Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2010., 22:31   #301
Mah, što ste tako strogi! Žena je ok i ima baš zanimljive recepte! Uvijek mi dođe da ih isprobam.. Jednostavni i kreativni! i djeluju mi odlično!
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 22:34   #302
Quote:
majkee kaže: Pogledaj post
"dodamo jos malo maslinovog ulja..."
i izlije pola one boce
danas je toliko ulja dodala u pesto jer u pesto i inače ide puno ulja.. Čak mi ovaj njen ni nije djelovaom toliko mastan i težak kakvi su talijanski inače..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2010., 22:37   #303
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
:confused. ti si ka odvjetnik njen?
nisam to rekla, meni je simpa. samo pitam. slučajno sam danas gledala (prije trke) pa vidim nema dasaka ()
i napravi nereda što jes jes
Pa uvijek je u kuhinji nereda nakon kuhanja.. ne pere se suđe samo!
A to nema veze sa higijenom...
Kad ja kuham, kuhinja izgleda k'o Hirošima..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 09:14   #304
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Pa uvijek je u kuhinji nereda nakon kuhanja.. ne pere se suđe samo!
A to nema veze sa higijenom...
Kad ja kuham, kuhinja izgleda k'o Hirošima..
ma nisam ja aludirala na higijenu već ono, napravi nered, a meni je to kao noćna mora, traume iz djetinjstva
ovo šta ti kažeš, ko hirošima, to je moja stara radila. zato ja odma spremam sve za sobom. velim, traume
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 11:58   #305
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
danas je toliko ulja dodala u pesto jer u pesto i inače ide puno ulja.. Čak mi ovaj njen ni nije djelovaom toliko mastan i težak kakvi su talijanski inače..
ne gledam ju u zadnje vrijeme, tu i tam u prolazu...
al da stavlja previse ulja za moj ukus...da. puno previse.
al ono... njezina jela su uvijek, kak bi ona rekla MMMMMMM pa ko sam ja oda se javljam onda.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:29   #306
Da se citiram...
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Jebo Domestos.
Jebo bjesomučno čišćenje.
Jebo paranoju.
Jebo sterilno.
Dabogda vas bakterije skinule u snu i silovale.

Volim bakterije.
Želim pipkati hranu prstima.
Želim pojesti hranu koja je pala na pod.
Želim dlaku u čupajzu - bolje dlaka nego natrijev glutaminat.


Kako mi jebeno ide na jetra ovo medijsko širenje paranoje. Jebate, pa kad gledaš telku imaš dojam da ti u stanu žive tiranosaurusi a ne mikroskopske bakterije sa kojima živimo oduvijek i koje su nam više potrebne nego što nam smetaju.

I onda bolesnici koji se zakvače za to i čitav dan lijevaju kojekakve kemikalije po stanu ne bi li postigli ideal života u sterilnom biokemijskom labosu. Nakon godina života u takvoj zatrovanoj i neprirodnoj sredini se onda čudom čude kak su alergični na svijet oko sebe.
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 15:01   #307
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Da se citiram...


Ma, zaista, kako li su naši preci preživjeli u tak prljaffffom okolišu? mora da ih je sam Bog čuvao dok nije došo svemogući Domestos/Mr.Muscolo/Whatewa.

Meni je Ana sam malo šeprtljava... mislim, ja kuham jer trebam jest, a ona kuha jer od toga zarađuje... a sjeckam brže od nje I ....... ....... ....... probam sa kuhače! I onda kuhaču *dun dun dun* vratim unutra! Ajme! Mislim da trebam kod doktora sada! I vet sam, zamislite samo ako mi je koja bakterija od prljafih životinja ostala negdje ispod nokta!

Ljudi, daj se opustite malo. I ta 'prljavost' pasa... a jel, a što smo mi, nego samo još jedna vrsta životinje? Ako ga se drži urednim, nema brige čak niti ako nađete njegovu dlaku u juhi.
__________________
George the werewolf: "We're like the world's gayest ninjas!"

Zadnje uređivanje badM : 16.02.2010. at 15:06.
badM is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 17:31   #308
Quote:
daz kaže: Pogledaj post
Da se citiram...
Da još jednom potpišem..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 18:23   #309
Pozdravček ljudi, dajte molim vas ak je netko zapamtio/zapisao ovaj recept za pitu s kruškama i bademima nek proslijedi, jako mi se sviđa recept
hvala
vampire weekend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 09:25   #310
Quote:
vampire weekend kaže: Pogledaj post
Pozdravček ljudi, dajte molim vas ak je netko zapamtio/zapisao ovaj recept za pitu s kruškama i bademima nek proslijedi, jako mi se sviđa recept
hvala
čekaj da dobra duša napiše recept ovde http://mmfino.blogspot.com/

ili odi na pdf gastronomija - mažda je netko uhvatio recept.
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 10:54   #311
ok, čekam
potražit ću, hvala na linku
vampire weekend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 11:31   #312
Zašto u posljednje vrijeme Ana zvuči kao da je bila u pečalbi u Italiji zadnjih 20 godina?
Na trenutke tako nategne talijanski (ili istrijanski) naglasak u govoru
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2011., 13:29   #313
http://mmfino.blogspot.com/

recepti od ane
..mistika.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:14   #314
Quote:
marit za kaže: Pogledaj post
Zašto u posljednje vrijeme Ana zvuči kao da je bila u pečalbi u Italiji zadnjih 20 godina?
Na trenutke tako nategne talijanski (ili istrijanski) naglasak u govoru
meni je ona super, ali je u zadnje vrijeme ne razumijem bas najbolje, ubacuje neke rijeci koje je izvukla bog te pitaj odkud, Ana pricaj hrvatski da te ceo svet razume
sar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 10:52   #315
Ana - nije za TV

Netko je napisao :
"Ana djeluje kao pocetnik u odnosu na druge kuhare.
Ne samo da mi djeluje kao pocetnik, nego mi djeluje kao netko tko je preskocio elementarne stvari vezane uz pripremu hranu i da te "nedostatke" i "nespretnost" pokusava prikriti "opustenoscu u kuhinji" i "neopterecivanjem sitnicama" - kojima je ocarala neke sudionike rasprave.
Ana na mene ne djeluje poticajno.
Ne vidim strast, ne vidim zivost, ne vidim ljubav prema pripremi hrane. Jendostavno, ne vidim energiju.
A toliko je razlicitih vrsta hrane, toliko boja, toliko okusa, toliko mirisa, toliko nacina pripreme, toliko razlicitih predivnih, bozanstvenih kombinacija koje se u jednoj kuhinji mogu dobiti.
A jedino sto ja u Aninim emisijam vidim su "odradjen" posao, i to ne bas pohvalno."

Jednostavno, Ana nije "televizična". Promašen odabir osobe za takvu emisiju.
__________________
* Time you enjoy wasting, is not wasted.*
dona2005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2015., 16:57   #316
Quote:
dona2005 kaže: Pogledaj post
Netko je napisao :
"Ana djeluje kao pocetnik u odnosu na druge kuhare.
Ne samo da mi djeluje kao pocetnik, nego mi djeluje kao netko tko je preskocio elementarne stvari vezane uz pripremu hranu i da te "nedostatke" i "nespretnost" pokusava prikriti "opustenoscu u kuhinji" i "neopterecivanjem sitnicama" - kojima je ocarala neke sudionike rasprave.
Ana na mene ne djeluje poticajno.
Ne vidim strast, ne vidim zivost, ne vidim ljubav prema pripremi hrane. Jendostavno, ne vidim energiju.
A toliko je razlicitih vrsta hrane, toliko boja, toliko okusa, toliko mirisa, toliko nacina pripreme, toliko razlicitih predivnih, bozanstvenih kombinacija koje se u jednoj kuhinji mogu dobiti.
A jedino sto ja u Aninim emisijam vidim su "odradjen" posao, i to ne bas pohvalno."

Jednostavno, Ana nije "televizična". Promašen odabir osobe za takvu emisiju.
Djeluje kao pocetnik - mislm da je to zato jer nije kao drugi odradila staz po restoranima i stekla onu ludu brzinu svakog kuhara-kod nje je sve presporo i secirano do atoma.
Vidi se da je umorna od ovoga svega i da joj je dosadilo. Recepti su vjerujem ukusni ali previse komplicirani s previse faza i predfaza. Imam dojam da je to kuhanje da bi se pokazalo i dokazalo a ne da bi se radnom narodu objasnio i pojednostavio proces kuhanja.
Otvorenomore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.