što su sve rekli u početku da će napraviti niti znam kako ce izgledati ta minimalna verzija igrice.

Tko zna kada će i ti okljaštrenu verzije izbaciti.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.