Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2016., 09:29   #41
Quote:
nepostojeći kaže: Pogledaj post
mhm. ako je osoba OSUĐENA za veleizdaju - zašto ne. po postojećim i važećim zakonima, od strane suda, i neka je osuđena.
Problem je što bi crnoja donosio presude bez suda i samovoljno odabirao tko je nacionalni izdajnik. Tog luđaka treba što prije maknuti dok ne napravi neku veću štetu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 09:39   #42
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Problem je što bi crnoja donosio presude bez suda i samovoljno odabirao tko je nacionalni izdajnik. Tog luđaka treba što prije maknuti dok ne napravi neku veću štetu
Crnoja bi po gorenavedenim kriterijima momentalno završio u tom registru. to sam i napisao minimalno pol HDZ-a i dobar dio SDP-a bi završio u tom registru. uopće polovina hrvatskih političara i još veći broj tajkuna izniklih iz DR bi završio u tom registru.
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 09:47   #43
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Evo tu se prijavite da država ne troši resurse i vrijeme

http://www.registar-izdajnika.org/
Čini me tužnim kad ćitam komentare na tom registru. Malo je tu pristojnosti i inteligencije. Uostalom, kakav narod takvi i političari.
Prangija77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 09:49   #44
Quote:
nepostojeći kaže: Pogledaj post
Crnoja bi po gorenavedenim kriterijima momentalno završio u tom registru. to sam i napisao minimalno pol HDZ-a i dobar dio SDP-a bi završio u tom registru. uopće polovina hrvatskih političara i još veći broj tajkuna izniklih iz DR bi završio u tom registru.
A jel izdajnik franjo tuđman koji je miloševiću dilao naftu?
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:11   #45
Evo upisao sam se. Pošteno je ovako, sad sam miran. Bolje nego da strepim hoće li me i zašto ministar upisati, jeli tako?
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:14   #46
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Vidim po upisu u registru da su svi veliki liberali..postuju razlicito..ne dijele ljude..nisu sovinisti i ksenofobi..razmisljaju svojom glavom itd..

Takvi po defaultu su redom urbani fasisti..
Proglasavaju ljude seljacinama i ismijavaju ih zbog krunice na retrovizoru..
Propagiraju humana preseljenja ljudi zbog podrijetla..
Etiketiraju kako im cefne ako netko drugacije razmislja..
Imaju monopol na pamet jer eto oni tako kazu..

A da stvar bude zanimljivija,oni koji otvoreno pozivaju na stvarnu izradu tog registra su drugi spektar iskljucivih stavova..
Mozda da je otvorit registar hr donoljuba,pa da se i oni popisu..i onda vas sve lijepo zamoliti da nas ostale koji nemamo primat na domoljublje sa jedne strane i vrhunski intelekt sa druge strane,pustite na miru..
Ja uvijek svih puštam na miru, i nisam nikakav urbani fašist, ali nakon što me Karamarko službeno proglasio građevinom drugog reda (a što mogu kad nisam se rodila kao hrvatica), nema mi druge nego da se upišem.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:43   #47
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
A jel izdajnik franjo tuđman koji je miloševiću dilao naftu?
nije, bar ne zbog toga. izdajnik je zbog onoga što je dopuštao poslije rata. ta pod njih su iznikli tajkuni i "privatizacijom" je nagrađivao ljude koji su imali (neki nedvojbene - što ne znači da zaslužuju milijune za to - a neki vrlo sumnjive, da ne kažem zločinačke) zasluge u Domovinskom ratu.
__________________
posljednje tri Vlade RH (uključujući ovu):"We came here to wreck everything and ruin your life. YOU sent us."

svakog "domoljuba" koji ne poznaje pravopis hrvatskoga jezika odbijam shvatiti zaozbiljno.
nepostojeći is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 10:51   #48
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
sad sam bas isla unatrag citati, kad sam prije dva sata otvorila, bilo je oko 150 upisa
sad ih ima 433
piše 1015
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 11:13   #49
zbunjen sam. od kojeg datuma 1990 ili 1991 se racunaju ti koji ce bit na listi agresora ili listi izdajnika?
ako je netko pokriven abolicijon oce li se i on nac na tom popisu?
ako je netko zivija na prostoru RSK a nije vojno djelovao jeli i on na tom popisu?
jesu li na tom popisu i svi iz BiH ili iz srbije koji su ratovali na podrucju danasnje RH?
jesu li na tom popisu svi koji su ratovali i protiv herceg bosne ?
koja je deklarativna svrha popisa?
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 11:29   #50
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
A jel izdajnik franjo tuđman koji je miloševiću dilao naftu?
...i koji je imao Titovu bistu u svom uredu?
guzica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 11:43   #51
Hrvatskoj je u ovom trenutku potrebna neka vrsta lustracije i diferencijacije. Nije normalno da su na primjer ljudi koji su bili stupovi bivšeg totalitarnog režima, koji su progonili domoljube i svjedočili protiv njih, koji su djelovali protiv ove države u presudnim momentima, koji su zazivali JNA vojnu intervenciju, danas imaju pravo javnosti, i pita ih se na svakom koraku za mišljenje.

Riječima našeg novog ministra kulture:
https://www.youtube.com/watch?v=q99QhGENces
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:04   #52
Registar 403 forbidden
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:12   #53
1168
Mogli bi osnovati stranku za slijedeće izbore-4. Put
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:13   #54
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
A jel izdajnik franjo tuđman koji je miloševiću dilao naftu?
možda, kad bi to imalo ikakve veze s istinom
juanpablom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:40   #55
Da je bilo tko osim moderatora na ovaj način otvorio temu, vrli bi je i nepristrani modovi promptno izbrisali, no trolovi i trolanje su poželjni ako se pojavlju u liku admina
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:57   #56
Quote:
deSandoval kaže: Pogledaj post
Da je bilo tko osim moderatora na ovaj način otvorio temu, vrli bi je i nepristrani modovi promptno izbrisali, no trolovi i trolanje su poželjni ako se pojavlju u liku admina
Ma da svi moramo bit kuš na idiotariju koju je imao spomenuti novopostavljeni Ministar i na idiotariju o nehrvatskim vladama i slično
Quote:
Bilo nam je najvažnije da ova neokomunistička, nenarodna vlast izađe iz Banskih dvora"
koje je izvolio izjaviti Potpredsjednik Vlade i ne izvrgnemo to malo sarkazmu i ironiji u ponekoj temi.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.

Zadnje uređivanje Cuka : 24.01.2016. at 13:10.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 12:58   #57
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
A jel izdajnik franjo tuđman koji je miloševiću dilao naftu?
Jok,pomijesao si stvari..
U etom mjesecu 1993,predstavljen je Vance-Owenov plan..
Onda su Slobo i Momir sa grckim premijerom dosli na Pale jer su htjeli da ovi pristanu na plan..Ali je odjednom na skupstinu uletio Mladic i tamo stavljao razne karte i uvjeravao poslanike zasto da odbace plan..
To mu je i uspjelo i plan je odbacen,iako ga Radovan potpisao..
Tu je Slobo poludio i odlucio je uvesti sankcije RS-u,jer je tadasnja Juga imala sankcije medjunarodne zajednice zbog istih..
E sad,kad se zatvorila granica,bosanski Srbi su imali problema svih vrsta sa nabavom razno raznih roba i potrebstina..
Tako je Radovna poslao svog emisara Mihajlovica,da ode na sastanak sa Sarinicem i pita ih za naftu i da preko Hrvatske rade bankovne transakcije..
To se i dogodilo u Becu gdje je Mihajlovic dao na stol prijedlog,a Franjo je uzvratio kako nema problema ako ce VRS u potpunosti mirovati onoga trenutka kada Hr krene u oslobadjanje svoga okupiranog teritorija..
Ako si realan i gledas objektivno,poprilicno ok deal za Hrvatsku..
Zamisli koliko bi u Bljesku bilo vise zrtava da te poklopi artiljerija VRS-a ili recimo da se u igranku ukljucio prvi korpus njihov..
Sukis cijele price..bosanski Srbi su imali muda reci NE Beogradu,Hrvati iz BiH se dodvorili Zagrebu..
Jedni imaju RS,drugima je ukinuta Herceg-Bosna..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:02   #58
Taj registar bi trebao biti kao utješna nagrada onih koji su od HDZ očekivali lustraciju o kojoj su stalno lupali kad je trebala biti neka predizborna kampanja.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:10   #59
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja uvijek svih puštam na miru, i nisam nikakav urbani fašist, ali nakon što me Karamarko službeno proglasio građevinom drugog reda (a što mogu kad nisam se rodila kao hrvatica), nema mi druge nego da se upišem.
Pa vjerujem da ima puno ok ljudi koje je bivsi djelatnik sluzbe drzavne sigurnosti proglasio za gradjane drugog reda..
Ali masu vas ipak nije osjetilo to u praksi..Ja primjerice jesam,kao i mnogi drugi jer smo bili protiv samovolje jednog nogometnog celnika..I za vrijeme HDZ-ovog ministra unutarnjih poslova i za vrijeme SDP-ovog ministra unutarnjih poslova..
I nitko se od raznih ngo udruga nije osjetio prozvanim za ukazati na sustavna krsenja ljudskih prava jednog dijela hr drustva..
No to na stranu,tebe je Karamarko proglasio gradjankom drugog reda zbog podrijetla,sto bi ga u svakoj normalnoj drzavi diskreditiralo do mjere zabrane bavljenja politikom..
Bas kao sto je to bivsi predjsednik radio za BiH Hrvate u svom javnom.diskursu..
Za nagradu su oboje dobili izbore..
E o tom identicnom ponasanju dvije struje i njihovih glasaca ja govorim..
Zbog toga uopce ne osjecam potrebu upisati se u neki wannabe registar,jer bi mi tamo drustvo pravili oni koji koriste identican govor i stavove kao i Karamarko i njegova kamarila..
A u to sam se takodjer osobno uvjerio..Ako hoces i ovdje na forumu..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 13:11   #60
Petrov kaze da nema nista od toga.
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.