Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2006., 10:43   #21
Quote:
svabo_ng kaže:
A ja mislio da je zaspao u solariju
Za onoliku količinu crnila trebao bi odspavati u solariju zimski san
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 19:17   #22
Quote:
millwall kaže:
Meni je baš zanimljiva ova dokumentarna serija a oni voditelj mi izgleda ko da je on najveći kriminalac u Hrvata,!!!Taman za voditelja!!!
Da si povuko to što si rekao. To mi je bratić i može te upucat.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 19:19   #23
Quote:
Zorislav kaže:

ajmo ovak reć - ja mu se ne bih volio zamjerit

tip možda zgleda ko kreten al pusti ti to. tip je novinar koji je izvještavo valjda iz svih ratnih sukoba u zadnjih 8,9 godina, i to s prve crte i bez neke zaštite. KOlko znam bio je nekaj u legiji stranaca na obuici, a završio je i tečaj za osobnog zaštitara u izraelu

sve u svemu nije baš neki bezveznjak
I bolje ti je al' nemoj ni meni jer on mi je bratić 2 koljeno informacije radi.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 19:21   #24
Quote:
mediamag kaže:
Aha. I to su reference za voditelja. Legija stranaca i izrael. Neka radi kao plaćeni ubojica onda.
Mislim da nije bio u "Legiji stranaca" jer bi to znala. Gotovina je tam bio.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:12   #25
Quote:
Al Rassan kaže:
Tip je u biti jedan od boljih voditelja na TV-u!!!
mediamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:21   #26
mediamag mogao bi stvarno pazit što govoriš. Kako su te to odgojili?Ne kažem ja da ga svi moraju hvalit,ali' ovo što prolazi pod tvojom tipkovnicom stvarno nije potrebno.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:34   #27
Quote:
Astrice kaže:
mediamag mogao bi stvarno pazit što govoriš. Kako su te to odgojili?Ne kažem ja da ga svi moraju hvalit,ali' ovo što prolazi pod tvojom tipkovnicom stvarno nije potrebno.
Djevojčice, za razliku od tebe koja se tu hvastaš s tim da ti je taj lik nekakav rođak, ja pouzdano znam da je on bio u Legiji stranaca. I ne samo tamo. Kao i da na duši nosi podosta ljudi. Što iz ovog ovdje rata, što iz nekih drugih ratova, a što iz njegovih, kako je to netko ovdje rekao, pustolovina. Ali to je njegov problem. Ja sam samo skrenuo pažnju na činjenicu da emisiju koju zovu "kriminalistički magazin" vodi tip koji bi komotno mogao biti tema istog. I to je sve. Pozdrav!
mediamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 21:42   #28
Meni je tip koma, uloga nije z anjega.Previše dramatizir ai bulji oči ko titova unuka, Broz nešto, nebitno.
Serija mi je totalno u kurcu, ko´ da su je režirali novinari 24 sata.Stalno nešto seru pop policiji.Bilo bi zgodno da naprave reportažu imenom "s kakvom opremom radi MUP", možda će malo smirit tenzije u blačeju policije koja je u očajnom stanju
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2006., 22:20   #29
media mag
Znaš što bolje ti je da šutiš jer pametniji si najvjerovatnije i nisam ja nikakva klinka.Ti pouzdano znaš moje dupe A ko ti je to reko? Osim toga tko si ti da mu sudiš?
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 08:58   #30
Ma imaš ti pravo
mediamag is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 09:32   #31
Ja nemrem to gledat jerbo kad god se pojavi voditelj, sakrijem se iza fotelje od straha!

Al prek te emisije konacno je u Arvacku na velika vrata stigla moja najdraza forma dokumentarnog filma ikad: IGRANA REKONSTRUKCIJA! Ja znam da ne moze biti los dokumentarac di ima IGRANA REKONSTRUKCIJA. Evo, svi ti americki dokumentarci o teorijama zavjere i o tome kak se biblijski potop zbilja dogodio i elijenskim otmicama zemljana redovito imaju i IGRANU REKONSTRUKCIJU. Extra bodove za umjetnicko bullshitanje dobiva IGRANA REKONSTRUKCIJA di mi prije toga dodje voditelj i kaze "Ovi prizori koji slijede nisu za one slabih zivaca pa ih radije udaljite od TV ekrana." Odma se sjetim onog shlock redatelja koji je u 1950ima dal parkirat kola hitne pomoci pred kino di se odrzavala premijera njegovog filma jer da je njegov film tolko strasan da bi ljude mogel herc strefit dok ga gledaju".

Al ni to nije najbolji dio "Istrage". Najbolji dio je kad unajme babu vracharu da cita pisma od ljudi kojima su nestali njihovi bliznji i onda pocne izmisljat i srat da im je rodbina ziva i zdrava al u drugoj zemlji. Jebote nacina da ljudima budis laznu nadu. Ma fuj.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 10:09   #32
Zadnji put je bila o Ani Magaš... još uvijek ne znam što da mislim o toj priči...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 10:55   #33
Quote:
Ava Adore kaže:
Zadnji put je bila o Ani Magaš... još uvijek ne znam što da mislim o toj priči...

Ni meni nije baš sve tu jasno ispalo!!!A može bit da su u emisiji štogod i prepravili da bi ispalo zanimljivije!!!
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:10   #34
Ma i kad čitaš članke o tome ništa tu nije jasno...
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:36   #35
Quote:
Ava Adore kaže:
Ma i kad čitaš članke o tome ništa tu nije jasno...
Pa kako ti nije jasno?!?! Koliko citah o tome,i gledah istragu,fakat ne znam kaj tu nije jasno.

Bili su idilican bracni par,a onda je pocela frka.Tip je poceo pit,i poceli su se svađat,par puta ju je napao.Koliko se sjecam,bilo je i prjetnji pištoljem. Zena,izasla van,spikala s frendom,a on mislio da se jebe,s drugim frajerom.Vecer kad ju je vidio,bio je pod gasom. Nakon nekog vremena,zena otišla doma,i pocela je pizdarija.

I,sad,ne kuzim kaj ti nije jasno.
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:38   #36
Možda joj nije jasna razlika između stiskanja za vrat i gušenja. To ni meni nije baš jasno. Kao što mi ni analno rukovanje nije jasno.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:41   #37
isusati,pa kaj ti baš svaki topik moraš zasrat!!
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:46   #38
Bit će da je netko ustao na krivu nogu danas. Dečko, pojebi nešto.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 11:50   #39
Bez brige,jebem više nego ti
 
Odgovori s citatom
Old 01.03.2006., 13:14   #40
Quote:
walter kaže:
Možda joj nije jasna razlika između stiskanja za vrat i gušenja. To ni meni nije baš jasno. Kao što mi ni analno rukovanje nije jasno.
Waltere ne jebi Više toga u tom odnosu mi nije jasno, ne u rekonstrukciji
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.