Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 02:22   #101
Josip4- poslala sam pp, pa ako bi se mogli dogovoriti za susilicu i prijevoz..?
__________________
...i da je nista sve sto nudim... http://http://www.youtube.com/watch?v=C182tY2vpvQ

http://public.fotki.com/anaid20/ -PrOdAjA
anaid20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 23:44   #102
Quote:
anaid20 kaže: Pogledaj post
Josip4- poslala sam pp, pa ako bi se mogli dogovoriti za susilicu i prijevoz..?
Danas je sve otišlo, više ništa od ranije oglašenog nema. Znam dobio sam PM ali nažalost ne čuvam robu bez da se uplati kapara, možda si ti sasvim ok., ali ima svakakvih ljudi, nisam jednom na nasjeo "čuvaj mi do sljedećeg tjedna", a onda više od dotičnog "kupca" ni traga ni glasa. Ako nabavim još koju sušilicu javim.

Još jednom isprika ukoliko su tvoje namjere bile iskrene.

LP.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 11:45   #103
kupujem kozmeticki stolic!
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 12:05   #104
prodajem dimovodnu cijev s koljenom i regulator sobne temperature junkers fr 100 za kombinirani plinski bojler. slike šaljem na mail, jer ovdje ih ne znam staviti..sve je novo!!!u pola cijene dajem!!!!!
callere is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:14   #105
molila bih na poklon ako netkome netreba karnišu za zavjese
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 22:13   #106
prodajem stolic stakleni pa ako koga zanima neka se javi
http://www.njuskalo.hr/dnevni-borava...-oglas-3468304
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 22:41   #107
K (stolići za dnevni boravak, Zagreb)

Quote:
mariana3 kaže: Pogledaj post
Evo mene opet s nekim stolićima

Dakle, ako ima netko komplet stolića ovog tipa, a da ne traži malo bogatstvo, molim da mi se javi na PM.

Stolići za dnevni boravak - komplet


.....

U svakom slučaju, polovno/malo oštećeno ali stabilno/malo zgrebano, kajgod...rješavam vas viška stvari

Može i da su recimo 2 stolića u kompletu, nije bed. Samo da nije staklo, i da nisu baš ful niski, onak, 20-tak cm od poda !

Boje: smeđe/bijelo/bež/kava/crno...

Fala lepe!
Ponavljam oglas s manjim izmjenama, još se traže stolići...

I dodajem da sam i za opciju jednog stolića, pod uvjetom da nije veći od dimenzija Š73xD50 cm. Može klasika, masiv, orjentalni štih, whatever... kod mene i čudne stvari prolaze ... sve osim stakla i plastike!

Nisam baš svaki dan uz e-mail, pa ne brinite ako ste mi poslali PM, odgovorit ću vam sigurno za dan-dva!
mariana3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 23:07   #108
ljudi,pozz..prodajem neke stvari,sve su skoro pa nove..pogledajte pa ako vas nešto zanima slobodno pitajte.thnx.
http://img847.imageshack.us/slidesho...d=img3385o.jpg
inga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 14:49   #109
Netko je spominjao bokce, pa da se kratko nadovežem...

Dok sam još bila u podstanarskom stanu, gazdarica nam je rekla da se slobodno možemo riješiti kojeg god komada namještaja želimo, ako nam smeta.

Smetao nam je jedan veliki kauč. Čist i čitav ali star i ružan za poludjet. Htjeli smo ga se riješiti i mužu je palo na pamet da zovemo bokce.

Ne samo da su bili vrlo neuljudni i bezobrazni kad su došli nego su i rekli da je on prevelik i težak i da ga ne žele odvest besplatno. U prijevodu, ne samo da ga neće kupiti, već si ga uzeti, nego traže i 200 kuna za to što ti ga odnose.

Istjerali smo ih.

Jedan od naših prijatelja si ga je uzeo za svoju vikendicu.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 23:09   #110
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Netko je spominjao bokce, pa da se kratko nadovežem...

Dok sam još bila u podstanarskom stanu, gazdarica nam je rekla da se slobodno možemo riješiti kojeg god komada namještaja želimo, ako nam smeta.

Smetao nam je jedan veliki kauč. Čist i čitav ali star i ružan za poludjet. Htjeli smo ga se riješiti i mužu je palo na pamet da zovemo bokce.

Ne samo da su bili vrlo neuljudni i bezobrazni kad su došli nego su i rekli da je on prevelik i težak i da ga ne žele odvest besplatno. U prijevodu, ne samo da ga neće kupiti, već si ga uzeti, nego traže i 200 kuna za to što ti ga odnose.

Istjerali smo ih.

Jedan od naših prijatelja si ga je uzeo za svoju vikendicu.

Pa te udruge su mahom manje više bezobrazne i nezahvalne, čast izuzecima.

Ja isto naplaćujem odvoz kreveta i sl. po 100 kn po komadu, jer se to jako teško može prodati, a ako staviš u oglas i za 100 kn. ljudi postavljaju bezbroj pitanje, očekuju potpuno nov krevet ili sl. za 100 kn.

Recimo zadnje sam dovezao ovaj krevet i poklonio ga jednoj siromašnoj obitelji, a znam ih nekoliko, znači namještaj koji dovezem dam besplatno onome kome je najpotrebniji i isti su zahvalni, a ja za odvoz uzimam simboličnih 100 kn. tek tolko da se pokrijem trošak goriva.

Zadnje sam poklonio ovaj krevet i ljudi su bili zahvalni do neba:



a sa udrugama neću imati posla, jer sve ono kaj i vrijedi vjerojatno ode u krive ruke.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2011., 12:27   #111
prodajem PAVLETIĆ MADRAC ALOE VERA 160x200

Prodajem nov madrac, plaćen 7000kn po cijeni od 4000. Spavano na njemu svega mjesec dana. sve detalje možete pronaći na njihovoj stranici, a za dodatne informacije možete mi se obratit na PM.

Napominje da je madrac tvrd te je stoga idealan ako imate problema sa leđima. Malo je potreban period prilagodbe ukoliko niste naviknuti na tvrđi madrac ali vjerujte ujutro se probudite naspavani:-) i odmorni!

prodajem ga jer mi već 2 godine stoji pošto sam se preselila kod dečka a na njegov krevet nam ne pašu dimenzije.
loolou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 13:47   #112
Quote:
sparina123 kaže: Pogledaj post
prodajem kirby usisavač, sa svim dodacima + za pranje tepiha, jednom korišten
Koj model, koja cijena, stanje ?
gringo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 18:54   #113
ima li netko neka stara vrata na području dubrave? onako bez stakala, ne trebam štokove, kvaku, bilo što, samo vrata! mogu biti i ona praktički sa štale samo dobro, da ne budu sada baš trule
iiiiii ono, nekih sotinjak kuna...pm please
KeepSmile :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2011., 19:03   #114
Imam perilicu za suđe Whirpool ADG 151 (45cm) u ovlaštenom je servisu i popravak je 1300 kuna... ako netko želi investirati tih 1300 kuna ja mu je poklanjam

Kupujem frižider ili drveni stalak za vina... frižider može biti ugradbeni ili samostojeći, ali da je do 90cm visine i 60cm širine...
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2011., 16:31   #115
ja bi trebala dvosjed/trosjed/kauc na razvlacenje,tamne boje i da nije staro selim se sa bebekom u stan i treba nam nes za spavanje.kako sam na porodiljnom i ne radim bilo bi zakon kad bi netko nesto takvo poklanjao...?!??
__________________
You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him....true story...
SolisMystica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 22:35   #116
Quote:
SororMystica kaže: Pogledaj post
ja bi trebala dvosjed/trosjed/kauc na razvlacenje,tamne boje i da nije staro selim se sa bebekom u stan i treba nam nes za spavanje.kako sam na porodiljnom i ne radim bilo bi zakon kad bi netko nesto takvo poklanjao...?!??
Stavi u oglas da to tražiš na poklon, a ako nemaš prijevoza mogu ti ja prevesti sa kombijem kad budem u ZG.

Ako mi slučajno netko prilikom odvoza bijele tehnike ponudi neki krevet javim ti, pa ako želiš ostavi mi na PM neki kontakt.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2011., 22:33   #117
prodajem
samostojeći štednjak Electrolux sa indukcijom, 4 boostera, u super stanju. ima još i 4 godine garancije. prodajem ga sam zato kaj se selim i kupila sam kuhinju sa već ugrađenim aparatima, pa mi ne treba.
slika je s neta, ak treba poslikam ja svoju sutra.
sve ostale informacije, uključujući i cijenu, dajem na PM
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2011., 19:41   #118
Prodajem:

Hladnjak gorenje, retro izgleda, star 5 g. ispravan- 450 kn.






Zamrzivač, zapremnine cca. 200 l. u super stanju 300 kn.





Kombinirani hladnjak gorenje, ispravan - 200 kn.



__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 18:47   #119
da ki netko ima za prodaju one bambus roletnice..... povoljno!
ivkach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 01:44   #120
Quote:
gringo. kaže: Pogledaj post
Koj model, koja cijena, stanje ?
model je valjda prvi koji je izašo, ne znam za druge, jednom je korišten, ima dodatke i za pranje tepiha
prodajem ga zato što nemam kaj usisavat, a imam i worverk i parni čistač tak da mi ovaj ne treba
cijena 1000€

vidim da ti kupuješ relativno jeftine,pa mislim da te ovaj moj nikako ne zanima, al kad već pitaš
sparina123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.