Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 14:30   #2161
Quote:
Pixie Dust kaže: Pogledaj post
Iščitala sam mnoge stranice, ali moja kosa je poseban slučaj. Imam dugu, jaku, ali izrazito ravnu kosu koja uvijek izgleda ispeglano i ne primaju se nikakve kovrče. Zato se svaka pogreška u pramenovima ili šišanju odmah vidi.

Trebam preporuku za frizera koji će mi kvalitetno i bez greške moći napraviti platinasto plave pramenove (na moju prirodnu pepeljasto sivu) i pošišati me.

A i vidjela sam da ste spominjale minival u Hair Couture pa ne znam ima li itko iskustva s minivalom i blajhom u isto vrijeme? I preporuku gdje dobro rade bio minival?
Minival i blajh ne idu zajedno. I ja sam htjela. Receno mi je da minival ide samo na prirodnu kosu jer na tretiranoj nikad ne znas sto ces dobiti. Moze se desiti da ti dio primi, dio ne, pogotovo ako je kosa blajhana. Plus sto bi ti to u kombinaciji jako jako skurilo kosu.
Y0landa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 17:44   #2162
Quote:
Y0landa kaže: Pogledaj post
Minival i blajh ne idu zajedno. I ja sam htjela. Receno mi je da minival ide samo na prirodnu kosu jer na tretiranoj nikad ne znas sto ces dobiti. Moze se desiti da ti dio primi, dio ne, pogotovo ako je kosa blajhana. Plus sto bi ti to u kombinaciji jako jako skurilo kosu.
da, minival u pravilu ide samo na prirodnu kosu.

ja sam ga jako jako jako htjela pa sam lani radila najblaži mogući samo na gornji dio kose (imam pramenove). i meni vam je taj "minival" bio super. Nije to bio standardni minival, frčke, već samo malo prelomljena kosa, više da se digne od tjemena i dobije volumen. Uglavnom, super stvar, pogotovo za ljeto kad se ne feniram.

ALI, skuri kosu. Čak i taj najblaži. I dan danas mi je gornji dio kose spaljen.
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 10:05   #2163
Može neka preporuka za neki dobar frizerski u Varaždinu (za frizuru za svatove)?!

Hvala
xdjevojcicax is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 05:19   #2164
Bila jucer na pramenove u Hair by Ivy, zahvaljujuci preporuka odavde i
Radila me Dragana, pedantno, super pramenovi, simpa cura, ma prezadovoljna
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 09:53   #2165
Da li itko možda zna prezime, kontakt ili novi salon u kojem radi Marina koja je do prije mjesec dana radila u frizerskom salonu Renata u Frankopanskoj? Valjda se 15 godine kod nje šišam i danas mi kažu da već mjesec dana ne radi a svi izleti koje sam do sad imala kod drugih frizera su ispali totalna katastrofa. Hvala!
blacky123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 12:25   #2166
Bo cure, ako je neko bio u frizerskom salonu Mit u Gajnicama molila bih da stavi dojmove.
I koju frizerku preporučate??
ananica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 19:26   #2167
je li mi može netko preporučiti salon u slavonskom brodu za frizuru za svadbu (ne moju ) Treba mi za subotu pa da nije nešto gdje se treba naručiti puno unaprijed. na vrijeme sam se sjetila
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 15:28   #2168
iskustva sa farbanjem u long&short? idem sutra na ombre, pa eto da provjerim prvo kakvi su.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 22:25   #2169
Odlucila sam stavit pramenove,molim savjet za salon u zagrebu gdje da napravim, pocinjem od 1.9 na novom poslu pa ne smijem dopustit da mi ispadne lose
Tinasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 10:35   #2170
ima li tko iskustva sa frizerskim salonom matija u splitu?
mama planira dat trajnu pa ako tko ima preporuku za dobar salon u splitu?!
nellie may is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 12:47   #2171
Bok. Jel znate neki ok salon koji radi (da nisu na godisnjem) i ne treba cekati i narucivati se (trebam sisanje i mozda farbanje u ponedjeljak) u zagrebu na potezu od centra do zapadne strane grada? Moja frizerka je otisla ranije na godisnji pa moram nac hitno privremeno rjesenje. Trenutno pustam kosu i sad je nekakva u slojevima bezvezna, trebalo bi je malo 'upristojiti', blago kovrcava srednje gusta tanka kosa. Cijena nije presudna ali ne bi za sisanje dala preko 200 kn. Svaki savjet je dobrodosao posebno jer je alternativa da bauljam gradom dok me neki salon na blef ne primi...
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 13:35   #2172
anita u draskovicevoj
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 22:35   #2173
Jel' ima kakvih friskih iskustava s Cut me na Vrbanima? Dugo nisam bila, a i onda sam imala ultrakratku kosu. Sad imam kovrcavo-valoviti bob, s tim da mi i dosta ispada kosa pa je malo zeznuto za sisanje. Ne znam kakvi su u Cut me za bobove i kod koga uopce ici. Hvala!
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 21:00   #2174
@Ellaria hvala, pokusat cu tamo onda
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 13:37   #2175
Cure,
Jel bila koja u larita studiju?
Preporuka za neku frizerku, kakve su cijene..?
Hvala
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 19:13   #2176
Quote:
J&B kaže: Pogledaj post
Cure,

Jel bila koja u larita studiju?

Preporuka za neku frizerku, kakve su cijene..?

Hvala

Bila sam prije dva tjedna. Narucila sam se kod Valentine Čajo. 200kn poluduga kosa, iako je na racunu pisalo šišanje L, mozda oni drugacije rangiraju duljine kose. Tina je do prije godinu dana radila u Renati, ako ti nesto znaci. U principu sam odabrala nju jer sam htjela njene siske Dosla sam s izmasakriranom kosom od prosle fizerke, a kako mi je naucnica oprala kosu, zenska mi ju je prvo posusila i isfrenirala da vidi jasno o cemu je rijec i popravila sto se dalo popraviti. Cura je mirna, sipmaticna, nije forsirala razgovor kad sam izvadila mobitel, sto mi je veliki plus (Ivan iz Royala je lapaca samo takva npr).
Usput sam pitala za balayage cijenu i rekla je oko 500kn, mozda ti je i to od koristi.
Ako i inace placas te cijene za frizuru, preporucujem, mislim da nemas sto izgubiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 22:07   #2177
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
Bila jucer na pramenove u Hair by Ivy, zahvaljujuci preporuka odavde i
Radila me Dragana, pedantno, super pramenovi, simpa cura, ma prezadovoljna
kakve su cijene pramenova tamo?
piba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 23:56   #2178
Quote:
piba kaže: Pogledaj post
kakve su cijene pramenova tamo?
250-300 kn, + preljev
takooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 08:57   #2179
Skarabej,
Thnx!
J&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2015., 14:18   #2180
Trebam preporuku za frizera u Zadru! ��
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.