Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2007., 21:06   #101
koje cijene ...tu kod nas grancica 20ak cm pa 70kn... ja sam dobro prosao...45
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 10:26   #102
ja sam u mbm-u između svih rozih iskopala jednog Blekitny Aniol,tj Blue Angela...na etiketi je pisalo 43,oo a naplatili su mi 36,oo...slikam ga skoro
Tapirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:34   #103
Quote:
osbourne kaže: Pogledaj post
a ona tekuća kupovna gnojiva?
Neeee!
Preporučam: Kompost, kompost, i opet kompost!
iz vlastite proizvodnje, po mogućnosti.
Moj bijeli klemantis je sada već 2 m visok, vrlo gust, i ima puno pupova veličine nokta na palcu ruke ( muške)
Očekujem cvjetanje polovicom svibnja.
Prošli put je oko 21.5. imao ooogromne cvjetove, neki su mislili da su umjetni, pa su ih s nevjericom opipavali.
Uskoro šaljem fotku,( ako savladam tehniku)
kompost is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2007., 15:55   #104
i moj clematis je propupao, sad cekam da se cvjetovi otvore!!!! jedva cekam!
nije bas nesto gust al vjerojatno zato jer sma ga ove godine kupio!
osbourne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2008., 08:39   #105
ajde da čujemo malo kak su vam clematisi! imam od ovog proljeća jedan, vidim da ima 5 pupa, raste ono na očigled ali sam bacila ambalažu pa neznam kakav je - uglavnom znam da je na slici bio roza boje. valjda ćemo uskoro vidjeti. inače sam ga presadila u teglu
Nata07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 21:21   #106
Ljudi pomagajte-klematis koji imam vec par godina u velikom loncu na balkonu taman je procvjetao, ali su se listici poceli susiti- oboljeli listovi kao da su prekriveni sitnom prasinom-jel zna neko za neku tipicnu bolest i kako se lijeci?
Branwen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 13:38   #107
Popeo mi se previše na ogradu; mogu li ga samo podrezati, onako ravno ili ima sistem orezivanja?
I kad, u rano proljeće?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 15:22   #108
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Popeo mi se previše na ogradu; mogu li ga samo podrezati, onako ravno ili ima sistem orezivanja?
I kad, u rano proljeće?
Podrezi ga kako ti je zgodno u jesen ili u rano proljece kada temperature nisu previse niske. Bitno je da mu je korijen u hladu, a listovi na suncu.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:15   #109
Je, korijen je u hladu. Onda ću ga u rano proljeće odrezati onako kompletnog na visinu 1m...moram mu staviti neki potporanj, da mi ne ide na ogradu.
Sad se drži za onaj zeleni metalni stožac, baš namijenjen penjačicama, ali mi je nizak pa kad ga preraste ide preko njega na ogradu...po čemu ga vi puštate (nemam zid u blizini, stoji samostalno)?
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2008., 12:47   #110
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Je, korijen je u hladu. Onda ću ga u rano proljeće odrezati onako kompletnog na visinu 1m...moram mu staviti neki potporanj, da mi ne ide na ogradu.
Sad se drži za onaj zeleni metalni stožac, baš namijenjen penjačicama, ali mi je nizak pa kad ga preraste ide preko njega na ogradu...po čemu ga vi puštate (nemam zid u blizini, stoji samostalno)?
Najljepse je kada raste po ogradi. Tako je kod mene. Ovaj moj brzo raste pa cesto krene da se penje i po brezi. Mozes kupiti neku drvenu resetku(trellis), pa da se po njoj penje.

__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 15:10   #111
Zna li neko šta je momo clematisu, dobro napreduje-kupljen u konzumu za 15kn visok 10 cm-znači dosta je narastao u 2 mj,propupao je ali eto listovi pri dnu se nekako suše Pored je ruža koju čini mi se hvata pepelnica.. i u dnu maćuhice koje treba izbacit pa nešto drugo stavit za hlad. Terasa je jugozapad..
__________________
You only live once, but if you do it right once is enough
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:20.