Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2015., 10:25   #201
Pitanje...kad na crimeu i passionu izvrte neku seriju ide li odmah umjesto nje neka druga ili ce i ovi kanali bit "slucaj rtl II"?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 12:26   #202
vjerojatno ovo drugo
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 18:32   #203
Meni je Living super samo zbog Ellen i Property Brothers.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:06   #204
Po meni su ovi kanali u potpunosti nepotrebni. Mogli su jednostavno tim serijama i emisijama koje imaju, a nisu bile već 100 puta ispuniti RTL 2 koji vrti jedno te isto već godinama i to je to.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 23:55   #205
Quote:
Donald Mallard kaže: Pogledaj post
Po meni su ovi kanali u potpunosti nepotrebni. Mogli su jednostavno tim serijama i emisijama koje imaju, a nisu bile već 100 puta ispuniti RTL 2 koji vrti jedno te isto već godinama i to je to.

Potpuno se slažem. Ovi programi kao da su napravljeni za senilne osobe koje i ne znaju sta su gledale a sta nisu.
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 12:06   #206
gluposti od programa, same reprize i reprize, Ellen ide na RTL plusu, tak da nema potrebe stavljat ju tu
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 15:07   #207
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
gluposti od programa, same reprize i reprize, Ellen ide na RTL plusu, tak da nema potrebe stavljat ju tu
Pa rtl plus ne postoji, sad je living.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 15:25   #208
Quote:
Donald Mallard kaže: Pogledaj post
Po meni su ovi kanali u potpunosti nepotrebni. Mogli su jednostavno tim serijama i emisijama koje imaju, a nisu bile već 100 puta ispuniti RTL 2 koji vrti jedno te isto već godinama i to je to.
Slažem se, ali prava za zemaljsko emitiranje su puno skuplja od prava za kablovsko emitiranje.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 16:23   #209
Ma... od svega ovoga na 3 kanala mogli su sastavit relativno dobar program za RTL 2
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 02:13   #210
ako netko ima stream od kanala rtl vrime da radi molio bi na PM ja sam imao al su ugasili unaprijed zahvaljujem
__________________
s poštovanjem
max012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 16:21   #211
dobar je program na livingu, pogledam ellen, zatim ona dva brata koji preuređuju i nakon toga šefa na tajnom zadatku. čak sam zanemario i housea radi toga.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 11:29   #212
RTL

Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
dobar je program na livingu, pogledam ellen, zatim ona dva brata koji preuređuju i nakon toga šefa na tajnom zadatku. čak sam zanemario i housea radi toga.
Po meni ovi kanali su dobri, ali neka ne repriziraju stalno isto. Recimo, neka stave nove serije na Rtl Passion. Također, mogli bi ukinuti RTL 2 pa sve serije s njega prebaciti na ova tri kanala. Najbolji je Passion, ali ima dosadne serije - Sulejman, pa onda Nebo i zemlja... Dobri su kanali, ali imaju još prostora za napredak...

Inače, Mfranic, pametno što gledaš RTL umjesto Housea jer je dr. House jako loša serija.
tigar87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 13:35   #213
Quote:
tigar87 kaže: Pogledaj post

Inače, Mfranic, pametno što gledaš RTL umjesto Housea jer je dr. House jako loša serija.
zašto ti je dr.house loš?
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 17:12   #214
Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
dobar je program na livingu, pogledam ellen, zatim ona dva brata koji preuređuju i nakon toga šefa na tajnom zadatku. čak sam zanemario i housea radi toga.
Quote:
mfranic kaže: Pogledaj post
zašto ti je dr.house loš?
Vidim da voliš Housea. Cijenim to ali, ja sam nekoliko puta pogledao kratko i činilo mi se jako dosadno. Dajte više telenovela i komedija a manje ovih američkih i engleskih gluposti (ovo ne isključuje Dinastiju i Alfa jer su to zbilja super serije).
tigar87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 08:32   #215
Quote:
tigar87 kaže: Pogledaj post
Vidim da voliš Housea. Cijenim to ali, ja sam nekoliko puta pogledao kratko i činilo mi se jako dosadno. Dajte više telenovela i komedija a manje ovih američkih i engleskih gluposti (ovo ne isključuje Dinastiju i Alfa jer su to zbilja super serije).
Apsolutno u nicemu se ne slazem.
Prvo House je jedna od najgenijalnijih serija danasnjice a drugo,da se mene pita likvidirali bi sve sapunice iz programa i okrenuli se americkim serijama
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 08:50   #216
Post Maknite Housea, stavite bolje serije

Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
Apsolutno u nicemu se ne slazem.
Prvo House je jedna od najgenijalnijih serija danasnjice a drugo,da se mene pita likvidirali bi sve sapunice iz programa i okrenuli se americkim serijama
Bolje bi bilo da maknu Housea i stave u 22.00 (jel tad ide House? Uglavnom, današnje serije su veoma dobre, čak i sapunice, a te neke 'drame' tipa House ili onaj JAG, to neka maknu s programa. House
tigar87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 12:53   #217
property brothers su dobri ali me nervira što je uvijek sve isto i što se uvijek parovi ponašaju kao da nikad nisu gledali emisiju, a sigurno su dobro informirani i kad ih uzmu pogledaju emisiju.
prvo im pokaže skupu kuću, a oni kao nemaju pojma da će im pokazati kuću koju ne mogu priuštiti, zatim uvijek govore kako ne bi preuređivali kao da ne znaju da će im preurediti, pa ih nagovara, pa uvijek pogledaju jednu kuću koju bi preuredili, a koja im se na prvi pogled nikako ne sviđa, zatim pogledaju više njih koje im se isto ne sviđaju i onda opet nađu drugu koju bi preuredili pa onda kao ne znaju koju će, pa im se miješaju u posao...
šef na tajnom zadatku isto, promijenili su koncepciju i više se direktori ne maskiraju, na kraju kad se razotkriju više ne dijele tolike pare kao prije i još na kraju okupe cijelu tvrtku i pokaže im dijelove emisije. najveća mi je zamjerka što više ne dijele pare kao prije, šefovi su postali škrti, valjda u dogovoru sa producentima emisije iako im je sve to ogromna reklama pa im se podijeljeno sve vrati.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 14:49   #218
Što bi se moglo emitirati na kanalu koji nosi ime "crime" nego očito sadržaj sa malo "težim" sadržajem. Sad se na kraju ni OZ neće više smjeti emitirati prije ponoći.



VEM
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:17   #219
Zar kabelski kanali nemaju veću slobodu kad je takav sadržaj u pitanju? Ne vidim ništa "bolju" situaciju na FOX Crime.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:43   #220
FOX Crime nema hrvatsku licencu već češku, tako da nije u nadležnosti hrvatskog Vijeća za elektroničke medije.

Imaju vjerojatno nešto veću slobodu, no pitanje je koliko veću kad već na ovako banalne stvari se bune. Iduća oznaka nakon 15 je 18, što sigurno taj sadržaj baca u neki kasniji termin.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:14.