Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Koliko često čupate obrve?
svaki dan malo popravim 334 30.42%
jednom tjedno 403 36.70%
jednom u dva tjedna 171 15.57%
jednom mjesečno 122 11.11%
ne čupam obrve 68 6.19%
Glasovatelji: 1098. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2004., 21:49   #21
Radi sto hoces ali znam pouzdano da mozes onaj visak sto strsi iznad obrva dotjerati skaricama i izgleda super, nema straha da ces pokvariti prirodni oblik. Ja ih stalno cupkam pincetom odozdo i nisam nikada isla na vosak jer jednostavno nikada nisu dovoljno dugacke za vosak, cim malkice izviri ja to pocupam jer ne mogu da hodam okolo takva sto je greska definitvno je najbolje za prvi put ili za bilo koju drasticniju promjenu da odes na profesionalno oblikovanje pa da onda sama dotjerujes.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2004., 10:12   #22
Prvo skaricama sa ostrim vrhom posisaj one koje mislis pocupati,ako pogrijesis nije neki problem jer ce brzo narasti.
Ja moje cupam i sisam.KOzmeticarka mi je davno napravila oblik,sad ga sama odrzavam.
Prvo pocupam visak a ono ostalo poceslljam prema dole pa posisam sve sto strsi,pa onda prema gore i posisam visak.U tu svrhu imam staru cetkicu za zube.
I svi me pitaju tko mi sredjuje obrve.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 13:25   #23
Da odgovorim na pocetno pitanje: meni je moja kozma rekla da se iznad obrve ne cupa jer kao te dlacice puno sporije i drugacije rastu pa nakon sto par puta podrapas ostaju kao prazne crtice gdje ne raste nista.

Btw, meni se nije svidjelo kako mi je kozma cupala jer mi je izgledalo previse vjestacki, previse ostre linije i preusko ostavljena obrva. Kad sam joj rekla sta mislim objasnila mi je pravilo ali ja sam smatrala da je za moje lice bolje cupanje izvan pravila.

Nakon njenih par puta sada cupkam sama.

Vosak je drugaciji nego onaj za noge i meni je bio puno drazi od cupkanja pincetom. Uzasno sam osjetljiva i ne mogu kontrolirati suze i kihanje kad mi krene pincetom.

Za domacu radinost sam otkrila da mi automatska pinceta puno bolje odgovara. Vjerovatno jer se moram skoncentrirati na pokret rukom da pritisnem pincetu manje strepim nad trenutkom kad iscupam dlaku i puno manje me boli, manje kisem i placem.
Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 00:40   #24
Ja imam uzasno slabe i tanke obrve, tako da nemam puno posla s njima. Rijetke su, dugacke i slabe.

Sto je najgore, kad sam pod stresom nesvjesno ih cupkam prstima i to nikako ne valja.

Inace, procitah davno u knjizi K. Aucoina da je ta zabrana cupanja obrva s gornje strane totalni mit i uopce nema razloga za ne cupanje ukoliko je potrebno.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 02:38   #25
kevin je sigurno u pravu. i ja cupam ono gore ako je potrebno.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2004., 12:41   #26
http://www.kevynaucoin.com/makeup_le...essons-01.html

Fakat, Kevin kaže da se može.
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 19:06   #27
Ja imam sreće oko toga.
Obrve su mi smeđe,ali rijetke i nemam puno posla ako toga.
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 22:54   #28
tatooed obrve

znate kaj tu puno zenski ima?tatooed obrve.narocito ako su prirodno tamne...i ne ne mislim kao tetovaza po rukama,nego tzv.trajni make up.kao recimo liner,na ocima ili usnama...tak i to.naravno-nije da je sve izbrijano,ali je ona linija obrve po tvojoj zelji stalna...bez da si dodajes olovku,sjenilo za obrve ili pak gel da ti uvjek ljepo stoje.vidam na poslu par njih koje su si to dale...i super im izgleda.kako vele-jedna briga manje ujutro..a postoobrve jako daju izraz licu-one su uvjek sredene...i traje do 7 god...kad moras na touch-ups.nesto sam razmisljala o tome i ja,jer moje su izrazito tamne,ja si ih cupam da dobijem zeljeni oblik,i naravno za to moras uvjek dodati ili gela u boji ili sjenila..a ovako bi bile sredene zauvjek...kaj mislite o takvim zahvatima????????????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 23:00   #29
Pa šta ti neće dlačice i dalje rast?!

Opet ih moraš čupati... Ne kontan svrhu bojanja.

A i zvuči mi ko da sve to izgleda dosta neprirodno.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:28   #30
ma rastu ti da...tocno,ali ne trebas se muciti sa oblikom vise...ak i pocupas vise ne vidi se razlika...ne trebas iscrtavati radi oblika i to...i nije neprirodno ,jer nikad ti ne stave crnu boju...a braun sa dlacicama izgleda ful prirodnjak samo bez dodatnog posla...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:34   #31
heh, meni to zvuci mada ne znam, mozda i dobro izgleda.. ja volim moje crne guste i malo deblje nego inace obrve ne cupkam ih (apsoltno nemam potrebe za tim, skroz su uredne), ne saram ih, ne stavljam nikakve sjene.. nist a fakat mi se svidaju.. najvise od sminke na njih je svijetla sjena tih do njih i to je to.. ( i to jaaaako rijetko)
__________________
Bil'in, my love...
heureka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:38   #32
moje nisu ni predebele ni pretanke...ali ih cupam jer volim j.lo oblik ili tak sl...a to postignem sa cupanjem tik u archu...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 00:54   #33
Ima li jos kakvo sranje na ovaj bijeli svijet koje ti ne bi natakanila na sebe.
Citaj:jesi li zadovoljna ti icim na svom tijelu
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 01:31   #34
Nekako mislim da to izgleda previse umjetno.

Ne volim taj trajni make up,pa ni tatooed obrve.
Tko voli nek izvoli,ali ja se ne bi usudila to napravit.

Zadnje uređivanje croft : 26.04.2004. at 02:01.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 03:15   #35
pa nataknjivaju komadi iz muzicke i filmske industrije o kojima sanjaju muskarci svjeta-pa kaj onda ima bad u tome da i ja nataknjivam!i jesam zadovoljna sam sa svime sta mi je bog dao...al zato ne znaci da nebi jos usavrsavala!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 03:40   #36
Hej Afrodita, za tebe jedan veliki pozdrav posto vidim da si veliki freak za kozmetiku kao i ja. Kazi mi koliko kosta ta tattoe, ja jos nisam vidjela to u Kanadi kod mene, medjutim raspitacu se upravo iz razloga, stol ti kazes jedna briga manje, sto da ne, ako si to mogu priustiti, svakako da bih to uradila. I ja takodjer obozavam J lo look, ali ne mogu nikako da postignem takve obrve cupanjem. I da, imam pitanje za tebe, posto sam vidjela da si u jednom od topika pominjala wet 'n wild bronzer, da je jako dobra i tak to, medjutim meni se sve nijanse cine doista pretamne, cak i ona light, doduse mozda nije takav efekat na licu, pa me zanima koju nijansu ti koristis, i da li je doista pretaman kak se cini.
Ja stalno istrazzujem i isprobajem nove produkte, u kuci su svi poludjeli od mene, posto imam pet, sest prepunih nesesera sminke, i nikad mi dosta toga, ma bas sam pravi freak, bas se pitam hocu li se ikad promjeniti? Pozdrav Afroditi i ostalim kokama!!!
zaklin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 04:41   #37
ej curo...ja sam freak nad freakovima!!!!!!!!kod mene je isto sve u kozmetici...ja sam vec mogla imati stan kupljeni od te love koju sam potrosila na make up.inace te obrve kostaju oko 180-250$(usd)jedna cura mi je rekla da ce mi za tjedan dana donjeti brosuru od mjesta gdje je ona svoje napravila i super joj izgledaju...njena frendica(koju sam vidla)ima liner...super izgleda,mada ja toliko mjenjam sminku i boje na ocima da nebi mogla samo sa crnim linerom biti...ali obrve su jako bitne kod zene..cisto ti daju izraz licu!oni te tocno pitaju sto i kako zelis..par puta ti ocrtaju da vidis kak bu izgledalo..i uzme 10 min!posalji mi pm ak te jos kaj zanima..jer mislim da je to jako fenomenalna stvar...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 05:02   #38
eh da...u vezi bronzera-ja koristim medium to dark(od wet-n-wild)jer taj vuce na zutkasto...docim je light to med.nekak na crveno.je malkice tamni ako si jako svjetle puti ali nije nis pretjerano taman.nego znas koji ti je dobar:vincent longo-sole mio ili tak nekak...i baked bronzer od urban decay...onak izgledaju jako tamni ali na faci su cisto dobri-bas ko osuncano...nekad volim i iman-ov..malo jest tamni ali za contouring je super!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 15:47   #39
Quote:
Samantha kaže:
Ima li jos kakvo sranje na ovaj bijeli svijet koje ti ne bi natakanila na sebe.
Citaj:jesi li zadovoljna ti icim na svom tijelu
cek dok cuje za tetovirani tush oko ociju

ja vidjela kod jedne kolegice ovdje mislila da ju je neko prebio

jos je sva bila natekla od tretmana - besposlen pop i jarice krsti

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 15:58   #40
meni tak nešto definitivno ne treba, imam jako guste i debele obrve. nedavno sam išla na nekakvo šminkanje i cura mi je čupala obrve. rekla mi je da su mi baš lijepe i da ih uopće ne treba popunjavati ni docrtavati. ipak mislim da i kad bi imala nekakve nepravilnosti na njima, sigurno ne bi stavljala tetovažu na lice.
pink_cat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.