Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2013., 10:30   #1
Thermogenic Complex

Jel neko probao za mršavljenje, ak je nek javi rezultate, molim lijepo

Solgar Thermogenic Complex
http://www.mojaljekarna.hr/mrsavljen...l#.UZnQ3UrlTmh

pošto vježbanje s Jillian i ostalima baš i ne pomaže, kao ni kontrola prehrane
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 01:26   #2
Thumbs up

Pijem već mjesec i pol dana i ful sam zadovoljan... Prvotno sam htio uzeti Capsiplex, međutim, jedna magistra koju poznajem mi je rekla da zadnjih 3 mjeseca dobiva samo pozitivne povratne informacije za Thermogenic od pacijenata pa sam se odlučio za tu opciju... Uzmem 2 kaps uz ručak ako je obilan, ako ne, onda 1 uz ručak i jednu uz večeru. Definitivno je manji apetit, a po hlačama vidim da se nešto i topi Gubitak 2,5 kg zasad
rochechouart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 19:58   #3
Jel ima kakvo novo iskustvo?
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2020., 18:31   #4
Da dignem temu malo...pošto već duže vrijeme muku mučim s nekoliko kilograma viška koje mi izrazito smetaju, a ništa ne pomaže, probala sam ove kaspule. Mogu reći da sam se lijepo utegnula, na vagu nisam još stala, ali nakon jedne bočice mogu reći da stanem u odjeću u koju dugo nisam stala. Kupujem drugu bočicu pa ćemo vidjeti. Napominjem da vježbam na orbitreku oko 20 min na dan, ali sam vježbala i prije ovih tableta. Jedem kao i inače, umjereno, sve po malo.
HoneyBee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2020., 16:45   #5
Dame i gospodo ove trivijalane i patetične marketinške pokušaje prodaje "snake oil" usmjerite negdje drugdje.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.