Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2016., 17:55   #201
Quote:
trivial kaže: Pogledaj post
Nemojte uopće voditi rasprave sa srbijanskim mitomanima, njima je pristup informacijama svejedno ograničen. Jedino što čitaju Vučićevi su bot komentari tako da valja biti obziran.

Ha ha ha,

ne znam koliko imas godina i da li se secas engleske serije "On the Buses" (http://www.imdb.com/title/tt0063936/fullcredits/).

Tamo je jedan od glavnih likova imao uzrecicu "ovo mi je osvezilo dan".

Jos jedanput Ha, Ha, Ha,

Ne da nisam Vucicev fan nego sam njegov najzesci protivnik kao sto sam bio i Milosevisev. Bliski su mi liberalni stavovi i ne trpim autoritete bilo koje vrste. Mrski su mi nacisti, sovinisti, nacionalisti i religiozni fanatici bilo koje vrste, primitivci i ostali humanoidi.

Nemam problem da odem bilo gde. Nakon raspada Jugoslavije sam bio u svim njenim bivsim delovima, Sloveniji, Crnoj Gori, Makedoniji, Bosni, Kosovu, Srbiji i Hrvatskoj.

Nigde nisam imao problema (cak ni u Hrvatskoj, mada sam zbog nekih koji su se predstavljali kao domoljubi ostao kratak za 250000DM).

Pre nekog vremena nam je bio u poseti vrhunski lingvisticki i medijski strucnjak Nemac koji zivi u Svajcarskoj. Pita me za ruckom da li mi mozemo da komuniciramo sa Hrvatima. Kazem mozemo to je manje/vise isti jezik (da ne ulazimo sada u raspravu oko toga, ima dosta tema). On kaze zna za to nego da li mi mozemo da razgovaramo. Dobro sam se nasmejao i kazao mu da normalni ljudi mogu uvek da komuniciraju, a oni drugi ne mogu. Da sam ja bio predsednik Srbije i da su ostali bili kao ja, ne da ne bi bilo ratovanja nego bi se i izljubili na rastanku.

I sad jos jedna prica kao dokaz da Hrvati mogu da dodju u Beograd bez problema (mada ja Beograd ne volim).

Pre neku godinu je bio u Beogradu festival koji je organizovala Share fondacija. Preko dana ozbiljna predavanja o Internetu, a uvece zurka svaki dan.

Kod mog sina su dosli njegovi prijatelji iz Zagreba njih 11. Dvojica su bili kod njega a ostali su iznajmili kucu.

Negde ujutru oko 4 krenuli na spavanje, seli u autobus, pogresan. Stigli su na drugi kraj grada i vozac kaze, kraj linije sada idem u garazu. Oni pocese da kukaju, gde ce sada. Na to vozac uze telefon, nesto je sa nekim pricao i kaze im: nema problema i odveze ih gradskim autobusom na drugi kraj grada.

Toliko od jednog mitomana. Moj problem je u tome sto sam toliko mator (kao Broj 1 iz Alana Forda) i za svaku situaciju imam prigodnu pricicu.
agw is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 21:11   #202
Quote:
JoxyFoxy kaže: Pogledaj post
Jedan obicni trac. Mozda ima po neki turist iz Hrvatske, ali vrlo retko...
Nije to tako rijetko, niti je trač.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 08:58   #203
Ne znam za Beograd ali u Novom Sadu subotom uvece vrlo lako mozete naici na grupice mladih Hrvatica, najcesce Slavonki.
Ali dobro, ipak smo svi mi samo mitomani koji za cilj zele stvoriti situaciju u kojoj se Srbi i Hrvati obozavaju, posecuju, idu u provod jedni kod drugih i sve ostalo sto asocira na dobro poznatu tvrdnju "svi smo mi jednako krivi".


Sent from my iPhone using Tapatalk
phanatique is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:40.