Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2011., 01:11   #4661
..

Sabina procitao sam ovo sto si napisala sve iskreno ne bas pazljivo ali prema svemu ovome taj tvoj sadasnji je najveci kreten mislin lik ima nekih psihickih problema ocito moj ti je savjet da ga ostavis sto prije.

A sto se tice normalnih veza pa probaj trazit decke na nekim drugacijim mjestima nego sto si ih dosad trazila mosta uspijes nac nekog ko je stvarno za tebe
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 01:17   #4662
Quote:
sabina_ kaže: Pogledaj post
Smatram da bih trebala otići kod psihologa ili nekoga stručnog..možda otkrijem neki dublji uzrok.. jer stvarno mislim da sam ja ta koja privlači takve "pacijente".
Ti si jedna od rijetkih koje to izjave i samim time si zapravo jedna od sretnih. Jer uviđaš problem i spremna si raditi na tome, ne prebacuješ odgovornost na druge i imaš kapacitet za uvidjeti svoje obrasce i spremna si na veliki korak.

Stopostotno te podržavam u odluci da rješavaš problem sa stručnjakom i želim ti puno sreće, vjerujem da ćeš uspjeti.


Quote:
Ja samo želim opet biti ja. Imati miran život.
Ako mi je suđeno,biti s nekim,možda možda..ali to me ne zanima trenutno ni najmanje.
Želim se ponovno redefinirati. I uživati,biti sretna. Želim se povratiti,i biti ponosna u pravom smislu te riječi na sebe..
Bravo.
Drago mi je vidjeti ovako pozitivne misli i želju za izlaskom iz svega.


Quote:
sREtna sam jer sam donijela odluku,koja je u glavi gotova stvar. I već se osjećam lakše..još samo da fizički to se sve sredi,oko blokiranja i ostatka..
Nadam se da mi neće na vrata dolaziti..i sl..
I da neće prijetiiti otkrivanjem...
Ovako, takvi tipovi su spremni na smicalice, osvete i sl, stoga oboružaj se strpljenjem i nikako ne popuštaj. Pregovora s njim nema, nikakvog objašnjavanja, ničega, čist prekid kontakata. Ako i kaže išta lakše ćeš to podnijeti nego nastavak agonije u razjašnjavanju s njim koje bi njega samo potaklo da i dalje radi sranja jer bi ga ohrabrilo i mislio bi da može postići cilj ako je dovoljno uporan.
Drži se, ne može ti seronja ništa. Ali i čuvaj se, ne nalazi se s njim nikako i ne odgovaraj mu, a ako ti prijeti prijavi ga policiji.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 01:29   #4663
ex anais

Smatram da mi jedino stručnjak može pomoći. I pronaći uzrok,to je najbitnije. Ja barem tako smatram.
Želim već jednom izaći iz tih loših odnosa!

dalmatinac91
ne pronalazim dečke na sumnjivim mjestima
jednog na rođendanu kod prijatelju u stanu,a drugog na kazališnoj predstavi,pa ti sad reci,gdje da ih tražim? (iako ih sada ne tražim...)
Pomišljala sam da je bipolaran :/ ali neka je on što on je,ovdje sam ja bitna..a ja nisam bipolarna valjda..heh

oliver2

To mi je pouka za ubuduće,da nikome ne treba vjerovati.Tko se jednom opeče,puše i na hladno.
Navikla sam da me sustignu posljedice mojih djela,,,okej..ali ne mora ići mojih roditeljima..to mije stvarno grozno..jer ne želim da me se i oni srame,i gledaju drugim očima..još kad se sjetim što je sve pisao protiv mojih..jooj jooj..

Već je bolje kako se smatram slobodnom..slobodnom od njega!
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 11:34   #4664
Sabina, ne moraš se bojat što će biti ako ti roditelji saznaju da si bila sa starijim muškarcem.
Roditelji najviše na svijetu vole svoje dijete i samo mogu biti sretni da si shvatila neke stvari i da sve rješavaš kako treba (kao recimo i prekid sa ovim pacijentom).
Ovaj tip bi te kao što je netko rekao mogao maltretirati i htjet se pomiriti s tobom. Ne popuštaj.
Inače, iz mog iskustva/iskustva mojih prijateljica, kad se prema takvim pacijentima postavi ovako - rekla sam sve svojima, razumiju me i ne zamijeraju, a ako ćeš me gnjavit dalje imat ćeš posla s mojim tatom -
muška psiha zna da će svaki tata 'ubiti' za kćer i onda se pacijenti povlače.
griota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 12:13   #4665
Sabina, donekle si u pravu kad kažeš da sama privlačiš takve tipove. Privlačiš, baš zbog krivog stava prema sebi i niskoj razini samopoštovanja. Ne znam koliko imaš godina, pretpostavljam da si vrlo mlada, pusti dečke, daj si predah, budi malo svoja i samo svoja, druži se s prijateljima, tulumari neobavezno, uživaj život bez obveza i voli sebe.A njega otkantaj...on bu jedno vrijeme grintal,slal poruke,mejlove,cendral,(naravno, ne znato što te voli, ne daj se navući na taj štos, nego jer mu je povrijeđen ego), a onda će pronaći novu žrtvu.NAJVAŽNIJE JE DA NITI NA JEDNU PORUKU NE ODGOVORIŠ, JEDNOSTAVNO SE NE JAVLJAJ NI NA ŠTO, ZA NJEGA TE NEMA.
Sretno.
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:34   #4666
Ako sam rekla njemu da je gotovo,jer nisam dovoljno dobra itd,jer je to najlakše..i totalni klišej. Ali za ovu situaciju,najbolja verzija.

Zašto onda i dalje šalje ovakve stvari..

"iskreno , zelim samo da znas da ako se nekad rastanemo da ce to biti samo i samo zbog toga.

za mene imas jako nisku cijenu kao covijek.

skoro pa da nisto ne vrijedis.

to je to." -pa ja sam se rastala! Za mene je gottovvooo!

"bicu s onim s kim hocu ,barem me nece sramotiti gdje god se pojavim. a o tome kako si ti postena curica i kako nista nisi znala ,i kako te je on prevario to ces pricati onome sto dodje poslje mene.Mnei je dosta sranja. droca ostaje droca i tako i tako . ti bas i licis na dobro izzvakanu zvaku i nakon toga ispljuvana. to znaju svi . to znaju svi .ja sam bio zauzet 100 puta sa curama 200 puta boljim od tebe po svim parametrima , ali nisam htio se ozeniti ,jednostavno ne volim te zenidbe seljacke. "

A zatim slijedi ovo...to valjda kako se promijeni raspoloženje..pa užaaas
Pusti me!!!

"da,ja se samo zelim izviniti za uvrede koje sam ti nanio ,to je bilo u naletu ljubomore i nisam to mislio ozbiljno ,ali sada posto ljubomore i ljubavi vise nema zelim da me ne pamtis po losemu .
i tako i tako ces se sutra pojebati sa prvim sretnutim ili ces u najgorem slucaju zvati jednog od svojih jebaca.

sorry nemozemo svi biti Dr. kao tvoj bivsi jebac .

toliko si mi bola nanjela da ti to nemogu opisati ,ali neka raduj se,ja bih trebao vise od tebe jer sam se otarasio tebe jedanput zauvijek.

Rekao bih ,skuzili smo da nismo jedno za drugo i to je dobro,bolje sada nego kasnije. Ne želim da me pamtiš po lošemu.

necu reci nikome. nemoj ni ti .

ma,prebrodicemo i to ..nije kraj svijeta..

ja te vise necu vrijedjati jer to nema smisla,nije lijepo,zaista se izvinjavam zbog izliva ne znam cega..Mogli smo normalno jedan drugome reci sto mislimo ,opet bi rezultat bio isti .

volim te .

Mislim da u ovom sporu intelekt treba biti jaci od ovih nasih gluposti koje radimo , trebamo oprostiti jedan drugome za sve , jer ipak mislim da je nasa ljubav puno jaca od svih drugih faktora i da se za nju treba boriti , jer koliko god ja i ti govorili da se necemo cuti i to ,to nije tako , cucemo se naravno jer se volimo , to je tako .Moramo biti jaci od toga , sta mislis ?

Jer ja znam vrlo dobro da nikada nisam mislio da si kurva ili nesto slicno , ali isto tako znam da me uvijek zaboli kada spomenemo ili dotaknemo temu bivsega i onda poludim.

Nikada me nije zanimalo nesto specijalno s kim si se jebala ,cak sto vise nekad mi je dobro to slusati .Uopce nisam takav da bi mi to bio problem,ali eto volim te pa me zabolilo i onda sam tako izreagirao.

Nadam se da neces dugo biti ljuta na mene ."

Što je ovooo? freak show.. kakva je to "ljubav"?! Sranje,A NE ljubav. Puj!
Imam 20 i koju
da,mlada sam..a toliko sranja iza mene.Počinjem vjerovati da mi je to suđeno. Da ništa drugo i ne postoji za mene..
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:45   #4667
Zašto čitaš ta sranja? Baci karticu, promijeni broj. Pa neće te valjda jedan kreten uvjeriti da ne zaslužuješ bolje?
To mu je i cilj, da te psihički slomi. Sinoć si bila optimistična, daj pliz nemoj to čitati, briši poruke bez čitanja, ako ne možeš promijeniti broj.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 15:57   #4668
Daj ajde pa očito te lomi metodom toplo - hladno. Malo te pljuje onda ti kaže neku dobru tako da ti pristaneš na ono pljuvanje kao možebit relevantno. Ako su ovo pravi email-ovi tip je sociopat. Netko tko bi bio baš zapravo povrijeđen ne bi takve stvari pisao i tako dugo. Napisao bi to jednom, izvrjeđo te na pasja kola i otišao. Očito uživa u mučenju tebe gurajući ti pod nos svoju bol. Uživa u tom osjećaju povrijeđenosti a ti ga hraniš dajući mu za pravo.

Da njega nešto boli, reagirao bi prirodno i maknuo se od boli ili bi kao što sam rekao izvrijeđao te "olakšao se" i onda otišao u svakom slučaju ne bi se stalno i stalno vraćao tome.

Mislim da zapravo više problem nije on nego ti. Jednostavno briši te poruke (bez da ih čitaš), blokiraj ostale servise gdje te može naći. Ako ga vidiš ne ulazi u rasprave o tome s njim i odustat će kad prestane dobivati hranu od tebe (tvoje živciranje).

A što se tiče "otkrivanja" pregrizi to, makar na pola pa mu reci da te boli briga što će reći da ovako i onako ti namjeravaš - blefiraj malo ...
OliverZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 16:53   #4669
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Zašto čitaš ta sranja? Baci karticu, promijeni broj. Pa neće te valjda jedan kreten uvjeriti da ne zaslužuješ bolje?
To mu je i cilj, da te psihički slomi. Sinoć si bila optimistična, daj pliz nemoj to čitati, briši poruke bez čitanja, ako ne možeš promijeniti broj.
Svi smo mi znatiželjni.........
Dobro ti ljudi kažu. Kompletna blokada. Vidjet ćeš, osjetit ćeš se slobodna ko nikad kad više nećeš biti bombardirana bolesnim porukama.
Nemoj slučajno popustit i odgovorit mu!

Drž se!
griota is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:43   #4670
[QUOTE=sabina_;35597860]Ako sam rekla njemu da je gotovo,jer nisam dovoljno dobra itd,jer je to najlakše..i totalni klišej. Ali za ovu situaciju,najbolja verzija.

Zašto onda i dalje šalje ovakve stvari..
A zašto se ti uopće pitaš zašto šalje ovakve stvari...zašto ih uopće čitaš...pa to što on piše pas s maslom ne bi progutao...a osim toga je i nepismen...ja ne znam za tebe, ali ja više ove bedastoće ni od njega ni od tebe više neću čitati. Još jednom sretno.
rozmary is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 20:08   #4671
Iako citam forum vec dugo nisam se prije registrirala. Potajno citam ovu temu. Od pocetka do kraja. Pronalazim se u vecini stvari. Na svu srecu to je sve iza mene. Ima nekih pola godine kako sam se rijesila posesivno ljubomornog manijaka i nasilnika na jedan jedini moguci nacin a to je prekid apsolutno svih mogucih kontakata, od mijenjanja broja telefona, brisanja sa msn-a, apsolutne blokade na drustvenim mrezama, neodlascima na mjesta na koja bih ga mogla sresti. To je jedini nacin vjerujte mi jer koliko god se mi pravile jake i mislile da mozemo da se odupremo takvim osobama na drugi nacin samo se zavaravamo i u biti ne zelimo to sve da prekinemo. Znam po sebi koliko sam samo puta iskljucila telefon i rekla sebi idem sutra da uzmem drugi broj i onda samo ga ukljucim jos jednom i procitam mnogobrojne poruke koje su stigle u meduvremenu i ubijedim sebe da sam ipak mozda ja ta koja je kriva i da bih mozda ipak trebala dati nam jos jednu sansu. Koje greske. Kad budem imala vise vremena pisat cu o svojoj ne tako dugoj ali poprilicno teskoj vezi koja me u potpunosti promijenila kao osobu ali na svu srecu nije ostavila previse negativne posljedice na mene. Samo jedan savjet: Na prvi znak ljubomore bjezite glavom bez obzira, vjerujte svojim predosjecajima, ne varaju sigurno a onima koji prolaze kroz te veze sto raniji prekid svih kontakata i nastaviti svoj zivot jer postoji tako puno vrijednih ljudi za koje i s kojima vrijedi zivjeti.

Zadnje uređivanje _Ledena_ : 04.09.2011. at 20:16.
_Ledena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 23:05   #4672
Sabini savjetujem da izreže SIM karticu u komadiće, jer čitanjem tih suludih poruka nervira se bezveze i ne može mirno spavati. Sabina makni tog brbana od sebe i uživaj u miru da ti nitko ne pegla po živcima i ruši tvoje samopouzdanje. Tvoje zdravlje samo je jedno jedino na ovom svijetu!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 11:49   #4673
osim sto si me zgrozila s ovim kopi pejstanim porukama svog zlostavljaca jos vise si me zgrozila svojim defetizmom

koka, znam ja da je tesko shvatiti nesto sto nikad nisi imala i vidjela u praksi, ali barem citajuci o tome trebala bi imati neku predodjbu kakve su normalne veze i da ti nisi neko crno prase koje to nikad nece dozivjeti. glavu gore. dokle god razmisljas da za tebe ne postoji bolje, tvoj zlostvljac pobjedjuje. nemoj mu dati tu satisfakciju.

idi strucnoj osobi ako mislis da se sama ne mozes nositi s tim svim. ne moras se sramiti,ljudi idu psihijatru iz raznih razloga, puno banalnijih neg sto je ovaj tvoj.

a sto se tice tog tvog pacijenta......on je stvarno pravi, by the book pacijent. nemoj vise ni trunku vremena posvetiti njemu, njegovom ponasanju, njegovom bilo cemu. posveti se sebi i skoncentriraj se iskljucivo na sebe. napravi rezime zivota i svojih odnosa, ne samo ljubavnih. donesi odluku i drzi je se. sve nakaradne i retardirane odnose odbaci. clean slate. kreni od nule. nije tolko tesko kolko svi pricaju, vjeruj mi

jednom davno, jedan prijatelj, sada vise poznanik, mi je rekao jednu fenomenlanu recenicu koju sam prisvojila kao svoju mantru. pricali smo o nenormalnim odnosima i ljudskoj poremecenosti. rekao mi da nikad necu shvatiti tih 5 posto ljudi, koji koracaju ovim svijetom, iz jednostavnog razloga sto ne razmisljam kao oni; sto ja nisam nenormalna osoba a oni jesu. zvuci, ovako napisano, vrlo jednostavno ali kad to krenes primjenivati u zivotu nailazis konstantno na cinjenicu da uvijek zelis znati odgovor na neko zasto.

i tad sam se prestala konstatno zapitkivati: zasto?

jer nije bitno. bitno je samo ono sto ja zelim u zivotu i kako se ja zelim osjecati. ako se s nekim osjecam lose, necu se pitati zasto. jednostavno cu zakljuciti da se ne razumijemo i to je to. kraj price.

primjeni ovo na svoju situaciju, prestani se pitati zasto. i ako ikada u zivotu te jos netko dovede do stanja da se pitas: jesam li ja normalna? a nemas neku medicinsku dokumentaciju i zivis prosjecnim zivotom, tad budi uvjerena da ta, druga osoba, nije normalna
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 12:08   #4674
sabina, i ja bi ti savjetovala da se udaljiš od tog tipa..to nije ljubav,to je bolest,opsesija..ne trebaš razmišljat puno oko tog da shvatiš..tip izgleda nije svoj,inače se nebi ponašao tako..poznata mi je situacija malo..prekinut svaki kontakt s njim i kraj.dobivala sam i ja takve poruke,da niš ne vrijedim,da sam ovakva ,onakva.a zato jer sam prekinula to,i što su s moje strane nestali osjećaji,a njemu se to nije svidjelo,i onda jedan dan vrijeđa,drugi -a popio sam..ma nema niš od tog.trošenje energije i vremena
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 15:32   #4675
Sabina, evo da ti još jednom učvrstim dosad rečeno: briši debila iz života kako znaš i umiješ radi same sebe. Reži kartice, bacaj telefon kroz prozor. Miči se.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 00:45   #4676
Da me stvarno ovo sve zabrinulo,,pokazuje to što samo istražujem po netu o nasilju,svim vrstama..za ubuduće..

Evo zanimljivi tekst.

"Uzrok nasilju je primitivnost. Primitivan čovjek, ili jedan
njegov primitivni dio, u svemu vidi prijetnju, uopćava, površno
svrstava u dobro i zlo, pri čemu su drugi zli, pogrešno povezuje
uvjeren je da je u pravu, “ne da se krstiti”, osjetljiv je na
kritiku, “ne smije mu se ništa reći” i otporan je na promjenu."

"Manipulacija je vještina da jedno kažeš, drugo misliš,
treće radiš, a sve bez srca. Cilj je manipulacije destabilizirati
drugoga da sumnja u samoga sebe kako bi se njime vladalo.
Vlast nad drugima je moć i nema srca. Kad imaš srca, staneš i
osjetiš drugu osobu. Postoje ljudi puni srca i duše, a postoje i
bezdušni ljudi koji manipuliraju drugima."



I link: http://www.zenskapomocsada.hr/Preven...20obitelji.pdf

Odličan tekst,ima puno opisa,pročitati! (i zapamtiti što više..)

Hvala na savjetima. Bolje je sve otkada je odluka pala.Svaki dan sve lakše.

Zadnje uređivanje sabina_ : 06.09.2011. at 00:51.
sabina_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 08:49   #4677
@Sabina

Lijepo si svaki dan puštaj ove pjesme, prvu pogotovo

TBF - Odjeb je lansiran
http://www.youtube.com/watch?v=0DXzn2SJCEY

Skunk Anansie - Brazen (Weep)
http://www.youtube.com/watch?v=Gm3z3i_xfaM

Elemental - Ubila sam te
http://www.youtube.com/watch?v=23cAfBZNe7c

Elemental - Malena
http://www.youtube.com/watch?v=LuiCv...eature=related

Piazzolla's OBLIVION for euph & piano
http://www.youtube.com/watch?v=cvyEZGjpsyw
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 13:28   #4678
Quote:
sabina_ kaže: Pogledaj post
sa se stidim i sramim tebe
trenutno te osjecam kao neku seljacku kurvetinu koja se jebe sa starcima od 500 godina dok sama ima 20 i koju
Sram Stid Pozor su rijeci s kojom bih tebe opisao.
Ti si sram covjecanstva . I ti se zelis poistovjeciti samnom ? jesi ti normalna ??
o tvojoj prostitucijskoj proslosti.
Ti si najveci stid za mene , sram me je gradom proci tobom da se nebi poceli pojavljivati oni sto su ti se izdrkavali po ustima , ti si nisto."

I budi sretna sto si mene srela, ja sam od tebe napravio covjeka ,dao ti pravac ,
a ti cak ne zelis priznati koliku si mi bol nanjela i nanosis svakodnevno s time kada smatras da nisi to sto ja govorim . "

:
oh da, kako se samo usudjujes nanositi mu bol, ne zeleci priznati da si sram covjecanstva!
kako se samo usudjujes poistovjecivati se sa njim, a jebala si se!
(cak sa 2 razlicita muskarca prije njega (i da je 22, ista stvar )
kako se samo usudjujes pitati se jesi li normalna, kada ti on kaze da nisi!
kako te sebe same nije stid, on ti je dao pravac u zivotu (????), a i dalje iz svakog ugla izviruju muskarci koji su ti se "izdrkavali po ustima".
-interesantno shvatanje tvoje intime, i vodjenja ljubavi sa muskarcem sa kojim si bila u vezi, koje u isto vrijeme ilustruje koliko je ruzan, i bolestan iznutra.

ja mislim da je dobro za tebe da imas snage da ovo podijelis sa forumom, i da time radis upravo suprotno od onoga sta ti on pokusava uraditi, a to je izolovati te i slomiti te, dok si sama i jadna.
ovako bar vidis da ti se javljaju ljudi koji su mozda prosli slicno, i koji svi redom vide kako je on lud, a ti normalna, i nista kriva, i koji te podrzavaju da potrazis strucnu pomoc, i da ovakve epizode u svome zivotu prekines.

mislim, tip je lud ko struja; da nije zalosno koliko je lud bilo bi smijesno.

dakle on ti uglavnom zamjera to sto si prije njega imala veze i seks.
dalje te ispituje o detaljima iz tih veza, koje onda diskutuje sa tobom, govoreci ti kako si kurva, drolja, prostitutka, sramota covjecanstva (jer si probala sex), nisi cula za moral i etiku (wtf), ne mozes se ti, kao takva (imala si sex) uporedjivati sa njim.
njim koji pati, jer ga ti toliko povrijedjujes (time sto si imala sex), njme koji pati, (zbog toga sto si ti imala sex), njime koji te je pokusao izvesti na pravi put (govoreci ti kako si drolja, kurva, prostitktua, jer si imala sex!), njime koga je stid ici negdje sa tobom (da ne bi naisao na muskarce sa kojima si ti imala sex).

kuzis?

prvo te pljuje i slama (jer si imala sex), i zeli da se "trudis mnogo vise" (jer si -pogadjas-imala sex!) i ne zeli da bude sa tobom,
a onda i dalje ocajno zeli da bude sa tobom, "ako se ti potrudis".
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 02:14   #4679
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
Pitala bih te nešto. Opisala si kako te bivši momak psihički zlostavljao, vrijeđao, manipulirao s tobom i izvlačio novac od tebe, a onda si napisala da ga još uvjek voliš. Zanima me odakle ta ljubav dolazi? Što to ima u njemu da takvim svojim ponašanjem nije u potpunosti uništio tu ljubav koju osjećaš prema njemu?
Iako se ljubav ne može objasnit ipak neko pokriće za tu ljubav treba postojati npr. poštovanje, uvažavanje, podrška, zajednički interesi, ciljevi, karakteri koji se nadopunjavaju... Posebno tokom 5 godina veze (to je ipak dugo vremena) treba postojati nešto što bi dvije osobe držalo skupa, nešto pozitivno. Ali ako se netko ponaša na način kako se ponašao tvoj bivši teško mi je zamislit što bi to nešto pozitivno moglo bit, a da i dalje održava na životu ljubav s tvoje strane.

Znam da je pitanje dosta osobno, pa shvaćam ako ne želiš odgovorit.
EVO DA ODGOVORIM ISPRICAVAM SE NA ZAKASNJENJU...

to se ne moze opisati zasto ja njega volim ...naravno to je duga veza 5 godina i imali smo i lijepih perioda naravno kao i svaka veza i jednostavno ne znam ni ja sta sam zavoljela...to je onaj stokholmski sindrom....definitivno
malena91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 21:49   #4680
svaka čast svima koji su se uspjeli maknuti iz dugih veza sa posesivcima i zlostavljačima.

ja sam prije nekoliko godina, kad sam došla tek studirati u drugi grad, upoznala dečka koji me pozvao da izađemo.
svidio mi se izgledom, pa sam pristala. par puta smo tako izašli vani, nije bilo ljubljenja ni ničega, sve je išlo opušteno.
rekla sam sama sebi da neću žuriti, a on je bio dosta zapeo mene, zvao me stalno, slao porukice i slično. stvarno je bio ok, i mislila sam čak i probati nešto s njim,.

nakon par takvih izlazaka uslijedio je šok. taj divan dečko je u jednom trenutku naše šetnje uz plažu jednostavno puknuo! počeo je vikati na sav glas kad ja njemu mislim "dati", nije moja pi*** od zlata, zna on takve kao što sam ja????? nikad u životu se nisam toliko crvenila kao tada, ljudi s malom djecom prolaze, ja se udalčjavam od njega, ubrzavam korak.
nakon dvije minute, trči zamnom kroz parkić(uputila sam se kući) i govori da ne mogu ja tako s njim, da je on bivšoj tukao glavom o volan od auta, i da nebi htio da se meni tako nešto dogodi, ali ako bude prisiljen, da će svašta napraviti!
ja odlazim, a on viče zamnom, kako je on boss u ovom gradu, ja sam niko i ništa, bijedna studentica, da me nalomi cijelu, i da ga prijavim, da bi me ubio nakon toga.(njegovi su inače jako utjecajni u gradu, ali ipak je pretjerao s glupostima).
što je najgore, tad sam živjela nekih 40 minuta vožnje od grada, svi lokalni autobusi su već bili otišli, nisam znala što da radim.
otišla sam na kolodvor, čekala međugradski autobus, i uputila se doma, nakon sat dva čekanja i smrzavanja.

kad sam došla kući, ispričala sam sve cimericama koje su poludile. odlučila sam se ne javljati na mobitel, pa kud puklo, bombardiorao me porukama 24/7, pozivima, prijetnjama. i jedan dan se ja javila i rekla mu: kad se smiriš, pričat ćemo, do tada se ne javljaj.

za 2 minute je nazvao i rekao da se smirio i da se moramo naći. rekla sam mu da ako me još jednom nazove, da zovem policiju, da imam lijepu hrpicu njegovih poruka i da ću im ih rado dati. tada je prestao, s vremena na vrijeme bi poslao neku glupu poruku kako bi se rado vidio samnom i slično.

nisam ga nikako viđala u gradu, jer se kreće u drugim dijelovima, sve do jedne večeri. ja s prijateljicom vani u disku, plešemo, koktel party, kad odjednom mi netko prilazi iza leđa: mačko, mogli bi se upoznati."
okrenem se, pogledam ga i kažem: "ja mislim da se nas dvoje već znamo". smrklo mu se lice kad me vidio, samo je pobjegao, rekla sam mu da mi nije problem zvat zaštitare.

e i vrhunac svega je bio kad sam ga vidjela jednom kako ulazi u auto s nekom curom. cura, neću lagat, ista ja! ista! ista kosa, sise, visina, isti đir oblačenja.
brrrrrrrrrrrrr
Kim.Love is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger