Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2017., 20:04   #3281
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
Kina je samo pomogla. Danas u Europi standard je bolji nego ikad baš zbog toga što Kina nama služi kao globalna tvornica.
Nije baš tako jednostavno, barem ne na duge staze.

Kina je krucijalno izvozno tržište za Njemačku; Nijemci im prodaju tehniku, strojeve, aute i sl, dakle proizvode s visokom dodanom vrijednošću od čega super zarađuju. Njemačkoj je u interesu da Kina ima tržište, prvenstveno siromašnije zemlje Europe i šire kojima prodaju jeftinu robu jer dokle god Kina proizvodi više jeftilena za plasman sirotinji - dotle će im Njemačka prodavati više auta i visokosofisticirane mašinerije.

Godišnja trgovina između Njemačke i Kine je preko 160 milijardi eura i to s pozitivnom bilancom za Njemačku, odnosno više Njemačka proda Kini nego obrnuto.


Slično je npr. i s Indijom, koja je bitno manji partner s nekih 20-ak milijardi EUR godišnje, ali je i u slučaju Indije bilanca pozitivna za Njemačku. Njemačka proda strojeve, aute... a uveze iz Indije tekstil, kožu i kemijske proizvode (koje je vjerojatno neisplativo proizvoditi u DE zbog regulative oko zaštite okoliša itd)!

Naravno bravo za Njemačku, skidam kapu na mudroj gospodarskoj politici unazad desetljeća.

Druge EU zemlje se naravno ne mogu pohvaliti takvim dostignućima, a vidimo da smo neki zadovoljni i time što možemo kupiti jeftini kineski smartphone, za koji ćemo zarađivati vjerojatno radeći u Njemačkoj koja jedina u EU (iz gore navedenih razloga) ima posla više nego radnika jer jedina ima za koga proizvoditi i kome prodati skupu robu. (usput siromašnima plasirati malo kredita i para da troše i kupuju to kinesko, dokle ide - ide, a i na kreditima se zaradi)

Sustav je ekonomski posve nakaradan, naravno ne za Njemačku.

No glavno da mi vidimo svoj mali partikularni interes danas, imamo jeftini smartphone ili jeftinu krpicu iz Indije ili Sri Lanke, jer si samo jeftino možemo priuštiti, i onda mislimo da smo zbog toga bogati i da nam je standard bolji nego ikad
NemremSeSjetit is offline  
Old 02.01.2017., 20:15   #3282
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
Nije baš tako jednostavno, barem ne na duge staze.

Kina je krucijalno izvozno tržište za Njemačku; Nijemci im prodaju tehniku, strojeve, aute i sl, dakle proizvode s visokom dodanom vrijednošću od čega super zarađuju. Njemačkoj je u interesu da Kina ima tržište, prvenstveno siromašnije zemlje Europe i šire kojima prodaju jeftinu robu jer dokle god Kina proizvodi više jeftilena za plasman sirotinji - dotle će im Njemačka prodavati više auta i visokosofisticirane mašinerije.

Godišnja trgovina između Njemačke i Kine je preko 160 milijardi eura i to s pozitivnom bilancom za Njemačku, odnosno više Njemačka proda Kini nego obrnuto.


Slično je npr. i s Indijom, koja je bitno manji partner s nekih 20-ak milijardi EUR godišnje, ali je i u slučaju Indije bilanca pozitivna za Njemačku. Njemačka proda strojeve, aute... a uveze iz Indije tekstil, kožu i kemijske proizvode (koje je vjerojatno neisplativo proizvoditi u DE zbog regulative oko zaštite okoliša itd)!

Naravno bravo za Njemačku, skidam kapu na mudroj gospodarskoj politici unazad desetljeća.

Druge EU zemlje se naravno ne mogu pohvaliti takvim dostignućima, a vidimo da smo neki zadovoljni i time što možemo kupiti jeftini kineski smartphone, za koji ćemo zarađivati vjerojatno radeći u Njemačkoj koja jedina u EU (iz gore navedenih razloga) ima posla više nego radnika jer jedina ima za koga proizvoditi i kome prodati skupu robu. (usput siromašnima plasirati malo kredita i para da troše i kupuju to kinesko, dokle ide - ide, a i na kreditima se zaradi)

Sustav je ekonomski posve nakaradan, naravno ne za Njemačku.

No glavno da mi vidimo svoj mali partikularni interes danas, imamo jeftini smartphone ili jeftinu krpicu iz Indije ili Sri Lanke, jer si samo jeftino možemo priuštiti, i onda mislimo da smo zbog toga bogati i da nam je standard bolji nego ikad
Tesko je objasnit nama Hrvatima koliko je 2+2 jako tesko....
Zasto bi ja kupio carape iz Međimurske trikotaže Čakovec ili mudante iz Galeb Omis kad to mogu iz Kine i Bangladesa. Sta bi taj iz nase tvornice prima placu da moze platit porez iz kojeg cemo gradit skolstvo, zdravstvo, ceste itd.... bolje da po Blinku to Kinez sebi radi

Evo sad ce se javit Blinko ironicno da je Hrvatska unistena jer on nije kupia carape i mudante iz Hrvatske.

Ako Trump ne ispravi neke stvari sve ce otic u kurac, otislo je predaleko.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 02.01.2017., 20:50   #3283
https://www.youtube.com/watch?v=QRQ4R6Ff0G8

Quote:
long-time liberal voted for Donald Trump. I’m a Muslim, a woman and an immigrant. I voted for Trump. Asra Q. Nomani, a former Georgetown journalism professor and Wall Street Journal reporter. long-time liberal and Muslim woman voted for Donald Trump
Muslimanka, liberalna samohrana majka glasala za Trumpa i sita zlostavljanja od strane kolega na sveučilištu javno progovorila o licemjerju tzv. liberala i o njihovom nasilju.


Još jedna rasprava na FOX news o librealnim demokratima u akademskoj zajednici i njihovim lažima i poticanju rasističke mržnje :

https://www.youtube.com/watch?v=vS6_loAT6Zg

Kao što sam najavljivao, ovo je tek uvod u čišćenje takvih ekstremista iz akademske zajednice.

Pričekajmo samo da Trump zasjedne i počne vući prve poteze.
Razni radikalni profesori sami će se izbaciti sa sveučilišta svojim iskazivanjem mržnje i tako opravdati dalje postupke.
thortwins is offline  
Old 02.01.2017., 20:54   #3284
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Tesko je objasnit nama Hrvatima koliko je 2+2 jako tesko....
Zasto bi ja kupio carape iz Međimurske trikotaže Čakovec ili mudante iz Galeb Omis kad to mogu iz Kine i Bangladesa. Sta bi taj iz nase tvornice prima placu da moze platit porez iz kojeg cemo gradit skolstvo, zdravstvo, ceste itd.... bolje da po Blinku to Kinez sebi radi

Evo sad ce se javit Blinko ironicno da je Hrvatska unistena jer on nije kupia carape i mudante iz Hrvatske.

Ako Trump ne ispravi neke stvari sve ce otic u kurac, otislo je predaleko.
Eh, ali kuku lele za Europu (tj. Njemačku) ako Trump učini što je najavljivao, jer to znači da će se dio proizvodnje iz Kine vratiti u USA, a onda će Kina kupovati od DE manje auta i strojeva i čega već, jer će manje ljudi tamo raditi i zarađivati, a istodobno USA može i zna sama proizvesti i te aute i strojeve za njihove tvornice i radnike u Americi i ne treba im toga - barem ne toliko kao Kini - iz Njemačke.

Ili će se uravnotežiti bilanca s USA, pa će USA tražiti da proda Kini aute, strojeve i ne znam što već u zamjenu za uvoz, pa opet i u toj priči ode dio kolača Njemačkoj.

Ako Njemačka ima problem - onda ga imamo svi mi u Europi.

Zanimljiva su vremena pred nama

EDIT: Zaboravih napisati da je samo u ekonomskim odnosima ključ ovog snažnog otpora Trumpu u EU establishmentu.
NemremSeSjetit is offline  
Old 02.01.2017., 21:06   #3285
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
Eh, ali kuku lele za Europu (tj. Njemačku) ako Trump učini što je najavljivao, jer to znači da će se dio proizvodnje iz Kine vratiti u USA, a onda će Kina kupovati od DE manje auta i strojeva i čega već, jer će manje ljudi tamo raditi i zarađivati, a istodobno USA može i zna sama proizvesti i te aute i strojeve za njihove tvornice i radnike u Americi i ne treba im toga - barem ne toliko kao Kini - iz Njemačke.

Ili će se uravnotežiti bilanca s USA, pa će USA tražiti da proda Kini aute, strojeve i ne znam što već u zamjenu za uvoz, pa opet i u toj priči ode dio kolača Njemačkoj.

Ako Njemačka ima problem - onda ga imamo svi mi u Europi.

Zanimljiva su vremena pred nama

Napokon cemo stati na svoje noge, zdrave temelje pa kako bude. Valjda cemo se opametiti.

Ovakva Njemacka ne donosi nista dobro Europi a pogotovo nama, odnosi nam mlade,to sta oni zarade opet vratimo u njihove banke i tvornice nama nista, donosi svoje trgovacke lance koji nam prodaju svoje smece robu. O imigrantima necu ni govoriti.
Koji su to kurvini sinovi da su bar inzistirali na pravosudu u nas pa da bar tu kreneno naprijed, nego su i to pustili jer znaju da sa ovakvim pravosudem i korupcijom im nismo nikakava prijetnja cak sto vise mogu ucjenjivat nase politicare i tako nas drzat vijecno u banana drzavi.

Slazem se da se iz jake Njemacke i okolo slije novca samo moj je stav da je ova situacija vise stete nego koristi.

Ne trebamo se mi bojat zdravog rada i sloma ove nakaradne ideolosko-gospodarske- politicke agende koja vodi depopolaciji i unistenju svega zdravoga u nacionalnim drzavama.

Jos desetak godina i Europe, njenog indentiteta i kulture uopce nebi bilo pa tako i njenih naroda.

Trump treba samo zapoceti a onda ce sve pasti kao kula od karata. On je kljuc. Covjek koji je svjestan da bez rada nema nista, ovaj danasnji poredak je prijevara.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 02.01.2017., 21:41   #3286
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Napokon cemo stati na svoje noge, zdrave temelje pa kako bude. Valjda cemo se opametiti.

Ovakva Njemacka ne donosi nista dobro Europi a pogotovo nama, odnosi nam mlade,to sta oni zarade opet vratimo u njihove banke i tvornice nama nista, donosi svoje trgovacke lance koji nam prodaju svoje smece robu. O imigrantima necu ni govoriti.
Koji su to kurvini sinovi da su bar inzistirali na pravosudu u nas pa da bar tu kreneno naprijed, nego su i to pustili jer znaju da sa ovakvim pravosudem i korupcijom im nismo nikakava prijetnja cak sto vise mogu ucjenjivat nase politicare i tako nas drzat vijecno u banana drzavi.

Slazem se da se iz jake Njemacke i okolo slije novca samo moj je stav da je ova situacija vise stete nego koristi.

Ne trebamo se mi bojat zdravog rada i sloma ove nakaradne ideolosko-gospodarske- politicke agende koja vodi depopolaciji i unistenju svega zdravoga u nacionalnim drzavama.

Jos desetak godina i Europe, njenog indentiteta i kulture uopce nebi bilo pa tako i njenih naroda.

Trump treba samo zapoceti a onda ce sve pasti kao kula od karata. On je kljuc. Covjek koji je svjestan da bez rada nema nista, ovaj danasnji poredak je prijevara.
U teoriji je to točno, ali realno - tko je više ta intelektualna i politička snaga u HR koja može išta promijeniti kod nas, ma što god se u svijetu događalo?

Negativna selekcija političkih kadrova i sustavno uništavanje nacionalne svijesti i identiteta kroz zadnjih 15-ak godina su učinili svoje, a nije da smo baš raspolagali nekakvim ogromnim ljudskim resursima i prije.

Sustavno uništavanje dragocjenog industrijskog znanja, sada masovni odljev van mlade pameti ili svakoga tko zapravo želi raditi (neki ljevičari će se zgražati nad plaćom liječnika, a potom će se bez grižnje savjesti zgražati zašto HR nema liječnika baš kada njemu treba ), devastirano i politizirano pravosuđe, politički kadar satkan od ljudi koji većinom u životu nisu 1 kn zaradili van političkog sustava i nemaju blage veze kako funkcionira realan život i svijet (to je boljka cijele EU, ne samo naša) .... tko je to tko bi sutra vodio našu HR ma da se sve globalno promijeni ne znam koliko?

Ja sam za nas jako pesimistična, mislim da smo prešli preko crte s koje je moguć povratak, ali zadržavam umjereni optimizam da se nešto još može promijeniti na globalnoj razini, pa se i nama nešto od toga kratkotrajno posreći.

Ali gledajući širu sliku i van naše sudbe lokalno, jedino USA može pokrenuti ikakvu promjenu globalnih kotačića, i za to je zadnji čas, i tek ćemo vidjeti mogućnosti i doseg nove administracije.

Jake i samosvjesne nacije, Englezi, Francuzi, Poljaci ... će se uvijek boriti za svoju nacionalnu državu i trajno njeguju političke resurse koji koliko-toliko znaju i mogu voditi naciju u svim okolnostima.
NemremSeSjetit is offline  
Old 02.01.2017., 21:51   #3287
Quote:
Ja sam za nas jako pesimistična, mislim da smo prešli preko crte s koje je moguć povratak, ali zadržavam umjereni optimizam da se nešto još može promijeniti na globalnoj razini, pa se i nama nešto od toga kratkotrajno posreći.
Optimisti su zapravo neinformirani pesimisti . Izvlačiti će dok mogu i koliko mogu profit iz

ovo malo politički sustavno uništene i pogubljene šake jada baš kao što su izvlačili dosada .
Katus is offline  
Old 02.01.2017., 22:17   #3288
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Slična priča i sa Indijancima u SAD. Mnogo više isticanja i preuveličavanja genocidnih namjera bijelih doseljenika, puno povijesnih laži i manipulacija.
Sve sa svrhom nametanja krivnje bijelim Europljanima.
Potomaka indijanaca danas po nekim procjenama ima između 4 i 8 puta više nego ih je živjelo na području SAD prije dolaska Europljana. Opet, daleko od toga da bijeli europski doseljenici nisu bili pljačkaši i gadovi koji su ponekad počinili kakav genocid, ali ni približno u razmjerima i metodama i s namjerom koji im se stavljaju na teret.
Pokrali su im sve što su imali, a to je uglavnom zemlja. I svjesno i namjerno uništili glavni izvor hrane. I zabranjivali bilo kakvo iskazivanje indijanskog identiteta. I otjerali u open-air logore pod nazivom "rezervati". Ali inače su bili baš super prema njima, da, kako ne...

Čak i kada bi bio istinit, navodni porast stanovništva od "između 4 i 8 puta" u 500 godina ne bi bio neka sreća ako se usporedi s ostatkom svijeta. A nije istinit jer je umjetno izazvan u 20. stoljeću. Prije cca 100 godina, populacija Indijanaca je brojala par sto tisuća i od onda nije realno mogla narasti niti na milijun.

I to sve nema veze s bijelom rasom ni "kulturmarksizom" (?) lijevo-desno-gore-dolje liberalnim-ovakvim-onakvim šta god, nego s čistim lopovlukom i razbojništvom. I da, kao što kažete, tu i tamo ponekim masakrom, genocidom i tako to...
Frogl is offline  
Old 02.01.2017., 22:34   #3289
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
U teoriji je to točno, ali realno - tko je više ta intelektualna i politička snaga u HR koja može išta promijeniti kod nas, ma što god se u svijetu događalo?

Negativna selekcija političkih kadrova i sustavno uništavanje nacionalne svijesti i identiteta kroz zadnjih 15-ak godina su učinili svoje, a nije da smo baš raspolagali nekakvim ogromnim ljudskim resursima i prije.

Sustavno uništavanje dragocjenog industrijskog znanja, sada masovni odljev van mlade pameti ili svakoga tko zapravo želi raditi (neki ljevičari će se zgražati nad plaćom liječnika, a potom će se bez grižnje savjesti zgražati zašto HR nema liječnika baš kada njemu treba ), devastirano i politizirano pravosuđe, politički kadar satkan od ljudi koji većinom u životu nisu 1 kn zaradili van političkog sustava i nemaju blage veze kako funkcionira realan život i svijet (to je boljka cijele EU, ne samo naša) .... tko je to tko bi sutra vodio našu HR ma da se sve globalno promijeni ne znam koliko?

Ja sam za nas jako pesimistična, mislim da smo prešli preko crte s koje je moguć povratak, ali zadržavam umjereni optimizam da se nešto još može promijeniti na globalnoj razini, pa se i nama nešto od toga kratkotrajno posreći.

Ali gledajući širu sliku i van naše sudbe lokalno, jedino USA može pokrenuti ikakvu promjenu globalnih kotačića, i za to je zadnji čas, i tek ćemo vidjeti mogućnosti i doseg nove administracije.

Jake i samosvjesne nacije, Englezi, Francuzi, Poljaci ... će se uvijek boriti za svoju nacionalnu državu i trajno njeguju političke resurse koji koliko-toliko znaju i mogu voditi naciju u svim okolnostima.


Za tvoj post svaka cast, pogada tocno u srz nase drzave i drustva.
A i Europe.
Europske drzave pa tako i Hrvatska trebaju svoje Trumpove.

Nemam pravo biti pesimista radi svoje djece jer moji pretci su bili optimisti, vrijedni optimsti pa su opstali. Koliko sam upoznat ameri forsiraju neko poljsko liderstvo na ovom cijelom srednje europskom podrucju.

Znam samo da je ovomu kraj, da Trump pokrece promjene koje su svijetu nuzne, koliko ce uspjet vidjeti cemo.

Ubila si me pesimizmom ali vjerujem u bolje sutra cim Obmane, Hilary sestre blizanke besne pusic i takvih likova nece bit to mi odmah daje veliku vjeru i snagu.

Kad cujem Trumpove govore i kako ih rastura divim mu se....Jedino lideri visegradske skupine imaju njegove manire i vrline. Ovaj zapadni establishment ali vezat ce oni konja kako gazda kaze.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 02.01.2017., 23:41   #3290




Colbert i Djed Božićnjak o Trumpu.
DJTcro is offline  
Old 03.01.2017., 00:51   #3291
Quote:
marko-m kaže: Pogledaj post
Tesko je objasnit nama Hrvatima koliko je 2+2 jako tesko....
Zasto bi ja kupio carape iz Međimurske trikotaže Čakovec ili mudante iz Galeb Omis kad to mogu iz Kine i Bangladesa. Sta bi taj iz nase tvornice prima placu da moze platit porez iz kojeg cemo gradit skolstvo, zdravstvo, ceste itd.... bolje da po Blinku to Kinez sebi radi

Evo sad ce se javit Blinko ironicno da je Hrvatska unistena jer on nije kupia carape i mudante iz Hrvatske.

Ako Trump ne ispravi neke stvari sve ce otic u kurac, otislo je predaleko.
Pa i nije zbog toga
Nemoj me zaj*bavati da ćeš ti kriviti Kineze nakon dugogodišnjih radnji prodanih i glupih političara, bezrazložnog zapošljavanja ogromne administracije a ne tehničkog kadra, namjernog sustavnog uništavanja tehničkih firmi, uhljebljivanja podobnih, plaćanja teambuildinga i isplate božičnica dok država za plaće diže kredite, plaćanje kooperanatama državnih poduzeća većih cijena od potrebnih, razbacivanja subvencijama, itd.
Kao sad je Kinez kriv što sad Vlada radi štetan poslovan potez i radi državi gubitak sa otkupom INE

EDIT: Mogu se kladiti sa cijelom svojom imovinom da za ovo 100% nije Kina kriva https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=3561

Zadnje uređivanje Blinko Black : 03.01.2017. at 01:19.
Blinko Black is offline  
Old 03.01.2017., 02:16   #3292
Veli Trump da je onog trenutka, kada su demokrati otkazali predviđeni pobjednički vatromet, postao siguran u svoju pobjedu.

http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1216508
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 03.01.2017., 02:56   #3293
Quote:
WikiLeaks @wikileaks 4h
If you thought 2016 was a big WikiLeaks year 2017 will blow you away. Help @WikiLeaks prepare for the showdown: shop.wikileaks.org/donate pic.twitter.com/wzhFiKjNGI
MADCITY is offline  
Old 03.01.2017., 04:59   #3294
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Veli Trump da je onog trenutka, kada su demokrati otkazali predviđeni pobjednički vatromet, postao siguran u svoju pobjedu.

http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1216508
Haha to pokazujeda je nespodoban


Da je sposoban, preuzeo bi demokratse vatromete.
ruka-slave is online now  
Old 03.01.2017., 07:36   #3295
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post

Haha to pokazujeda je nespodoban


Da je sposoban, preuzeo bi demokratse vatromete.
kao što su opel fanovi ukrali vatromet vw fanovima
Samo jako! 1994 is offline  
Old 03.01.2017., 09:30   #3296
Quote:
Frogl kaže: Pogledaj post
Čak i kada bi bio istinit, navodni porast stanovništva od "između 4 i 8 puta" u 500 godina ne bi bio neka sreća ako se usporedi s ostatkom svijeta. A nije istinit jer je umjetno izazvan u 20. stoljeću. Prije cca 100 godina, populacija Indijanaca je brojala par sto tisuća i od onda nije realno mogla narasti niti na milijun.

https://en.wikipedia.org/wiki/Native..._United_States
Po cenzusu ih samo cistokrvnih ima 3 miljuna a u kombinaciji sa ostalim jos dva.

Quote:
Frogl kaže: Pogledaj post
I to sve nema veze s bijelom rasom ni "kulturmarksizom" (?) lijevo-desno-gore-dolje liberalnim-ovakvim-onakvim šta god, nego s čistim lopovlukom i razbojništvom. I da, kao što kažete, tu i tamo ponekim masakrom, genocidom i tako to...
Ima sve veze sa nametanjem "bijele krivnje".
Sad...dali je to povezano sa kulturnim marksizmom, liberalima, komunistima, crvenim, zutim, ovim onim neznam.



Ali ono sto znamo da desetljecima lazu ko psi i pokusavaju nametnuti nekakav stav da je sramota biti bijelac.
Genocid nad indijancima kazes ..da i ja sam cuo price o nekom navodnom genocidu kojeg su bijeli kolonizatori pocinili nad indijancima...samo sto nikada nisam cuo odgovor na pitanja: Gdje? Kad? Tko? Koga? Sa cime?
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.

Zadnje uređivanje u prolazu : 03.01.2017. at 10:21.
u prolazu is offline  
Old 03.01.2017., 11:42   #3297
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
ja sam na ebenom chauvinists, sexists, misogynists, repeat all over, bubi, ubit ću te

dobar je taj lik placeboing, odličan..

a trump i turn off the lights

a running for president početak crnkinja, pad i 1:20 klinac i obama

Najbolji sveobuhvatni komentas lijevoliberalnog licemjerja povodom američkih izbora napravio je legendarni Pau Joseph Watson:

https://www.youtube.com/watch?v=BXpi3F0E5ro&t=11s
thortwins is offline  
Old 03.01.2017., 12:54   #3298
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
Najbolji sveobuhvatni komentas lijevoliberalnog licemjerja povodom američkih izbora napravio je legendarni Pau Joseph Watson:

https://www.youtube.com/watch?v=BXpi3F0E5ro&t=11s
Kako se samo sramote

O hakiranju
https://www.yahoo.com/news/cnn-uses-...-sh&soc_trk=tw
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Old 03.01.2017., 14:06   #3299
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Inače, kako bi ti ilustirao prosječnom gledatelju kojem je glavni domet IT znanja on/off računala hakiranje na TV?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 03.01.2017., 14:31   #3300
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Ma CNN samo radi ono što je Goebbels rekao - Ponavljaj laž dovoljno dugo.
Nije bitno koliko su glupi "dokazi", bitno je samo da se laž ponavlja iznova i iznova što MSM odlično radi.
Blinko Black is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.