Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2006., 15:59   #21
ti serumi sa vitaminom c smiju li koristiti danju il samo nocu?

ja mkupila od body shopa
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 17:39   #22
Niš ne vrijedi*, a C vitamin jest jako labilan.

*isprobano
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 19:20   #23
koliko sam ja upućena i koliko mi je poznato iz litrature i sl. sadržaja c vitamin je namjenjen osobamo od 35-36-37 godina na dalje jer ga mlađa koža do tada ne treba.jako je kvarljiv i bočicu,tubu i to treba jako dobro zatvarati. naravno nikome mlađem neće biti ništa ako ga stavi niti će mu otpasti faca ali vašoj mladoj koži to još uvijek ne treba.bespotrebno bacanje novaca.rađe si kupite nešto za vašu dob šta kožu hrani,vlaži i to sve..
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 21:32   #24
Zasto pretpostavljas da smo sve na forumu mladje od 35?

Tubu mozes dobro zatvarati, ali nestabilni vit C ce oksidirati i postati neupotrebljiv. Neke firme to rjesavaju tako da male kolicine vit c zatvaraju u minijaturne ampulice za jenokratnu upotrebu, druge firme odlucuju se na ester vitamina c.

kao i ostali antioksidansi vit c "neutralizira" oksidativne stetne ucinke, s kojima se susrecemo svakodnevno. Nije dokazano da koriste kozi. (Naprotiv, unijeti kroz hranu - postoji ucinak). Dapace, vit C, za razliku od ostalih antioksidansa moze iritirati osjetljivu kozu.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 08:12   #25
Quote:
Shtefitza kaže:
Zasto pretpostavljas da smo sve na forumu mladje od 35?...
Kako ono ide sa ŽK "Mi smo babe, otpor je džabe"
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2006., 09:56   #26
Quote:
Shtefitza kaže:
Zasto pretpostavljas da smo sve na forumu mladje od 35?

Tubu mozes dobro zatvarati, ali nestabilni vit C ce oksidirati i postati neupotrebljiv. Neke firme to rjesavaju tako da male kolicine vit c zatvaraju u minijaturne ampulice za jenokratnu upotrebu, druge firme odlucuju se na ester vitamina c.

kao i ostali antioksidansi vit c "neutralizira" oksidativne stetne ucinke, s kojima se susrecemo svakodnevno. Nije dokazano da koriste kozi. (Naprotiv, unijeti kroz hranu - postoji ucinak). Dapace, vit C, za razliku od ostalih antioksidansa moze iritirati osjetljivu kozu.
naravno da nisu sve mlađe od 35. ali ima i mlađih od 35 pa sam zato to i napisala.a probaj ostaviti otvorenu kremu sa c vit. pa ćeš vidjeti šta će se dogoditi.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2006., 14:01   #27
Koristim Body Shop Vitamin C Skin Boost oko mjesec dana i baš sam zadovoljna. Koža mi je stvarno glađa, a čini mi se da izgleda i svježije. Dobra stvar.
Zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 15:27   #28
Quote:
kikibela kaže:
Roc serum s lifting efektom mrak oko 200 kuna u apotekama. toplo preporučam.
Kupila sam taj serum i isto od Roc-a za oko očiju. I sad ..to se jel' stavi na lice, pa kad se osuši - onda preko toga ide krema. I onda kad stavljam tekući puder, nakon što se puder malo upije na nekim mjestima se lagano "rulji" - jel to normalno ili ja nešto krivo radim?

Inače koristim ga dva dana i čini mi se neloše...nije mi problem toliko lice iako u četrdesetoj godini ne škodi malo liftinga, nego kapci na očima tj. ono iznad kapaka kako se to već zove i čini mi se da je koža fakat zategnutija.
Bumo vidli.
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 18:40   #29
Talking

Quote:
kikibela kaže:
Zašto bi taj serumić bio preran za cure od dvadesetak i nešto godina???? ne svaki dan naravno ali povremeno mislim da apsolutno da, kao preventiva. Jer što god da vam bajaju proizvođači kremica kad bore jdenom nastanu više dole ne idu s ničim osim sa skalpelom. to je tako cure drage. prema tome ne može škoditi jer to je vrlo slab serum nije to ništa što djevojke od 20-tak godinica ne bi smjele povremeno staviti na lice.
nije da nesmiješ,rekoh da ti sa 20-ak godina nije potreban.preventiva protiv bora počinje sa 25. niš ti nebu bilo ako ga staviš....
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 18:42   #30
Quote:
xena kaže:
Kupila sam taj serum i isto od Roc-a za oko očiju. I sad ..to se jel' stavi na lice, pa kad se osuši - onda preko toga ide krema. I onda kad stavljam tekući puder, nakon što se puder malo upije na nekim mjestima se lagano "rulji" - jel to normalno ili ja nešto krivo radim?

Inače koristim ga dva dana i čini mi se neloše...nije mi problem toliko lice iako u četrdesetoj godini ne škodi malo liftinga, nego kapci na očima tj. ono iznad kapaka kako se to već zove i čini mi se da je koža fakat zategnutija.
Bumo vidli.
većina tih seruma se ruli zato što ostavljaju ko neki film preko kože kaj ti ju kao zateže.ne radiš niš krivo.tak ti je to.
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2006., 20:59   #31
Ma jest...skužila sam ja to Al dobro -svladala sam tehniku nanošenja tekućeg pudera u novonastalim okolnostima pa je sve okej.

Inače serum je - onaj za lice ne primjećujem jer mi lice i nije neka koma, ali serum za oko očiju je prava stvar
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 14:59   #32
prema tome ne može škoditi jer to je vrlo slab serum nije to ništa što djevojke od 20-tak godinica ne bi smjele povremeno staviti na lice.[/QUOTE]


gle, ako je toliko slab čemu ga onda uopće koristiti.rađe daš malo više love i kupiš neki jače koncentrirani od kojeg će biti koristi...
5RICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 18:56   #33
serumi za lice

u zadnje vrijeme svi pričaju kako su bitni serumi za lice, puno bitniji od krema koje se stavljaju na nijh! pa me zanima kakva imate iskustva i da li ih koristite? naravno prijelozi su dobrodošli!
__________________
volim more
bubu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 20:28   #34
molim moderatoricu da spoji ovu temu s ovom i da možebitno duljoj temi da ovaj naslov jer je to suvislije
fala na pažnji.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 20:59   #35
Ja bih nekakav serum za noć. Prešišala sam 25 pa bi bio red da počnem misliti na vrijeme, jelte. Barem kao povremena kura.

Ima netko kakvu preporuku?
B.B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 18:28   #36
Koristila Chanel serum Age Delay
 
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 19:11   #37
Quote:
kokakoka kaže:
ma da, uzmemo te šprice i igle, i onda ih fino onako pod kožu zapiknemo, pa radimo male potkožne narančaste jatušiće koje onda šećemo ispod kože
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 22:05   #38
Quote:
vivienne kaže:
Koristila Chanel serum Age Delay
..i???
xena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 22:08   #39
A sta ja znam,u to mi je vrijeme ten bio nekako ugasao ,da se tako izrazim.Pa bolje je izgledao svakako i fino je na licu.Mislim da je oko 450kn cini me se...
 
Odgovori s citatom
Old 08.05.2006., 22:33   #40
Serumi

nisam ga nikad koristila,pa ne znam puno o tome,uglavnom da su jaceg djelovanja od krema.cemu pomaze,koji su ok,od kad koristiti...?
marija82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.