Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2007., 16:56   #61
5 ra, ja se s reverima neću patiti... imat će ih samo mladoženja i kumovi, a možda i roditelji s tim da bi mamama svakako dala napraviti onu lijepu cvijetnu narukvicu...... imam malu svadbu, nigdje se ne okupljamo već odmah u crkvu i znat će se vrlo dobro tko je gost, a tko ne tako da uopće ne vidim smisao revera u mom slučaju......
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 17:38   #62
Quote:
Kikica26 kaže: Pogledaj post
5 ra, ja se s reverima neću patiti... imat će ih samo mladoženja i kumovi, a možda i roditelji s tim da bi mamama svakako dala napraviti onu lijepu cvijetnu narukvicu...... imam malu svadbu, nigdje se ne okupljamo već odmah u crkvu i znat će se vrlo dobro tko je gost, a tko ne tako da uopće ne vidim smisao revera u mom slučaju......
Ma tako i ja razmišljam, ali ima još vremena, tko zna što će mi pasti na pamet do 9. mjeseca Mi se nalazimo u hotelu, pa idemo svi skupa u crkvu i kod matičara, ali nećemo se pogubiti
__________________
Svatko na svijetu je jednako dobro mjerilo za to što je normalno
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 18:22   #63
Sad se i ja mislin da sama radin revere, malo za ubit dosadu..di ima po splitu kupit potrebne stvarčice?
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 20:01   #64
u splitu imaš u dugopolju rea i ispod građevinske škole u prizemlju s unutrašnje strane dvorišta neki dućan
__________________
to really love a woman, to understand her-you gotta know her deep inside, hear every thought- see every dream, 'n' give her wings when she wants to fly
donnaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:09   #65
Quote:
Kikica26 kaže: Pogledaj post
Kandela, kao prava iskusnjača , reci mi koji bi mi cvijet bio najizdržljiviji za staviti u kosu? Ja bi neki u narančastoj boji, onak malo veći? I jel onda on ide u onu malu epruveticu s vodom? Hvala,

najizdrzljivije ruze, ali mali savjet; bilo koji cvijet mozes staviti ostavis ga preko noci da se dobro napije vode u vazi, najbolje ga je odrezat nozem ukoso jer mu skare stisnu pore, zatim ga ujutro omotas sa malo mokre vate i okolo omotas cvjecarskom trakom zvanom glutakol i drzat ce ti svjezinu 12 do 15 sati...
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:16   #66
Hvala ti puno!
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:28   #67
ma samo vi cure pitajte, sve sto vam mogu pomoci ucinit cu vrlo rado....
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:37   #68
E pa onda dobro...... zanima koje bi mi cvijeće za buket preporučila uz zlatnu, bogatu vjenčanicu a da je u narančastim tonovima i da ga naravno ima u 9. mjesecu? Ja bi nešto skroz romantično i ne prešareno jer je haljina dosta ukrašena.......
Evo, ja te više neću gnjaviti, hvala!
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:46   #69
Narancaste kale... nije im bas sezona ali mogu se naruciti bar 3 tjedna prije svadbe da dodju na vrijeme, ak to izaberes ja cu ti ih naruciti kod mog dobavljaca tak da dodju na vrijeme i da budu friske..
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:52   #70
Same ili u kombinaciji s nekim drugim cvijećem? Muči me što bi u tom slučaju stavila u kosu jer želim onako cvijet sa strane i da bude usklađen s buketom?
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:58   #71
pa moze se iskombinirati sa mini ruzicama, i bobicama kojih u to vrijeme ima. koji oblik buketa bi htjela? sa kalam se cuda mogu radit....
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:04   #72
onako manji okrugli........
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:11   #73
ajmo se dogovorit ovako sad posle uskrsa kad pocnu svadbe i firme, (sad ti mi cvjecari imamo manje posla) pa cu jedan vikend uzet narancaste kale i mini ruze i nekaj kaj mi jos pase pa cu slozit buketic poslikat i poslat ti na mail ili ovdje stavit, jel moze, tak da ti bude lakse odlucit sto zelis
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:13   #74
Ne znam što bih ti na ovo rekla, osim hvala, hvala, hvala! To će mi puno pomoći........ stvarno si super..... al nemoj me zaboraviti....... hvala još jednom
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 00:15   #75
nemas frke evo zapisala sam si da ne zaboravim,
Kandela is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 12:50   #76
ej Kandela ?

ja ću si sama vjerojatno dekorirati salu, pa me zanima onako odoka kolike bi bile cijene na veleprodaji u 9. mjesecu- hortenzija, ruža, tulipana, gerbera, frezija... ako uopće toga ima? ljubičasto?
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 12:54   #77
Bila jutros na zelenoj. Kala koliko hoces, cijena 8 kuna.
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:11   #78
Quote:
mala1mala kaže: Pogledaj post
ej Kandela ?

ja ću si sama vjerojatno dekorirati salu, pa me zanima onako odoka kolike bi bile cijene na veleprodaji u 9. mjesecu- hortenzija, ruža, tulipana, gerbera, frezija... ako uopće toga ima? ljubičasto?
Hortenzije su ljetno cvijeće, dok je tulipan najjeftiniji u rano proljeće i proljeće (iako se meni i u zimi činio skroz jeftin) tako da mislim da ti to otpada... no nemoj mene držat za riječ, bu ti to kandela bolje objasnila
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:19   #79
Quote:
mala1mala kaže: Pogledaj post

ja ću si sama vjerojatno dekorirati salu, pa me zanima onako odoka kolike bi bile cijene na veleprodaji u 9. mjesecu- hortenzija, ruža, tulipana, gerbera, frezija... ako uopće toga ima? ljubičasto?
sve sto si nabrojala mozes kroz cijelu godinu nabavit......... hortenzija ima vec sad za kupit u teglama u cvatu a di nece bit na veleprodaji iz Nizozemske
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:19   #80
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
sve sto si nabrojala mozes kroz cijelu godinu nabavit......... hortenzija ima vec sad za kupit u teglama u cvatu a di nece bit na veleprodaji iz Nizozemske
Hm, da ali kolika im je cijena Ako je u ljeto kad im je sezona bijela hortenzija 30kn, pitam se samo koliko sad košta...
E a kad smo kod toga Kandela kolika bi cijena bila (npr. kolika je bila prošle godine) tulipana u ljeto poč. 7mj.... meni su oni mrak, ali se bojim koliko bi koštali u to vrijeme
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.