Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2007., 02:47   #81
lakoje to odglumiti, ali kad se nađeš unutar četiri zida sam sa sobom nikakva gluma ne pomaže! sebe ne možeš prevariti da ti je svejedno!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:47   #82
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
eto, i ja sam to mislio! i vidi me sad, slušam cohena, šaram forumom i gubim dane! teško je nakon nečeg takvog naći i zamjenu, a kamoli nešto bolje! no nadam se da ću jednom ipak pronaći neku!
a ona... pa kako si prostere tako će leći
Lood, si. Utuvio si si krivo u glavu.
To ti je zivot, samo si okusio malo zivota. Nista strasno, vidjet cec.

Zivio ti meni brate
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:49   #83
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
lakoje to odglumiti, ali kad se nađeš unutar četiri zida sam sa sobom nikakva gluma ne pomaže! sebe ne možeš prevariti da ti je svejedno!
Znam...Been there, done that!!!
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 02:52   #84
ajd živio
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 10:35   #85
Vrlo jednostavno. Ako ona tebi čestita rođendan-čestitaj i ti njoj.
Ako ne... dali onda uopče ima ikakve svrhe čestitati joj?

Mislim sasvim je očito da ništa u tvojoj priči nema baš nikakve svrhe ali nekad stvarno moraš pasti na dno da bi se odgurnu prema površini, ili ostao na dnu-kako ti drago. Mislim da ti već jesi tamo, ali mjesto da kreneš gore...

Jednostavna računica... 2 godine je dugo, ali 9 mjeseci također je poprilično vremena.
Nema više nikakve svrhe bilo šta pokušavati.

Vjeruj meni. Znam

Barem dvije bivše sam želio natrag... trudio se na sve moguče načine da na kraju balade skontam da njih stvarno i iskreno zaboli ona stvar za mene i da je sav moj trud bio potpuno nepotreban i bez ikakvog razultata.
Dobro, ostaje čovjeku neka satisfakcija da je sve probao, pokušao, ali kad se sjetim tih perioda svog života vidim da bi mi bilo korisnije da sam buljio u strop , a i za te satisfakcije me zaboli. Ne doživljavam to više na taj način.
Ni u tvojoj priči nema više baš nikakve šanse. Sav tvoj trud je uzaludan. Život nije romantična komedija sa sretnim završetkom-barem ne često. Što prije to shvatiš-bolje po tebe.

Buraz zaboravi, odustani... samo produžuješ vlastitu muku.
Priči je kraj. Ona je to odavno već shvatila, sad još samo i ti da to shvatiš.
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 15:19   #86
evo ljudi, izvlačim temu iz naftalina! samo sam vam htio zahvalit na svemu, ima savjeta koji su mi zbilja pomogli da se pokrenem! moji osjećaji prema njoj su još uvijek jednako jaki, ali nekako sam uspio to "potisnuti" i krenuti dalje.

ironično je šta sam opet naišao na curu koja je u svemu poput nje, čak su i jednako visoke no nova draga je još zgodnija i još mi bolje odgovara u svemu (a ja mislio da to nije moguće). ali to nije sve. rođakinje su, hehe! zbilja mi je super s ovom curom i nadam se da neću završiti kao prošli put! još jednom, hvala vam svima!
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 15:25   #87
Ako te ona uopće ne doživljava već mjesecima,znači da te više ne voli i stvarno ne vidim smisao da trčiš za njom i nagovaraš je. Žena je izabrala što želi,a ti bi to trebao poštivati.
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:07   #88
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
evo ljudi, izvlačim temu iz naftalina! samo sam vam htio zahvalit na svemu, ima savjeta koji su mi zbilja pomogli da se pokrenem! moji osjećaji prema njoj su još uvijek jednako jaki, ali nekako sam uspio to "potisnuti" i krenuti dalje.

ironično je šta sam opet naišao na curu koja je u svemu poput nje, čak su i jednako visoke no nova draga je još zgodnija i još mi bolje odgovara u svemu (a ja mislio da to nije moguće). ali to nije sve. rođakinje su, hehe! zbilja mi je super s ovom curom i nadam se da neću završiti kao prošli put! još jednom, hvala vam svima!
bože dragi, toliko si kukao, a onda si joj zbario zgodniju rođakinju!
__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:35   #89
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
ruskoro će joj biti rođendan i ne znam je li pametno čestitati joj i kako to učiniti
Imam prijatelja koji bivšoj curi svake godine namjerno čestita rođendan dan kasnije
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 17:38   #90
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Imam prijatelja koji bivšoj curi svake godine namjerno čestita rođendan dan kasnije
to znači da se 24 sata grize samo da bi joj "smjestio"... jadnik!
to je najbolji dokaz da mu nije svejedno!
__________________
grass don't grow on a busy street
adios_ayer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 12:20   #91
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
a ja i dalje negdje duboko u sebi gajim neku nadu! nešto tipa, mlada je, možda se želi iživjeti, pusti ju koju godinu..
to će ti se i desiti na kraju.....čekati je da se iživi?pa 9i nije baš najbolja i preporučljiva opcija,barem po meni...zaigraj igru sa njom
...ispitaj teren i kreni tako češ dobiti većinu odgovora
michelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 19:23   #92
Našao sam ovu temu u svojim starim porukama pa sam htio dati kratki update nakon 10 godina...

Putevi su nam se bili razišli, ali...
VEĆ NEKOLIKO GODINA ŽIVIMO SKUPA

I danas joj rođakinja nije više zgodnija od nje, iako to nije važno
chivas_regal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:10   #93
Ozbiljno? Fora!
Pa kako se to desilo, sto je bilo? :televisapresenta:
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 14:21   #94
Quote:
chivas_regal kaže: Pogledaj post
recimo da mi se pred 9 mjeseci raspala 2 godine duga veza s curom koju obožavam, a ona mene sada više uopće ne doživljava... uskoro će joj biti rođendan i ne znam je li pametno čestitati joj i kako to učiniti a da shvati da ju još uvijek volim??

samo mi nemojte reći, zaboravi ju i kreni dalje! toga sam se naslušao i pokušao sam ali ne ide! samo drugim curama nanosim bol jer se sve svodi na to da ih uspoređujem s njom i onda ostavim jer joj u mom srcu nitko nije ravan! da bude još gore, zadnja 2-3 mjeseca mi sve cure idu na živce, sve osim nje koja ni ne razgovara samnom jer je djetinjasta!
....onda si budala.........nije život jedna žena!!
Himalajka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:53.