Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2009., 20:40   #641
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
ha, bar nece bit mrazeva ko hawker nedaj boze da mi takva faca samo pogleda kcer.


Sto ti ovo znaci.
Spominjes li moj nick uzalud?
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2009., 20:43   #642
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
of kors
pobjegao nam je stručnjak Hawker
Ne treba biti preveliki strucnjak za to.

Doduse,dopustam da nista nije 100% sigurno.
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 23:26   #643
Doživjela sam prije nekoliko tjedana na poslu da sam cuvala curu od 13 godina (prakticki balavica) ...i tak sjedim s njome cijeli dan i slusam njena razmisljanja (jer je nesmijem nista pitat , samo slusat, po zakonu) ona bi se udala, imala djecu itd... s "deckom" koji ima 30 i kusur godina...
Naravno , on je prvenstveno napravio kazneno djelo sto je s njom spavao, sve je to meni jasno, ali da se djete od 13godina zeli udat za konja od 30 i nesto godina, to mi nema logike...
Tko je sad tu kriv, roditelji koji je nisu dobro odgojili, ili djete koje ne razmislja normalno?
Mladai... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:16   #644
Quote:
Mladai... kaže: Pogledaj post
oji je nisu dobro odgojili, ili djete koje ne razmislja normalno?
Ne, tu je kriv TAJ MUSKARAC koji nema sta radit sa curicom od 13 godina.

Ako ne fizickom, tu se radi o psihickom zlostavljanju tog djeteta od strane odraslog muskarca.

Vidjela sam par presuda je bilo po raznim dijelovima Europe ( da ih sad ne izvlacim) gdje je stariji muskarac imao seks sa djetetom od 13 god i gdje je on lisho prosao jer kao curica se 'nudila'

Ovakve suce koji donesu takve presude bi isto trebalo kaznit.

Sve dotle dok kazne za seks sa djecom ne postanu jako rigorozne, dotle se nece stat u kraj ovom problemu zlostavljanja djece.

A seks ili anuliranje na seks djeteta od 13 godina je zlostavljanje tog djeteta i trebalo bi bit rigorozno kaznjeno.
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 13:23   #645
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Gospodo porotnici, sjebani smo tabuima.
Pokušat ću definirat bar neke tabue.

Za naše dijete nije sex. Od kad je dijete sexualno aktivno. Od prvog orgazma. S koliko godina se otkriva orgazam? 9? 10 ? 16? 28?

Dijete će jebom biti iskorišteno. Netočno! Ako dijete daje spolni organ i prima spolni organ, korišćenje je isključeno.

Dijete će sjebat neki prdonja. Zašto? Pa dokazano je da samo pedofili istinski vole djecu. Zašto to ne bi napravio i vršnjak.

"rani" jeb ce ozljediti dijete. Kakve to ozljede može nanijeti kuracPuno veće i životno opasne može nanijeti alkoholizam i motori.
Zarazne bolesti. Ah, pa i svinje mogu zaraziti dijete.

"rani jeb" će razoriti psihu djetetu. Potpuna pizdarija. Puno će mu više psihu razjebat svadja i tuča u porodici il loše igrice na kompu il filmići na tv....


Postoji snažan otpor prema priznavanju prava djece na jeb. Specijalno ženske djece. Čak i trudnoću bi lakše podnijeli kad ista ne bi bila čvrst dokaz da se mezimica, eto, jebala.

Pod tim strahom, da će nam se dijete jebat, izmišljamo čudesne babaroge, naravno, potpuno demagoški, samo da djecu odvratimo od jeba.

Koliko se djece ubilo zbog terora nastavnika.Od terora roditelja i njiihovih poistovjećenim frustracijama. O tom pravobraniteljica, dakako, ne govori.

Koliko je djece poginulo na motorima.

Zašto toliko skačemo na zadnje noge kad pomislimo da će nam se dijete jebat?
Kćer! Za sina je ok ako se projebe rano bit će jebači, muškarčina, tatin sin.

Al, kći, Pa koliko samo nevinih sjedi za "silovanje" jer tata nije mogao prihvatiti da se prineczi, naprosto, prijebalo

Sindrom KURVA. Za žene je jeb legalan samo u braku. Jedan od razloga zasto ne prihvaćamo seksualnost kćeriju je strah od etikete KURVA.

Mi bi smo radije prihvatili da nam je kći imbecil kojega moramo štiti zakonom nego priznati da se naša kći ima pravo jebati. I da to nije katastrofa nacionale.

Puno je lakše savladati kondom i kontracepciju nego upravljanje motorm.

Nitko nije protiv toga da teenageri eksperimentiraju sa seksom.

To je normalno.

Ali normalno je da to rade sa svojim vrsnjacima A NE sa nekim starijim perverznjacima ( kojih ima oba spola) i koji manipuliraju tu DJECU u seksualne radnje

Zakoni se stvaraju na osnovu statistike. Da je tu samo 5, 7 ili 9 slucajeva gdje se ocito vidi da su djeca iskoristena od strane starije osobe onda se zakoni ne bi mijenjali

Ali kad se pojavi veci broj slucajeva koji upucuju na promjenu socijalne strukture zbog iskoristavanja djece i snazan utjecaj na njihovu buducnost, e tu ce se dogodit promjena zakona !
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.