Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 17:09   #4301
Quote:
sweet_jane kaže: Pogledaj post
ja bih se isto htjela prebacit kod nje (stepanicka mi se popela navrh glave vise). i zvala sam da pitam da li je to u ovom trenu moguce ali kaze da je linija u kvaru. tako da, ako slucajno znas neki novi broj, mozes li mi ga proslijediti? bila bih veoma zahvalna
nemam njezin broj....ali svi koji su išli tamo nisu imali problema oko prijavljivanja kod nje (frendice i sestra)....ja nikako da odem po karton kod stepanićke....lijenost...

Quote:
winnerica kaže:
Za cure iz Zagreba: doktorica Bokić - DZ u Prečkom
možda ima winnerica broj...

btw. radno vrijeme je:

neparni datumi popodne 14-20:30

parni datumi ujutro 7-14:30

Quote:
chobinjo kaže:
s tim dolazimo do dr- mirić tešanić. tu ginekologinju obožavam!!! (naime, bila sam kod sve tri jer su se izmjenjivale u studentskoj). sad namjeravam otići kod nje privatno, al me zanima cijena. dal je itko bio kod nje? jel znate kolike su cijene? vjerojatno će mi trebati uzv, papa, cervikalni bris, testiranje na klamidiju.... pomozite ako znate!!!
pregled + uzv + papa test = 600 kn

brisevi: klamidija/aerobi/ureaplasma/mikoplasma/HPV = oko 1000 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 05.06.2008., 19:14   #4302
Quote:
sweet_jane kaže: Pogledaj post
ja bih se isto htjela prebacit kod nje (stepanicka mi se popela navrh glave vise). i zvala sam da pitam da li je to u ovom trenu moguce ali kaze da je linija u kvaru. tako da, ako slucajno znas neki novi broj, mozes li mi ga proslijediti? bila bih veoma zahvalna
samo me zanima ima li kod nje ultrazvuk ili moras ici u bolnicu?
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 06.06.2008., 23:31   #4303
Za Polikliniku Vili jel ima kakvih infoa????
__________________
U našem životu, kao i na slikarevoj paleti, samo je jedna boja koja daje smisao životu. To je boja ljubavi.
miyu_luna is offline  
Old 07.06.2008., 00:33   #4304
Quote:
miyu_luna kaže: Pogledaj post
Za Polikliniku Vili jel ima kakvih infoa????
http://www.roda.hr/forum/viewforum.p...d2bb2b87315b67

Mislim da ovdje ima praktičnih informacija na tu temu! Sretno!
amareda is offline  
Old 07.06.2008., 13:44   #4305
Quote:
Zenabr1 kaže: Pogledaj post
samo me zanima ima li kod nje ultrazvuk ili moras ici u bolnicu?
probaj pitati ovdje, ima onih koji kod nje idu, i ovdje
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 07.06.2008., 14:09   #4306
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
probaj pitati ovdje, ima onih koji kod nje idu, i ovdje
hvala ti puno si mi pomogla
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Old 10.06.2008., 18:20   #4307
ovak... moram ic na ultrazvuk maternice i zanima me dali ginekolog moze vidjet da sam ja spavala s deckom ?!?!?
...jaa... is offline  
Old 10.06.2008., 20:13   #4308
Quote:
...jaa... kaže: Pogledaj post
ovak... moram ic na ultrazvuk maternice i zanima me dali ginekolog moze vidjet da sam ja spavala s deckom ?!?!?
Može vidjet jel imaš himen ili ne (tj jel puko ili ne). Čak i da nije cijeli (mislim himen ), to opet ne mora značiti da si spavala s dečkom, mogla si ga sama probit tamponom ili slučajno. Ak te poslao na vaginalni ultrazvuk, onda sigurno već misli da nisi djevica
Kristina19 is offline  
Old 10.06.2008., 20:29   #4309
ok, spasila si me... ma idem prvi put i to sa starom koja naravno jos uvijek misli da sam ja njena dobra mala curica... i sad me trta da njemu nest ne izleti pred njom... tj. da ona ne sazna... sad cu moc mirno spavat
...jaa... is offline  
Old 11.06.2008., 11:07   #4310
Quote:
...jaa... kaže: Pogledaj post
ok, spasila si me... ma idem prvi put i to sa starom koja naravno jos uvijek misli da sam ja njena dobra mala curica... i sad me trta da njemu nest ne izleti pred njom... tj. da ona ne sazna... sad cu moc mirno spavat
Gle, nema on kaj tvojoj mami govorit jesi djevica il nisi. To je samo tvoja stvar i stvar tvog ginića. On to mora poštovati
Kristina19 is offline  
Old 12.06.2008., 17:05   #4311
Hm... otišao moj ginekolog na godišnji... A meni treba uputnica za Diane. Jel to može napisati ovaj koji ga mijenja - piše u hitnim slučajevima. Jel to 'hitan slučaj'? Jer nemam dosta za vrijeme dok je on još na godišnjem...
SamoMaloSebe is offline  
Old 12.06.2008., 21:13   #4312
naravno da moze...:-)
simba is offline  
Old 12.06.2008., 21:36   #4313
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Hm... otišao moj ginekolog na godišnji... A meni treba uputnica za Diane. Jel to može napisati ovaj koji ga mijenja - piše u hitnim slučajevima. Jel to 'hitan slučaj'? Jer nemam dosta za vrijeme dok je on još na godišnjem...
Može, ak bude htio. Mene je sestra u suprotnoj smjeni potjerala van i vikala na mene da sam imala 3 mjeseca da uzmem recept (jer Diane se dobiju za 3 mj) Kaj ćeš...
Kristina19 is offline  
Old 17.06.2008., 09:35   #4314
Imam pitanje...
trebala bih po prvi put otići ginekologu... i to čim prije... Moja doktorica opće prakse iz Hirčeve ne daje uputnice curama iznad 16 godina a u tom domu zdravlja niti nema ginekologa. Nazvala sam Klaićevu i rekli su mi da ne mogu ici kod njih jer sam punoljetna. Pa sam zvala Dom Zdravlja Maksimir i rekli su mi da njihovog ginekologa nece bti 2-3 tjedna. Ne bih htjela kod privatnika jer neam baš love. Htjela sam samo pitat mogu li se ja prijaviti u bilo koji Dom Zdravlja u Zagrebu ili možda negdje u neku bolnicu kod ginekologa i dali to mora biti na području gdje ja živim ili može biti bilo gdje u gradu... Možda je glupo pitanje,al mi nisu baš jasne te stvari... Unaprijed hvala
morana_zg is offline  
Old 17.06.2008., 10:56   #4315
koliko ja znam, možeš se prijaviti bilo gdje...
bubicaa is offline  
Old 17.06.2008., 14:52   #4316
Quote:
morana_zg kaže: Pogledaj post
Imam pitanje...
trebala bih po prvi put otići ginekologu... i to čim prije... Moja doktorica opće prakse iz Hirčeve ne daje uputnice curama iznad 16 godina a u tom domu zdravlja niti nema ginekologa. Nazvala sam Klaićevu i rekli su mi da ne mogu ici kod njih jer sam punoljetna. Pa sam zvala Dom Zdravlja Maksimir i rekli su mi da njihovog ginekologa nece bti 2-3 tjedna. Ne bih htjela kod privatnika jer neam baš love. Htjela sam samo pitat mogu li se ja prijaviti u bilo koji Dom Zdravlja u Zagrebu ili možda negdje u neku bolnicu kod ginekologa i dali to mora biti na području gdje ja živim ili može biti bilo gdje u gradu... Možda je glupo pitanje,al mi nisu baš jasne te stvari... Unaprijed hvala
Možeš u bilo kojem DZ (ako primaju nove pacijentice).
Kristina19 is offline  
Old 17.06.2008., 17:25   #4317
citam sve ove postove i jos uvijek nisam nasla sta trazim.dakle,zenku ginekologinju,ne privatnica,po mogucnosti istocni dio.ak imate dobru molim i broj.hvala
bilo tko is offline  
Old 17.06.2008., 20:26   #4318
Quote:
morana_zg kaže: Pogledaj post
Imam pitanje...
trebala bih po prvi put otići ginekologu... i to čim prije... Ne bih htjela kod privatnika jer neam baš love. Htjela sam samo pitat mogu li se ja prijaviti u bilo koji Dom Zdravlja u Zagrebu ili možda negdje u neku bolnicu kod ginekologa i dali to mora biti na području gdje ja živim ili može biti bilo gdje u gradu... Možda je glupo pitanje,al mi nisu baš jasne te stvari... Unaprijed hvala
možeš u bilo koji dom zdravlja u bilo kojem dijelu zg...jedino moraš otići kod izabranog ginekologa po papir za prijavu pa s time u jukićevu u HZZO da te prijave kod gin...

no prilikom izbora pripazi da se radi o dobrom soc. ginekologu, a ne samo da ti je blizu stana...s obzirom da ne možeš kod privatnika, preporuke za 2 soc gin s ovih stranica:

1. Suzana Bokić, DZ Prečko
2. Đurđa Žigmundovac Klaić, DZ Centar u Laginjinoj
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 17.06.2008., 22:19   #4319
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
možeš u bilo koji dom zdravlja u bilo kojem dijelu zg...jedino moraš otići kod izabranog ginekologa po papir za prijavu pa s time u jukićevu u HZZO da te prijave kod gin...

no prilikom izbora pripazi da se radi o dobrom soc. ginekologu, a ne samo da ti je blizu stana...s obzirom da ne možeš kod privatnika, preporuke za 2 soc gin s ovih stranica:

1. Suzana Bokić, DZ Prečko
2. Đurđa Žigmundovac Klaić, DZ Centar u Laginjinoj
Đurđa još uvijek prima nove i doktorica je jako dobra, simpaticna i draga...
radi parne popodne (13:30-21), a neparne ujutro (7-14:30)


najbolje odmah odes tamo pokupis papir za prijavu, kopiras ga 3x i odes u HZZO (Jukiceva ili Kloviceva - kloviceva ti je odmah 2 stanice od laginjine) tamo to potvrdis i vratis sestri jedan primjerak papira i odmah se narucis na pregled....
mareija is offline  
Old 18.06.2008., 09:16   #4320
hej drage moje, ima li tko preporuku za ginekologa bilo socijalni ili privatni, ali neki ginić koji se razumije i dosta radi sa PCOS, bila bih zahvalana. isto molim da mi ne preporučujete ginekologe koji se ko pijan plota drže diana, jasmina i inih već zaista slušaju, po mogućnosti daju uputnice za endokrinologa i žele raditi sa osobom na svim poljima, ne samo : ma nije to ništa frktnite si hormon nebitno koji.
fala !

p.s. post je direktan, da ne bi bilo zabune, nije u lošoj namjeri i nije mi cilj poniziti nekoga tko uzima hormonalnu terapiju godinama i dobro mu je ili nije. meni je samo cilj naći sebi doktora, a meni, vjerujte hormoni ne pašu, i nemaju dobar rezultat. dakle nemojte se nać prozvane, savatko je organizam za sebe, curke sa PCOS-om i njegovim brojnim poslijedicama znaju da nema iste hormonalane dijagnoze.
zelena sara is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.