Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2017., 23:58   #81
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Znam da ti pročitano shvatiš samo na način na koji možeš dobacit neku "smješnu" troll provalu, pa neću objašnjavat, ali postovi su ti tamo pa moš pročitat što je rekao jer nije to što ti pišeš .

OT
Ništa.
Nevjerovatno. Toliko omalovažavanja zaista je vrijedno moje fascinacije. Pa zar svaki put kad se ne slažeš ili ne razumiješ moje promišljanje o bilo čemu ja moram biti troll? Zar je tako teško probati prihvatit da ja promišljam o svemu ovdje napisano upravo na način na koji sam i reagiral. Pa čak i u slučaju da me smatraš apsolutnim kretenom? AKo ti iskreno misliš da sam troll onda ja zaista više ne bum ulazil u bilo kakvu konverazciju sa tobom jer ja apsolutno besmislena.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:58   #82
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
neću se ženit
Naravno da ne. Sudeci po postovima na drugoj temi, ti ces se udat.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 23:59   #83
Nikad bio pa otkud onda da znam?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:02   #84
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Nikad bio pa otkud onda da znam?
Pričamo o vezama, ne o znanstvenom istraživanju. Jesi li ikad poželio tako nešto, vezu? Pa valjda znaš što si poželio i propustio.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:03   #85
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Boldano potpisujem . Jedno jutro sam se vratio doma u 6 ujutro . Lijepo mi je kazala : Ne ides u krevet . Vreme je da spremis dorucak za djecu . Da sam bio sam legao bih kao klada i spavao cijeli dan , ali ozenjen , na to nemam pravo , jos pogotovo ako imam dvoje djece .
Kada sam bio sam radio sam od jutra do mraka . Dosao bih u moj stan samo da se istusiram i sredim za izlazak .
Sudje nisam prao tijedan dana . (doduse ne radi se o nekom sudju ) nisam kuhao doma hranio sam se vani . Bilo bi casa solje od kafe i te stvari . Spremao bih stan kada sam imao slobodno .
Nista nisam prao sve sam nosio u presing .
Nisam lud da se backam pranjem i peglanjem . Raspolagao sam velikim primanjima u to vrijeme .
Razumijem potpuno tvoj pogled . U punom si pravu kada kazes da sam radis sta hoces kada hoces u braku to nikako ne mozes .
Ima takvih primjera kolko hoćeš. Evo još jedan.Ja pospan, neda mi se buditi ali bivša ide ranije na posao od mene i lakoćom kreće ali eto taj dan ni njoj se neda i ja je idem voziti. Naravno da ja to odrađujem lakoćom ali da nisam u ljubavnoj vezi spavam dalje ko top. E sad druga je stvar kaj je to sve nekima banalno i bezveze ali je istinito.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:05   #86
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ima takvih primjera kolko hoćeš. Evo još jedan.Ja pospan, neda mi se buditi ali bivša ide ranije na posao od mene i lakoćom kreće ali eto taj dan ni njoj se neda i ja je idem voziti. Naravno da ja to odrađujem lakoćom ali da nisam u ljubavnoj vezi spavam dalje ko top. E sad druga je stvar kaj je to sve nekima banalno i bezveze ali je istinito.
Kad sam solo onda pojedem sendvič. Kad sam u vezi onda odemo na biftek. Ja volim sendvič kad je dobar, al bome volim i biftek. Kad dobijem biftek, ne plačem za sendvičem i ne mislim da sam nešto propustila.

Osim ako si je vozio preko kurca i išlo ti je na živce, onda to nije biftek nego pokvarena pašteta. Al napisao si da nije, pa zato biftek.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:07   #87
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Šta?
Poanta je bila da ne generalizira jer brak (as in svaki brak) nije ono što je on opisao. Ono je loš brak beskičmenjakinje i jebivjetra.




Mene si pitao jel bi ja trpila takvog muža ukoliko me dočeka dijete u tom stanju. Eto, ja se ne vidim u toj situaciji. Again, jer se ne planiram udat za jebivjetra .




Komunikacija s partnerom je čudo .
Biti u vezi sa kompatibilnom osobom je nešto na što bi se trebao fokusirat .
Nije generalizirao i kazao je tocno sve . U braku smo dvoje i nisi vise sam .Ne doonosis odluke sam .
Pravis kompromise od jutra do sutra .
Kada si sam nikome ne polazes racune i radis sta hoces i kada hoces .
Koga briga za koga bi se ti udala na koncu . Ima pravo da kaze sta mu padne na pamamet a bogme pogodio je u sridu .
Ubracen nisi slobodan nisi sam vec kompoziras u dvoje .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:09   #88
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Pričamo o vezama, ne o znanstvenom istraživanju. Jesi li ikad poželio tako nešto, vezu? Pa valjda znaš što si poželio i propustio.
Poželio i još uvijek želim, ali budući da nikad nisam bio u vezi, onda mogu samo nagađati što propuštam.
Nagađanje je ionako bezveze, počevši od nagađanja u bilo kojem sportu kao nečemu najjednostavnijem pa do nagađanja oko životnih iskustava. Vrijedi samo ono proživljeno.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:12   #89
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Kad sam solo onda pojedem sendvič. Kad sam u vezi onda odemo na biftek. Ja volim sendvič kad je dobar, al bome volim i biftek. Kad dobijem biftek, ne plačem za sendvičem i ne mislim da sam nešto propustila.

Osim ako si je vozio preko kurca i išlo ti je na živce, onda to nije biftek nego pokvarena pašteta. Al napisao si da nije, pa zato biftek.
Ma glupost. Volio sam je svake sekunde od prvoga dana braka do posljednjega. Drukčije promišljamo. Ja ne kažem da je brak loš ali čisto i precizno sam pokušao objasniti neke stvari zbog kojih ste po mom neskromnom sudu pretjerali. Biftek mogu jesti i sam. Nije stvar prek kurca nego situacije koje nema ako nisi u vezi. Vozio bi ja nju prek kurca u Svemir da je bilo potrebno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:12   #90
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Poželio i još uvijek želim, ali budući da nikad nisam bio u vezi, onda mogu samo nagađati što propuštam.
Nagađanje je ionako bezveze, počevši od nagađanja u bilo kojem sportu kao nečemu najjednostavnijem pa do nagađanja oko životnih iskustava. Vrijedi samo ono proživljeno.
Naravno da nije isto željeti i doživjeti, no htjedoh reći da iako nisi nikad doživio, ako želiš, onda ipak imaš neku ideju o čemu bi se moglo raditi.

Ako doživiš i ispadne sve drugačije od onog što si želio, onda si ili bio jako skroman u željama ili ti je veza malo sjebana pa možda i ne bi propustio puno da je nisi doživio
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:14   #91
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma glupost. Volio sam je svake sekunde od prvoga dana braka do posljednjega. Drukčije promišljamo. Ja ne kažem da je brak loš ali čisto i precizno sam pokušao objasniti neke stvari zbog kojih ste po mom neskromnom sudu pretjerali. Biftek mogu jesti i sam. Nije stvar prek kurca nego situacije koje nema ako nisi u vezi. Vozio bi ja nju prek kurca u Svemir da je bilo potrebno.
To je bila metafora. Mislila sam da ćeš tako lakše shvatiti da ako dobiješ nešto što voliš, nisi izgubio ništa iako se nešto promijenilo.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:16   #92
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ako doživiš i ispadne sve drugačije od onog što si želio, onda si ili bio jako skroman u željama ili ti je veza malo sjebana pa možda i ne bi propustio puno da je nisi doživio
Ako mi se jednom posreći, onda neka bude u pitanju ovo boldano.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:17   #93
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ima takvih primjera kolko hoćeš. Evo još jedan.Ja pospan, neda mi se buditi ali bivša ide ranije na posao od mene i lakoćom kreće ali eto taj dan ni njoj se neda i ja je idem voziti. Naravno da ja to odrađujem lakoćom ali da nisam u ljubavnoj vezi spavam dalje ko top. E sad druga je stvar kaj je to sve nekima banalno i bezveze ali je istinito.
Sada si kod mame i mozes da spavas kako zelis .
Ni danas ne odradjujem sa lakocom kada me probudi u sedam a ja krecem na posao u devet . Ona ne moze da spava ujutro . Normalno lega ko kokos poslije filma ide spavati a ja dezuram nekada do dva sata ujutro .
Prije bih galamio sada zahtijevam da me ne budi ujutro i pretim joj da cu se preseliti u drugu sobu ako me ne ostavi na miru .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:17   #94
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
To je bila metafora. Mislila sam da ćeš tako lakše shvatiti da ako dobiješ nešto što voliš, nisi izgubio ništa iako se nešto promijenilo.
Pojma nemam o čemu pišeš. Ne razumijem te ništa. Znači ako si u vezi i živiš sa tom osobom. Nema prek kurca. Podrazumjeva se da se dižeš i ideš. Ako nisi u vezi. Podrazumjeva se da spavaš dalje jer te nema tko uopće zaintrigirat da promišljaš drugačije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:19   #95
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Ako mi se jednom posreći, onda neka bude u pitanju ovo boldano.
Neka bude.

Mislim da je to glavni problem ove rasprave što pričamo o vezama kao da su sve iste, a bome nisu. Ne samo da ima lijepih, osrednjih i loših, nego ima i još hrpa toga između. U odnosu na lošu vezu ne propušta se bogzna što, bolje je biti sam. No mislila sam da ovdje pričamo o onim željenim i lijepim vezama i što se propušta kad toga nema.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:20   #96
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Sada si kod mame i mozes da spavas kako zelis .
Ni danas ne odradjujem sa lakocom kada me probudi u sedam a ja krecem na posao u devet . Ona ne moze da spava ujutro . Normalno lega ko kokos poslije filma ide spavati a ja dezuram nekada do dva sata ujutro .
Prije bih galamio sada zahtijevam da me ne budi ujutro i pretim joj da cu se preseliti u drugu sobu ako me ne ostavi na miru .
Fala Bogu na tvojoj glavi i čistoj romantici. Ubiše me ovi uzvišeni misaoni romantici. Simpatični jesu al fakat znaju biti zločesti da je to strašno!To je to o čemu ja pričam. Nije ljubav loša ako nije pjesma svake božje sekunde sebičnoga promišljanja.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:21   #97
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Nikad bio pa otkud onda da znam?
Imaš li najboljeg prijatelja za kojeg bi organ dao ako bi mu zatrebalo?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:23   #98
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Fala Bogu na tvojoj glavi i čistoj romantici. Ubiše me ovi uzvišeni misaoni romantici. Simpatični jesu al fakat znaju biti zločesti da je to strašno!To je to o čemu ja pričam. Nije ljubav loša ako nije pjesma svake božje sekunde sebičnoga promišljanja.
Priznajem bez skrupula da sam sebican . Nisu zlocasti , ne znaju i zatvaraju oci na ono sta ne zele vidjeti .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:24   #99
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pojma nemam o čemu pišeš. Ne razumijem te ništa. Znači ako si u vezi i živiš sa tom osobom. Nema prek kurca. Podrazumjeva se da se dižeš i ideš. Ako nisi u vezi. Podrazumjeva se da spavaš dalje jer te nema tko uopće zaintrigirat da promišljaš drugačije.
Ne razumiješ me jer:
a) duriš se i stavio si u me ladicu 'zločesta' pa sve što ja kažem ti je automatski nerazumljivo i krivo
b) nisi u stanju shvatiti ni kad ti se nacrta i lijepo objasni

Treće nema. Se možemo dogovorit da se ubuduće zaobilazimo? Ja neću odgovarat na tvoje postove, a nemoj ni ti na moje? Može? Evo izvoli jedne putne
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:24   #100
u životu sve ima svoju cijenu, bilo da je čovjek solo ili u paru i to je poanta cijele ove diskusije. pitanje je samo koliko smo spremni platiti i s kojim guštom plaćamo.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:31.