Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 16:15   #861
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ima li svježih iskustava sa salom u Hotelu Academia (Zagreb, Tkalča), ili sa salom Glembay u Dubravi?
Glembay prekriži jer su iznad sale 2 stambene zgrade u kojima se apsolutno sve čuje (nikakva zvučna izolacija u dvorani) pa ako ne želite da vam stanari zovu policiju da se prekine sa glazbom radije izbjegnite te neugodnosti.
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:41   #862
Pozdrav, ako netko kojim slučajem treba hitno salu prepuštam rezervaciju u Pyrusu na datum 02.06.
MasterChief is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 15:06   #863
HOTEL PHOENIX SESVETE

U 10. mjesecu 2017. imali smo svadbu u hotelu Phoenix u Sesvetama, i mogu vam reći da su tamo najpovoljniji menii koji se mogu nać u Zagrebu i okolici, cijena LAST MINUTE VJENČANJA (u koju se upada ako se dogovara vjenčanje koje bi trebalo biti u naredna 4. mjeseca, bez obzira koji je dio godine) cijena je 290 kn!!! 39-40 Eura .. U cijeni je uređena sala, hladno predjelo,juha, glavno jelo, peka iza ponoći- janjetina i svinjetina, torta i neograničena pića cijelu noć.. Klopa je bila obilata i preodlična - ostatak smo nosili kući, ražanj se vrti ispred hotela, doček konobara sa aperitivima,koktelima, rezanom šunkicom i delicijama, ma vrhunski! Ambijent je preodličan, konobari profesionalni..Mladenci dobiju noćenje sa doručkom u apartmanu..Kapacitete imaju od 50 ljudi pa do 300..Ma za sve pohvale, iako smo obred imali u centru grada, ne živimo u Sesvetama, po autoputu se spustit do sesvetske je svega 10-15 min..Za cijeli taj tretman se stvarno isplati..!Plus korištenje teretane i welnessa od dana kaparenja ugovorenog termina do dana svadbe.. Najtoplije preporuke..
LadyJone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:29   #864
Topla preporuka za one koji žele drugačije vjenčanje

www.fort-apache.com
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 15:13   #865
Quote:
Stella_01 kaže: Pogledaj post
Molim Vas za pomoć. Pregledala sam postove i većina svadbi je manje ili srednje veličine. Meni treba sala za cca 300 ljudi (ja Slavonka ).
Imate li još kakve ideje za sale, restorane u Zagrebu ili okolici (do 20 km udaljenosti) ?

Apolonia pokraj Zapresica ili Dvorana Ivana u Zelini.. moje misljenje da bolje ustedjeti nesto novaca.ja sam se udavala u Apoloniji.sala je stvarno lijepa,visoka bez stupova,hrana je fenomenalna,osoblje super ma sve sve ☺ Sada mi nije krivo ni sekunde jer sam se dvoumila izmedu nekih koji su me ostavili (izgledom) bez daha . Realno ,gosti pamte dobru klopu i muziku,interijer,eksterijer gledaju samo cjepidlake.apolonia ima cijenu oko 42-45 € pa si racunajte koja je to isteda.
Dvorana Ivana u Zelini mi se nije svidjela zbog stupova..cijena je smijesno niska,ali nemojte pomisliti da se negdje stedi ili da necete dobiti sve:38€. Bila tamo na par svadbi i stvarno stvarno bolju hranu nisam jela.
Mozda te sale nekome nisu "vauuuuuu",ali gledajte i da ne utucete neke ogromne novce i pitaj boga do kad otplacujete tu jednu veceru. Hranom i uslugom nisu nista manje konkuretne ovim elitnijima,naprotiv
Saravgbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 22:51   #866
Quote:
Saravgbs kaže: Pogledaj post
Apolonia pokraj Zapresica ili Dvorana Ivana u Zelini.. moje misljenje da bolje ustedjeti nesto novaca.ja sam se udavala u Apoloniji.sala je stvarno lijepa,visoka bez stupova,hrana je fenomenalna,osoblje super ma sve sve ☺ Sada mi nije krivo ni sekunde jer sam se dvoumila izmedu nekih koji su me ostavili (izgledom) bez daha . Realno ,gosti pamte dobru klopu i muziku,interijer,eksterijer gledaju samo cjepidlake.apolonia ima cijenu oko 42-45 € pa si racunajte koja je to isteda.
Dvorana Ivana u Zelini mi se nije svidjela zbog stupova..cijena je smijesno niska,ali nemojte pomisliti da se negdje stedi ili da necete dobiti sve:38€. Bila tamo na par svadbi i stvarno stvarno bolju hranu nisam jela.
Mozda te sale nekome nisu "vauuuuuu",ali gledajte i da ne utucete neke ogromne novce i pitaj boga do kad otplacujete tu jednu veceru. Hranom i uslugom nisu nista manje konkuretne ovim elitnijima,naprotiv
Nije mi jasno, interijer gledaju samo cjepidlake, a nisi uzela jeftiniju salu jer ti smetaju stupovi?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:20   #867
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno, interijer gledaju samo cjepidlake, a nisi uzela jeftiniju salu jer ti smetaju stupovi?

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Ovo cjepidlake ide onaj tip gosti kojima uvijek nesto nije po volji
Saravgbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:56   #868
Quote:
Saravgbs kaže: Pogledaj post
Ovo cjepidlake ide onaj tip gosti kojima uvijek nesto nije po volji
Slažem se da će uvijek biti onih kojima nešto nije po volji, ali brate mili pa nije isto je li ti restoran na benzinskoj pumpi ili u centru Zagreba predivan hotel i još ljepša dvorana u njoj!
Ne slažem se da to gledaju samo cjepidlake, pa ugodnije i ljepše mi je izaći na npr. terasu Esplanade ili neku terasu u zelenilu nego izaći na prometnu cestu, gledati na benzinsku ili nešto tome slično.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:42   #869
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ima li svježih iskustava sa salom u Hotelu Academia (Zagreb, Tkalča), ili sa salom Glembay u Dubravi?
Sto te tocno zanima u vezi Academie?

Mi smo ju kaparili za 10 mj. ove godine, bili smo vidjeti salu, kao i na degustaciji menija i dogovorili neke detalje.
Konkretno iskustvo nemam, tj. imati cu ga ali krajem godine no mozda ti neke info mogu dati ako znam pa pitaj
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 09:59   #870
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Slažem se da će uvijek biti onih kojima nešto nije po volji, ali brate mili pa nije isto je li ti restoran na benzinskoj pumpi ili u centru Zagreba predivan hotel i još ljepša dvorana u njoj!
Ne slažem se da to gledaju samo cjepidlake, pa ugodnije i ljepše mi je izaći na npr. terasu Esplanade ili neku terasu u zelenilu nego izaći na prometnu cestu, gledati na benzinsku ili nešto tome slično.

Nigdje nisam ni napisala da nije ljepse gledati zelenilo,nego sam samo napomenula da treba razmisliti hocete li dati 20€ po covjeku vise za tako nesto
Saravgbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 12:03   #871
A sve je stvar osobnog izbora Mi smo izabrali Kraljev Vrh baš zato što je predivno, drugačije, vanjski dio je prekrasan, sve u zelenilu.. Gosti uvijek požele izaći van na zrak i baš sam sretna što će imati divno okruženje i prekrasnu terasu za to. Meniji jesu skuplji nego možda navedene dvije sale, ali mi ćemo uštediti na drugim stvarima recimo. Jer želimo da gostima to bude nešto novo, drugačije i skroz intimno. Netko će za to platiti više, nekome je to bacanje novaca, netko ne može tako nešto priuštiti..
Meni je bilo strašno bitno da nema stupova i pločica na podu i ne bih pristala na takvu salu samo zato što je jeftinije jer to mi je bitno.. Al kužim te što si htjela reći samo to je stvarno sve stvar osobnog izbora. Ja recimo ne bih mogla imati vjenčanje u nekoj sali koja mi nije predivna, jednostavno ne bih.. Radimo to jednom i želim da je sve kako sam si zamislila, tj. zaručnik i ja. Ali dobro, nekome to nije toliko važno ili nema mogućnosti/predaleko je i slično, pa će uzeti što može. Sve opcije su dobre

La Grma mi je isto prekrasna, ali je zaista preskupa, i za to ne bih dala novce.. ali netko bi i to je super
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 15:29   #872
Smile

Quote:
Ancica-B kaže: Pogledaj post
A sve je stvar osobnog izbora Mi smo izabrali Kraljev Vrh baš zato što je predivno, drugačije, vanjski dio je prekrasan, sve u zelenilu.. Gosti uvijek požele izaći van na zrak i baš sam sretna što će imati divno okruženje i prekrasnu terasu za to. Meniji jesu skuplji nego možda navedene dvije sale, ali mi ćemo uštediti na drugim stvarima recimo. Jer želimo da gostima to bude nešto novo, drugačije i skroz intimno. Netko će za to platiti više, nekome je to bacanje novaca, netko ne može tako nešto priuštiti..
Meni je bilo strašno bitno da nema stupova i pločica na podu i ne bih pristala na takvu salu samo zato što je jeftinije jer to mi je bitno.. Al kužim te što si htjela reći samo to je stvarno sve stvar osobnog izbora. Ja recimo ne bih mogla imati vjenčanje u nekoj sali koja mi nije predivna, jednostavno ne bih.. Radimo to jednom i želim da je sve kako sam si zamislila, tj. zaručnik i ja. Ali dobro, nekome to nije toliko važno ili nema mogućnosti/predaleko je i slično, pa će uzeti što može. Sve opcije su dobre


La Grma mi je isto prekrasna, ali je zaista preskupa, i za to ne bih dala novce.. ali netko bi i to je super
Bravo,vi ste skuzili sto sam htjela napisati :klap: odgovorila sam samo na pitanje gdje naci vecu salu,a ubacila *svoje* misljenje bez ikakvog vrijedanja drugih..naravno da svak zna za sebe koliko i sto moze kraljev vrh nam je bio prvi izbor,ali iznad nekih financijskih mogucnosti nismo mogli. Nek Vam je sa srecom,u pravoj konacnici najvaznije je da se volite i postujete
Saravgbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:18   #873
Quote:
Saravgbs kaže: Pogledaj post
Bravo,vi ste skuzili sto sam htjela napisati :klap: odgovorila sam samo na pitanje gdje naci vecu salu,a ubacila *svoje* misljenje bez ikakvog vrijedanja drugih..naravno da svak zna za sebe koliko i sto moze kraljev vrh nam je bio prvi izbor,ali iznad nekih financijskih mogucnosti nismo mogli. Nek Vam je sa srecom,u pravoj konacnici najvaznije je da se volite i postujete


Hvalaaa
Ancica-B is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:32   #874
Quote:
SashaFierce kaže: Pogledaj post
Sto te tocno zanima u vezi Academie?

Mi smo ju kaparili za 10 mj. ove godine, bili smo vidjeti salu, kao i na degustaciji menija i dogovorili neke detalje.
Konkretno iskustvo nemam, tj. imati cu ga ali krajem godine no mozda ti neke info mogu dati ako znam pa pitaj
SashaFierce
ne mogu ti poslati poruku, pun ti je inbox
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:19   #875
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
SashaFierce
ne mogu ti poslati poruku, pun ti je inbox
Ispraznjen
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 19:30   #876
Jel se netko zenio il zna nekog ko se zenio u restoranu atlanta bocca marai u zagrebu?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 10:21   #877
Wink

Bok, može li mi netko reći iskustva sa Ivić Loft dvoranom? Sviđa nam se dvorana ali se bojimo da nam neće stati 250 ljudi ( to nam je gornja granica koliko ćemo ljudi imati ) Hvala
topzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 14:08   #878
Quote:
topzz kaže: Pogledaj post
Bok, može li mi netko reći iskustva sa Ivić Loft dvoranom? Sviđa nam se dvorana ali se bojimo da nam neće stati 250 ljudi ( to nam je gornja granica koliko ćemo ljudi imati ) Hvala
Nisam bila na svadbi, pa nemam iskustva, osim što sam bila na Danu otvorenih vrata i bilo je složeno za, čini mi se, 210 ljudi, i po mojoj procjeni više ne stane baš... zapravo podij mi izgleda premalo za toliko ljudi.

Frendica ide u svibnju tamo, bit će kaže oko 220 ljudi pa eto baš me zanimaju njena iskustva...
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 15:26   #879
Quote:
tigrica1 kaže: Pogledaj post
Nisam bila na svadbi, pa nemam iskustva, osim što sam bila na Danu otvorenih vrata i bilo je složeno za, čini mi se, 210 ljudi, i po mojoj procjeni više ne stane baš... zapravo podij mi izgleda premalo za toliko ljudi.

Frendica ide u svibnju tamo, bit će kaže oko 220 ljudi pa eto baš me zanimaju njena iskustva...
Da i meni se čini da je 200 ljudi maximalno, neznam trebala bi vidjet ljude unutra ovako si ne mogu predočiti baš hhhaha sala je stvarno prekrasna, ali opet ne bi htjela da mi ljudi budu nagužvani
topzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 13:35   #880
Bok, češljam ove forume u potrazi za barem otprilike cijenama u LaGrmi. Svi govore da je skupa, al nisam uspjela naći koliko točno skupa? Od njih samih odgovor ne mogu dobiti do svibnja kad km kreće sezona i kad se može doć na razgovor pa bih bila zahvalna ako netko ima iskustva s njima da mi što detaljnije napiše sve što zna Pliiiz, očajna sam malo već od traženja
tenaj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.