Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2006., 18:19   #21
Quote:
McAucliffe kaže:
Nisu to nikakve floskule, ja govorim o onome o čemu itekako dobro znam...ako misliš da lažem tražio sam ti da mi navedeš u kojem prigradskom naselju je došlo do oduzimanja imovine...ili neka to navede bilo tko ako zna...
U Ka uopće nije bilo toliko oduzimanja srpske imovine...bilo je miniranja kuća,ali tim se ljudima kuće grade ili su dobili oštetu...
a ti si me napao da ne pričam gluposti...isto kao i sada sa naučenim floskulama...ono što nama 4,05% pokušava prodati pod istinu su floskule...ja govorim na temelju onoga što sam vidio...a i prestar sam da učim floskule napamet...ili želiš da je bakica od 70 i nešto godina naučila floskulu o ubijenom sinu?Gdje je tu floskula?1
Jel ti to mozda o Vukmanicu, ili onom selu pored Kupe zaboravio sam kako se zove davno je to bilo.
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:06   #22
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Jel' mozda tebi rodno selo? Neznam pa pitam. S obzirom da drzis da o Berku znas vise od ostalih.
Daj, života ti, navedi gdje sam ja to napisao.
Ne trpjeti Feniksa nije dovoljno da bi se bilo vjerodostohjno.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:10   #23
Quote:
Feniks kaže:
Daj, života ti, navedi gdje sam ja to napisao.
Ne trpjeti Feniksa nije dovoljno da bi se bilo vjerodostohjno.
Mene si pitao jel mi to rodno selo...
Pogledaj par stranica unatrag...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:14   #24
Quote:
Karlovcanin kaže:
Jel ti to mozda o Vukmanicu, ili onom selu pored Kupe zaboravio sam kako se zove davno je to bilo.
Zavisi na što si mislio...ako misliš na zločine onda to nema veze sa Vukmanićem...ima,ali ne u ovoj temi....
Raspravljamo o zločinima u Berku...
A Vukmanić i Cerovac sam naveo kao primjer mjesta u kojima su bosanski Hrvati ušli u srpske kuće...
A o zločinima oko Karlovca protiv hrvatskog stanovništva bi se isto moglo pričati...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:33   #25
Quote:
McAucliffe kaže:
Mene si pitao jel mi to rodno selo...
Pogledaj par stranica unatrag...
Ma goni se, ja sam tebe pitao, a nisam rekao da je moje.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:39   #26
Quote:
Feniks kaže:
Ma goni se, ja sam tebe pitao, a nisam rekao da je moje.
Kultura i inteligencija su ti vidim na mjestu...lijepo su te mamica i tatica odgojili...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 19:42   #27
Quote:
McAucliffe kaže:
Zavisi na što si mislio...ako misliš na zločine onda to nema veze sa Vukmanićem...ima,ali ne u ovoj temi....
Raspravljamo o zločinima u Berku...
A Vukmanić i Cerovac sam naveo kao primjer mjesta u kojima su bosanski Hrvati ušli u srpske kuće...
A o zločinima oko Karlovca protiv hrvatskog stanovništva bi se isto moglo pričati...
Navedi mi neki primjer sa datumima bar otprilike.
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:01   #28
Quote:
Feniks kaže:
Daj, života ti, navedi gdje sam ja to napisao.
Ne trpjeti Feniksa nije dovoljno da bi se bilo vjerodostohjno.
Na kraju moje recenice nije tocka nego upitnik. Valjda znas razliku. A osim toga jos sam napisao da neznam pa pitam. Kako si ti to skroz drugacije protumacio?!

A moje pitanje ti je islo jer pitas jer mu to rodno selo. Ako mu nije rodno selo onda nema pojma o dogadajima tamo? Svasta...

Onako usput... Kuca moje bake u tom selu i dalje stoji srusena. Pogodi tko je srusio.
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:05   #29
Quote:
Karlovcanin kaže:
Navedi mi neki primjer sa datumima bar otprilike.
Misliš na ratne zločine oko Karlovca?
Sjeti seGornjeg Budačkog...4.8. 1991.g....trojica policajaca su ubijeni iz zasjede dok su se vozili u autu (dvojicu sam osobno poznavao i bili su mi prijatelji)
6.10.1991.g.g ubojstva civila na Kamenskom...za datum nisam presiguran...ali oko 6. je to počelo
Ubojstva u Podvožiću,ubojstav civila u samom centru karlovca od strane snajperista...
Pa gdje si ti bio za vrijeme rata?
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:09   #30
Quote:
McAucliffe kaže:
Misliš na ratne zločine oko Karlovca?
Sjeti seGornjeg Budačkog...4.8. 1991.g....trojica policajaca su ubijeni iz zasjede dok su se vozili u autu (dvojicu sam osobno poznavao i bili su mi prijatelji)
6.10.1991.g.g ubojstva civila na Kamenskom...za datum nisam presiguran...ali oko 6. je to počelo
Ubojstva u Podvožiću,ubojstav civila u smaom centru karlovca od strane snajperista...
Pa gdje si ti bio za vrijeme rat?
Gdje je on bio? Dobro pitanje. U zasjedi? Sa snajperom u ruci? Ili je mozda samo kuhao?
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 20:13   #31
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Gdje je on bio? Dobro pitanje. U zasjedi? Sa snajperom u ruci? Ili je mozda samo kuhao?
Ma čini mi se da je premlad bio za išta od toga...
Samo mi izgleda da me pokušava malo naljutiti jer dobro zna gdje sam ja bio...
Rođeni samo u istom gradu,pa me malo provocira
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 21:48   #32
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Gdje je on bio? Dobro pitanje. U zasjedi? Sa snajperom u ruci? Ili je mozda samo kuhao?
Bušido is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:03   #33
A ti izgleda vjerujes svemu sto procitas u profile.

Da brdo snajperista je pucalo u Karlovcu to mora da su bili specijalno obuceni posto je prva linija bila bar nekih 2 km zracne do karlovca.

Ja znam za jedan primjer, lazem dva primjera zlocina nad civilima u okolini KLC, obadva su se desila na pocetku.
Prvi je pocinio lik, kronicni alkoholicar ubio je neku baku sto je ostala da bi joj pokrao stvari, nju je stavio u skrinju. Decki koji su ga hapsili su skoro poginuli, osudjen je u Glini i poslan na odsluzenje kazne gdje je i bio do Aug.1995.

Drugi je to selo na Kupi gdje su tata i sin (malouman) ubijeni posto je sin pucao na VRSK, vjesani su na terasi svoje kuce osumnjiceni su uhapseni i odvedeni nisam siguran dali su osudjeni za bilo sta i sta se snjima desilo.

Iako ces ti reci da nije istina na podrucju RSK je zivilo dosta Hrvata uglavnom starijih kojima nista nije falilo...opet navodim primjer Vukmanica gdje ih je ostalo podosta (sto se nemoze zakljuciti iz ovoga sto pisu razno-razne novine ovih dana), osim sto su mladji od njih isli kopat rupe za neki dalekovod oko Slunja.

Na kamenskom se sjecam da je ubijen civil i da mu je srusena kuca i lokal, ali radi se o Srbinu vlasniku kafane Carda, mogu ti nabaviti i njegovo ime. O da tad je zaklan i njegov sin, njih dvojica pred obiteljskom kucom. A datum posto ga se ne sjecas je 03.10.1991

Tako navedi primjere, a ne HV je ubila civile u Tusiovicu 8.95, to nista ne dokazuje i nemoze se objektivno gledat'

A gdje si ti bio?
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:17   #34
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:

Onako usput... Kuca moje bake u tom selu i dalje stoji srusena. Pogodi tko je srusio.
Franjo Tuđman i njegova glupava politika.
Uopće nije bitno otkud je doletjela granata.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:28   #35
Quote:
McAucliffe kaže:
Kultura i inteligencija su ti vidim na mjestu...lijepo su te mamica i tatica odgojili...
Tvoje mišljenje o meni me ne zanima, a ne bi trebalo zanimati ni ikoga drugoga.
Nije Feniks tema.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:28   #36
Post

Quote:
Karlovcanin kaže:
A ti izgleda vjerujes svemu sto procitas u profile.

Da brdo snajperista je pucalo u Karlovcu to mora da su bili specijalno obuceni posto je prva linija bila bar nekih 2 km zracne do karlovca.

Ja znam za jedan primjer, lazem dva primjera zlocina nad civilima u okolini KLC, obadva su se desila na pocetku.
Prvi je pocinio lik, kronicni alkoholicar ubio je neku baku sto je ostala da bi joj pokrao stvari, nju je stavio u skrinju. Decki koji su ga hapsili su skoro poginuli, osudjen je u Glini i poslan na odsluzenje kazne gdje je i bio do Aug.1995.

Drugi je to selo na Kupi gdje su tata i sin (malouman) ubijeni posto je sin pucao na VRSK, vjesani su na terasi svoje kuce osumnjiceni su uhapseni i odvedeni nisam siguran dali su osudjeni za bilo sta i sta se snjima desilo.

Iako ces ti reci da nije istina na podrucju RSK je zivilo dosta Hrvata uglavnom starijih kojima nista nije falilo...opet navodim primjer Vukmanica gdje ih je ostalo podosta (sto se nemoze zakljuciti iz ovoga sto pisu razno-razne novine ovih dana), osim sto su mladji od njih isli kopat rupe za neki dalekovod oko Slunja.

Na kamenskom se sjecam da je ubijen civil i da mu je srusena kuca i lokal, ali radi se o Srbinu vlasniku kafane Carda, mogu ti nabaviti i njegovo ime. O da tad je zaklan i njegov sin, njih dvojica pred obiteljskom kucom. A datum posto ga se ne sjecas je 03.10.1991

Tako navedi primjere, a ne HV je ubila civile u Tusiovicu 8.95, to nista ne dokazuje i nemoze se objektivno gledat'

A gdje si ti bio?
Pogledaj film KOMSIJE i vidjet ces kako je bilo lijepo Hrvatima koji su se 91/92 odlucili ostati.
Bušido is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:30   #37
vidio
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:32   #38
Quote:
Karlovcanin kaže:
vidio
Lijepo, a?
Bušido is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:35   #39
No comment.
__________________
...sve te tisuce, hiljedarke, konjanici i rudari, stavljani davno u stranu za neki san da se ostvari.
Nestali u brojkama, brojke kao snjeg okopnile...
Karlovcanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 00:37   #40
Post

Quote:
Karlovcanin kaže:
No comment.
Ajd daj barem neku malu film-kritiku, molim te.
Bušido is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.