Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 17:25   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Molim,molim! Al nikako da mi od papira napravi miljone! A stalno ga lijepo zamolim za to!
ma´koji će ti jo miljoni , trebaš jo moliti za ljubav !
__________________
Zea Mays. 💚
Meadow Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:35   #22
Quote:
Meadow Flower kaže: Pogledaj post
ma´koji će ti jo miljoni , trebaš jo moliti za ljubav !
Joj lako bi ja za ljubav sa samo par miljončeka! Voljel bi se najviše na svijetu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:40   #23
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Joj lako bi ja za ljubav sa samo par miljončeka! Voljel bi se najviše na svijetu!
aha,znači bez miljončeka ništa od ljubavi
__________________
Zea Mays. 💚
Meadow Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:43   #24
Quote:
Meadow Flower kaže: Pogledaj post
aha,znači bez miljončeka ništa od ljubavi
Ne. Nisam to rekao. To vrijedi za mene. Ja znam puno zaljubljenih ljudi kaj nemaju miljone nit bu ih ikada imali ali su sretni. Ja se teško mogu zaljubiti u ženu koja nema miljone.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:49   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne. Nisam to rekao. To vrijedi za mene. Ja znam puno zaljubljenih ljudi kaj nemaju miljone nit bu ih ikada imali ali su sretni. Ja se teško mogu zaljubiti u ženu koja nema miljone.
pa ti si jo proračunat do krajnjih granica, nisam se to od tebe nadala.
u ove boldane se ja zaljubim
__________________
Zea Mays. 💚
Meadow Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:52   #26
Quote:
Meadow Flower kaže: Pogledaj post
pa ti si jo proračunat do krajnjih granica, nisam se to od tebe nadala.
u ove boldane se ja zaljubim
I ja dok sam bio mlad sam razmišljao tako. Kako su godine došle spoznao sam neke druge ljubavne vrijednosti.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:57   #27
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post

Inače spadam u kategoriju dečka kojeg nitko ne bi primjetio.

Pa: gdje se skrivaju oni koje inače ne bi primjetili?
???
zaboravio si gdje sise sakrio?
__________________
1N73LL1G3NC3
pinokio2000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 21:00   #28
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
Čim smatraš da ženama nije mjesto u kuhinji, već te pola planete gleda čudno.
Jebi ga, predobar si.

OK, ajmo sad ozbiljno.

Pokušaj u jednoj rečenici sažeti što si zapravo htio reći uvodnim postom - i neće ti uspjeti. Proglašavanje incidenta s automobilom i zaflekanom jaknom i odgurivanja drugih ljudi u prolazu nekim osobnim znakom je duboka besmislica. Proglašavanje stava da ženi nije mjesto u kuhinji nekakvom posebnošću kojoj polovica planeta nije dorasla je preseravanje. Nisi baš tako jako poseban kako si umišljaš. Ww, ženi nije mjesto u kuhinji - revoljušn, broder!!!!!

Tvoj problem nije neprimjetljivost nego taj neki čudan i nadasve smušen ogrtač u koji se pokušavaš umotati. Što se prije pomiriš s činjenicom da si običan poput svih nas drugih običnih, lakše ćeš riješiti svoje probleme usamljenosti.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 22:40   #29
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
To da ali ne na misama. Tipa otic na vjerojanuk ili na duhovnu obnovu
Točno to. Ako na kraju ispadne da to nije mjesto gdje naći ljude koje inače ne bi primjetili, pitaj Don-a pa će ti reći koje to mjesto je. On zna.

smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 02:32   #30
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
For the record, ova tema je bila inspiracija: https://www.forum.hr/showthread.php?t=991389

Inače spadam u kategoriju dečka kojeg nitko ne bi primjetio. Čisto da potvrdim tu tezu; neki dan sam hodao gradom, i kakve sam ja sreće - auto me pošpricao i moja jaknica je završila u kemijskoj. Drugi primjer je kad hodam bilo gdje gdje ima ljudi, često me nabiju s vrečicama, par puta su me skoro srušili, a da ne govorim o tome da kad se mimoilazimo s druge strane, ne bi ih ubilo da se pomaknu 2 koraka, već se ja stalno moram micati. Također spadam u kategoriju onih koji ne voli dizati galamu oko sebe, ali to često nesvjesno napravim. Čim smatraš da ženama nije mjesto u kuhinji, već te pola planete gleda čudno. Ali poanta je jasna: nitko me vani ne bi primjetio. Stvar je u tome da sam se slučajno nešto debatirao s jednom curom neki dan, i spomenuo jednu jako zgodnu curu, koju bi svatko primjetio vani, ali ona spada u kategoriju osobe koja baš ne vidi dalje od cipela u izlogu i šminke. Inače sam nakon čitanja jedne druge teme, počeo pisati listu osobina koje mi odgovaraju i ne odgovaraju na curi, 100% sam uvjeren da takvu ne bi našao vani u subotu navečer.

Pa: gdje se skrivaju oni koje inače ne bi primjetili?
pa to je bar lako za odgovoriti, na dejting stranicama

isto i taj popis osobina, i to ti paše za dejting stranice

sve ćeš to na njima naći

blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:19   #31
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Točno to. Ako na kraju ispadne da to nije mjesto gdje naći ljude koje inače ne bi primjetili, pitaj Don-a pa će ti reći koje to mjesto je. On zna.
Ma, volim ja otic nekad na vjeronauk i slična druženja ali Don mi nije baš nešto.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

Tvoj problem nije neprimjetljivost nego taj neki čudan i nadasve smušen ogrtač u koji se pokušavaš umotati. Što se prije pomiriš s činjenicom da si običan poput svih nas drugih običnih, lakše ćeš riješiti svoje probleme usamljenosti.
Cruel.. but closest to truth than any...

Makar svi smo mi posebni.. ček.. ali ako smo svi posebni onda nitko nije poseban.. hmm the zagonetka.. gdje to sve vodi.. što jest bitak?
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:33   #32
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post
For the record, ova tema je bila inspiracija: https://www.forum.hr/showthread.php?t=991389

Inače spadam u kategoriju dečka kojeg nitko ne bi primjetio. Čisto da potvrdim tu tezu; neki dan sam hodao gradom, i kakve sam ja sreće - auto me pošpricao i moja jaknica je završila u kemijskoj. Drugi primjer je kad hodam bilo gdje gdje ima ljudi, često me nabiju s vrečicama, par puta su me skoro srušili, a da ne govorim o tome da kad se mimoilazimo s druge strane, ne bi ih ubilo da se pomaknu 2 koraka, već se ja stalno moram micati. Također spadam u kategoriju onih koji ne voli dizati galamu oko sebe, ali to često nesvjesno napravim. Čim smatraš da ženama nije mjesto u kuhinji, već te pola planete gleda čudno. Ali poanta je jasna: nitko me vani ne bi primjetio. Stvar je u tome da sam se slučajno nešto debatirao s jednom curom neki dan, i spomenuo jednu jako zgodnu curu, koju bi svatko primjetio vani, ali ona spada u kategoriju osobe koja baš ne vidi dalje od cipela u izlogu i šminke. Inače sam nakon čitanja jedne druge teme, počeo pisati listu osobina koje mi odgovaraju i ne odgovaraju na curi, 100% sam uvjeren da takvu ne bi našao vani u subotu navečer.

Pa: gdje se skrivaju oni koje inače ne bi primjetili?

Prvo, to što te neki vozač pošpricao govori samo o njegovoj kulturi tijekom vožnje. Da nisi naišao ti, naišao bi netko drugi i isto završio s jaknom u kemijskoj čistionici. Zato, ne uzimaj sve događaje (i doživljaje) osobno. Drugo, to što se ti mičeš ljudima govori nešto o tebi i tvom stavu. Ok je biti pristojan i skloniti se, ali ako to stalno radiš i imaš razmišljanje da si ti taj koji se MORA skloniti onda to govori o tvom samopouzdanju. Sljedeći put se drži svog pravca, digni glavu i neka ti na čelu piše da se ne misliš sklanjati. Ponavljam, ok je biti pristojan i nije dobro imati veliki ego koji ti ne dozvoljava ustupke ljudima. Ali čini mi se da je tvoj ego toliko mali da trebaš raditi na njemu. Tako da za početak, digni glavu i ne mijenjaj pravac. Kad malo razviješ taj svoj ego, više ti neće biti važno tko se sklanja nego će ti jedino biti važan tvoj cilj.
Onda, zašto razmišljati o mjestima gdje se može naći nekoga koga inače ne bi primijetili? Mi nalazimo partnere na principu "prepoznavanja". Tj. netko nas privuče na prvu, izgledom, gestom, stavom, pogledom.... Ta osoba mora imati "ono nešto". I kad naiđeš na tu posebnu, "prepoznat" ćeš je, bez obzira koliko ona bila neprimjetna (drugima). I ona će tebe. To se može desiti bilo gdje. Na autobusnoj stanici, u knjižnici, na šetalištu. Onda je važno samo kako reagirati, ne dozvoliti da samo prođe. Zato je najlakše upoznati nekoga vani u kafiću.

Čini mi se da si pun predrasuda. I ta sređena cura je normalna kad je malo bolje upoznaš. Ona sigurno neće primijetiti tipa koji je samo pogledava. Zato malo digni glavu i priđi joj. Možda dobiješ odjeb, možda i ne. Ali sve je to ok jer je važno da se nešto dešava. I sve ovisi o tome kako ćeš se ti postaviti poslije eventualnog odjeba. Da li će te to sve zabaviti ili ćeš otići kao nadureno dijete. Bolje nego da samo stojiš sa strane Imam prijateljicu koja je ful zgodna i koja se voli srediti. U ove tri godine su dva tipa smogla hrabrosti da joj priđu. Strašno! A cura je zakon. Krasna osoba. Voli se zezati i totalno je down-to-earth.

I ta kakvu tražiš je isto negdje vani i zabavlja se.

Sviđa mi se to što smatraš da žene ne bi trebale biti jedine u kuhinji. I muški isto mogu i znaju jako dobro kuhati. Ali zašto te iznenađuje da te neki čudno gledaju zbog toga? Ne moraju se svi složiti s tobom. Ako preseliš u neku skandinavsku zemlju, neće te čudno gledati. Tamo je takav stav normalan pa se i ne mora naglašavati. Ovdje su ljudi... drugačiji. Ovdje neke žene kuhaju i kad su bolesne, a muž čita novine na kauču. Ali opet... nismo svi isti i svi imamo pravo na svoje mišljenje. I prema tome si biramo (prepoznajemo) osobu koja nam odgovara.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 11:56   #33
Ma sam treba doci na forumasko druzenje al ne da se nikako
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:13   #34
Quote:
Mantel kaže: Pogledaj post

Pa: gdje se skrivaju oni koje inače ne bi primjetili?
Sama definicija takvih ljudi je da su oni, pa... neprimjetljivi.
Drugim riječima: nema ih, oni ne postoje.
Čim nekoga primjetiš, taj više ne spada u takvu kategoriju.
Ti tražiš ne nekog nevidljivog, nego osobu određenih karakteristika.
Posloži u glavi koga i kakvu osobu tražiš i traži takvu, a ne da tražiš neprimjetljive ljude...
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:16   #35
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Ma sam treba doci na forumasko druzenje al ne da se nikako
dosao je, nitko ga nije primijetio
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:21   #36
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
dosao je, nitko ga nije primijetio
Je,dosel je jedanput i to ranije i pobjegal prije neg je vecina dosla i jos je bil na istom mjestu cijelo vrijeme i naravno da tak nebu nis nasel ali ja mu zelim pomoci i zato mu svaki puta velim da dodje na druzenje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:32   #37
Autor pati od sindroma "prevelike važnosti". Vjerujem da takav termin ne postoji u psihologiji, ali nije to niti bitno.
News flash, po ničemu nisi bolji od drugih. Jer pogodi što? U toj tvojoj "mističnosti" nema ničega posebnoga kao što većina sa takvim razmišljanjem zabrijava.
Savjet, kada se prestaneš indirektno "uzdizati" odnosno kada prestaneš direktno "spuštati" samog sebe možda doživiš i prosvjetljenje.
Ali nekako mi se čini da je do toga dug put.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:19   #38
Quote:
smoothjazz kaže: Pogledaj post
Točno to. Ako na kraju ispadne da to nije mjesto gdje naći ljude koje inače ne bi primjetili, pitaj Don-a pa će ti reći koje to mjesto je. On zna.

https://s23.postimg.org/bu33kn3e3/don.jpg
upoznala sam, ne vlastitom voljom, ljude koji glorificiraju ovog kretena i pobožno prate njegov vjeronauk, a vrlo su glasni, uočljivi i iritantni.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 22:25   #39
Quote:
ocelotta kaže: Pogledaj post
upises se na zumbu, tamo ce te sigurno primijetit
Ovo. Najozbiljnije. Upiši neku aktivnost na koju uglavnom idu samo žene.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 11:03   #40
I po mogućnosti da vježbaju na "Dancing with tears in my eyes", tako ispadneš i emotivan
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.