Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2011., 18:42   #81
Zanima me gdje se može kupiti ricinusovo ulje i koja mu je ( otprilike) cijena?
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:20   #82
Quote:
moja kosa kaže: Pogledaj post
Molila bih vas pomoć, jer jaaako sam očajna... imala sam frčkavu kosu, koju kada sam opeglala bila bi do pola leđa...no prije dva mjeseca sam napravila najveću pogrešku u životu, zbog koje se grizem! planirala sam samo malo stanjit kosu (jer je jako gusta) i podrezat vrhove...no ona aždaja, od moje je kose napravila masakr razrjedila ju je tako da imam osjećaj da nosim deset dlačica na glavi i još "podrezala vrhove" tako da moja kosa sadrži dužinu do ramena čula sam za neki marbo šampon i zanima me dali to stvarno djeluje i za još neke preparate, pa bih vas molila da mi date neki savjet kako bi moja kosa mogla brže narast nadam se odgovorima i zahvaljujem unaprijed
Pa nema sad tu nekog savjeta da ti kosa naraste preko noći. Jednostavno je njeguj da ti izraste zdrava. Nabavi šampon koji odgovara tvojoj kosi. Možeš probati s nekim šamponom za brži rast kose. Ja sam danas kupila od Aromatice kojeg su hvalile cure.

Također, nabavi neki dobar regenerator i masku za kosu (ne mora nužno biti nešto skupo, bitno da odgovara tvojoj kosi). I njeguj nečime vrhove ako su skloni pucanju, da ti ne popucaju (možeš pomoću ulja ili nabavit neke silikone).

Ili možeš isprobat neke recepte sa uljima/lukom i sl. koje su cure pisale, pročitaj malo ovu temu, ima svakakvih savjeta.


Bubu5, ricinusovo ulje možeš kupiti skoro svagdje, ja sam kupila u ljekarni, mala bočica nekih 15 kn, imaš u Aromatici 100 ml oko 42 kn, u Kemigu u Bauerovoj 5 - 150ml je oko 15 kn. Evo čitava tema o tom ulju pa pogledaj gdje cure kupuju i gdje ti je najpovoljnije.
http://forum1.orbis.hr/showthread.php?t=319811
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:25   #83
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Bubu5, ricinusovo ulje možeš kupiti skoro svagdje, ja sam kupila u ljekarni, mala bočica nekih 15 kn, imaš u Aromatici 100 ml oko 42 kn, u Kemigu u Bauerovoj 5 - 150ml je oko 15 kn. Evo čitava tema o tom ulju pa pogledaj gdje cure kupuju i gdje ti je najpovoljnije.
http://forum1.orbis.hr/showthread.php?t=319811
Hvala puno!
Znači u ljekarnama bi trebalo bit.
Živim u malom gradu, pa ga eto, nema na svakom koraku.
__________________
Nothing is what it seems.
bubu5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 19:31   #84
Je, trebalo bi bit u ljekarnama, ja sam kupila u ljekarni.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 21:48   #85
Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Od vitamina za kosu (npr. Merz) će ti kosa brže rast!
ja sam baš jučer kupila te merz tablete...čisto zato što su mi ti vitamini potrebni, a i otvaraju apetit pa mi je to još bolje...zanima me hoće li kosa stvarno brže rasti...stvarno želim dugačku kosu, ali čula sam da od tih tableta raste nova kosa, koja meni i nije potrebna pošto već imam i preebujnu kosu...ja bih samo da ona raste u dužinu...ima li stvarno netko iskustva s tim tabletama??
ivanaive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 12:22   #86
Samo da se pohvalim da sam u zadnjih par mjeseci jaaaaako zadovoljna svojom kosom
Inače je bila slaba i tanka (prirodna smeđa je i nikad je nisam bojala),a ono što mi i naraste izgleda još gore..tako da sam se stalno vrtila u krug, šišala svaka 3-4 mj. i bila stalno na istoj dužini..a naravno patim za tim da imam dugu i kvalitetnu kosu. I tako ja odem nedavno svojoj frizerki, koja nikad nije imala milosti prema mojim vrhovima, da bi mi rekla da mi je kosa potpuno drukčija nego prije i da nema onih suhih izraslina na vrhovima..a kad sam ustala sa stolca imala sam što i vidjeti, ošišane kose nikad manje na podu

Moja tajna su (sada već godina dana korištenja) vitamini za kosu + čičkovo ulje kao maska svaki put prije pranja kose
Sad sam u potrazi i za ricinusovim..inače sam prije koristila i orahovo no kosi mi nije ništa bilo bolje
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2012., 03:32   #87
Quote:
Dulcis kaže: Pogledaj post

Moja tajna su (sada već godina dana korištenja) vitamini za kosu
o kojim je tocno vitaminima za kosu rijec ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 12:56   #88
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
o kojim je tocno vitaminima za kosu rijec ?
Koristila sam prvo Natural Wealth Vitamine za kosu (kožu i nokte), no kad sam ih potrošila prebacila sam se po preporuci cura s foruma na dm-ove Das gesunde PLUS, također za kosu..a razliku ne vidim..stvarno su mi se popravili i nokti i kosa
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 00:04   #89
Quote:
Dulcis kaže: Pogledaj post
Koristila sam prvo Natural Wealth Vitamine za kosu (kožu i nokte), no kad sam ih potrošila prebacila sam se po preporuci cura s foruma na dm-ove Das gesunde PLUS, također za kosu..a razliku ne vidim..stvarno su mi se popravili i nokti i kosa
Oprosti, koliko točno koštaju vitamini?
black chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 02:29   #90
Quote:
black chocolate kaže: Pogledaj post
Oprosti, koliko točno koštaju vitamini?
das gesunde plus je 20kn
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 04:28   #91
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
das gesunde plus je 20kn
znaci, to fakat funkcionira ?
kosa raste brze od toga ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 13:04   #92
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
znaci, to fakat funkcionira ?
kosa raste brze od toga ?
Ja ih pijem već 85 dana (popila trećinu 2. kutije) i perem kosu sa Subrina Recept šamponom protiv opadanja kose (negdje svaki treći dan) i mogu ti reći da mi kosa dosta brže raste (ne opada NIŠTA, par dlaka svega u kadi nađem, a i na četki). Farbala sam se prije Božića, a izrast mi je debelo premašio centimetar i pol (inače mi nekom prosječnom brzinom raste kosa).
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 23:51   #93
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Ja ih pijem već 85 dana (popila trećinu 2. kutije) i perem kosu sa Subrina Recept šamponom protiv opadanja kose (negdje svaki treći dan) i mogu ti reći da mi kosa dosta brže raste (ne opada NIŠTA, par dlaka svega u kadi nađem, a i na četki). Farbala sam se prije Božića, a izrast mi je debelo premašio centimetar i pol (inače mi nekom prosječnom brzinom raste kosa).
znaci, raste za cm brze nego inace ( recimo to tako ) ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 00:14   #94
Kome ispada kosa, neka svakako proba Neril. To
tonik za vlasiste, a ima i sampon. Stari makedonski recept
od ljekovitog bilja- sada ga je kupio Garnier. Djeluje.
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 10:21   #95
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
znaci, raste za cm brze nego inace ( recimo to tako ) ?
Pa u zadnje vrijeme da (farbala sam se pred Božić pa vidim).
Tako je kod mene, ne mogu garantirati da će i drugima tako biti, u svakom slučaju, oba proizvoda koja koristim nisu skupa (18 kn i 20 kn).
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2012., 16:11   #96
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Pa u zadnje vrijeme da (farbala sam se pred Božić pa vidim).
Tako je kod mene, ne mogu garantirati da će i drugima tako biti, u svakom slučaju, oba proizvoda koja koristim nisu skupa (18 kn i 20 kn).
Subrinin Recept koristim i ja vec duze vrijeme i ne zamjecujem nikakve posebne promjene, osim da nakon duze upotrebe kosa pocinje ispadati malo vise nego inace i kao da mi se pod prstima spetlja dok ispirem sampon.

doduse, ovo sa spetljanim dlakama moze biti povezano i s time sto je rijec o blazem samponu a meni se nekako uvijek cinilo da tako i bude od blazih sampona, ne zato sto su losiji, nego jednostavno jer su blazi pa ociste skroz kosu.

a sto se tableta tice, za tu cijenu se isplati probati
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 00:52   #97
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
Subrinin Recept koristim i ja vec duze vrijeme i ne zamjecujem nikakve posebne promjene, osim da nakon duze upotrebe kosa pocinje ispadati malo vise nego inace i kao da mi se pod prstima spetlja dok ispirem sampon.

doduse, ovo sa spetljanim dlakama moze biti povezano i s time sto je rijec o blazem samponu a meni se nekako uvijek cinilo da tako i bude od blazih sampona, ne zato sto su losiji, nego jednostavno jer su blazi pa ociste skroz kosu.

a sto se tableta tice, za tu cijenu se isplati probati
Što se tiče spetljanih dlaka, mislim da je stvar u šamponu bez silikona. Ne znam, meni baš fino opere kosu, kasnije stavim Balea masku od kokosa i super. Nekako mi je puno bolja kosa otkad to koristim, i frizerka je primijetila.
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 04:30   #98
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Što se tiče spetljanih dlaka, mislim da je stvar u šamponu bez silikona. Ne znam, meni baš fino opere kosu, kasnije stavim Balea masku od kokosa i super. Nekako mi je puno bolja kosa otkad to koristim, i frizerka je primijetila.
e pa vjerojatno je upravo do toga sto nema silikona. samo se nisam mogla tocno ni sjetiti sta pokusavam reci, a kamoli srociti

a ja patim za ovom maskom u smislu da je tako zelim isprobati posto sam cula dosta pozitivnih komentara a i obozavam kokos, ali se ne farbam a koliko znam, rijec je o liniji namijenjenoj bojanoj kosi

jesi koristila Fitoval ?

cini mi se da mi od njega kosa vise raste, ali ne bi rekla da toliko utjece na ubrzani rast vec izrasle dlake, nego imam dosta one mlade kose .. no moralo je proci par mjeseci dok to pocne funkcionirati i dok ja to skuzim.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 10:34   #99
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
e pa vjerojatno je upravo do toga sto nema silikona. samo se nisam mogla tocno ni sjetiti sta pokusavam reci, a kamoli srociti

a ja patim za ovom maskom u smislu da je tako zelim isprobati posto sam cula dosta pozitivnih komentara a i obozavam kokos, ali se ne farbam a koliko znam, rijec je o liniji namijenjenoj bojanoj kosi

jesi koristila Fitoval ?

cini mi se da mi od njega kosa vise raste, ali ne bi rekla da toliko utjece na ubrzani rast vec izrasle dlake, nego imam dosta one mlade kose .. no moralo je proci par mjeseci dok to pocne funkcionirati i dok ja to skuzim.
Probaj s ovom maskom za kosu, ako i nemaš farbanu mislim da ti ne bi trebala napraviti ništa osim njegovanja kose, jedino šta ti može bit od nje da ti možda bude masnija
Nisam probala Fitoval, frendica je koristila jedno vrijeme pa joj nije odgovarao, ali i od ove svoje kombinacije imam masu mlade kose. Stalno antene strše kad se opeglam

Evo, bila sam izmjerila izrast jučer, 2.2 cm!
RabidXPanic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 14:00   #100
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
Probaj s ovom maskom za kosu, ako i nemaš farbanu mislim da ti ne bi trebala napraviti ništa osim njegovanja kose, jedino šta ti može bit od nje da ti možda bude masnija
Nisam probala Fitoval, frendica je koristila jedno vrijeme pa joj nije odgovarao, ali i od ove svoje kombinacije imam masu mlade kose. Stalno antene strše kad se opeglam

Evo, bila sam izmjerila izrast jučer, 2.2 cm!
yep, zelim te tablete

a sto se Baleine maske tice, ne bi bas htjela da mi zamasti kosu posto se i ovako zamasti vec 3.dan od pranja.

ali tabletice nabavljam
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:40.