Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2017., 17:44   #241
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
..Ti svi dobri dečki koji su se skrasili s takvim ženama su napravili to iz razloga šta su imali malo ili tu jednu priliku u životu da budu sa ženom i sad trpe sve i svašta... čak bi bili spremni i mene osudit, a ja im mogu uz malo truda rješit njihovu dragocjenu ženu ako je ulovim na krivoj nozi (samo govorim, nikada to ne bi napravio jer sam ok lik.
Koja samodopadnost!

I sada trpe sve i svašta?
Ovo uopće neću komontirati..jer nisi očito svjestan da i ti spadaš u sve i svašta.
A te "sve i svašta" su ti nekada bile dobre?

Ti si fizički spreman?
Rješio bi svačiju ženu?

Majko Isusova što ti sve izvaljivaš.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Old 13.02.2017., 17:44   #242
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
jer´koliko god se vi svi pravili blesavi teško je naći ženu,majku u masi radodajki.
i nemam ništa protiv radodajki,niti kurvi i Lidija ima sve što jednom muškarcu treba.
Cuj tesko je naci zenu koja zeli biti majka
Ja mislim da je situacija obratna, tesko je naci onu koja ne zeli, posebno kad vec dodje u neke godine
Ja mislim da iz tebe izviru iste neke frustracije kao i kod autora teme, samo ne znam sto posto si zena ( valjda )

Vecina zene nisu "radodajke" cijeli zivot, kao niti sto ni muskarci uglavnom ne zele cijeli zivot da stalno mjenjaju partnere. To je uglavnom samo faza u zivotu mnogih ljudi.

I takvi ljudi itekako su sposobni da budu dobri roditelji i da osnuju porodicu, kada to zele. Nista manje nego ljudi koji nisu imali puno partnera
orhidej107 is offline  
Old 13.02.2017., 17:45   #243
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tri točkice vjerojatno označavaju dodatak "...ali nek to rade u svoja četiri zida".

O kakvoj srodnoj propagandi pričaš? Srodnoj komučemugenitiv??? LGBT pokret regrutira nove pedere? Stvara ove feminizirane muškarce kojih se gnušaš?
skoro si uspio sa svojim provokacijama... sad možeš ić ća
whitepowder is offline  
Old 13.02.2017., 17:49   #244
Je li ovo onaj kvalitetni sto mu je 4 godine cura povlađivala u svemu, od seksa do kucanskih poslova, pa ga ostavila ili tako nesto nakon sto joj je, kao, pokazao svoje slabosti? Jos jedan koji za svoje nezdrave izbore i posljedice istih krivi sve samo ne sebe. Samo jos treba okupiti istomisljenike, da se zajedno osjete jacima.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 13.02.2017., 17:50   #245
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Cuj tesko je naci zenu koja zeli biti majka
Ja mislim da je situacija obratna, tesko je naci onu koja ne zeli, posebno kad vec dodje u neke godine
Ja mislim da iz tebe izviru iste neke frustracije kao i kod autora teme, samo ne znam sto posto si zena ( valjda )

Vecina zene nisu "radodajke" cijeli zivot, kao niti sto ni muskarci uglavnom ne zele cijeli zivot da stalno mjenjaju partnere. To je uglavnom samo faza u zivotu mnogih ljudi.

I takvi ljudi itekako su sposobni da budu dobri roditelji i da osnuju porodicu, kada to zele. Nista manje nego ljudi koji nisu imali puno partnera
Slazem se s tobom, a kod nje je vjerojatno u pitanju ljubomora na druge zene, ili jednostavno iskrivljena percepcija zenskog roda. Cim ona zene dijeli na majke i radodajke.
Shaina is offline  
Old 13.02.2017., 17:52   #246
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom, a kod nje je vjerojatno u pitanju ljubomora na druge zene, ili jednostavno iskrivljena percepcija zenskog roda. Cim ona zene dijeli na majke i radodajke.
Ja se slažem da ih ne treba dijeliti na majke i radodajke... Mnoge su oboje..

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Je li ovo onaj kvalitetni sto mu je 4 godine cura povlađivala u svemu, od seksa do kucanskih poslova, pa ga ostavila ili tako nesto nakon sto joj je, kao, pokazao svoje slabosti? Jos jedan koji za svoje nezdrave izbore i posljedice istih krivi sve samo ne sebe. Samo jos treba okupiti istomisljenike, da se zajedno osjete jacima.
Je... Ciao
whitepowder is offline  
Old 13.02.2017., 17:53   #247
Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Slazem se s tobom, a kod nje je vjerojatno u pitanju ljubomora na druge zene, ili jednostavno iskrivljena percepcija zenskog roda. Cim ona zene dijeli na majke i radodajke.
Da neki muskarac ima takvo razmisljanje nije nista neuobicajeno, ali jeste malo cudno da zena tako razmislja. Svasta se na forumu moze procitati, mozda jeste ljubomorna na druge zene kao sto ti kazes
orhidej107 is offline  
Old 13.02.2017., 17:55   #248
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Perla, ne govori prah o "svojoj" prirodi, već o realnom pogledu na svijet.

A uostalom, čvrsta potpora bi se mogla protumačiti kao simbolička kastracija njega kao pravog muškarca, pa oprezno
pa njegov realan pogled na svijet je njegova priroda.

al´vidim da ste ga svi kolektivno osudili na linč iz samo vama znanih razloga.

Quote:
Shaina kaže: Pogledaj post
Reci ti meni? Po meni samo licemjer...

LOL ne. Pricao je o zenama opcenito. Mozda su mu zene na koje je naletavao formirale takvo misljenje, ali on je taj koji je ne bas mudro, na temelju par primjeraka, donio generalni sud o svim zenama.
pričao je o svom pogledu općenito na žene.
što ste svi nekako osjetljivi i uvredljivi, pa smo iz tog razloga kurvama dali ljepši naziv sponzoruše,iliti eskort dame,iliti starlete, je l´?
bez obzira na naziv; kurve postoje ili ne postoje ?
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 13.02.2017., 17:55   #249
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Da neki muskarac ima takvo razmisljanje nije nista neuobicajeno, ali jeste malo cudno da zena tako razmislja. Svasta se na forumu moze procitati, mozda jeste ljubomorna na druge zene kao sto ti kazes
Ta žena je homoseksualne orijentacije koliko sam skužio... Čudno da je trpim s obzirom da sam proglašen i homofobom i agresivcem bez razloga
whitepowder is offline  
Old 13.02.2017., 17:56   #250
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ja se slažem da ih ne treba dijeliti na majke i radodajke... Mnoge su oboje..


Pa mnogi su i kurvisi uz to sto su ocevi, varaju svoje zene i sto sve ne. Samo je pitanje hocemo li zbog toga sipati zuc na forumu po svim muskarcima, ili cemo biti zreli pa traziti one koji nam odgovaraju.
Shaina is offline  
Old 13.02.2017., 17:59   #251
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ta žena je homoseksualne orijentacije koliko sam skužio... Čudno da je trpim s obzirom da sam proglašen i homofobom i agresivcem bez razloga
Ja sam ti postavio par pitanja ne bih li shvatio o cemu ti zapravo pises bez da odmah te proglasavam ovakvim ili onakvim, ali nisi odgovorio

Jer meni se cini da tebi smeta zenska seksualnost, te mislis da je to nesto nenormalno i neprirodno, te da su zene stvorene da budu samo majke i supruge, i nista drugo

A posto to naravno nije istina, sta ces drugo ocekivati nego ovakvu reakciji kakvu si i dobio ?
orhidej107 is offline  
Old 13.02.2017., 18:02   #252
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ja se slažem da ih ne treba dijeliti na majke i radodajke... Mnoge su oboje..
Ali mnoge od tih nisu u isto vrijeme i majke i radodajke
orhidej107 is offline  
Old 13.02.2017., 18:03   #253
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ne svejedno mi je hoće li me netko napadati ili ne....

Po meni je realan pogled na svijet moj.... Da većina ima realan pogled na svijet, svijet danas ne bi bio takav cirkus...

Stvarno mi se neda odlazit u širinu, ali manipulacija medijima i sl. je očito izmišljotina... Možda je stvarno realno da je najveća problematika u HR vezana za dupe Lidije Bačić
Realan pogled na svijet je i moj. Koliko je objektivno realan govori činjenica koliko je moja realnost drugačija od realnosti društva u cjelini
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 13.02.2017., 18:06   #254
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post

što ste svi nekako osjetljivi i uvredljivi, pa smo iz tog razloga kurvama dali ljepši naziv sponzoruše,iliti eskort dame,iliti starlete, je l´?
i bez obzira na naziv; kurve postoje ili ne postoje ?
Postoje, samo nisu ono sto vi podrazumijevate pod tim pojmom. Bar ne u izvornom znacenju. Preporucam potraziti rjecnicku definiciju.

Biti nazvan kurvom u kontekstu i sa tezinom s kojom se danas i precesto upotrebljava ne zasluzuje nitko, pa ni najpromiskuitetnija zena. Ili ti mislis da je u redu ponizavati nekoga samo zato jer se jebe cesce i slobodnije od onoga sto odredeno drustvo u nekom trenutku smatra optimalnim?
Shaina is offline  
Old 13.02.2017., 18:07   #255
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Je li ovo onaj kvalitetni sto mu je 4 godine cura povlađivala u svemu, od seksa do kucanskih poslova, pa ga ostavila ili tako nesto nakon sto joj je, kao, pokazao svoje slabosti? Jos jedan koji za svoje nezdrave izbore i posljedice istih krivi sve samo ne sebe. Samo jos treba okupiti istomisljenike, da se zajedno osjete jacima.
a kako ćemo se nas dvoje osjećati jačima od vaše koljektivne zakrkaljke žući i verbalnih žalaca?!

nezdrava je okolina u kojoj živimo,tak´ da nemamo baš´nekog izbora.
jedini pravi izbor je ***** kvake po forumu.
LaPerLa Tagetes is offline  
Old 13.02.2017., 18:08   #256
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Pa stvarno i nije...Jer je manipulacija kroz medije, umjetnost i sl uvelike utjecala i na pomaknute muško-ženske odnose...



A i već dugo promovirani seksualni liberalizam je sve samo ne liberalizam



@Flat

Ne poštujem određen postotak žena..ne generaliziraj... ali još manje poštujem muškarce koji misle da su današnji odnosi normalni i prirodni


Temu sam ti pustio jer mi se cinila ostra, no kako si presao u odredjivanje normalnosti, nazivanje sexa u autu odvratnim... kljuc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.