Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 10:26   #21
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ma to se odnosi na Ameriku, nema veze s nasim zemskama.
I Engleska. Proleterska.

Pa odmah sam ostavio otvorenu mogućnost da se radi o belosveckoj uroti.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:26   #22
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Ili pomoci zeni koja se ne moze parkirati rijecima - Ocete da vam ga ja učeram
Pazi da ti neka ne odgovori 'oČem

Naravno da žene ne znaju voziti, žene ništa ne rade kak' spada.
__________________
svakog jutra budi svjestan da možda nećeš preživjeti dan, a svake večeri da možda nećeš preživjeti noć
mišel12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:28   #23
Meni je misterija zakaj muškarci misle da su rođeni s talentom za vožnju? Idem pitat na misterijama.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:31   #24
Najveći antitalent za vožnju kojega sam imao nesreću upoznati je bio muškarac. Kako taj čovjek nema osjećaja za prostor i brzinu, to je prestrašno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:39   #25
Instead, they discovered that accidents involving two women drivers were 20.5 per cent, while male/male crashes were much lower at 31.9 per cent.

Kako je to manje?
Illana is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 10:42   #26
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post


Kad si kupila Micru?


iz iskustva mogu reći da ovo nije slučajno

jasno da je žena ovako reagirala, gad je nešto zgriješio, garant

ubuduće će triput razmislit prije nego zabrije s nekom dronfuljom
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 11:11   #27
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Najveći antitalent za vožnju kojega sam imao nesreću upoznati je bio muškarac. Kako taj čovjek nema osjećaja za prostor i brzinu, to je prestrašno.
možda poznajemo istoga
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:29   #28
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja znam sparkirat i boćno.
i ja :klap:

bocno + na rinzolu
kao zmaj
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:31   #29
Pa možda i nisu bolje vozačice, al su definitivno bolje suvozačice...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:41   #30
Da, sve žene uvijek pričaju na mobitel u vožnji, šminkaju se, traže nešto po torbama i sl.
Ili to samo ja?
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:44   #31
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Da, sve žene uvijek pričaju na mobitel u vožnji, šminkaju se, traže nešto po torbama i sl.
Ili to samo ja?

nekad ni ne obracaju paznju na to gdje idu




Cijeli video
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:47   #32
Quote:
BoleynAnne kaže: Pogledaj post
Da, sve žene uvijek pričaju na mobitel u vožnji, šminkaju se, traže nešto po torbama i sl.
Ili to samo ja?
E, i na ogledalo pincetom pogode najsitniju dlaku a auto od 3-4 metra ne mogu uparkirati u garažu od 6 metara.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:52   #33
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
nekad ni ne obracaju paznju na to gdje idu
Kako, majketi?
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:52   #34
Meni je najbolje kad se uspaniče za volanom i samo vidiš kako se pale brisači, svijetla, žmigavci...
Ali evo, slučajno ili ne, večina čupavih situacija na cesti mi je bila upravo sa ženama za volanom u drugom automobilu i to redovito kod prestrojavanja iz trake u traku, retrovizori i provjera mrtvog kuta 0 bodova. Ah, da frend mi pričao kako se vozio s frendicom u autu i ima retrovizor podešen tako da gleda u nju, tj. za popravljanje šminke. Kaže nikad više se nije vozio s njom.
I još jedna stvar koju sam primjetio kod žena za volanom a to je da gotovo nikada ne staju na pješačkom prijelazu da bi propustile pješaka, čak sam doživio da mi živčano trube da koji kurac ja radim tu.
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:53   #35
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Kako, majketi?
meni se cini da je ova pisala na mob nesto...
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:59   #36
A tek kad žene nose posebnu obucu za vožnju, pa se onda i prije nego li stignu di trebaju krenu u automobilu preobuvati i za to koriste crveno na semaforu

To baš ja ne radim, ali sam jednom doživjela kada me je kolegica negdje vozila
Ne znam je li opravdano, ali bojala sam se za život
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:00   #37
Rijetko, ma nikada ovo rade muškarci : čudne zaokrete, čudne načine parkiranja, pipkavo parkiranje od 5 minuta za nekaj kaj treba 1 minuta, šašave prometne prekršaje, skretanje bez žmigavca, daje krivi žmigavac,
zaustavljanja svojim vozačkim "dobrim idejama " pola kolone, skretanje na rinzol,
prespora vožnja, loše preticanje ...
Skoro uvijek to su žene vozači.
A kada ih uhvati panika trube,žmigavci i brisači rade kao da je neka akcija.
I sve to sam vidjela uglavom kod žena vozača.

Dobila sam oklada i oklada jer kada je ispred neki šoferski ludi kuršlus ili nešto čudno se događa a uzrok je nečija vožnja ...u 90% slučajeva za volanom je bila žena.
Zaradila sam fine pare, jedan sladoled i čevape na tome.
Žene u prosjeku lošije voze. Šlus. Odgovornije ali lošije.
Teško mi za priznati ali je tak.
Postoje iznimno loši vozači muškarci ali uglavnom žene rade neobične i glupe stvari u prometu.

Zadnje uređivanje pozitivax : 22.08.2013. at 13:09.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:14   #38
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Kako, majketi?
Moja stara se zabila u auto ispred jer je čitala novine.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:19   #39
Ja se apsolutno slažem s tezom iz prvog posta. Nema šanse da ja mogu kvalitetno vozit dok mi neko puši u autu
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:22   #40
žene u prosjeku manje voze i zato se ne ispraksiraju, to je

po gradu kuća, poso, vrtić, konzum

van grada nikad
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.