Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 29.11.2007., 10:00   #1
Unhappy Šarlah

Curica mi u vrtiću pokupila šarlah. A prije samo 10 dana je imala upalu uha i završila na atibiotiku. I ja opet na bolovanju; u firmi šefica pizdi, dere se, pofajtale se opako. Kaže ona meni da nek mi muž ostane doma, da joj moram dat kućni telefon (ne javljam se na mob), prijeti otkazom... Mobbing čisti! Ja i dalje pizdim po svom, i naravno da ostajem doma. Pa nisam ja nezamjenjiva - imam najnižu plaću, uvale mi hrpu posla jer nitko osim mene budale neće raditi i sad još da bolesno dijete bacim na cestu zbog proklete kučke!

I tako mi otišli do pedijatrice, ona podivljala na one iz hitne u Klaićevoj koji nisu skužili da malena ima šarlah, dobila antibiotik. I sad ja fino mirno ženi kažem da joj ne mogu dat sirup jer povraća, da sam probala i sa špricom pa mi povrati naknadno, a ona počne urlati na mene da moram. I ja opet objasnim da ne mogu, jer dijete plače i uvijek sve povrati; ona opet urla da moram. Pitam je jel mogu miještati lijek s mlijekom, ona živčani da se to ne smije. To je rekla i za Klavocin kod upale uha, a teta u apoteci mi rekla da mogu. Tako ja pokupila papire i otišla, u apoteci mi rekli da može piti s malo mlijeka. I sad se mučimo sa sirupom, pije ga po 45 minuta, tri puta na dan, i ja sam već napola luda od svega. Muž na putu, i bolje da je tako jer on je tip koji djetetu sve popušta, po njemu ako neće sirup ne mora i sl.

Ajme, dijete mi ima tek 3 godine a ja sam već napola luda!
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.