Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2013., 08:56   #1
Emisije i kvizovi 90-tih

Veliki sam zaljubljenik u stare emisije hrt-a (Kolo sreće, Hugo Show, kvizovi Izazov, Upitnik, Turbo Limach Show, Modul 8, Mali veliki svijet, Sedma noć) i kolikogod pokušavao tražiti na netu je vrlo teško doći do njih. Ima li tko ideju gdje naći te emisije ili kako doći do njih. Ne pitam za cijenu

Ukoliko netko ima linkove za neke od ovih emisija molio bih da ih ovdje postavi.
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:21   #2
Vidis, i ja bih volio da mogu da pogledam neke snimke, da se prisjetim.
Kolo srece sam bas volio, naucio sam slova uz njih.
Na Youtube-u ima samo jedna emisija Kola srece, vjerovatno si vidio.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 09:44   #3
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Vidis, i ja bih volio da mogu da pogledam neke snimke, da se prisjetim.
Kolo srece sam bas volio, naucio sam slova uz njih.
Na Youtube-u ima samo jedna emisija Kola srece, vjerovatno si vidio.
na youtube-u sve što ima sam pogledao.

našao sam jednu emisiju kola sreće, nekoliko emisija hugo show-a, ima jedna emisija modula 8 sa kikijem i jedna skraćena sa borisom mirkovićem, večernja škola (sve epizode sam pregledao), . no, nigdje ne mogu naći kvizove poput "Izazov", "Kolo sreće", "Upitnik" "halo, tko igra" (mislim da je Drele vodio ovaj kviz za djecu) ili emisije "Živa istina" "Top dj mag" "Školski i obrazovni program hrt-a" "Hit depo" "Jel me netko tražio", "Drž"te lopova" (to je bila zabavna emisija koju je ispočetka vodio željko Duvnjak, a poslije Davor Meštrović, a ljudi su zvali i trebali su pogoditi tko je lopov ili ubojica, odnosno trebali su rekonstruirati zločin koji se dogodio, na osnovu prikazanog filmića na početku emisije) ne znam sjeća li se itko još te emisije ali ja sam uživao u njoj, mislim da je išla nedjeljom popodne. Volio bih naći i još epizoda Modula 8. To mi je bila zakon emisija. Sjećam se da sam jurio iz škole ponedjeljkom samo da ju ne propustim

Zadnje uređivanje zeus21 : 13.09.2013. at 09:50.
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 14:28   #4
Ja sam već dao ideju da bi HRT3 komotno mogao reprizirat takve stvari.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 15:05   #5
K vragu, odrastao sam uz većinu ovoga navedenog u prvom postu. Bilo bi super da se to može negdje vidjet ponovno.
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 16:30   #6
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ja sam već dao ideju da bi HRT3 komotno mogao reprizirat takve stvari.
da, morat ćemo pokrenuti neku inicijativu da se ove stare emisije ponovno repriziraju na HRT3. to je super ideja
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:02   #7
Kako bi bilo dobro da je i tada internet bio ovoliko dostupan, da ostane zabiljezeno negdje. Tad su jos video i kasete bili glavni.
Bas gledam ovaj snimak Kola srece, pogledajte samo nagrade, najnovija tehnologija.
JimmyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 17:53   #8
Quote:
JimmyB kaže: Pogledaj post
Kako bi bilo dobro da je i tada internet bio ovoliko dostupan, da ostane zabiljezeno negdje. Tad su jos video i kasete bili glavni.
Bas gledam ovaj snimak Kola srece, pogledajte samo nagrade, najnovija tehnologija.
da i ja sam maloprije gledao Kolo sreće na youtubeu po ne znam koji put

ericsson t28 vrijedan 6400 kuna. to je tad bio pojam tehnologije kojeg su si mogli priuštiti samo najbogatiji ja sam te godine dobio svoj prvi mobitel alcatel one touch max. sjećam se da sam bio radostan ko da sam dobio svemirski brod : ))
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 20:36   #9
A kviskoteka i brojke i slova?
Postaja Vodnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 21:02   #10
Jel se itko sjeća da li je išao neki game show "Lingo" na HRT-u? Znam da je bilo nešto takvo kod nas, al nema izvora da je taj game show bio u hrvatskoj.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2013., 21:12   #11
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Jel se itko sjeća da li je išao neki game show "Lingo" na HRT-u? Znam da je bilo nešto takvo kod nas, al nema izvora da je taj game show bio u hrvatskoj.
nisam čuo da je takav kviz ikad išao na hrt-u.
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 01:03   #12
Quote:
zeus21 kaže: Pogledaj post
nisam čuo da je takav kviz ikad išao na hrt-u.
Ništa slično ovome? https://www.youtube.com/watch?v=0-geDIVBESk
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 09:50   #13
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
nije mi poznato je li taj kviz išao na htv-u.
a sjeća li se tko kviza "diplomac" ili kviz mislim da se zvao "treća sreća"?
ako netko nađe na youtubeu ili negdje nešto vezano uz ova 2 kviza molio bih ga da podijeli s nama...
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2013., 11:00   #14
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Jel se itko sjeća da li je išao neki game show "Lingo" na HRT-u? Znam da je bilo nešto takvo kod nas, al nema izvora da je taj game show bio u hrvatskoj.
Znao sam ja gledati Lingo, ali to nije bilo na HTV-u nego znam da sam gledao na SLO1 (možda SLO2)

I da, to je ovo s riječima što je Tom.K stavio... meni je to bilo baš fora
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 17:22   #15
Ima li netko možda na Vhs-u ili Dvd-u stare HRT-ove emisije (Kolo sreće, Hugo Show, Turbo Limach Show, Modul 8, Upitnik, Halo, tko igra, Izazov, Briljanteen, Majstor Fantaz, Obrazovni program....)
Ukoliko netko ima bilo što nek mi se javi. Platit ću koliko treba samo da dođem do ovih emisija.
zeus21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 20:42   #16
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
to ide na SLO; kod nas nije bilo
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2014., 22:22   #17
Quote:
zeus21 kaže: Pogledaj post
"halo, tko igra" (mislim da je Drele vodio ovaj kviz za djecu)
Boris Mirković.

Quote:
"Drž"te lopova" (to je bila zabavna emisija koju je ispočetka vodio željko Duvnjak, a poslije Davor Meštrović, a ljudi su zvali i trebali su pogoditi tko je lopov ili ubojica, odnosno trebali su rekonstruirati zločin koji se dogodio, na osnovu prikazanog filmića na početku emisije)
Nije li to vodio Sven Medvešek?
egerke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 14:32   #18
Vidim, stara je tema, ali eto - mene ionako nostalgija uhvati svako toliko pa bih rado gledao sve te stare emisije HRTa (idealno od 1994.-1999. godine). Nisam toliki fan Kola srece, ali Modul 8, Hugo, Glamur Kafe, Sedma noc, razne Dore i slicno bilo bi jako dobro da se opet ima gdje gledati. Ako netko ima na kazetama neka ucita na Ytube, a za HRT bi bio sjajan potez da pokrene te neke nostalgicne projekte koji bi garant imali solidnu gledanost.
BramaFix is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 23:33   #19
A kako se zvala ona emisija o filmovima serija i sl. sto je emitirana na htv1 sredinom 90ih god? Da me ubijes ne mogu se sjetiti sad...
__________________
Kad se šolja rakije narolja, onda šolja radi što mu volja
extravaganza_sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2015., 16:19   #20
Quote:
extravaganza_sb kaže: Pogledaj post
A kako se zvala ona emisija o filmovima serija i sl. sto je emitirana na htv1 sredinom 90ih god? Da me ubijes ne mogu se sjetiti sad...
Fatamorgana?
__________________
That gum you like is going to come back in style...
lizard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.