Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 23:58   #1
Unhappy Ogroman strah od upoznavanja uzivo

Ovo je issue sa kojim se borim vec cijelo desetljece.

Upoznam nekog onlajn. Svidimo se jedno drugom, kliknemo kak bi se reklo. Razmijenimo slike. Nakon nekog vremena, razumljivo, on pocne predlagati susret uzivo. Mene panika hvata. Odlazem koliko mogu. On postaje nestrpljiv. Mene hladni znoj oblijeva. Na kraju utanacimo mjesto i vrijeme sastanka, meni je danima prije muka, steze me u grlu i prsima, taj dan bi doslovno mogla povracati od nervoze i straha i panike i svega. Na nekoliko se dogovorenih spojeva uopce nisam pojavila. Prekidam svaku komunikaciju, brisem profil, nestajem iz virtualnog svemira.

Znam znam znam ZNAM koliko je to djetinjasto i glupo i nezrelo, faking znam, svaki put nakon toga se osjecam ko najgluplja osoba na svijetu koja je i zasluzila da bude sama.
Lavender-Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:01   #2
Imaš onaj napadaj anksioznosti. Meni se to događa unazad par godina u nekim situacijama.
Otiđi na psihologiju po savjet, imaš par tema o tome tamo.

A inače imaš problema s upoznavanjem ljudi? Netko ti priđe u kafiću, faksu, poslu?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:03   #3
Cega se tocno bojis? Da mu se neces svidjet ili da se on tebi nece svidjet? Ili nesto trece?
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:04   #4
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Ovo je issue sa kojim se borim vec cijelo desetljece.

Upoznam nekog onlajn. Svidimo se jedno drugom, kliknemo kak bi se reklo. Razmijenimo slike. Nakon nekog vremena, razumljivo, on pocne predlagati susret uzivo. Mene panika hvata. Odlazem koliko mogu. On postaje nestrpljiv. Mene hladni znoj oblijeva. Na kraju utanacimo mjesto i vrijeme sastanka, meni je danima prije muka, steze me u grlu i prsima, taj dan bi doslovno mogla povracati od nervoze i straha i panike i svega. Na nekoliko se dogovorenih spojeva uopce nisam pojavila. Prekidam svaku komunikaciju, brisem profil, nestajem iz virtualnog svemira.

Znam znam znam ZNAM koliko je to djetinjasto i glupo i nezrelo, faking znam, svaki put nakon toga se osjecam ko najgluplja osoba na svijetu koja je i zasluzila da bude sama.
Ostani takva jaka zauvijek! Zar želiš ostaviti mogućnost da se nađeš sa nekim masovnim ubojicom ili luđakom?! Pamet u glavu! Svaka čast!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:05   #5
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Ovo je issue sa kojim se borim vec cijelo desetljece.

Upoznam nekog onlajn. Svidimo se jedno drugom, kliknemo kak bi se reklo. Razmijenimo slike. Nakon nekog vremena, razumljivo, on pocne predlagati susret uzivo. Mene panika hvata. Odlazem koliko mogu. On postaje nestrpljiv. Mene hladni znoj oblijeva. Na kraju utanacimo mjesto i vrijeme sastanka, meni je danima prije muka, steze me u grlu i prsima, taj dan bi doslovno mogla povracati od nervoze i straha i panike i svega. Na nekoliko se dogovorenih spojeva uopce nisam pojavila. Prekidam svaku komunikaciju, brisem profil, nestajem iz virtualnog svemira.

Znam znam znam ZNAM koliko je to djetinjasto i glupo i nezrelo, faking znam, svaki put nakon toga se osjecam ko najgluplja osoba na svijetu koja je i zasluzila da bude sama.
Hmm... a što očekuješ od tog upoznavanja uživo? Mislim, da li postoji neki (nespomenuti) razlog zašto te hvata toliki strah?

Upoznavanje uživo ne bi trebao biti toliki smak svijeta. Shvaćam tremu i sve to, ali nije da potpisuješ nešto pa da te "kriva" odluka da se pojaviš može koštati toliko :/.
Solo761 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:05   #6
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ostani takva jaka zauvijek! Zar želiš ostaviti mogućnost da se nađeš sa nekim masovnim ubojicom ili luđakom?! Pamet u glavu! Svaka čast!
A jesi našao temu za trolati
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:07   #7
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ostani takva jaka zauvijek! Zar želiš ostaviti mogućnost da se nađeš sa nekim masovnim ubojicom ili luđakom?! Pamet u glavu! Svaka čast!


Tip se hoce samo naci, a kaj tek da hoce uci?

Najbolje da si odmah 20 macki kupi, za pod stare dane.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:09   #8
Inace nemam problem sa upoznavanjem ako mi netko zaista pridje u stvarnom zivotu. Sve bude najnormalnije, ne sizim i ne ludujem.

A bojim se svega, od ovog sto je josuha napisao da bi stvarno mogao biti neki psiho, iako kuzim da je josuhin tekst u saljivom tonu, do toga da nu se necu svidjeti, da ce biti tiho i neugodno i mucno i da ce misliti da sam glupa i ruzna i dosadna. Slag na tortu je i da imam govornu manu koja se pod stresom pojaca sve u 16, pa je tim jos gore. Bojim se da ce misliti i da sam retardirana, uz sve gore pobrojano.
Lavender-Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:10   #9
Wink

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ostani takva jaka zauvijek! Zar želiš ostaviti mogućnost da se nađeš sa nekim masovnim ubojicom ili luđakom?! Pamet u glavu! Svaka čast!
Glavno da si godine natukao, a pamet će doći s vremenom, jel' da?
Pretjeruješ s trolanjem.
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:10   #10
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
A jesi našao temu za trolati
Tko trola? Kaj ja nemrem dati dati svoj savjet dami?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:11   #11
koji ste vi likovi.


ne, nisi djetinjasta i glupa i nezrela..... jesi osobama pokusala objasnit tvoje stanje, bi ti bilo lakse da frendica ide sa tobom (sad ce babe odmah kva kva)
?
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:13   #12
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Inace nemam problem sa upoznavanjem ako mi netko zaista pridje u stvarnom zivotu. Sve bude najnormalnije, ne sizim i ne ludujem.

A bojim se svega, od ovog sto je josuha napisao da bi stvarno mogao biti neki psiho, iako kuzim da je josuhin tekst u saljivom tonu, do toga da nu se necu svidjeti, da ce biti tiho i neugodno i mucno i da ce misliti da sam glupa i ruzna i dosadna. Slag na tortu je i da imam govornu manu koja se pod stresom pojaca sve u 16, pa je tim jos gore. Bojim se da ce misliti i da sam retardirana, uz sve gore pobrojano.
Pa dobro. Očito si ti tip osobe koja nije za on line live upoznavanja i nije to nikakva sramota. Ali ako baš ono ti se neko opako svidi i poželiš se upoznati sa njim bumo ti svi pomogli ak treba! Ja bum prvi došel glumiti zaštitara ak bu trebalo!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:13   #13
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
koji ste vi likovi.


ne, nisi djetinjasta i glupa i nezrela..... jesi osobama pokusala objasnit tvoje stanje, bi ti bilo lakse da frendica ide sa tobom (sad ce babe odmah kva kva)
?
Ne! Najbolje roditelji, obojica, kaj je ziher je ziher.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:13   #14
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Tko trola? Kaj ja nemrem dati dati svoj savjet dami?
Aha, kako da ne

Imam i ja problema s tremom i nervozom kod nalaženja uživo, kužim kako je to, ali ne do ove mjere.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:14   #15
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Inace nemam problem sa upoznavanjem ako mi netko zaista pridje u stvarnom zivotu. Sve bude najnormalnije, ne sizim i ne ludujem.

A bojim se svega, od ovog sto je josuha napisao da bi stvarno mogao biti neki psiho, iako kuzim da je josuhin tekst u saljivom tonu, do toga da nu se necu svidjeti, da ce biti tiho i neugodno i mucno i da ce misliti da sam glupa i ruzna i dosadna. Slag na tortu je i da imam govornu manu koja se pod stresom pojaca sve u 16, pa je tim jos gore. Bojim se da ce misliti i da sam retardirana, uz sve gore pobrojano.
Kuzim. Mislim da nikome nije svejedno kad se ide nac s nekim preko neta, ali sto je najgore sta se moze desit? Mozete se vise nikad u zivotu ne vidjet. Izbrises broj/blokiras i amen. Kroz neko vrijeme zaboravis na to i onda nadjes novu zrtvu.

Naravno, nije to najgore. Moze te recimo ubit, ali zato odete na neko frekventno mjesto.

Ja sam misljenja da nekad treba riskirat, ali naravno svjesna sam toga da ti moje rijeci sada nista ne znace i da se protiv straha ne moze bas lako.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:15   #16
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Aha, kako da ne

Imam i ja problema s tremom i nervozom kod nalaženja uživo, kužim kako je to, ali ne do ove mjere.
Pa to je normalna stvar i fala Bogu ,Alahu, Franji i ostalima velikanima da je tak! Moj savjet. Uvijek imat nekog osigurača. Opreza nikada dovoljno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:18   #17
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ne! Najbolje roditelji, obojica, kaj je ziher je ziher.
krtico jedna postoje osobe koje nemaju samopouzdanja, koje imaju problema i lakse im je kad su na poznatom terenu, uz poznatu osobu, nesto. postoje isto razlicite fobije koje su jace od ljudi i ne mogu si pomoc.
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:18   #18
Mislim da mi ne bi bilo lakse s frendicom.

1. Bilo bi me sram da frendica zna iz kojeg je razloga vodim.
2. Bio bi mi bed tipu objasnjavati da trebam babysittericu.
3. Nikom od ovih dopisivaca nisam u detalje opisivala priridu svoj stanja/straha, samo sam napisala da imam tremu i sl. Onak, odrasla sam osoba, skoro 3 banke, malo kojem odraslom muskarcu bi se dalo baktat s tim. Sa svakim novim dopisivanjem sam optimisticna, velim- ovaj put nece biti kao prije, ne ocekujem takav kraj od sebe, stoga i ne nalazim za shodno pisati mu o tom. Samo ga na kraju ghostam i novi zacarani krug pocinje iznova.
Lavender-Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:22   #19
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Mislim da mi ne bi bilo lakse s frendicom.

1. Bilo bi me sram da frendica zna iz kojeg je razloga vodim.
2. Bio bi mi bed tipu objasnjavati da trebam babysittericu.
3. Nikom od ovih dopisivaca nisam u detalje opisivala priridu svoj stanja/straha, samo sam napisala da imam tremu i sl. Onak, odrasla sam osoba, skoro 3 banke, malo kojem odraslom muskarcu bi se dalo baktat s tim. Sa svakim novim dopisivanjem sam optimisticna, velim- ovaj put nece biti kao prije, ne ocekujem takav kraj od sebe, stoga i ne nalazim za shodno pisati mu o tom. Samo ga na kraju ghostam i novi zacarani krug pocinje iznova.
Pa zakaj ne bi predložila mu upoznavanje na eto okupljanju forumaša? Tu se nađe brdo ljudi i u startu ti malo pomognu svi razbiti početnu tremu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:22   #20
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Mislim da mi ne bi bilo lakse s frendicom.

1. Bilo bi me sram da frendica zna iz kojeg je razloga vodim.
2. Bio bi mi bed tipu objasnjavati da trebam babysittericu.
3. Nikom od ovih dopisivaca nisam u detalje opisivala priridu svoj stanja/straha, samo sam napisala da imam tremu i sl. Onak, odrasla sam osoba, skoro 3 banke, malo kojem odraslom muskarcu bi se dalo baktat s tim. Sa svakim novim dopisivanjem sam optimisticna, velim- ovaj put nece biti kao prije, ne ocekujem takav kraj od sebe, stoga i ne nalazim za shodno pisati mu o tom. Samo ga na kraju ghostam i novi zacarani krug pocinje iznova.
sorry mislila sam da si puno mladja cura
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.