Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2013., 20:01   #81
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Opet je bila sa nekim starijim tipom u autu.Nadam se da će biti ok.
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
zbilja nisam imala zle namjere
Sve dok ne odustaneš od tako otrcanog klišeja "sad ću ja objašnjavati što nisam rekla" i kažeš što si to dobronamjernoga rekla rečenicom "opet je bila sa nekim starijim tipom", ovo će ostati nešto najodvratnije što se ne samo moglo nego i nadalje, nažalost, može pročitati na forumu.

Žena pogine u trideset i nekoj, a ti analiziraš dobni sastav suputnika, s huljskim znakovitim "opet". Ne, nisi rekla ništa konkretno - taj kukavičluk i jest jedan od ogavnih elemenata tvoje rečenice. Nisam ja, ma gdje bih ja... Fuj.

Odvratno - jednako kao i činjenica da se o nečijoj smrti (sve i da nije ovako tragična - 32 godine, eeeeeej) "raspravlja" (bljuv na raspravu i na horoskope i ostalo) ni manje ni više nego na - jebote - Kokošinjcu, a da je svaka rasprava o, na primjer, Norinoj majci - rasprava koja, BTW, ni u tragovima nije bila ovako ogavna ni osobna - okončana prije nego li je uopće počela, iz nekih nikad razjašnjenih razloga. Jadna je liberalnost koja se dokazuje puštanjem ovakvih navodnih in memoriama, a zapravo poligona za niskosti.

Sram vas bilo.
Lord Byron is offline  
Old 23.10.2013., 20:18   #82
Sta si ga nasrala sad.

Daj se opusti, ljudi su razliciti i svakako razmisljaju. Sloboda govora.

To je zivot, svi cemo umrijet kad-tad...nije to bauk. Napala si ju ko da umire od smjeha retardiranom covjeku jer smjesno hoda ili slini. To je sramotno.

Necu vise skretat s teme, ova me vijest jako potresla danas, pokoj joj u dusi. <3
Big P. is offline  
Old 23.10.2013., 22:41   #83
Lord Byron, prekrstili su te u pičkicu
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Old 23.10.2013., 22:42   #84
Mislim da ću morati držati Byronu "štangu" - sama činjenica da je mlada osoba od 32 godine izgubila život, nevažno na koji način, je tužna, ali sad, baš da je trebala ova tema...

Iskreno, čini mi se da se ovo pretvorilo u pravi festival preseravanja. Jedan od priloga toj mojoj tezi je i ovaj upis:
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
Bila mi je vrlo zgodna i poprilično dobra glumica, jedna od rijetkih koja se nije prodavala na reklamama (ako se ne varam) te nije bila eksponirana u tolikoj mjeri....
...jebote, žena koja je svoje ime izgradila isključivo u vezama sa starijim poznatim frajerima i nekakim ispadima (a la ono napadanje Vlatke) koji nisu imali veze s ničim, a kamoli s glumom - odjednom postanu samozatajne talentirane dive...

Da ne velim, da veliku većini vas, koji sad tu sipate svoje bisere, netko ovog trenutka tjera, da pod cijenu života, nabrojite bar 3 njene uloge u kojima ste ju gledale - ginuli bi ko muhe... al glavno da je ona bila velika glumica

Ono, kužim ja sve, al fakat ga neki pretjeraše...
kiss me is offline  
Old 23.10.2013., 23:04   #85
Slažem se s gornjim postom, pa prije par dana smo ju ismijavali na Traču jer je izjavila da koristi samo Šanel.

Daleko od toga da mi nije žao što je poginula, ali da ću imati emocionalne proljeve koji veze s mozgom nemaju, neću.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 23.10.2013., 23:15   #86
Zalosno, bas mi je zao, bila je mlada i lijepa

Zar nije taj njen kolega koji je vozio Ćipe iz Ruže Vjetrova?

RiP, prelijepa Dolores.
minchelina is offline  
Old 23.10.2013., 23:24   #87
Zgodna, lipa, vatrena, ono kako slike pricaju tako i moje oci vidu. Komentare sto je i kada i kako s kime bila ne bi ka baba raspreda. Njen zivot, njeni izbori, sama se nosala s tin kako je mislila da triba. Meni je za kad se ovakve stvari desu uvik, najezim se cili, a kad je mladi zivot u pitanju pogotovo. Cita san rubriku o njoj u cini mi se vecernjem, zadnju sad sta je Tomica post mortum o njoj ispisa i mislin da je tamo najvise istine neke. Neki ljudi ka da ne dobu priliku da sami sebe cuju do kraja, zivot ka nezavrsena pisma. Steta da neka rima toliku "biljesku" ostavi, da se u svakoj narednoj strofi mora da trazi. I zato se slazen s Lord Byron. Ima ona pisma od drugog Tomice da nije zivot samo jedna zena. A ovu mladu zenu vise manju u presjeku zivota vidu kroz muskarce i tako joj "mjeru", pa i nehitice. Ljudi nemaju osicaj za takt ni za nista. Ako nemas sto lipo da kazes onda sutis kad je covik mrtav.
__________________
Imala je lijepu rupicu na bradi
Baarbaa is offline  
Old 23.10.2013., 23:56   #88
Meni nije jasno to stalno spominjanje njezine ljepote - kako je to bitno u smrti? Da je bila ružna, bilo bi manje šteta što je umrla?
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 24.10.2013., 00:24   #89
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Mislim da ću morati držati Byronu "štangu" - sama činjenica da je mlada osoba od 32 godine izgubila život, nevažno na koji način, je tužna, ali sad, baš da je trebala ova tema...

Iskreno, čini mi se da se ovo pretvorilo u pravi festival preseravanja. Jedan od priloga toj mojoj tezi je i ovaj upis:


...jebote, žena koja je svoje ime izgradila isključivo u vezama sa starijim poznatim frajerima i nekakim ispadima (a la ono napadanje Vlatke) koji nisu imali veze s ničim, a kamoli s glumom - odjednom postanu samozatajne talentirane dive...

Da ne velim, da veliku većini vas, koji sad tu sipate svoje bisere, netko ovog trenutka tjera, da pod cijenu života, nabrojite bar 3 njene uloge u kojima ste ju gledale - ginuli bi ko muhe... al glavno da je ona bila velika glumica

Ono, kužim ja sve, al fakat ga neki pretjeraše...
Nisam navela da je diva niti samozatajna niti velika glumica, već da je po mom mišljenju imala glumačkog potencijala. Kad već istićeš moj biserni navod, onda ga istakni do kraja.
Tema te živcira, a proučila si sve postove??
Tri uloge...glumila je u filmu Zauvijek anđeli i domaćim sapunjarama Ruža vjetrova i Najbolje godine.
Uostalom i veća glumačka imena glume u sapunjarama, pa što ne bi i ona.
I ne, nisam ju otračala na forumu...i o pokojnima sve najbolje.
quasarr is offline  
Old 24.10.2013., 01:01   #90
Quote:
quasarr kaže: Pogledaj post
...i o pokojnima sve najbolje.
I zatvorimo time ovu temu.
klonka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.