Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2009., 15:56   #1
Povezanost akna i neravnoteže hormona!

Zašto mi je izbrisan post u kojem sam opisao način na koji sam se riješio akni bez ikakvih preparata,samo kontroliranjem hormona putem apstinencije od sexa/masturbiranja? No nadam se da neće bit izbrisan ni ovaj pa bi pokrenuo raspravu,imate kakvih saznanja o povezanosti hormona i pojavljivanja akni? Dajte malo proguglajte povezanost hormona prolaktina i akna ili općenito povezanost neravnoteže hormona i akni...
Vicente is offline  
Old 26.12.2009., 16:46   #2
Ovo je odlično!
Izliječio si akne apstinencijom od sexa bilo koje vrste?
Vjerujem da će mnogi roditelji biti prestretni da jednim udarcem riješe i problem odgovornog sexa i estetske boljke svoje djece.
zdenka27 is offline  
Old 26.12.2009., 17:01   #3
apstinencije mjesec dana samo

kad se razine hormona vrate u normalu i akne povuku može se vratit na staro s tim da obavezno izbjegavat svaki dan sex/masturbacija,može 2-3x tjedno max. na taj način nemamo prevelke oscilacije tj.cirkus hormona u tijelu...ne garantiram da će ovo svakoga izlječit od akni al ja sam bio prilično težak slučaj i uspio sam riješit akne regulacijom hormona u tijelu,kakvi dermatolozi i preparati samo obmanjuju ljude a rješenje je jednostavno
Vicente is offline  
Old 26.12.2009., 17:10   #4
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
apstinencije mjesec dana samo

kad se razine hormona vrate u normalu i akne povuku može se vratit na staro s tim da obavezno izbjegavat svaki dan sex/masturbacija,može 2-3x tjedno max. na taj način nemamo prevelke oscilacije tj.cirkus hormona u tijelu...ne garantiram da će ovo svakoga izlječit od akni al ja sam bio prilično težak slučaj i uspio sam riješit akne regulacijom hormona u tijelu,kakvi dermatolozi i preparati samo obmanjuju ljude a rješenje je jednostavno
Ajde napiši neku studiju. Tko zna možda riješiš globalni problem i dobiš Nobela iz prve
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Old 26.12.2009., 17:53   #5

neeee, ovo mi je tako jako dobro za nevjerovat!!!!!!!
Sorry, svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i ti, a bogme i ja!!!
Daklem, vjeruj mi, ali vjeruj mi, nema to veze s apstinencijom. Možda čak i obrnuto - no sex no clean face.
Al hvala na postu, stvarno me nasmijalo, onako ne zlocesto nego bas iskreno.
tihana75 is offline  
Old 26.12.2009., 19:28   #6
ovaj savjet sam uzeo od osobe koja je također imala probleme s aknama i uspjela ih se riješit na ovaj način,toj osobi je pomoglo i meni je pomoglo nemam ja što više dokazivat...ovo je prvenstveno savjet osobama s aknama,pokušajte bar 2 tjedna i trebali bi vidjet poboljšanje ništa vas ne košta,to će vam biti najbolji dokaz
a vi skeptici pitajte se malo zašto internet nije pun studija o tome,pitajte se zašto nije još otkriveno jednostavno rješenje,nego ljudi i dalje moraju trošiti novac na razne preparate...mislite što želite no istinu će na kraju znat oni koji pokušaju ovu metodu
tihana u neku ruku ti i vjerujem pošto tak sigurno tvrdiš,vjerojatno nemaš problema a aknama a prakticiraš često sex i slažem se s ovim no sex no clean face no vidi da sam naveo hormonsku neravnotežu ko uzrok,naravno da onaj tko jako dugo apstinira da će i njemu hormoni bit u neravnoteži,no shvati da ima ljudi na koje ne utječe jednako hormonska neravnoteža neki imaju problem s aknama neki ne,ovo je napisano za ljude s aknama i savjetujem im da provjere razinu hormona i pokušaju ih vratit u normalu ako je bilo neke neravnoteže i automatski će vidjet poboljšanje

Zadnje uređivanje Vicente : 26.12.2009. at 20:06.
Vicente is offline  
Old 26.12.2009., 20:52   #7
Quote:
Vicente kaže: Pogledaj post
Zašto mi je izbrisan post u kojem sam opisao način na koji sam se riješio akni bez ikakvih preparata,samo kontroliranjem hormona putem apstinencije od sexa/masturbiranja? No nadam se da neće bit izbrisan ni ovaj pa bi pokrenuo raspravu,imate kakvih saznanja o povezanosti hormona i pojavljivanja akni? Dajte malo proguglajte povezanost hormona prolaktina i akna ili općenito povezanost neravnoteže hormona i akni...
Prva tema ti je izbrisana zbog pisanja gluposti, ali i zbog neprikladnog naslova. Ne može služiti ničemu drugo nego trollanju i spamanju.

Ova tema će dijeliti istu sudbinu. Ako želiš otvoriti novu, preporučujem ti da je otvoriš na Alternativi. Ovdje ćeš samo pokupiti malo godišnjeg...
Termination is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:06.