Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2010., 13:20   #1
Talking Redovan servis Pola 1,9 SDI

Evo me s novim pitanjem

Trebam napraviti redovan servis na svom autiću, pa me zanima što je sve uključeno u taj servis i koliko bu to otprilike koštalo...
PiaMia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 15:21   #2
bilo bi dobro da kažeš koliko auto ima km?
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 16:19   #3
mi smo telepati i znamo koje ti je auto godiste i u kakvom ti je stanju auto i koliko ima km i sto je dosad sve mjenjano, mislim ono

daj vise inf ili se tema brise. inf stavi pod edit u uvodnom postu teme...

inace znam da recimo izmedju 30 000 i 45 000 km redovan servis je na 45 000 km zamjena filtera za ulje, filtera za gorivo, filtera za zrak, zamjena cjelokupnog ulja, i mislim filter klime ako ju imas, al nije obavezno, to te pitaju dal treba... cijena je bila kad sam ja isao nesto manja od 200 €
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 21:00   #4
pitaj vidovitog milana lol
exfreerider is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 22:47   #5
Im sorry!

2004 godište, 51 tkm, ja sam do sad samo mjenjala ulje i filtere...auto je bio vrhunski održavan...
PiaMia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 23:16   #6
Zupcasti remen(zbog starosti), mikro remen, španeri i španrole,vodena pumpa(možda i ne treba), filteri zracni,uljni,peludni,i filter goriva,nov antifriz(ako se vec ispušta)ulje,ja bi stavil i termstat s obzirom na starost.

Sve ukupno materijal cca 3000 kuna + ruke. Tak je mene ispalo na škodi SDI samo kaj sam si ja radil sam pa nisam platil ruke.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:19.