Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Mitropolit pjevao četničku pjesmu. Što dalje?
Podignuti tužbu protiv mitropolita 22 44.00%
Podignuti tužbu protiv Vlade, Mesića i Josipovića 8 16.00%
Treba čekati presicu HDZa, pa onda ćemo viditi dalje 7 14.00%
Treba čekati reakciju naše predsjednice 2 4.00%
Ništa 11 22.00%
Glasovatelji: 50. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2015., 18:34   #241
Quote:
Bice kaže: Pogledaj post
Mitropolit zagrabčko -ljubljanski i cele Italije, Porfirije, glasno najvaljivan kao čovjek, mira, tolernacija, suživota i ekumenizma u svim hrvatskim medijima. ode i laude koje su se pisale prilikom njegova ustoličenja naprosto su dale naslutiti da napokon vidimo jednog vladiku SPC-a koji nije militarist i koji više liči na vojnika il političara nego na svešteno lice, pošto je SPC više poluvojna nego vjerska organizacija.

Kad ono mitropolit Porfirije snimljen kako pjeva o mitraljescima a pored njega isto sveštena lica koja glasno pjevaju o Đujiću, kokardi i Dinari s koje će sinuti "sloboda". Tu je doduše Porfirije malo snizio ton i slabije mrmlja nego o "mitraljescima"

https://www.youtube.com/watch?v=-oNNH9gqCzo


Pa gdje su sad silne emisije, članci, silne teme po forumima, ništa , šutnja, tišina, zakone Omerte, o čemu se radi.
Možda bi bio takav kakav nas se dojmio na početku da su ga hrvati birali. Gdje može biti dobar kad je dio "organizacije" koja je jedan od glavnih ideologa velike Srbije i podržavatelj četništva.
sizif 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 20:21   #242
Kapelski kresovi i Dragobratov samokrijes!

Quote:
dragobrat kaže: Pogledaj post
za ovo se slažem , uz nadopunu , ekumenizam, đujićeva kokarda, mitraljez, Hos, samokrijes i Stepinčevo umivanje biografije ne idu zajedno
Samo ti njima objasni sve što ih sleduje u svezi samokrijesa .... i nedaj se smesti!
__________________
Ordnung und Disziplin
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:08   #243
Quote:
Ja sam Ante kaže: Pogledaj post
Samo ti njima objasni sve što ih sleduje u svezi samokrijesa .... i nedaj se smesti!
Trijebal bu nijekaj krijesnuti...
__________________
Dobro je uvijek imati ruku pri ruci
zagi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:39   #244
Quote:
Ja sam Ante kaže: Pogledaj post
Samo ti njima objasni sve što ih sleduje u svezi samokrijesa .... i nedaj se smesti!
opet si doživio ukrudbu o kojoj si slušao preko krugovala ?
dragobrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 23:16   #245
Quote:
Danas smo se sabrali, ne kao turisti, a još manje kao avanturisti, da se poklonimo ovoj svetoj zemlji, našoj Palestini, našem novom Kosovu
http://vijesti.hrt.hr/281364/predsje...ucje-jasenovac

Što je vladika htio reći ovime?
logan001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 01:53   #246
Sta je dodjavola samokres?

Prestanite da kakite, dobili ste jednog od normalnijih popova, mogli smo da vam uvalimo nekog pedofila ili supersrbina. nikad niste zadovoljni, trazite dlaku u jajetu, jedna pesma gore dole.

Mnogo je veci zlocin kad vasa omladina peva najnovoiji hit jelene karleuse dok ispija tesko zaradjenu roditeljsku kunu, nego kad pop izmumla neku pesmu o tamo nekom popu koji je odavno mrtav.

Jel vasi mediji i dalje cute o ovom slucaju?
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 02:44   #247
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
Prestanite da kakite, dobili ste jednog od normalnijih popova, mogli smo da vam uvalimo nekog pedofila ili supersrbina. nikad niste zadovoljni, trazite dlaku u jajetu, jedna pesma gore dole.


onima što dilaju popove javi da je roba kvarljiva. Ovaj pjeva, a po garantnom listu ne bi trebao, nit to stoji u prospektu.
žalac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 02:51   #248
Quote:
žalac_1 kaže: Pogledaj post


onima što dilaju popove javi da je roba kvarljiva. Ovaj pjeva, a po garantnom listu ne bi trebao, nit to stoji u prospektu.
ma nisi dobro procitao garantni list, pise da peva, ali je malo zabogovao kod repertoara pre cetiri godine, taj bag smo sredili i od tad radi kao sat.
Tosislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 07:20   #249
Brzojavka

Quote:
dragobrat kaže: Pogledaj post
opet si doživio ukrudbu o kojoj si slušao preko krugovala ?
Što bi rekla Mica Trofrtaljaka ...
__________________
Ordnung und Disziplin
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 12:21   #250
Quote:
Ja sam Ante kaže: Pogledaj post
Što bi rekla Mica Trofrtaljaka ...
Pa to se zna
__________________
Dobro je uvijek imati ruku pri ruci
zagi07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:42.