Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 21:38   #21
Kad će mi baba moć u socu vidjet rezultat tekme, onda ću povjerovat u to! Može prelaz, može konačan rezultat, a do tada pilamo po budalama dalje. Gaće, grudnjaci, upaljači, uroci, ljubav, djeca...(isto tako i svi ostali vidovnjaci)
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 13:31   #22
gatanje iz kave

već mjesecima u šalici stalno vidim ptice. evo sad: konj, a iza njega lavica (ili neka velika mačka) (širom otvorenih usta, vidim joj zub!) kojoj na glavi stoji ptica širom raširenih krila. ta ptica je na samom vrhu šalice (da zamahne koji put izletjela bi )
(prijateljica koja se kuži u te stvari gledala mi je šalicu dva puta u dva mjeseca i obadva puta je vidjela konje. rekla je da su konji snaga).
ne znam, ja se uopće ne kužim u to, a jako me zanima što mi znače te ptice
molim ako netko zna nek mi protumači
hvala!
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 22:35   #23
nikada nama država neće krenut naprijed dok ljudi budu vjerovali u gatanje iz kave, i one vidovnjake što su počeli i na tv biti
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2009., 10:50   #24
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
već mjesecima u šalici stalno vidim ptice. evo sad: konj, a iza njega lavica (ili neka velika mačka) (širom otvorenih usta, vidim joj zub!) kojoj na glavi stoji ptica širom raširenih krila. ta ptica je na samom vrhu šalice (da zamahne koji put izletjela bi )
(prijateljica koja se kuži u te stvari gledala mi je šalicu dva puta u dva mjeseca i obadva puta je vidjela konje. rekla je da su konji snaga).
ne znam, ja se uopće ne kužim u to, a jako me zanima što mi znače te ptice
molim ako netko zna nek mi protumači
hvala!
to znači da ti je šalica orazna,nalij još kave.

Inače malo o gatanju,vidoviti Milan kaže da će 2012.godine umrijeti svako ko ima profil na facebooku

http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/v...t-ce-2012.html

a ovo je Milanov profil na facebooku

http://hr-hr.facebook.com/pages/Vido...9284318?v=wall
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 16:21   #25
A kaj je sa Nescafeom,jel se vidi kaj u njemu?
Kaktuscarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:21   #26
meni je jednom jedna zena gledala u kavu i dok sam se ja sprdala sa svim tim ona je bila ozbiljna i cudila se meni sto se ismijavam s takvim stvarima..
da bi na kraju ispalo da je istina sve sto je rekla - i to u detalj!
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2011., 23:54   #27
U prirodi je ljudskog bića odgonetanje tajni prošlosti,briga za sadašnjost i otkrivanja budućnosti,a to mogu samo posebne osobe.

__________________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 01:16   #28
Quote:
ya rayeh kaže: Pogledaj post
Dakle...tu i tamo nakon prve jutarnje krmeljuše u uredu, bacim oko na mustre u šalici...ajd dobro,svašta ima...i vjeverica i kišobrana i peseka i puteva i puteljaka...ali kad nakon popijene kave na unutarnjoj strani šalice ostane lijepo i čitko ispisano ime osobe???

Zapravo ne ime već nadimak kojim ga svi zovu...što onda? Mislim, to mi je momče poprilično napeto, ali da me još i kava mora podsjećati na to?

Da li se to nekome dogodilo i koji je to andrak?
ženi to!
homer.ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 22:41   #29
Kava mora biti crna kao Đavo,slatka kao ljubav,vruća kao pakao,čista kao anđeo,takva bi trebala kava biti.

____________________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:58   #30
Gledam u kavu imam dosta ljudi koji me to traže i stalno se vraćaju nikada nikome nisam naplatio već koliko mi ko ostavi , kavu najbolje gleda kome je to prirođeno a ne muslimanke , ciganke ili tamo neki ko zna gledat kavu taj zna i kartu i dlan i grah i visak ........ i sve ostalo meni nisu potrebne ni kava ni karta da bih vidio ja čitam ljude i što im je pisano rođenjem a kava ,karta isve ostalo mi služi eto tako ..... ko vidi taj zna . kucaj i otvorit će ti se ko riskira profitira ..... najlakše je onima koji ne vjeruju u ništa , i u crkvi se spominje ,tajna vjere ,upitah župnika što je tajna vjere a on mi reče svaki čovjek ima svoju tajnu vjere ,koja je tajna a doznamo tajnu kada se rodimo ,živimo, netko nam umre ,netko nam se rodi, doživimo lijepe stvari ,proživimo katastrofe . ovim načinima kava karta i sve ostalo ljudi pokušavaju otkrit tajnu vjere , tajnu života i kako izbjeći zlo ........ neda mi se više pisat makar se ima puno
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 18:02   #31
Gledam u kavu i baš me interesira što ću sutra vidjeti u kavi,jer se gatanje iz kave gleda utorkom i petkom.Iz šloganja kave može se vidjeti odnos svijeta prema pojedincu i odnos pojedinca spram svijeta.To su vam vražja posla.

___________________________

Predanja predaka oči su mudrosti.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 20:54   #32
Black coffee

Jednom sam popila kavu i u šalici je bilo/ostalo čitkim i velikim slovima ispisano moje ime. Nikada prije i nakon toga mi se nije desilo.
Da li je netko tu ikada doživio išta slično, i što bi to moglo značiti?
Sitra Ahra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 01:18   #33
Kava zna tko ju pije!

Nego, zašto nisi slikala? Vjerojatno samo igra uma, ništa više.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 23:04   #34
Nešto što si jako željela ostvarilo se i bila si jako sretna,a moraš priznati da si jako zaljubljena u sebe.Za dublju analizu morao bi znati slike koje se nalaze okolo šalice,a nije isto ako se ime nalazi na rubu šalice ili na dnu šalice.
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2011., 23:14   #35
Bila sam kod jednog gospodina u bj. zanimljivo da je pogodio sve o meni i mojima. novac vidi već pola godine ali mi ga još nismo uspjeli dobiti a u totalnom smo financijskom kur*u. Pogodio je sve loše što nam se treba dogoditi a ovo dobro (LOVA) nikako da pogodi
RUZICARUZIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2011., 09:37   #36
Gatati je lako, kome god da kazem sljedece uklopit ce se: u brigi si, dobit ces ubrzo vijest, vidim da ces putovati, nekad si raspolozen, nekad nisi.....heheheh, ili ako poznajem bolje osobu onda mogu biti jos precizniji u lupetanju. Onako nekad iz zeze pogledam svojim prijateljima, koje vrlo dobro znam a samim i time njihov karakter i zivot, i tako im lijepo isproricem sudbinu ahahahah da oni ostanu iznenadjeni kako ja to znam. Sve je to samo igra rijecima, ako umijes biti sto vise dvosmislen nema sanse da pogrijesis jer ako ti netko kontrira i kaze da nije tako vec ovako ti ga samo ispravis i kazes "Pa na to sam i mislio!"
Pricao mi je jedan prijatelj sa Kosova kako je kod njih prije deceniju ili dvije bio ovaj slucaj: jedan pop i hodza su se dogovorili kako ce varati narod. Posto su bili iz dva susjedna mjesta nitko nije mogao ni sumnjati u namjestenu igru. Kada bi kod hodze dosao netko i ispricao sto ga muci ovaj bi mu odmah rekao da mu u tom problemu ne moze pomoci ali zato u susjednom mjestu zivi pop koji je poznat po rjesavanju upravo navedenih problema. Cim bi naivni covjek otisao, hodza je telefonirao popu i ispricao mu da ce kod njega doci taj i taj sa takvim problemom. Mozete zamisliti kako se taj naivni covjek osjecao kada bi dosao pred popa, jednu nepoznatu osobu, koja mu je odmah ispricala sto ga muci i ponudila rjesenje ehhehe. Odmah bi pomislio da je riječ o vidovitoj osobi. Isto je radio i pop. Kad bi netko dosao njemu on ga je slao hodzi.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:28   #37
Baš i nije tako kako jamshid kaže treba ipak znati vidjeti slike u kavi i znati ih objasniti a to mogu samo vidoviti,a vidoviti vide ono što drugi ne vide.

_________________________

Predanja predaka oči su mudrosti..
bela_mac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:30   #38
ja ne bih rekla da gledaju u šalicu oni koji su vidoviti. Zapravo ne znam kako da objasnim te ljude, ali moja pokojna baka je znala gledati u šalicu (naučila ju je jedna ciganka koju je upoznala dok je kao mlada radila na sezoni u Malinskoj), moja mama dok je bila mlada je toliko bila znatiželjna i to ju je toliko zanimalo da ju je baka naučila vidjeti figure i njihovo značenje te kako da povezuje, sa vremenom se ispraksirala i sad i ona zna gledat, ali to ne voli radit i ne voli da to itko zna (budući da ljudi odmah o tebi imaju loše mišljenje čim čuju takvo što)...
Dakle to je dokaz da se može naučit, ali opet s druge strane me fascinira to što sam ju u par navrata uspjela nagovoriti da mi pogleda, isto to što mi je govorila sam pisala na papir i sve mi je uvijek pogodila. Počevši od toga da će mi jedna osoba doći u kuću i da moram pazit što ću joj reć jer mi nije pravi prijatelj - što se i pokazalo točno, došla mi je jako dobra prijateljica kojoj sam rekla neke stvari i na kraju požalila, da će mi netko jako uskoro javiti za neki posao, da ću čuti za neku saobraćajnu od nekoga koga poznam, da će netko umrijet u obitelji (zbog takvih stvari ona ne voli gledat), da će dečku na vrata doći dva čovjeka u uniformi, da ću dobiti neki novac kao poklon od nekoga od koga ću najmanje očekivat i td.., čak je jednom vidjela kolegici ispred kuće saobraćajnu nesreću i rekla točno koliko ljudi će u njoj sudjelovat, i za nekoliko dana je ona imala saobraćajnu ispred njene kuće i ja sam bila u autu...

ali stvarno mi je svaki put sve pogodila, a nije vidovita, samo zna gledat...dobro su rekli i u prijašnjim postovima, najčešće ti ljudi govore iste stvari ono - rastrešen si, imaš puno puteva i td.. itd.. a tek tu i tamo ti kaže nešto malo veće

ja na to gledam kao razonodu, kada pijemo kavu pa nam je dosadno pa ju uhvatimo nagovarat da nam gleda i onda se u međuvremenu zaje... na račun onoga što kaže
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:28   #39
Quote:
bela_mac kaže: Pogledaj post
Baš i nije tako kako jamshid kaže treba ipak znati vidjeti slike u kavi i znati ih objasniti a to mogu samo vidoviti,a vidoviti vide ono što drugi ne vide.

_________________________

Predanja predaka oči su mudrosti..
Cuj, nije nista lako onom tko ne umije, lako je gledati u šalicu i izmišljati priču - nema tu nikakve mudrosti, posebno ako vec znas neke detalje o toj osobi.
Vecina ovdje ne kuzi pojam vidovit. Vidovita osoba je ona osoba koja ne prorice sudbinu uz pomoc rekvizita (salica, karte, grah etc.), vec je to osoba koja "zna", "osjeti u sebi" tojest gleda u tebe i govori neke pojedinosti iz tvog zivota ili buducnosti.
Svatko tko gata u rekvizite nije vidovit vec je gatara ili gataoc, to sto zna naucio je iz knjige ili od nekog, znaci to moze naucit svatko tko zeli sa vecim ili manjim uspjehom u prakticiranju recenog.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:34   #40
ali stvarno mi je svaki put sve pogodila, a nije vidovita, samo zna gledat...dobro su rekli i u prijašnjim postovima, najčešće ti ljudi govore iste stvari ono - rastrešen si, imaš puno puteva i td.. itd.. a tek tu i tamo ti kaže nešto malo veće

ja na to gledam kao razonodu, kada pijemo kavu pa nam je dosadno pa ju uhvatimo nagovarat da nam gleda i onda se u međuvremenu zaje... na račun onoga što kaže


- Sviđa mi se kada kažeš da na to gledaš kao na razonodu jer to zaista i jeste to. I meni je zabavno kada mi netko gata ali sve rečeno na jedno uho uđe a na drugo iziđe, nije vrijedno da se sa tim okupiram. Bilo je u mojoj prošlosti par gatara koje su dosta toga pogodile ali i promašile tako da ih ne mogu nazvat vidovitim osobama vec gatarama koje su nešto ubole, nešto možda izjavile na blef pa bilo ne bilo a mozda nesto i prorekle "po iskustvu" tojest zapamtile da ako se neke kombinacije karata ponove da znace recimo brak, nesrecu ili nesto trece. Sjecam se rijeci jedne Romkinje da karta Nada i Put oznacavaju putovanje u inozemstvo. To se i desilo nekoliko dana kasnije pa sam skuzio da postoje neke kombinacije za koje se i ona sama uvjerila da su tocne.
Jamshid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.