Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2004., 13:39   #41
Pa ok, to je tvoj stil. Al nije moj. Samo zato jer netko ima problem ne znači da su rješenje i priroda problema nužno onakvi kakvima bi oni to priželjkivali. Duhovi, poltergeisti i psihokineza su uvijek uzbudljiviji od zaboravljivosti i loših brava. Al čuj, kolko sam ja stvari zagubio tokom godina i kolko puta su mi se vrata zaglavila, televizori pokvarili, kompjuteri ispisivali čudne i lascivne poruke na ekranu - čovjek bi rekao da me u stopu prati veći dio poltergeist populacije u ovoj galaksiji i bližoj okolici.

Da bi na kraju zagubljene stvari pronašao tamo gdje sam ih i ostavio (npr. u na dnu koša za prljavi veš), da bi vrata ispala zaključana jer je izletio zasun zbog puknute zaporke itd. Kompjuteri mi i dalje ispisuju lascivne poruke na ekran, ne znam što je to.

Poanta rješavanja problema je da se problemu pristupi na objektivan, logičan način. Dapače, to je *obavezno* pri proučavanju paranormalnog, inače nikada nećemo ništa o tome naučiti. Zvati svećenike na prvi mig može nekom bit rješenje, i slažem se da može bit dobra metoda autosugestije kak Enchantress kaže, ali ako se ipak radi o zaboravljivosti, ja bi prije čuknuo Bilobil nego litru svete vodice...
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2004., 15:47   #42
Curke, hvala puno na linkovima i iskrenim i dobronamjernim komentarima. Svakako ću pogledati.

Ne mislim ja da je to neki problem, mene to ne tlači puno, samo se nekad zbog nečega osjećam nelagodno. Čak mislim da se taj put s tim balkonskim vratima više bio uzrojao moj stari, nego ja. Nekak sam se navikla,a srećom se ne dogadja prečesto. Poneku majicu prežalim i to je to ))

Više me zanima o čemu se radi i brine me zbog toga što sam pročitala da može biti riječ o crnoj magiji. Brine me u smislu da bi moglo prerasti u nešto gore, ali ovako...what the fuck
Brine me i to što me tlače neke bolesti iako nikad nisam bila supersenzibilan tip. Brinu me i noćne more koje su vrlo česte od kad sam u ovom stanu. Ali da ću umrijet od svega toga - pa nadam se da neću!

Koji bi to ozbiljan dio foruma bio za ovakve rasprave?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 10:49   #43
TsunamiGirl, mislim da bi se trebala il odseliti ili reći tom što god to je da u ime Isusa napusti stan i ostavi tebe na miru, moli se da ne budeš slaba tak da ti ne može piti energiju il slično i pozovi svećenika da ti svetom vodom blagoslovi stan.

Ne trebaš se bojati, al bi trebala poduzeti nešto.

Bit će sve o.k.


javi kak je prošlo.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 10:56   #44
Jesus Christ Compels You! Uvijek se sjetim one scene kad dr. Evil pokuša egzorcizam na onoj poludjeloj stolici.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 11:00   #45
Quote:
Gaudrath kaže:
Jesus Christ Compels You! Uvijek se sjetim one scene kad dr. Evil pokuša egzorcizam na onoj poludjeloj stolici.
ne znam o čemu pričaš želim znati.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2004., 11:08   #46
Quote:
mrkenangelo kaže:
ne znam o čemu pričaš želim znati.
Austin Powers 2: the man who shagged me. Ima jedna scena gdje Dr. Evil sjedne na svoju stolicu u svemirskoj stanici, a hidraulika poludi pa ga počne okretat lijevo-desno. Onda se on sav uspaniči pa počne vikat "Jesus Christ compels you! Jesus Christ compels you!", što je inače poznata stvar iz "Egzorcista".

Ak nisi gledala Austina, preporučam. Ima odlične štoseve, u sva tri nastavka.
__________________
"The Old Father has woven the threads of your life a long time ago... you can go and hide in a hole if you wish, but you won't live a minute longer."
Gaudrath is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:00   #47
to si ti sve umišljaš...il je propuh il zamečeš stvari ja ne vjerujem u paranormalno već u znanstveni pristup nekoć ljudi nisu mogli objasniti munju ili kišu,snijeg,led,vatru,propuh,običnu slučajnost sve bi to nazvali djelovanjem mračnih slia ili bogova ili kletvi itd. danas znamo zakaj pada kiša i munje paraju nebom...jednog dana čemo i ovo otkriti samo je pitanje vremena.Kladim se da postoji potpuno dobro(ne paranormalno) rješenje...kažem samo je pitanje VREMENA!
Paradox_master is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2008., 15:26   #48
Kad je moja baka umrla, na njenom satu koji smo joj skinuli s ruke bilo je 9 i 15... sat je stao. tako je bilo nekoliko dana. Onda sam jedan dan (na dan sprovoda) taj sat izvadila iz ladice. kazaljke su bile preklopljene na 12. slijedeći dan opet 9 i 15... i tako je ostalo... do godišnjice njene smrti. opet su kazaljke bile preklopljenje. ja u to vjerujem i nije jedina stvar koja mi se dogodila. razumijem curu koja je otvorila temu.
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 21:08   #49
Quote:
TsunamiGirl kaže: Pogledaj post
Na što misliš?


Brine me jedna glupa sitnica. U zadnje vrijeme (inače, nisam praznovjerna i sl.) osjetim povremeno u stanu neki neugodan miris. I to samo u jednom dijelu sobe dok korak dalje ništa. I to u različitim sobama. Iz čista mira, bez objašnjenja. Kako sam nepušač i stan je nov, nema nikakvih čudnih mirisa. Ovo se pojavi na 3-4 minute, na 2-3 kubna metra i nestane. Kako došlo tako ošlo.

To me uznemirava zato što sam negdje pročitala da je to prvi znak nekakve crne magije bačene na osobu. Ne želim i nisam praznovjerna iako sam imala prilike vidjeti da se ljudi time bave. Uvijek sam vjerovala da svojom osobnom aurom i energijom mogu obraniti sebe od takvih sra..a čak i ako bi se netko time i bavio.

S obzirom na moju inteligenciju i obrazovanje teško mi je uopće razmišljati o tako nečemu. No, bilo mi je teško i otići bioenergetičaru, ali mi je blio toliko slabo da sam ipak otišla. I od tad mi je bolje. On ništa nije komentirao....pretpostavljam da bi, da zna nešto o tome ili da eventualno nešto u tome ime.

Naime, kako sam dosta intuitivna primjetila sam da jako loše spavam, ne podnosim ili taj krevet ili položaj ili nešto...trpim česte glavobolje i sl., a što prije nije bio slučaj, dok se nisam doselila ovdje. U zadnje vrijeme osjećam se uznemireno i nesigurno i konstantno imam neki osjećaj kao da nešto pokušava atakirati na neki moj oklop (auru?) i imam dojam da to još drži, ali nisam sigurna zašto to osjećam. Ako se tako osjećam, možda se nešto i dogadja?

Ima li tko iskustva? Što mislite o ovim čudnim neugodnim mirisima?

Ja nisam išla u crkvu, ali razmišljam o tome da pozovem svećenika da posveti stan. Ne znam kako da tome pristupim, jer sam samo krštena, ali ne znam ništa o tome. Mislite li da bi pristao, kad mu to kažem?
odi nekome tko skida uroke. ne mora bit, ali preventivno.. ne škodi. i nije skupo, nego to treba obavit pa si mirna, onda ćeš vidit jesi li to eliminirala pa ćeš nam znat dat povratnu info.
Blueman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 10:39   #50
Thumbs up

Quote:
Blueman kaže: Pogledaj post
odi nekome tko skida uroke. ne mora bit, ali preventivno.. ne škodi. i nije skupo, nego to treba obavit pa si mirna, onda ćeš vidit jesi li to eliminirala pa ćeš nam znat dat povratnu info.
E da definitivno bih ti ovo preporučio,,,,,
ninjatrutel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 01:02   #51
Quote:
ninjatrutel kaže: Pogledaj post
E da definitivno bih ti ovo preporučio,,,,,
Nek ste joj odgovorili nakon 9 godina
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.