Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2015., 20:17   #21
Ja RTL jedino pogledam nekad vikendom kad je neki dobar film....
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:36   #22
Bas je super ovaj video s novom voditeljicom! Izgledaju kao dobar tim

A sto se tiče novih kanala, ajme majko sto im to. Umjesto da kvalitetno popute RTL2, a i u određenim razdobljima dana i osnovni RTL, oni rade gluposti


Apple/iOS
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 20:48   #23
Zašto ove informacije nema nigdje na RTL-ovim stranicama? Nije valjda da nam je ono žutilo od antenazadar.hr glavni izvor?

Ako je točno da otvaraju 3 nova kanala - samo naprijed. Usporedba sa nacionalnim kanalima i kukanjem zašto na njih to ne utrpaju ne drži vodu jer autorska prava su nekoliko puta manja/jeftinija za kablovske kanale nego za nacionalne. Isto tako i RTL Plus, on je prije svega namijenjen za emitiranje van Hrvatske tako da na njemu nešto više od prastarih RTL-ovih emisija i pokoje zalutale strane serije se nije ni moglo vidjeti. Ne očekujem nešto senzacionalno ni od ova 3 kanala, ali vjerujem da će ih lakše biti sklepat (platiti autorska prava za neku seriju/emisiju) nego za postojeće nacionalne ili RTL Plus koji je osuđen da bude takav kakav jest.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 21:57   #24
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Bas je super ovaj video s novom voditeljicom! Izgledaju kao dobar tim

A sto se tiče novih kanala, ajme majko sto im to. Umjesto da kvalitetno popute RTL2, a i u određenim razdobljima dana i osnovni RTL, oni rade gluposti


Apple/iOS
Nije toliko kritično dok ne dođe do razine Pinkovih kanala (i paketa)
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:22   #25
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Zašto ove informacije nema nigdje na RTL-ovim stranicama?
I mene čudi da ovaj press release nisu objavili na vlastitim stranicama, ali služben je, nije ga nitko izmislio.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 23:23   #26
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Nije toliko kritično dok ne dođe do razine Pinkovih kanala (i paketa)

Za ostale ne znam, ali glavni Pink je uzasan. Po citav dan samo indijske i turske glupe serijetine i cajke, nemaju nista drugo na programu. A kad puste reality show kao Farma ili Big Brother to po citav dan prikazuju.
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 09:18   #27
Sad će rtl sa 500 zaposlenih imati 6 kanala a hrt sa 3000 ima samo 4.već prije mi nije bilo jasno da rtl i nova ne idu sa specijaliziranim kanalima barem za iptv.a što se tiče hrt njima treba barem 20 godina da vide nove trendove.rai ima 20 specijaliziranih kanala,koji su s obzirom da je rai imao višak sadržaja a manjak programa za prikazivanje logičan i vrlo mali novi trošak,ustvari konkurencija vipe youtube-u nego klasičnim kanalima rai1 i rai2.hrt ako je ozbiljan mora barem 3-4 nova kanala pokrenuti hrt sport,kino,dječji,doku.
milken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 12:16   #28
malo i meni glupo toliko kanala jedino šta mi se sviđa je to šta sam vidla da će prikazivati Ellen Degeneres show
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:34   #29
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Nije toliko kritično dok ne dođe do razine Pinkovih kanala (i paketa)
Naravno da će doći. Taj Passion je ništa drugo nego cjelodnevno mrcvarenje sa indijsko-tursko-meksičkim glupostima. Crime će pretpostavljam biti drugorazredne krimi serije s ponekim bljeskom uz beskonačna ponavljanja epizoda, tako da onaj koji bude to gledao više se neće moći snaći što je gledao, a što nije.

Ono što donekle vrijedi, uvijek se dodatno plaća.
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:36   #30
Dobar potez, jer navedeni kanali u Njemačkoj imaju sadržaje koje volim pogledati, pretpostavljam da će biti slični kod nas. Samo mi nije jasno zašto ne porade prvo na svojim kanalima s nacionalnom koncesiom, pogotovo RTL-u koji ima lošiji program nego 2004. kada je krenuo pa ne čudi loša gledanost....
Bigggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 17:15   #31
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
ja bas mislim obratno, sto je vise kanala sve je manje za gledat na svima. kad bi imali jedan kanal i njemu se posvetili 100% bilo bi puno bolje. ne znam nikog ko gleda recimo rtl preko dana, tu i tamo navečer. a prije kad su bile humor serije prije nego je dosao rtl2 su svi živi gledali...

Slazem se. RTL nikad nije imao gori program. A i od ovih novih jedino ce RTL Crime imati normalan program, iako su i tu sva ponavljanja. Ja ne vidim nista novo. A i ako bude sta novo svaku seriju ce ponoviti bar po 5 puta. i siguran sam da ce na RTL Passion opet emitirati Zabranjenu ljubav, Ne daj se, Nina! i Villu Mariu.
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 17:19   #32
Nemojte usporedjivat RTL sa Pinkom , koliko god su losi i dalje su svjetlosnim godinama ispred. ..
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 18:25   #33
Evo koje se serije prikazuju na istoimenim IPTV kanalima njemačkog RTL-a:

RTL Crime: White Collar, CSI: Miami, CSI: Las Vegas, CSI: New York & CSI: Cyber, The Following, Cobra 11, Arrow, The Glades, Perception, Spartacus: Blood and Sand, The Blacklist, Person of Interest, Taxi Brooklyn, The Event, Les Revenants

RTL Passion: Alles was zahlt (Sve što je bitno), Atlantis, Packed to the Rafters (Puna kuća Raftera), Direito de Amar, Glee, Gute Zeiten, schlechte Zeiten, Hinter Gittern – Der Frauenknast, Melrose Place, Mercy, Once Upon a Time, Outlander, The Smoke, Unter Uns, Vale Tudo, Verbotene Liebe

RTL Living: razne lifestyle i kulinarske emisije, emisije o uređenju doma/vrta...
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 18:42   #34
RTL Crime ima Spartaka???? Oooo happy day :cheers:
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 19:24   #35
Neće se sve to emitirati na HR RTL kanalima. Piše u prvom postu šta će se moći gledati.

Info sa drugog foruma:
Ti će kanali biti prisutni u Bnetu, VIPu, Iskonu i T-Comu zasada. Vrlo brzo će se pojaviti i kod drugih providera.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 19:53   #36
Nek imaju Spartaka i meni dosta
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:20   #37
Ekipa, ja danas na vijest naišla na ovoj stranici i njihovom Fejsu, tu obično idem za raspored i pročitam poneku vijest.

Super mi je komentar ispod za Oz. Fakat.

Obožavam tu seriju. Ali nemam kabelsku.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:46   #38
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Ali nemam kabelsku.
Trebat ćeš pucati u prazno i tražiti stream online ako je moguće, što većinom se ne isplati.

Uz to, ne znam da li će RTL ponuditi plaćeni live stream za te kanale (ima za sve nacionalne, ali ne za RTL plus), al to je 15 kn mjesečno za pojedinačni kanal.

TLDR; Jbg, nema druge nego kabelska.
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:49   #39
Neke od tih serija s njemačkih kanala otkupila je Doma TV (The Glades, The Following, Person of Interest), na HRT-u je White Collar u pauzi između sezona, Glee se još uvijek tamo emitira, a Les Revenants su donedavno prikazivali petkom i subotom.

Mislim da najviše šanse, osim službeno najavljenih CSI: NY i Miami, imaju: Cobra 11, The Event (već prikazivali na RTL-u i reprizirali na RTL-u 2), Alles was zahlt (isti slučaj), a bilo bi super da otkupe Arrow, Spartacus, The Blacklist i Outlander.

Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Super mi je komentar ispod za Oz. Fakat.
"Oz - Passion, Crime i Living u jednom."
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 22:48   #40
I bas ce ovi programi krenuti s emitiranjem za moj rođendan . Btw. ovaj njemacki RTL Passion je bas gotivan i nema nijednu tursku, indijsku ni Televisinu sapunjaru, a mislim da ce ih na hrvatskom biti mnogo .
semky23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.