Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2012., 21:57   #3001
I dobro sta nitko nije primjetio da ona sluškinja od Belle non stop jadna u istoj haljini hoda??
a sirota
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 30.10.2012., 22:17   #3002
Hatice je skroz lose, uopce joj nije stalo do zivota, vegetira kao biljka i bojim se da ce to potrajati.
Rijeci su joj otrovne strelice, Ibrahima je svakako povrijedila, a strecnula je i Sulju kad je rekla: 'osoba koja ubije svoje dijete.. kako ce zaboraviti?'

Hurem i dnevnik ... izvuce se Hurkica. Pucala sam od smijeha kad je bacila dnevnik preko balkona, ono.. samo da ga se sto prije rijesi. Smijesan potez, ali totalno glupav. Mogla ga je jednostavno dati sluskinji.

Sto se desilo Armin?!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 30.10.2012., 22:25   #3003
jel Armin stvarno boluje od tuge ili je kuga u pitanju

preteske su mi ove epizode, znam da je radnja smjestena u crno razdoblje, ali mi je bas u terminu za vecernje opustanje, shrvana hatidže ubija ibrahima s onim sto mu govori, stvarno sad razumijem u kojem to smjeru dalje ide, odnosno ne ide..jako teska situacija

hurem i ibro kao dvoje skolaraca pored Sulje, Suljo prikazan kao malo tupast

malo osvjezenje na kraju bali begce na bijelom konju

i voljela bih da ima kao na početku više života u tom haremu, onako sve je postalo pusto i otuzno
amandablond is offline  
Old 30.10.2012., 22:29   #3004
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Hurem i dnevnik ... izvuce se Hurkica. Pucala sam od smijeha kad je bacila dnevnik preko balkona, ono.. samo da ga se sto prije rijesi. Smijesan potez, ali totalno glupav. Mogla ga je jednostavno dati sluskinji.
Stvarno su to glupo smislili, Sulejman i Ibrahim su otrcali Hatidzi ona je ostala sama na balkonu mogla je jednostavno da iznese dnevnik niko je nebi video i da ga sluskini ova sakrije ispod tih njihovih samija i odnese........ ali ne ona baci dnevnik sa balkona dole u basti gde stalno neko seta da bi ga neko nasao.

Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
jel Armin stvarno boluje od tuge ili je kuga u pitanju
Kuga je u pitanju.
nena_S is offline  
Old 30.10.2012., 22:29   #3005
Suljo prikazan kao puno tupast. Ne znam kako bi upravlj'o onolikim carstvom... Mislim, stvarno su ga mogli malo pametnijeg napisat.
4pistolja is offline  
Old 30.10.2012., 22:30   #3006
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
Hmmm...sto jeste malo cudno, jer ce Selim, vrijeme ce pokazati, biti itekako bitan.
Da, znam na što misliš, ali možda zbog one minutaže pošto je trenutno sam Selim još beba pa kad naraste možda ga vrate nazad.

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

Hurem i dnevnik ... izvuce se Hurkica. Pucala sam od smijeha kad je bacila dnevnik preko balkona, ono.. samo da ga se sto prije rijesi. Smijesan potez, ali totalno glupav. Mogla ga je jednostavno dati sluskinji.
Glup potez totalno, ali ju i razumijem. Kontam da joj je srce kucalo 500 na sat i morala ga je baciti ili bi ju udario srčani
Dyma is offline  
Old 30.10.2012., 22:38   #3007
Quote:
Dugonoga kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni se cini da to vise radi zbog polozaja i da dokaze da vrijedi jer imam osjecaj da misli da ga nitko inace ne bi poslusao i shvatio ozbiljno (kada je postao vezir svi su ga poprijeko gledali i vrijedjali ga jer je samo rob, preobracenik i prakticki nitko i nista).
Slazem se ....niko od onih velikih pasa nije ni sanjao da bi Ibro mogao dobiti jednu takvu funkciju....on i treba da uspostavi autoritet, ali tamo, na Divanu. Pada mi u ocima kad se izivljava nad Nigar, Zumbulom i ostalom haremskom bijedom ....bez potrebe

Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

Hurem i dnevnik ... izvuce se Hurkica. Pucala sam od smijeha kad je bacila dnevnik preko balkona, ono.. samo da ga se sto prije rijesi. Smijesan potez, ali totalno glupav. Mogla ga je jednostavno dati sluskinji.
Zbunila se ...ona je meni sva komicna....a kako se samo pravi da ima poteskoce u prevodjenju

Quote:
4pistolja kaže: Pogledaj post
Suljo prikazan kao puno tupast. Ne znam kako bi upravlj'o onolikim carstvom... Mislim, stvarno su ga mogli malo pametnijeg napisat.
Sulji je perpetualno dosadno ...ubi se covjek od besposlicarenja
TheWitch is offline  
Old 30.10.2012., 22:46   #3008
Glupson, da se zabavi s Hurem umjesto što ganja kojekakve princeze ne bi mu nikad bilo dosadno :-P
4pistolja is offline  
Old 30.10.2012., 22:51   #3009
Ja se izvinjavam sto cu mozda biti malo gruba, ali nakon ovoga veceras, Hatidze mi se zgadila, a bila mi je najomiljeniji lik. Nemogu da kazem da znam kako joj je i da je razumijem, ali mislim da u ovakvim situacijama najveca podrska treba da joj bude Ibrahim, a kod nje je suprotno, njega krivi za sve. Kao eto ti tvoji kipovi itd... A on jadan pokusava da joj pomogne, pa i on je izgubio sina nije samo ona. Nemogu nikako da je razumijem, ali znam da kad bi se meni nesto desilo, da ne bih svog muza odbacivala, to ne bih sigurno. I ni sama ne mogu da vjerujem da cu ovo reci, ali sad se i ne cudim sto ce Ibrahim njoj biti nevjeran, sama je kriva, sa svojim postupcima.

I pitanje jedno, zasto se je Hurem onako osmjehnula kad je Suljo pozvao Ibru?
__________________
* postojis...u svakom trenutku mog zivota...bez tebe...ne bih ja...bila ja... *
bebiii is offline  
Old 30.10.2012., 22:51   #3010
Pa u principu carstvom upravlja Veliki vezir (premijer), dok je Sultan (predsjednik) tu kao figurina
Dyma is offline  
Old 30.10.2012., 23:43   #3011
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
u biti da.. Hurem ima tako ružan profil... cijelo vrijeme znam da me nešto izgledom kod nje iritira...
Lijepši joj je anfas ali profil... katastrofa ružan...

To je bilo pogotovo izraženo u onoj sceni gdje je sučelice stajala spram Izabele i ogrlicom ju davljeći privlačila k sebi i odmicala...

a Izabela.. sva izoperirana em čvalje je napumpala em nos izbrusila tako da je Huremin ružan profil i debeo podbradak još više došao do izražaja...

ema
meni ova Izabela ima grozne usne a za nos da i negovorim, nekakva su joj spljosten napravili pa ko u boksera nekakvog...draza mi je Hurem sa svojom prirodnom nesavrsenosti vec ova Izabela sa neuspjelom plastikom

ma sve mi je ovo nekako previse bilo u zadnjih par dana...napravise hatidzu nesretnicom samo tako...previse zalosno....mislim da to toliko nije zasluzila....al takav scenarij valjda.....trebalo je ono odglumiti, svaka joj cast....a hurem vladarica moja....ma ikobeljat ce se ona nekako sa svima koji joj zele naudit....samo naprijed hurem

Quote:
4pistolja kaže: Pogledaj post
Glupson, da se zabavi s Hurem umjesto što ganja kojekakve princeze ne bi mu nikad bilo dosadno :-P
bas...ova sva usporena ko puz, jedva nesto da kaze, a kad kaze jedva i usne one da pokrene nafilane ma bezveze mi je ona totalno
kajjetebi is offline  
Old 30.10.2012., 23:47   #3012
Quote:
sapunka kaže: Pogledaj post
nekako sam dojma da moram stati na nečiju stranu u ovoj seriji .....a bilivali or not, ne staje mi se na ničiju ....ako imam impresije od serije, nije nužno da moram ama baš posjesti na nečiju stranu...samo se mogu zabavljati gledajući i sama sebe testirati ko me umara , ko me nasmije, ko mi je zgodan ,ko mi je upečatljiv i čija gluma me ostavlja or not ravnodušnom...
I sama sam ti tak'a
Nena_s neki dan veli da voli svakog, a ja ti nikog ne volim

Valjda je ustaljeni obicaj pri komentiranju da se likovi konvencionalno podjele na "dobre" i "zle" pa se u skladu s tim opali po njima ....cini mi se ovdje procitah da se (sad zasad ) dobrima smatraju Matrakci, Bali i Gulfrem ..... eto ja ni njih ne volim

Matrakci mi je slabic, Bali nekako previse ponizan, a Gulfrem neprimjetna
Ja ih podjelih na one koji me zabavljaju i one koje jedva cekam da se maknu iz kadra.

Hurem me pravo zabavlja....facijalne expresije su joj nenadhebljive. Bez nje se ovaj kupus ne bi mogao gledat (i ubola si tacno za ona muda )

Zabavlja me i dosadni Suljo....pogotovu kad recituje, a ona samo trepce onim ocurdama....nema povratne informacije Pa kad mu ona laska, a on se lozi k'o papak.

Valide mi je bila mocna dok se nije srozala na Huremin nivo sa dovodjenjem Izabele.
Hatice potpuno prosvikala otkako se udala, Ibro vazda bio i ostao ljiga, na Mahi i Izabelu necu trosit epitete ..... i Zumbul mi vise dojadio

ps.
Respekt za Daje hatun!
TheWitch is offline  
Old 30.10.2012., 23:47   #3013
Quote:
4pistolja kaže: Pogledaj post
Suljo prikazan kao puno tupast. Ne znam kako bi upravlj'o onolikim carstvom... Mislim, stvarno su ga mogli malo pametnijeg napisat.
istina...a i nije mu uloga neka zahtjevna...samo tamo cami nad onim nakitom i ponekad se proseta i popne na konja...i to je to... da i zaboravih da se okrene kad mu prileznica dodje u odaje dosadno do bola
kajjetebi is offline  
Old 30.10.2012., 23:52   #3014
sve više sam zaključku da ova serija poprima sadomazohistički scenarij
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 30.10.2012., 23:55   #3015
Quote:
bebiii kaže: Pogledaj post
Ja se izvinjavam sto cu mozda biti malo gruba, ali nakon ovoga veceras, Hatidze mi se zgadila, a bila mi je najomiljeniji lik. Nemogu da kazem da znam kako joj je i da je razumijem, ali mislim da u ovakvim situacijama najveca podrska treba da joj bude Ibrahim, a kod nje je suprotno, njega krivi za sve. Kao eto ti tvoji kipovi itd... A on jadan pokusava da joj pomogne, pa i on je izgubio sina nije samo ona. Nemogu nikako da je razumijem, ali znam da kad bi se meni nesto desilo, da ne bih svog muza odbacivala, to ne bih sigurno. I ni sama ne mogu da vjerujem da cu ovo reci, ali sad se i ne cudim sto ce Ibrahim njoj biti nevjeran, sama je kriva, sa svojim postupcima.

I pitanje jedno, zasto se je Hurem onako osmjehnula kad je Suljo pozvao Ibru?
nedaj boze da se bilo kome takvo sto dogodi...samo mogu predpostavljati kakav je to osjecaj, fala bogu da neznam....al posto radim u medicinskoj struci znam da vecina zena tako reagira kao sto je to prikazano sa hatidze, u vecini kazem. upravo tako reagira kao sto je ona odglumila i zbilja je to vrhunski odradila....zato evo cisto da napisem da svako od nas bi mozda drugacije to protumacio i svako gleda svojim ocima i dozivljava ovu seriju na svoj nacin al nazalost posto to imam prilike vidjeti zena kojoj se dogodi ovako nesto tako reagira i odbija sve od sebe
kajjetebi is offline  
Old 30.10.2012., 23:56   #3016
Dobro Hatiđe glumi, stvarno svaka čast na glumi...
Iastinu je Gulfem rekla... to je bol sa kojom se teško miriš... i opet je i ona dobro odglumila jer je samo šutila i plakala.... kroz Hatiđinu nesreću tugovala je svoju bol...

Ovi Turci me iznenadiše... inače Rusi su u emocijama po meni savršeni za glume ali Turci.. svaka im čast
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 31.10.2012., 00:00   #3017
Quote:
bebiii kaže: Pogledaj post
Ja se izvinjavam sto cu mozda biti malo gruba, ali nakon ovoga veceras, Hatidze mi se zgadila, a bila mi je najomiljeniji lik. Nemogu da kazem da znam kako joj je i da je razumijem, ali mislim da u ovakvim situacijama najveca podrska treba da joj bude Ibrahim, a kod nje je suprotno, njega krivi za sve. Kao eto ti tvoji kipovi itd... A on jadan pokusava da joj pomogne, pa i on je izgubio sina nije samo ona. Nemogu nikako da je razumijem, ali znam da kad bi se meni nesto desilo, da ne bih svog muza odbacivala, to ne bih sigurno. I ni sama ne mogu da vjerujem da cu ovo reci, ali sad se i ne cudim sto ce Ibrahim njoj biti nevjeran, sama je kriva, sa svojim postupcima.

I pitanje jedno, zasto se je Hurem onako osmjehnula kad je Suljo pozvao Ibru?
kako ne shvaćaš? Njoj treba krivac.. zašto? Jer ne može živjeti sa svojom boli + krivnjom... Možeš zamisliti koji je to užas da ti ubiješ vlastito dijete i još ti okolina ne dozvoljava da umreš... Pa za nju je život kazna a ne smrt.

Je Ibrahimovo je to dijete isto kao i njezino, ali njegova je krivica jer ju nije slušao dok ga je molila:

- da ne ide u pohode (rat)
- da makne one kipove (koji se tako kose sa Islamskom vjerom)
- da bude uz nju a ne on je išao na onaj divan gdje se sudilo onom koji je veličao Isusa...

Oprosti, i ja bih mu zamjerila na njezinom mjestu....

tj nisam sigurna za ovo treće da li ga je molila ili je on sam otišao... ako jest.. pa što očekuje? nije ga bilo kada ga je ona trebala.. i sad kada je navikla da sama sebe kažnjava... eto on se sažalio... i što bi ona trebala.. pasti mu u zagrljaj...
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]

Zadnje uređivanje larazg : 31.10.2012. at 00:05.
larazg is offline  
Old 31.10.2012., 10:00   #3018
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Je Ibrahimovo je to dijete isto kao i njezino, ali njegova je krivica jer ju nije slušao dok ga je molila:

- da ne ide u pohode (rat)
- da makne one kipove (koji se tako kose sa Islamskom vjerom)
- da bude uz nju a ne on je išao na onaj divan gdje se sudilo onom koji je veličao Isusa...
Osim ovog sa kipovima - sve ostalo je njegov posao i onda je jako dobro znala za koga se udaje.
Zamisli da u današnje vrijeme, ne znam, neki general veli - čujte ja ne budem išao u rat jer moja žena neće da idem u rat - želi da ostanem s njom doma. Ili da premijer neke države veli - ja danas ne budem došao na sjednicu Vlade jer si je moja žena malo depresivna.

A sad to još sve stavi 500 godina unatrag u islamsko društvo/državu. Mislim, s obzirom kakve sve eskapade toleriraju i Ibro i Suljo spram žena u njihovom okruženju - oni su goli ku**c spram talibana u današnje vrijeme.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Old 31.10.2012., 10:15   #3019
Hatidze je skroz pala u depresiju, kao biljka je. Ne mogu da opisem koliko mi je zao. Ibrahima isto, posebno ona scena sinoc kada nije zeljela da vecera, i kada joj je on prisao, i govorio koliko je voli, davno sam napisala da je izmedu njih posebna, prava ljubav, bez obzira sto se ovo sve desava, on nu obozava, i to je sinoc dokazao, posebno kada je rekao da bi zelio da ide s njoj, i zajedno edno drugom da budu podrska. Ne znam, tesko je bilo gledati kako odbija Ibrahima, ali majki dijete znaci vise nego ista na svojetu, a ona je bol gubitka djeteta prozivjela dva puta, nemam srca da je kritikujem. Za kipove mu je odavno govorila, ono je bilo ne dozvoljeno u ono doba u svim muslimanskim kucama, ono je bio jedan od navecih grijehova drzati onako nage kipove, i vjerovalo se da donose nesrecu, uzasno je bilo i drzati sliku neciju, odnosno portret, jer se kao na oco stvaraju sejtani, i zato je razumijem i u vezi kipova.

Hurem totalno glupa, hahahahah, docepala se dnevnika, i bacila ga sa balkona, nema potrebe da je komentarisem vise, hahahahah.

Iskrene pohvale Izabeli, dokazala je da je jedna predivna dusa tamo. Kako je Huremka mrzi, uffff. Neka crkne.
Firuze is offline  
Old 31.10.2012., 10:18   #3020
Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Za kipove mu je odavno govorila, ono je bilo ne dozvoljeno u ono doba u svim muslimanskim kucama, ono je bio jedan od navecih grijehova drzati onako nage kipove, i vjerovalo se da donose nesrecu, uzasno je bilo i drzati sliku neciju, odnosno portret, jer se kao na oco stvaraju sejtani, i zato je razumijem i u vezi kipova.

Hmmm... nisam primjetio (možda mi je promaklo) da se Điđa bunila protiv Suljinog portreta koji im visi u blagovaonici.
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.