Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2014., 23:48   #1
Poslovni ljudi

Danas sam imao priliku otić sa tatom na jedan poslovni put.Naravno to znači da moraš nosit odijelo.Klasika bijela košulja, crno odijelo i kravata.Obožavam nosit odijelo pošto mi poprilično dobro pristaje, uz to obavezno malo zaližem kosu ovako to nešto izgleda http://www.zaslike.com/viewer.php?fi...04mttx33gj.png

Zanima me što vi cure kažete na takav tip oblačenja, dal su vam privlačni takvi muškarci?
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:03   #2
Meni nisu privlačni muškarci nit momčići koji otvaraju ovakve topike i ne bih im dala pipice nikad.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:08   #3
odijelo ne čini čovjeka, pogotovo ako ga je obukao samo zato da zbari neku naivnu sponzicu koja misli da je lovator
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:10   #4
meni je ovo Isao sam s tatom na poslovni put totalni hit!
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:22   #5
koje veze ima al pacino u uniformi s poslovnim odijelima?

jedino možda mikey ima poslovnih veza s tvojim tatom?!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:27   #6
1. Zadnji topik koji si otvorio - padaju li žene na arhitekte i njihov novac - ti je bio, well, sranje. Najblaže rečeno.

2. Išao sam s tatom na put. Awww, kad budeš vejiki, ići ćeš sam.

3. Obožavam nosit odijelo pošto mi poprilično dobro pristaje.
Narcise, jesi to ti?

4. Zanima me što vi cure kažete na takav tip oblačenja, dal su vam privlačni takvi muškarci?

Mi cure kažemo da ako ne znaš postavit pametnu temu, radije nemoj postaviti nikakvu. A kladim se da i naši ŽK-ovski pijetlovi misle isto.

5. Ovakvu titulaturu i nomenklaturu kakvom si ti obdaren na forumskim bespućima, nije imao ni sam Einstein. Čestitam.

6.

7.
Minas Tirith is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:43   #7
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post

6.

7.
you broke my heart, minas!

aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 00:46   #8
Quote:
Minas Tirith kaže: Pogledaj post
1. Zadnji topik koji si otvorio - padaju li žene na arhitekte i njihov novac - ti je bio, well, sranje. Najblaže rečeno.
Nije li to bio topic o građevinarima i o tome kako mu je Jure Radic idol? Ili je neki drugi biser bio pokrenuo tu temu?
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:22   #9
ma daj, kaj ste takve, dečko se studiozno priprema za ulogu alfa mužjaka.
dušo, sam ti pitaj.
moraš znati da ćeš kao dig biti po gradilištima i nositi htz kacigu, barem u početku, tako da frizuru prilagodi tome. mislim da ti je bolje šišat se na kratko jer gelom zalizani pramenovi nakon skidanja kacige mogu djelovati neuredno, a ukupni dojam narušiti autoritet nad podređenima i arhitektonskom bandom koja samo čeka razlog da vas građevince baci na sprdnju. kasnije ćeš ionako izgubiti kosu pa neće biti bitno. iako, kad razmislim, jure nije ćelav.


crno odijelo i bijela košulja su seljački.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:30   #10
Sve je u redu, čemu odmah nervoza?
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:33   #11
di vidiš nervozu? zezam te malo. simpatično mi je to kako si nadobudan, stvarno. al crno odijelo i bijela košulja je zbilja bezveze. probaj sivo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:36   #12
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma daj, kaj ste takve, dečko se studiozno priprema za ulogu alfa mužjaka.
dušo, sam ti pitaj.
moraš znati da ćeš kao dig biti po gradilištima i nositi htz kacigu, barem u početku, tako da frizuru prilagodi tome. mislim da ti je bolje šišat se na kratko jer gelom zalizani pramenovi nakon skidanja kacige mogu djelovati neuredno, a ukupni dojam narušiti autoritet nad podređenima i arhitektonskom bandom koja samo čeka razlog da vas građevince baci na sprdnju. kasnije ćeš ionako izgubiti kosu pa neće biti bitno. iako, kad razmislim, jure nije ćelav.


crno odijelo i bijela košulja su seljački.
Inače ja ću većinom sređivat milijunske projekte kao Jure, Znači direktor tvrtke.Pravi muškarci poput Jure obavezno idu na gradilište u odijelu
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:44   #13
jel ovo iza njega popić?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:45   #14
Quote:
polančec kaže: Pogledaj post
Pravi muškarci poput Jure obavezno idu na gradilište u odijelu
Kaj im se ne zmaže odijelo na gradilištu?
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:47   #15
ma jok, takve ribe se samo uprizore rubno. neće on provjeravati jel su šekreti ispravno ugrađeni.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:52   #16
nažalost, odijelo čini čovjeka.
Polovicu dana sam odjeven u odijelo, kada sam na poslu. To ljudi cijene, ne znam zašto.
Polovicu dana sam u trenirci i kožunu , tu me cijene moji prijatelji, a to je neprocijenjivo

Ali što je je, jure zna
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:53   #17
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Kaj im se ne zmaže odijelo na gradilištu?
Ne, zato je direktor kad dođe na gradilište samo nadgleda projekt kao Jure.
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 01:56   #18
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni nisu privlačni muškarci nit momčići koji otvaraju ovakve topike i ne bih im dala pipice nikad.
kod jure ne bi niti imala šanse
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 02:07   #19
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma jok, takve ribe se samo uprizore rubno. neće on provjeravati jel su šekreti ispravno ugrađeni.
Rubno, kao na obliznjoj cesti? Jer meni sva ta gradilišta djeluju malo (ili više) prljavo, pogotovo ako pada kiša. A na crnom odijelu se sve bas dobro vidi, svaka blatna kapljica.
Ni ovo na slici iza Jure i popa mi ne izgleda baš čisto. Šteta što mu ne vidimo cipele.

Quote:
polančec kaže: Pogledaj post
Ne, zato je direktor kad dođe na gradilište samo nadgleda projekt kao Jure.
Sto znaci da nadgleda projekt? Dodje na cestu pored gradilišta, uzme projekt u ruke i otšaca što je napravljeno iz tog projekta, koliko vidi s ceste? I zašto on to radi, ako je ugovorio milijunski posao? Što ne ugovara sljedeći posao? Ne bi li se on samo trebao pojaviti na otvaranju gradilišta (što je očito bila situacija na slici, zato i je pop tu) i na otvorenju mosta/ceste?
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2014., 02:15   #20
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post

Sto znaci da nadgleda projekt? Dodje na cestu pored gradilišta, uzme projekt u ruke i otšaca što je napravljeno iz tog projekta, koliko vidi s ceste? I zašto on to radi, ako je ugovorio milijunski posao? Što ne ugovara sljedeći posao? Ne bi li se on samo trebao pojaviti na otvaranju gradilišta (što je očito bila situacija na slici, zato i je pop tu) i na otvorenju mosta/ceste?
Nisam je još našao u takvoj situaciji, ali ti si pitala zar im se ne zaprlja odijelo ako su na gradilištu.Pa neće valjda direktor radit kad dođe na gradilište. Valjda Jure još koji put obiđe gradilište, sigurno ne dođe samo na otvorenje.

Zadnje uređivanje polančec : 31.01.2014. at 02:26.
polančec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:56.