Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 16:30   #21
aha mislio je recommanded
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 18:45   #22
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
jesi to mislio kao minimalno ili za max out?
S obzirom na vidjenu grafiku pretpostavljao sam minimum, no opet, mozda i recommended.
Bez nekog gameplaya je tesko reci.

Btw vidim da si pitao za dvojku, ovo gore je za trojku pretpostavka, jer sys req. za dvojku je malo slabiji od ovog koji sam naveo kao svoje misljenje u trojci.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 02:07   #23
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
S obzirom na vidjenu grafiku pretpostavljao sam minimum, no opet, mozda i recommended.
Bez nekog gameplaya je tesko reci.

Btw vidim da si pitao za dvojku, ovo gore je za trojku pretpostavka, jer sys req. za dvojku je malo slabiji od ovog koji sam naveo kao svoje misljenje u trojci.
Vidio sam nešto gameplaya na E3-u ali jako je teško ocijeniti koliko će biti minimalna konfiguracija. No sigurno će je biti najbolje igrat na high-end kompovima.
Master Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 03:11   #24
High-end rigs, for sure.

Btw. E3 2013- The Witcher 3: Wild Hunt Developer Interview
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 03:19   #25
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
CD Projekt Red je definitivno jedan od developera koji konstantno sa svojim igrama pomiču granice u gamingu. Sada sa Witcherom a uskoro nadam se i sa Cyberpunkom 2077.
Master Chief is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 14:36   #26
Witcher mi je i dan danas jedna od najdražih igara koje sam ikada igrala. Među RPGevima sigurno ide na prvo mjesto.

Dvojka mi je bila toliko grozna da sam prestala igrati negdje na pola i skoro sam se rasplakala nekoliko puta

Sad se mogu samo nadati da će trojka više ličiti na jedinicu nego na dvojku
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 13:46   #27
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Witcher mi je i dan danas jedna od najdražih igara koje sam ikada igrala. Među RPGevima sigurno ide na prvo mjesto.

Dvojka mi je bila toliko grozna da sam prestala igrati negdje na pola i skoro sam se rasplakala nekoliko puta

Sad se mogu samo nadati da će trojka više ličiti na jedinicu nego na dvojku
lol

Evo da ti odmah kažem - nemoj se ni nadati.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 13:52   #28
Usput, full combat rebalance mod.

http://www.thewitcher.com/news/view/358
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:00   #29
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Witcher mi je i dan danas jedna od najdražih igara koje sam ikada igrala. Među RPGevima sigurno ide na prvo mjesto.

Dvojka mi je bila toliko grozna da sam prestala igrati negdje na pola i skoro sam se rasplakala nekoliko puta

Sad se mogu samo nadati da će trojka više ličiti na jedinicu nego na dvojku
sigurno je da će trojka biti nešto drugačije i od w1 i w2. Ipak je open world, druga tehnologija, drugačija struktura
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:07   #30
Nisam mislila da će nužno izgledati kao jedinica, naravno da neće kad je open world i kad je grafika neizmjerno bolja, ali ta igra je imala neki poseban štih. Dvojka je zbilja bila loša, ne znam nikoga kome se ta igra jako svidjela. Pogotovo onih par dijelova koje je skoro nemoguće proći, s onim krakenom i kasnije kad moraš hodati u onom krugu za vrijeme bitke.

Bojim se samo da će trojka biti jedna potpuno nova igra i da neće više imati nikakve veze s dobrim starim Witcherom Ali i dalje se nadam da će biti bolja od dvojke, kakva god igra bila
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 14:13   #31
nisam igrao w2 al u čem je problem? Nisam od nikog čuo da se žali i recenzije su odlične...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:08   #32
Zapravo je baš ona prva od koje sam čuo toliku količinu hejta prema w2.

A i prvi glas mi je da postoje uopće neki dijelovi koje je "skoro pa nemoguće proći".
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:28   #33
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da će nužno izgledati kao jedinica, naravno da neće kad je open world i kad je grafika neizmjerno bolja, ali ta igra je imala neki poseban štih. Dvojka je zbilja bila loša, ne znam nikoga kome se ta igra jako svidjela. Pogotovo onih par dijelova koje je skoro nemoguće proći, s onim krakenom i kasnije kad moraš hodati u onom krugu za vrijeme bitke.

Bojim se samo da će trojka biti jedna potpuno nova igra i da neće više imati nikakve veze s dobrim starim Witcherom Ali i dalje se nadam da će biti bolja od dvojke, kakva god igra bila
Mislim da se dvojka svidjela, recezentima, svim onima koji su kupili igru (Witcher 1 je do 2010. prodao 2 miliona komada, Witcher 2 je u roku godinu dana bio na 2 miliona komada), mod communityu, hardcore rpg igracima i slicno.

Kako mislis nemoguce proci? Prosao sam igru na svim tezinama, cak i dok je bila bugovita. Cak i na Dark modu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:31   #34
I meni je ovo prvi glas da cujem da W2 ne valja

Ako neko isproba ovaj mod gore za dvojku neka javi dojmove. Neda mi se instal ako je bullshit

Phiber, ti sebe pro igraca usporedujes sa curom, does it make sense?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:37   #35
ni meni se nije dvojka svidila : D al mislio sam dat još jednu priliku kad tad : P
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:44   #36
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
I meni je ovo prvi glas da cujem da W2 ne valja

Ako neko isproba ovaj mod gore za dvojku neka javi dojmove. Neda mi se instal ako je bullshit

Phiber, ti sebe pro igraca usporedujes sa curom, does it make sense?
Zapravo ima, jer upravo zbog toga imas nekoliko nivoa tezine. Spomenuti kraken je bio trn u oku mnogima jer ako krivo radis, instagiba te. Kad skuzis, najlaksi fajt u cijeloj igri.

Probao sam mod, odlican je, igram W2 nanovo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 15:46   #37
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Nisam mislila da će nužno izgledati kao jedinica, naravno da neće kad je open world i kad je grafika neizmjerno bolja, ali ta igra je imala neki poseban štih. Dvojka je zbilja bila loša, ne znam nikoga kome se ta igra jako svidjela. Pogotovo onih par dijelova koje je skoro nemoguće proći, s onim krakenom i kasnije kad moraš hodati u onom krugu za vrijeme bitke.

Bojim se samo da će trojka biti jedna potpuno nova igra i da neće više imati nikakve veze s dobrim starim Witcherom Ali i dalje se nadam da će biti bolja od dvojke, kakva god igra bila
Nemoguce proci? Naravno problem nije u tebi nego igra ne valja.
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 16:00   #38
Quote:
So Lid kaže: Pogledaj post
ni meni se nije dvojka svidila : D al mislio sam dat još jednu priliku kad tad : P
Sad dok ne izadje W3 imas vremena isprobavat, a ovaj mod je dodatna motivacija

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo ima, jer upravo zbog toga imas nekoliko nivoa tezine. Spomenuti kraken je bio trn u oku mnogima jer ako krivo radis, instagiba te. Kad skuzis, najlaksi fajt u cijeloj igri.

Probao sam mod, odlican je, igram W2 nanovo.
Nebih znao, nisam nikad presao
Na kompu imam previse igri da bih stigao svaku do kraja odigrat...iako se trudim

Skinuo bi mozda i ja, ali da se ne treba registrirat na taj site
log in required.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 16:25   #39
@Nonik, moguce da je i problem u meni. Naravno da su mnogi od vas iskusniji od mene i bolje igrate, ali nisam ja bas totalan pocetnik pa da pricam bezveze. Uostalom, glupe misije nisu jedini razlog zasto mi se igra nije svidjela. Jedinica je bila posebna, imala je taj neki stih, ne znam to objasniti...jednostavno sam se jako razocarala, jedino sto me odusevilo je bila grafika.

Kraken je bio grozan, tu mi se igra drugi put zgadila (prvi put je bio pocetak s onim zmajem). @Phiber, istina da je na kraju lako prijeci kad pogledas 10 youtube videa i skuzis kad i sto tocno moras kliknuti, ali je cijela ta scena unistila draz igre (barem meni). Odustala sam od igre kad sam dosla na onu bitku na polju, gdje si u krugu koji ne mozes napustiti, i onda odjednom izgubis sve, postanes onaj vojnik samo s macem. Jedno 3 dana sam se trudila izaci iz te "misije" ziva. Onda sam deinstalirala igru.

Ako zbilja mislite da je problem u meni, i da se sve to vrlo lako da prijeci, onda mozda i je sam retardirana za igre. Ali ne pamtim da sam ikada do Witchera 2 prestala igrati igru jer nisam mogla prijeci neku misiju.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 16:46   #40
Na muci se poznaju junaci...

Trudi se jace
Te tvoje give up situacije kad nesto ne ide nisu nista... Ja kad sam znao negdje zapet je obicno letio joystick od PS2 u zid/pod
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.