Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2007., 12:40   #1
Klitoris: da li smo zadovolj(e)ne, veličina, povijest i budućnost...(slike i linkovi)

Zdravo svima!

Danasnja tema je concentrirana oko najosjetljivijeg dijela zenskog tijela:
KLITORIS!
Nadam se da ce ovo bit dug forum, da nece bit previse zezanja, da ce puno ljudi (zenske i muski) opisati iskustva, svoje misljenje i osjecaje o temi KLITORIS.
Pripremila sam ovu temu sa linkovima i slikama. Uzmite si malo vremena, pogledajte, procitajte, i recite iskreno svoja misljenja.
Mislim da je ovo jako vazna tema zato jer zenski klitoris ima utjecaj na zenske i nase odnose sa sobom i svojim partnerima. Preko toga utjece na srecu i zadovoljstvo ljudi, i razvitke ljubavnih odnosa. Stvari koje imaju utjecaj na ljubavne odnose, djeluju na volju/narav ljudi i sve druge odnose.
Nazalost postoje problemi, nesporazumi, ignoriranje, i slicno. Nadam se radi toga da ce se ova tema ozbiljno uzeti tako da skupa mozemo kreirati korisne i prakticne informacije i savjete za moguce rijesenje problema ili bar interesantne prijedloge za vise zabave, bliskosti i intimnosti.

Veci Klitoris:



As more women are learning that their clitoris is much like a small penis and capable of being much larger, some are expressing a desire to enlarge their clitoris. Perhaps in hopes that if it were larger it would function better and be easier for their partner and themselves to find and stimulate. A few women may even desire a little penis of their own, even if they are happy being a feminine woman.



Velik Klitoris:



Spolno osakacenje zena u svijetu:

Female Genital Mutilation - Prevalence and distribution of FGM
Most of the girls and women who have undergone genital mutilation live in 28 African countries, although some live in Asia and the Middle East. They are also increasingly found in Europe, Australia, Canada and the USA, primarily among immigrants from these countries.
Today, the number of girls and women who have been undergone female genital mutilation is estimated at between 100 and 140 million. It is estimated that each year, a further 2 million girls are at risk of undergoing FGM.

Female circumcision
Most societies which traditionally practice male circumcision also practice various forms of female circumcision, and usually for similar reasons. This point is often overlooked by critics of female genital mutilation, but even more forgotten is the extraordinary history of medically rationalized female circumcision in Anglo-American societies, which justified it in much the same way as the male version. In this section are collected articles on the history of both forms of circumcision, including Dr Robert Morris's prediction that evolution was trying to abolish the clitoris, and a recent critique of the double standard in United Nations policy on harmful traditional practices.

Genitalna kirurgija u USA (vecinom isto u Evropi osim muskog obrezanja) u malim zenskim i muskim bebama koji imaju 'velik' klitoris ili 'mali' penis:

http://www.astraeasweb.net/politics/nytgen.html

Povjest zenskog 'obrezanja':

http://www.mtholyoke.edu/~ehtoddch/p...istoryfgm.html


Pitanja za zenske i muske:


Povjest nam kaze da svi dolazimo iz Afrike preko Azije. Afrika i Azija (Kina, itd.) su zemlje gdje do dan danas curama rezu KLITORIS (i djelove) i nije jasno koliko je ta 'tradicija' stara.
Kazu da smo postojali desetinama tisuca godina.
A sad se zamislite kako su se zenske prirodno razvile i kako se to promjenilo ako su nas rezali stotinama ili tisucama godina.
Poneki kazu da su PENISI bili manji. Drugi kazu da su KLITORISI bili veci (kao u majmunima - proporcionalno sa velicinom tijela).
Kazu da su nam mozgovi porasli, da su nam se zubi smanjili.
U genetici se vidi da mi svaki dan mijenjamo nas DNA i da se vece promjene dogadaju preko generacija.
A zamisli stotine ili tisuce godina?!
Kaze se da kada nesto stimuliras se vise razvija, i suprotno, ako ga izbjegavamo/ne koristimo/rezemo, zakrzlja.
PITANJE:
Jesmo li mi zene danas rezultat prirode ili 'kulturne' manipulacije, evolucije ili civilizacije?
Zasto postavljam to pitanje?
Zato jer se pitam zasto mlade curice imaju take probleme sa zenskim razvojom?
Zasto puno zena tek pocnu razumijet i uzivat u svojoj seksualnosti kada su preko 30 ili 40 godina stare?
Zasto zeni treba masina (vibrator), specijalna poza u masturbaciji/sexu, totalna koncentracija, i drugi extremi da bi njeni spolni (najosjetljiviji) organi funkcionirali?
Priroda je stvorena tako da sve skupa radi jedno sa drugime u harmoniji i to je jedan razlog zasto vjerujemo u boga/inteligentnu kreaciju.
Da li stvarno mislite da je bog stvorio zene, zenski sex kakav je danas? Sa svim tim problemima?
Ne mogu zamislit da je to moguce.
I zasto je sreca I zadovoljstvo zena tako vazna? Zato jer zene jos uvijek imaju najveci utjecaj na djecu I sa time razvoj I buducnost planeta.
Zasto drzave u kojima su zene inferiorne nemaju stabilnost u vladi, ekonomiji, politici, kulturi?

Pitanja:

Zenske:
1. Koliki je tvoj KLITORIS?
2. Da li si 100% uvijek sretna sa velicinom svog KLITORISA ili ponekad zamislis da ako bi postojala veca frikcija u vrijeme penetracije i slicno kao ti veci klitorisi na slici koji se 'ljepe' i trljaju na penis kada je unutra jer nemaju kamo?
3. Zenske sa vecim KLITORISOM (bilo da su vece prirodno ili od testosteron ili drugi steroid/pumpanje) kazu da masturbiraju svaki dan vise puta i vole sex jako, mogu svrsit bez dodatne stimulacije radi te frikcije (izgleda kao minijaturni penis zaljepljen na ogromnom penisu ) i jako su sretne sa svojom seksualnosti.
Kako bi to bilo?
4. Kada si imala prvi orgazam (masturbacija ili sa partnerom)?
5. Da li si imala prvi orgazam sa vibratorom ili sa svojim prstima?
6. Da li si imala prvi orgazam sa necijim jezikom?
7. Da li si imala prvi orgazam sa zenskom?
8. Koliko ti vremena treba do orgazma kada masturbiras, koliko sa partnerom?
9. 20% Zena nikada nemaju orgazam (masturbacija ili sa partnerom).
Da li si ti jedna od njih?
Ako da, si probala vibrator na KLITORISU? Si probala sa ogledalom?
Si fantazirala o seksualnim situacijama?
10. Ovo je tesko pitanje za neke zene i ne racunam dobit iskren odgovor:
Da li mislis na zene, gole zene, zenske ili svoje spolne organe prije nego svrsis/da bi svrsila?
11. Koliko si puta u zivotu izigravala orgazam (za decka, radi dosade, zato jer ne mozes svrsit, itd.)?

DECKI, ista pitanja u vasem iskustvu sa zenskama koliko se sjecate?

Zadnje uređivanje Carla B. : 20.09.2014. at 02:08.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 14:03   #2
HM....o klitu nikad nisam baš nešto podrobnije razmišljala niti sam se brinula jesam li zadovoljna ili ne.......
dakle očito da sam zadovoljna...po onim slikama koje su priložene zaključila bi da nemam ni veći, a bome ni velik, dapače očito ga mogu nazvat malim...
ali nikad nisam imala problema sa svršavanjem , prvi put sam svršila s bivšim i to masturbacijom, njegovom simulacijom...

nakon toga, tijekom prvog sexa sam svršila i taj orgazam se nije mogao mjeriti s onim prije...
inače svršim gotovo svaki put, nekad i više puta, ovisi koliko dugo sex potraje...

stvarno nemam nikakvih blokada vezanih za sex pa je valjda i to utjecalo na to, ali eto začudilo me kad sam saznala da puno žena nikada nije svršilo...

offtopic: onaj VELIKI klit, koji liči na qurac izgleda odvratno...stvarno odvratno!
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 14:20   #3
moja klinđa je puuno manja od ovih ovdje.Mislim moj se u biti ni ne vidi.
Prvo svršavanje sam imala tek prije jedno dvije godine (imam 24) i to sa sadašnjim partnerom. Nikad pri sexu nego uvijek pri stimulaciji prstima (njegovim).
Vibrator ne posjedujem i ne planiram ga imati u dogledno vrijeme jer sam sexualno zadovoljena i nemam potrebe za dodatnim sredstvima.
Hm....pa da bi svršila potrebno mi je nikih 20-30 min. Jednom sam samo nakon nekih 5 min.
kvakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:06   #4
Čudna tema.
1. ne znam koliki je, ali funkcionira, pa nije ni bitno
2. nebitno
3. jako sam zadovoljna svojim klitorisom, orgazmi su intenzivni, libido OK, ali ne znam ima li ikakve veze s veličinom
4. masturbacija, u teenagerskim godinama
5. prstima
6. jesam, moj je muž maestralan u tome
7. ne zanimaju me žene seksualno. nimalo
8. podjednako; kratko ako sam jako nabrijana - 2,3 min, ponekad duže; rijetko bez orgazma
9. vibrator još nisam probala (ne znači da neću); igra pred ogledalom je super; maštarije su dio svakodnevice - neke dijelim s mužem prije/tijekom/nakon seksa
10. svoj spolni organ - da, ali druge žene... eventualno u nekoj maštariji koja uključuje nas troje (bez muža ništa)
11. ne glumim. nikada. ako nemam orgazam - u čemu je tragedija? nit sam ja čudakinja, nit je on nesposoban. ionako je to rijetko.


Čudna ti tema i čudna pitanja. Nadam se da si zadovoljna.
malo m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:23   #5
samo cu na slike reci da ako su to klitorisi onda i ja imam jednog.Jebote pa ove mogu posteno izjebat drugu zensku bez problema
voteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 19:52   #6
1. normalan, šta ja znam
2. nisam o ovome razmišljala
3. savršeno!
4. s 6 god
5. prstima
6. Da
7. Da
8. desetak min
9. ne
10. ne
11. dosta

ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:00   #7
Daj šta je ovo? Dvospolac?
__________________
...zavoli me il' me upropasti...

Zadnje uređivanje Carla B. : 20.09.2014. at 02:08.
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 20:20   #8
moji odgovori


1. normalan isuse
2. savršeno sam zadovoljna veličinom svog klitorisa
3. ja masturbiram jednom ili dva puta dnevno, volim sex i zadovoljna sam uglavnom
4. vrlo davno, u 4. osnovne čini mi se
5. sa svojim prstima
6. ne
7. ne prvi, ali oko 10og da, u 4. osnovne
8. kad masturbiram treba mi oko 3-4 min u prosjeku, nekad i manje, s partnerom ovisi šta mi radi ako me oralno zadovoljava treba mi oko 5 min, nekad manje, ne znam. ako prodire u mene ( ) treba mi više ili ne svršim uopće, obično 15ak min :conf
9. ubila bih se da sam jedna od njih
10. ne mogu svršiti ako ne maštam o ženama, iskreno, moraju biti u nekoj kombinaciji
11. ajoj u početku svoje najduže veze sam glumila orgazam jer sam mislila da ne mogu svršiti s dečkom, ali kad sam prvi put svršila s njim bila sam ovako: i otad to više ne radim
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 03:10   #9
Quote:
blonde_bitch kaže: Pogledaj post
HM....o klitu nikad nisam baš nešto podrobnije razmišljala niti sam se brinula jesam li zadovoljna ili ne.......
dakle očito da sam zadovoljna...po onim slikama koje su priložene zaključila bi da nemam ni veći, a bome ni velik, dapače očito ga mogu nazvat malim...
ali nikad nisam imala problema sa svršavanjem , prvi put sam svršila s bivšim i to masturbacijom, njegovom simulacijom...

nakon toga, tijekom prvog sexa sam svršila i taj orgazam se nije mogao mjeriti s onim prije...
inače svršim gotovo svaki put, nekad i više puta, ovisi koliko dugo sex potraje...

stvarno nemam nikakvih blokada vezanih za sex pa je valjda i to utjecalo na to, ali eto začudilo me kad sam saznala da puno žena nikada nije svršilo...

offtopic: onaj VELIKI klit, koji liči na qurac izgleda odvratno...stvarno odvratno!
Hvala za odgovore.
Mislim da je tema evolucije klitorisa vazna i nazalost puno vise zena i curica imaju problema.
Svaka cast da nemas blokada! Odlicno!
Slika velikog je extreman primjer. Stavila sam taj link zato jer se tocno vidi slicnost klitorisa i penisa. Mislim da se sa time vidi kako je funkcija klitorisa vazna zenama isto kao penis muskima.
Ja osobno ne mislim da je odvratno. Mislim da zenska ima pravo uzivat u svom tijelo kako god da je i da se to mora akceptirati.
Nazalost (opisano u linkovima gore), doktori u razvijenom svijetu rezu zenske i muske bebe koje imaju klitorise koji doktori smatraju prevelikim i penise koji doktori smatraju premalim. Te bebe onda doktri pretvore u zenske. Pise u textu da je broj slucajeva (samo u Americi) 2000 beba u godini!!!! To je oko 5 na dan samo u Americi. Pitam se koliko takvih ljudi ima u cijelom svijetu. Uz to u Africi i Aziji rezu zenske curice i bebe redovno.
Nakon svega toga je pitanje kako bi se zenski spolni organi razvili prirodno kroz tisuce godina bez svih tih rezanja?

Quote:
kvakica kaže: Pogledaj post
moja klinđa je puuno manja od ovih ovdje.Mislim moj se u biti ni ne vidi.
Prvo svršavanje sam imala tek prije jedno dvije godine (imam 24) i to sa sadašnjim partnerom. Nikad pri sexu nego uvijek pri stimulaciji prstima (njegovim).
Vibrator ne posjedujem i ne planiram ga imati u dogledno vrijeme jer sam sexualno zadovoljena i nemam potrebe za dodatnim sredstvima.
Hm....pa da bi svršila potrebno mi je nikih 20-30 min. Jednom sam samo nakon nekih 5 min.
Hvala za odgovore i iskrenost!
Ja sam isto tek pocela svrsavat sa 20+. To me je mucilo i mislim da nije prirodno. Ne da je nenormalno, nego mislim da postoje razlozi koji nemaju veze sa prirodom.
Nisi napisala da li ikada masturbiras, da li se sama diras sa deckom ili bez. Ako ne, bi trebala uzet tu moc i odgovornost za tvoj odnos sama sa sobom.
Kada poznas svoje tijelo bolje i razvijes dublji odnos sa svojom seksualnosti ces moc svrsit puno, puno brze. Uz to razvijes fantastican osjecaj slobode.

Quote:
malo m kaže: Pogledaj post
Čudna tema.
1. ne znam koliki je, ali funkcionira, pa nije ni bitno
2. nebitno
3. jako sam zadovoljna svojim klitorisom, orgazmi su intenzivni, libido OK, ali ne znam ima li ikakve veze s veličinom
4. masturbacija, u teenagerskim godinama
5. prstima
6. jesam, moj je muž maestralan u tome
7. ne zanimaju me žene seksualno. nimalo
8. podjednako; kratko ako sam jako nabrijana - 2,3 min, ponekad duže; rijetko bez orgazma
9. vibrator još nisam probala (ne znači da neću); igra pred ogledalom je super; maštarije su dio svakodnevice - neke dijelim s mužem prije/tijekom/nakon seksa
10. svoj spolni organ - da, ali druge žene... eventualno u nekoj maštariji koja uključuje nas troje (bez muža ništa)
11. ne glumim. nikada. ako nemam orgazam - u čemu je tragedija? nit sam ja čudakinja, nit je on nesposoban. ionako je to rijetko.


Čudna ti tema i čudna pitanja. Nadam se da si zadovoljna.
Svaka cast. Sretna si. Uzivaj!

Izgleda da nisi svjesna koliko zena i curica imaju probleme. Medu prijateljicama se to ne prica, u najiskenijim prijateljstvima i odnosima se puno puta laze i izigrava sta se ove teme tice.

Ja sam saznala stvari preko interneta i od zenski sa kojima sam bila intimna.
Mislim da je tema jako vazna i ne ocekujem te sa problemima da se odjedanputa ovdje otvore. To nije vazno. Vazno je da imas informacije, probas sta drugi rade i vidis ako funcionira za tebe, ako ne probas nesto drugo. Najvaznije je ne lagat sebe i te sa kojima si bliska (u ovom slucaju ne mala m, nego te sa manjim ili vecim teskocama).

Isto mi je vazno da muski o temi razmisle i da se informiraju da bi bolje razumjeli cure. Vidjela sam da puno muskih komentiraju u Zenskom Kutku tako da sam ovdje stavila temu mjesto u Ljubav i Sex.

Quote:
voteva kaže: Pogledaj post
samo cu na slike reci da ako su to klitorisi onda i ja imam jednog.Jebote pa ove mogu posteno izjebat drugu zensku bez problema

U naslovu sam stavila rijeci LINKOVI I SLIKE da bi ljudi otvorili temu i gledali slike jer znam da nece svaka osoba citat cijeli post (nazalost).

Muski pogotovo vise vole gledat slike nego citat tako da bar radi slika muski razmisljaju o znacenju i vaznosti zenskog klitorisa i slicnosti klitorisa i penisa.

Takve informacije pomognu muskima u sexu jer vide da smo jako slicni, da se zenska treba zadovoljiti, da je zenski orgazam vazan i potreban, da zenski orgazam nema puno veze sa velicinom penisa i penetracijom, itd.

Ukratko ova tema i slike su tu da bi zenske sebe razumjele bolje,
da bi zenske vise uzivale u svojoj sexualnosti,
da bi zenske imale vise sexualnog samopouzdanja,
da bi muski bolje razumjeli zenske,
i sa time svime da bi svi bili zadovoljniji sa tim prirodnim uzitkom.

Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
1. normalan, šta ja znam
2. nisam o ovome razmišljala
3. savršeno!
4. s 6 god
5. prstima
6. Da
7. Da
8. desetak min
9. ne
10. ne
11. dosta

Hvala za odgovore i iskrenost.
Svaka cast kako si rano otkrila svoj uzitak!

Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post

Daj šta je ovo? Dvospolac?
Ne. Prirodna zena koja je imala puno srece da ju doktori nisu odrezali spol kada je bila beba.

Vecinom to rade i mislim da je to absolutna arogancija i ignorancija da jedna osoba koristi svoju profesionalnu poziciju da korigira to sta je priroda i bog stvorio.

Taj link ima preko 10 slika od te iste zene, klikni iznad slike next i gledaj.

Zenski spolni organi nisu sminka ili moda.
Zenski spolni organi su kakvi jesu prirodno zato jer imaju specijalnu funkciju kao i svi drugi organi i djelovi tijela.

Mislim da je zalosno kada jedna zena izrazi gadenje. Mislim da bi trebala razvit svoj odnost sa svojom seksualnosti malo bolje.

Zadnje uređivanje Carla B. : 20.09.2014. at 02:09.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 04:41   #10
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Ne. Prirodna zena koja je imala puno srece da ju doktori nisu odrezali spol kada je bila beba.

Vecinom to rade i mislim da je to absolutna arogancija i ignorancija da jedna osoba koristi svoju profesionalnu poziciju da korigira to sta je priroda i bog stvorio.

Taj link ima preko 10 slika od te iste zene, klikni iznad slike next i gledaj.

Zenski spolni organi nisu sminka ili moda.
Zenski spolni organi su kakvi jesu prirodno zato jer imaju specijalnu funkciju kao i svi drugi organi i djelovi tijela.

Mislim da je zalosno kada jedna zena izrazi gadenje. Mislim da bi trebala razvit svoj odnost sa svojom seksualnosti malo bolje.
Bog i priroda su stvorili mnoge anomalije.
Je li tvoj stav rezerviran samo na spolne organe ili i na ostale dijelove tijela? (npr. plivaće kožice, zečja usna...)

Nisam čitala tekst, pa ne znam koliko je toj ženi to prirodno
ali nailazila sam u literaturi o hormonalnim poremećajima da se kao posljedica istih može dogoditi neprirodno povećanje klitorisa.

Ne znam baš da bi to usrećilo ijednu ženu
(mislim u prvom redu ako je riječ o posljedici neke bolesti
-višak testosterona,a i bez obzira što pišeš da je dobar za libido, seks, ipak nije ono što žene čini privlačnima, seksi-valjda je obrnuto)
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 05:10   #11
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
moji odgovori
1. normalan isuse
2. savršeno sam zadovoljna veličinom svog klitorisa
3. ja masturbiram jednom ili dva puta dnevno, volim sex i zadovoljna sam uglavnom
4. vrlo davno, u 4. osnovne čini mi se
5. sa svojim prstima
6. ne
7. ne prvi, ali oko 10og da, u 4. osnovne
8. kad masturbiram treba mi oko 3-4 min u prosjeku, nekad i manje, s partnerom ovisi šta mi radi ako me oralno zadovoljava treba mi oko 5 min, nekad manje, ne znam. ako prodire u mene ( ) treba mi više ili ne svršim uopće, obično 15ak min :conf
9. ubila bih se da sam jedna od njih
10. ne mogu svršiti ako ne maštam o ženama, iskreno, moraju biti u nekoj kombinaciji
11. ajoj u početku svoje najduže veze sam glumila orgazam jer sam mislila da ne mogu svršiti s dečkom, ali kad sam prvi put svršila s njim bila sam ovako: i otad to više ne radim
Svaka cast! Drago mi je. Ocito imas odlican odnos sa sobom i iskrena si.

Svaka cast na iskrenosti na pitanja 10. i 11.

Od puno zena znam da mastaju o zenskama/zenskim djelovima da bi svrsile i da izigravaju orgazam ponekad ili cesto.

To sa mastanjem o zenama sam se pocela pitat je li to lezbijansko ili sta. Ali izgleda da nas cisti sex je zapravo isti kao i muski.

Kako kazu da penis ima svoju glavu, isto je tako sa klitorisom.

Igleda da kada zelimo muske se vise radi o razmnozavanju, protekciji, sigurnosti, i slicno.

Puno puta je jako tesko razdvojit interes razmnozavaja i sexa tako da su te stvari manje ili vise podsvjesne.

Radi toga se nadam da vise curica i zena intenzivno razmisljaju o sebi, svojoj sexualnosti i razviju otvoren odnos sa sobom i partnerima.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 05:20   #12
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Bog i priroda su stvorili mnoge anomalije.
Je li tvoj stav rezerviran samo na spolne organe ili i na ostale dijelove tijela? (npr. plivaće kožice, zečja usna...)

Nisam čitala tekst, pa ne znam koliko je toj ženi to prirodno
ali nailazila sam u literaturi o hormonalnim poremećajima da se kao posljedica istih može dogoditi neprirodno povećanje klitorisa.

Ne znam baš da bi to usrećilo ijednu ženu
(mislim u prvom redu ako je riječ o posljedici neke bolesti
-višak testosterona,a i bez obzira što pišeš da je dobar za libido, seks, ipak nije ono što žene čini privlačnima, seksi-valjda je obrnuto)
Tvoje misljenje izgleda povrsno i to je razumljivo.
U isto vrijeme mislim da je hlando i neodgovorno od tebe kako reagiras.
Moras si zamislit da je moguce da takve razvijene zene citaju ove komentare.
Ja se ojecam odgovornom jer sam pocela temu. Ne bi htjela da se nitko uvredi.
Naprotiv, tema je ovdje da bi ljudi imali vise informacija i razvili znanje i razumjevanje o prirodnoj zenskoj sexualnosti.
Da bi tocno razumjela sto mislim, procitaj citavu temu, sve linkove, slike, uzmi si malo vremena i razmisli.
Ovo je jedna od onih stvari u kojima istina nije ocita na prvi ili cak drugi pogled.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 05:27   #13
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Svaka cast! Drago mi je. Ocito imas odlican odnos sa sobom i iskrena si.

Svaka cast na iskrenosti na pitanja 10. i 11. .


Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
Od puno zena znam da mastaju o zenskama/zenskim djelovima da bi svrsile i da izigravaju orgazam ponekad ili cesto.

To sa mastanjem o zenama sam se pocela pitat je li to lezbijansko ili sta. .
ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero.
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 06:05   #14
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post




ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero.
Ja sam isto biseksualna i razumijem.
Bila sam sa biseksualnim i hetero zenama.
Tema klitorisa se intenzivirala oko godine 2000 kada je jedna naucnica iz Australije ili Kanade otkrila cijelokupne klitorise (normalno na korpusima).
Otkrila je da je taj mali dio koji mi vidimo izvan tijela najmanji dio klitorisa i da je klitoris isto kao i penis jedan dug organ koji pocinje u ledima (kod guzice).
Sa time je klitoris dug 10-15cm ili vise.
Nakon te informacije su se zene pocele vise baviti tom temom, svojim tijelom i slicnostima izmedu zenskog i muskog sexa (do tada se vise radilo o razlikama).
Kasnije su poceli usporedivat g-spot sa prostatom i opet otvorili temu zenske ejakulacije.
Sada broj hetero i svih zena koje zanima kako je imati sex sa zenom raste cini se svaki dan. Sve vise i vise probaju ali kako znas ovisi sa kime si, kakva je kemija, koliko iskustva ima, ne samo da je zena.
Mislim da zato jer mi svrsavamo fizicki, psihicki i emocionalno sa nasim klitorisom, mi u jednom smislu svrsavamo kao decki, i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena.
Ne znam da li je to lezbijansko, biseksualno, hetero, ili da li je upce potrebno definirat. Moguce je da je sex vise kompleksan i da se ti osjecaji ne mogu tocno ograniciti.
Muski su se isto malo vise oslobodili kroz biseksualitet, izrazavanja njihovih 'zenstvenih' strana, pokazivanja osjecaja, i slicno.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 06:05   #15
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post




ja sam biseksualna. ne znam koliko heteroseksualne žene maštaju o ženama, mislim da je rijetkost ako su stvarno hetero.
Ja sam isto biseksualna i razumijem.
Bila sam sa biseksualnim i hetero zenama.
Tema klitorisa se intenzivirala oko godine 2000 kada je jedna naucnica iz Australije ili Kanade otkrila cijelokupne klitorise (normalno na korpusima).
Otkrila je da je taj mali dio koji mi vidimo izvan tijela najmanji dio klitorisa i da je klitoris isto kao i penis jedan dug organ koji pocinje u ledima (kod guzice).
Sa time je klitoris dug 10-15cm ili vise.
Nakon te informacije su se zene pocele vise baviti tom temom, svojim tijelom i slicnostima izmedu zenskog i muskog sexa (do tada se vise radilo o razlikama).
Kasnije su poceli usporedivat g-spot sa prostatom i opet otvorili temu zenske ejakulacije.
Sada broj hetero i svih zena koje zanima kako je imati sex sa zenom raste cini se svaki dan. Sve vise i vise probaju ali kako znas ovisi sa kime si, kakva je kemija, koliko iskustva ima, ne samo da je zena.
Mislim da zato jer mi svrsavamo fizicki, psihicki i emocionalno sa nasim klitorisom, mi u jednom smislu svrsavamo kao decki, i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena.
Ne znam da li je to lezbijansko, biseksualno, hetero, ili da li je upce potrebno definirat. Moguce je da je sex vise kompleksan i da se ti osjecaji ne mogu tocno ograniciti.
Muski su se isto malo vise oslobodili kroz biseksualitet, izrazavanja njihovih 'zenstvenih' strana, pokazivanja osjecaja, i slicno.
cayenne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 07:21   #16
Quote:
cayenne kaže: Pogledaj post
i radi toga mastamo ili o svojim osobnim spolnim organima ili tih od drugih zena..

ovaj dio mi nikad nije bio jasan. kako netko može maštati o svom spolnom organu dok masturbira. meni je to smiješno. možda zato jer mislim da imam ružnu vaginu?

__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 08:27   #17
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
ovaj dio mi nikad nije bio jasan. kako netko može maštati o svom spolnom organu dok masturbira. meni je to smiješno. možda zato jer mislim da imam ružnu vaginu?
šta joj fali?
vruća mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 08:30   #18
Quote:
vruća mačka kaže: Pogledaj post
šta joj fali?
ne bih o tome ovako javno, ima ljudi koji me znaju na forumu

ne znam, nije mi lijepa
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 08:34   #19
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
ne bih o tome ovako javno, ima ljudi koji me znaju na forumu

ne znam, nije mi lijepa
ma, bitno da je vagina, pa sad kakva je..., to je malo manje bitno
vampirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 08:36   #20
Quote:
vampirica kaže: Pogledaj post
ma, bitno da je vagina, pa sad kakva je..., to je malo manje bitno
aj agri vit ju
vruća mačka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.