Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2017., 22:16   #41
saće da te bananišu. nije ni to loše, ispuho se reko si im šta im sleduje. nećeš ti dugo.
najlepše na forumu je kada čujem razmišljanje nekog novog. ove preko 20 kilo nečitam.
makar se i takvima posreći, možda svaki 5 kilo.
vladaju mase. ostaću jedinka.
režu sve one koji iskaču, a puštaju one koji nemaju šta da kažu sem šta štancaju izjave. žalosno.
a čovek je samo hteo reći da sise jesu precenjene.
ćelavci su u modi. gubim kosu.
Pischori is offline  
Old 15.02.2017., 22:25   #42
"Režu" one koji pametuju, ne one koji iskaču. Ako se već netko voli praviti pametan onda treba biti i spreman na to da će naići na one koji se ne slažu i biti sposoban voditi diskusiju. Njegov stav je da ne prihvaća kritike, a i izričaj mu je takav da ljudi baš i nisu shvatili što je pjesnik htio reći osim "boobs!".
Solo761 is offline  
Old 15.02.2017., 22:31   #43
mozda misli da je neki mesija a pozdravlja se vec par postova
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 15.02.2017., 22:38   #44
Quote:
Pischori kaže: Pogledaj post
zašto naoko ružni ljudi otključaju srca lepih žena. ima tu i magije i zanata.
ali mnoge vole humor. da je neko nasmeje do suza.
dobar humor otvara mnoga vrata.
wild rider7 is offline  
Old 15.02.2017., 22:49   #45
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
dobar humor otvara mnoga vrata.
If you can make a woman laugh, you can make her do anything.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 15.02.2017., 22:54   #46
Zamišljam unutrašnju borbu koja se vodi u nekome tko propovijeda moral, uzdiže na pijedestal netjelesne vrline i ima snažnu potrebu ustrajno popravljati svijet - pa i po cijenu ustrajnoga vraćanja na forum na kojemu nema što tražiti - a u uvodnome postu (o moralu i netjelesnim vrlinama) mu se omakne čitavi labirint sisne aritmetike. Ja sam se, priznajem, izgubio toj šumi centimetara, kilograma i grudnjačkih brojeva.

Čak i da autor nije napisao ni jednoga drugog forumskog slova, uvodni post mi zvuči kao rat sa samim sobom - zapravo, rat protiv samoga sebe - kao vječita potreba onoga dijela sebe koji je uzvišen i moralan da proganja i kažnjava onaj dio sebe koji je, vrlo ovozemaljski, opsjednut sisama. Onako, čitaš i hvata te lagana zebnja.

Zadnje uređivanje Lord Byron : 15.02.2017. at 23:14.
Lord Byron is offline  
Old 15.02.2017., 22:54   #47
Zato ja već duže vrijeme velim da pri otvaranju teme treba iskočiti onaj prozorčić kao pri instalaciji softwarea (EULA). Npr. kao (mad paint skills )

Tox is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.