Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2014., 20:35   #2761
Da nije možda Na Badnju Večer https://www.youtube.com/watch?v=UZHT1k0sXg8
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:19   #2762
Trebam pomoc... nemogu pronaci stari animirani film (crtic), vjerovatno ruski ili cehoslovacki. Koliko se sjecam u pitanju je bajka o seki i malom braci koji odluta u zacaranu sumu loveci hodajucu gljivu (ispostavi se da je gljiva vjesticin macak koji donosi svojoj vjestici znatizeljnu djecu), sestra (mislim da se zvala Masha) odluci pronaci svog brata i uputi se u sumu gdje je ceka brdo pustolovina.... spasit ce carobno drvo od crva kojeg je vjestica stavila u njegovo korjenje...onda joj to drvo podari carobnu grancicu koja je mogla smanjivati i povecavati stvari.... usput ce pomoci divu kojemu je upao trn u oko...te zajedno sa divom pobjedjuje vjesticu, spasava svog brata i oslobadja sumu od zla... o kojoj se bajci radi?
Khalisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 20:55   #2763
kako se zove crtic sa dva bijela covjekolika misa, jedan je mrsav i visok jedan nizi i debolji i zlocesti su?
Guillaume is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 21:38   #2764
Quote:
Guillaume kaže: Pogledaj post
kako se zove crtic sa dva bijela covjekolika misa, jedan je mrsav i visok jedan nizi i debolji i zlocesti su?
http://youtu.be/1GXqvZl_Ic4
Umac i Tupko iz Animanijaka?
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 12:59   #2765
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
http://youtu.be/1GXqvZl_Ic4
Umac i Tupko iz Animanijaka?
je, hvala
Guillaume is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 13:48   #2766
Quote:
50footWomen kaže: Pogledaj post
Nakon toliko vremena ne vjerujem da ce itko odgovorit, al ajde, nada umire posljednja.
Muci me to vec godinama. Gledala sam crtic, mislim da je bio na hrt2. Ne znam zapravo ni jel imao epizode il je bio dugometrazni.
Uvodna spica je u jednom trenutku prikazivala neki kamen ili otok u obliku lubanje. Oko toga je bila magla. Sjecam se da su glavni likovi koji su bili dobri zivjeli u kucici na stablu. Cijeli crtic je dosta mracan u smislu boja, siva, tamno plava i tak to. Znam da nisam dala previse informacija al ako ikome zvuci poznato nek kaze
Hvala unaprijed!
legends of treasure island
mucko57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 11:09   #2767
Pozdrav, izludjujuce googlanje me dovelo do ove stranice, naime ocajan sam jer nemogu pronaci jedan crtic koji se vrtio na nasoj televiziji pred nesto godina, sigurno pred oko 10ak godina +-.

Neznam previse, mislim da je bio sink na engleski, ozbiljan jer je bilo ubijanja.
Radnja se desava na nekim Karibskim otocima ili kubi u doba pirata. Ime serije je ujedno i ime glavnog lika (definitivno je ime serije ime nekog lika, ne nuzno i glavnog). Neko Spanjolsko ime, tipa christo...ili tak nekako.

Glavni lik je mladi muskarac, tamnije kose moguce crne.

Scene koje su mi u glavi su gdje u prvoj epizodi bjezi po nekom selu od nekoga, i ima pucanja, koda je pobjegao iz neke birtije.
Jedna od scena je da je otisao do neke vjestice za savijet/pitanje u nekoj mocvarastoj kolibi...i koda su ga neki pirati pratili.

Ugl to je to, ozbiljno i detaljno je bio nacrtan crtic, nije izgledao onak fush osnovno ko tipa pokemoni. Dosta zapadnjacki je djelovao iako podsjeca na one japanske anime. Prilicno visoki tanki ljudi.

Nije ovo "Gankutsuou: The Count of Monte Cristo"
Ali mi je u glavi ime serije nekog slicnog spanjolskog imena poput Monte cristo.

Hvala
ValterZz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 13:36   #2768
Quote:
mucko57 kaže: Pogledaj post
legends of treasure island
To je odličan crtić! Šteta što na youtubu ima samo nekoliko epizoda čiji redoslijed nije točan... Odličan crtić sa super sinkronizacijom.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2014., 22:18   #2769
Quote:
ValterZz kaže: Pogledaj post
Pozdrav, izludjujuce googlanje me dovelo do ove stranice, naime ocajan sam jer nemogu pronaci jedan crtic koji se vrtio na nasoj televiziji pred nesto godina, sigurno pred oko 10ak godina +-.

Neznam previse, mislim da je bio sink na engleski, ozbiljan jer je bilo ubijanja.
Radnja se desava na nekim Karibskim otocima ili kubi u doba pirata. Ime serije je ujedno i ime glavnog lika (definitivno je ime serije ime nekog lika, ne nuzno i glavnog). Neko Spanjolsko ime, tipa christo...ili tak nekako.

Glavni lik je mladi muskarac, tamnije kose moguce crne.

Scene koje su mi u glavi su gdje u prvoj epizodi bjezi po nekom selu od nekoga, i ima pucanja, koda je pobjegao iz neke birtije.
Jedna od scena je da je otisao do neke vjestice za savijet/pitanje u nekoj mocvarastoj kolibi...i koda su ga neki pirati pratili.

Ugl to je to, ozbiljno i detaljno je bio nacrtan crtic, nije izgledao onak fush osnovno ko tipa pokemoni. Dosta zapadnjacki je djelovao iako podsjeca na one japanske anime. Prilicno visoki tanki ljudi.

Nije ovo "Gankutsuou: The Count of Monte Cristo"
Ali mi je u glavi ime serije nekog slicnog spanjolskog imena poput Monte cristo.

Hvala
Corto Maltese

Quote:
Khalisto kaže: Pogledaj post
Trebam pomoc... nemogu pronaci stari animirani film (crtic), vjerovatno ruski ili cehoslovacki. Koliko se sjecam u pitanju je bajka o seki i malom braci koji odluta u zacaranu sumu loveci hodajucu gljivu (ispostavi se da je gljiva vjesticin macak koji donosi svojoj vjestici znatizeljnu djecu), sestra (mislim da se zvala Masha) odluci pronaci svog brata i uputi se u sumu gdje je ceka brdo pustolovina.... spasit ce carobno drvo od crva kojeg je vjestica stavila u njegovo korjenje...onda joj to drvo podari carobnu grancicu koja je mogla smanjivati i povecavati stvari.... usput ce pomoci divu kojemu je upao trn u oko...te zajedno sa divom pobjedjuje vjesticu, spasava svog brata i oslobadja sumu od zla... o kojoj se bajci radi?
Orahova grančica

Zadnje uređivanje Evil Kid : 17.12.2014. at 22:48.
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 09:08   #2770
kak se zove crtić o psu koji obožava pseće kolačiće
watchmag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 11:55   #2771
Jel ovaj pas?
Evil Kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:54   #2772
Jel zna netko možda koji bi crtić bio ovo: Francuski crtić ako se ne varam, radi se o nekom vitezu i kraljevstvu...Limeni nos se zvao kod nas mislim, ali pod tim imenom ništa ne nalazim...
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 14:31   #2773
Valjda ovo http://www.dailymotion.com/video/x9e...nestor-avi_fun

"Nez de Fer - Le Chevalier Mystère"/"Iron Nose - The Mysterious Knight"
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 12:29   #2774
To je to, tnx
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 00:09   #2775
Nakon godinu dana pokusat cu ponovno s istim.

Se sjeca neko crtica di je bila kao kuca u obliku velike cipele crvene ja mislim u kojoj su zivjeli puno djece tj sirocadi sa nekom staricom i ja mislim da se kuca mogla selit ... i ne sjecam se vise!
Onda bio je isto tako daaaavno jedan crtic ako se ko sjeca kao s nekim vilenjacma koji su imali kao neku kuglu mladosti i kad im je neko ukrao tu kuglu oni bi naglo ostarili .... i morali su vratiti tu kuglu natrag nekako ! Sve mi je kroz maglu!
Zatm crtani di je kao neka djevočica došla u posjet negdje neznam ni ja di lol i imala neki san s čajnikom i onda je taj čajnik u snu pjevao ja sam mali čajnik posve sam o gdje je đeni i gdje je na dom jer srece mi nema od kad nisam sa njom AHAHHAHAHA! AJMEE!!!
Iiii neki dečko imo je baš plavu kosu plavu... i imao je neki ato koji je imao neke tajne pretince i kao neke moci i stalno bi se utrkivao s njim xD!

Sjeća li se tko bilo cega? xD I daaaaa još neki ctric di su kao neke dvje likice radile u cirkusu i jedna je slomila nogu i morala se udat za nekog starog bwahaha ok sve kroz maglu !
lodi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 13:56   #2776
Quote:
lodi11 kaže: Pogledaj post
Nakon godinu dana pokusat cu ponovno s istim.

Se sjeca neko crtica di je bila kao kuca u obliku velike cipele crvene ja mislim u kojoj su zivjeli puno djece tj sirocadi sa nekom staricom i ja mislim da se kuca mogla selit ... i ne sjecam se vise!
Možda ovaj. Znam da sam ga na vidjela više puta al sad kad razmislim više ne znam jel bio često prikazivan na TV-u ili sam to gledala na nekoj kazeti s crtićima.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:09   #2777
e ljudi neda mi se sad tražit po temi ali kako se zove onaj poznati crtić iz 90-ih sa onom dvojicom ćelavaca šta popravljaju svaku epku nešta ????
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 14:03   #2778
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
e ljudi neda mi se sad tražit po temi ali kako se zove onaj poznati crtić iz 90-ih sa onom dvojicom ćelavaca šta popravljaju svaku epku nešta ????
A je to?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 14:45   #2779
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
A je to?
e je to je taj hvala Jay
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 21:08   #2780
Muci me jedan crtic o vrapcu. Uvodna spica je isla ovako nekako:

"...vrapcic taj je svima znan! Cvrk, cvrk, cvrk, cvrk..."

Drugi cijih se isjecaka sjecam je neki cija se radnja odvija preko zime. Sjecam se scene neke trosne sobe pune smeca u podrumu. Netko (macka?) ulazi i izlazi kroz prozorcic i krade iz neke ribarnice ili mesnice. Sjecam se da je jako tuzan.

E: Ima li netko crtanu seriju Chucklewood Critters s hrvatskom sinkronizacijom? Imala sam snimljenu epizodu o Uskrsu i obozavala sam je.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.


Zadnje uređivanje BBast : 29.01.2015. at 21:40.
BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.