Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2010., 07:14   #41
m
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Ehhh, Bosnjaci .

Ne znam uopce odakle pocet . Hrvati nisu, ne hvala, ne vise, a i oni to ne zele... (To je mix raznih naroda koji su u islamu nakon odlaska Turaka imali neku zajednicku poveznicu na ovom prostoru).

To su na kraju i oni sami pokazali i u ratu, miru danas... Kog vise zanima nek ode na njihov forum pa pita, pa ce vidit kakve ce odgovore dobit...Kolika je tu mrznja prema BiH Hrvatima je nevjerovatno, isti smo im kao Srbi, cak nekim i gori...

Mislim da i dan danas njima nije jasno sto su. Da li su; Muslimani, muslimani, Bosanci, Bosnjaci, Jugosloveni, Turci, Hrvati, Srbi...Ima tu sveg, a sad koliko vidim pocele su se javljat razne manjine u BiH; Mađari, Poljaci... koji se zovu Munere, Fatihe, Sulejmani... Naravno, stvar je politike, i eto, sad im to odgovara u vezi nekih politickih smicalica...

Njihovo je pravo da se izjasnjavaju kako hoce, sad su Bosnjaci, sutra...Who knows... mozda susjedi budu Poljaci.

Osobno nemam nista protiv, njihovo pravo (koliko je to ime zbog politicke pragmatike, a koliko zbog nekog njihovog osjecaja za BiH je druga stvar), no nije mi jasan njihov bezobrazluk pa narod koji je star 16 god, BiH Hrvate zove katolicima, 90% trollova ovdje na forumu su upravo oni...Dok taj naziv Bosnjaci, kad su ih politicari tako nazvali, ni sami nisu znali sta je to, jel se to jede, ili sta... Mozda njihova imena naj bolje otkrivaju sto su oni zapravo...Ja ne znam ni jednog jedinog Bosnjaka koji ime nosi po bosanskom vladaru, ali zato ih ima masa; Osmana, Sulejmana itd...
Ah....ocito mene pod*EBAVAS....
Jer sam na raspravi o muslimanima iz Madjarske napisla da mi je neko u famEliji bio i Poljak...

What`s your problem....

Sad ti smetaju i bivsi % Poljaci i Madjari iz BiH.....a Zagreb pun Purgera sa svapskim i madjarskim prezimenima. A to mi izgleda...kò da vam je vrlo COOL. Kad se raznovrsni susjedi udomace u BiH...onda sve ausslanderi....a posvuda u Hrvatskoj....i bivsi Madjara, i Ceha, i Njemaca...i Slovenaca....i to je sve dokaz Cro-tolerancije. A kad si suocen s nekim iz BiH ko ima slican identitet....onda ti je to dokaz ``denaturaliziranog domorodstva``....

Bas mi je drago da si ti cistokrvna pasmina..... jer ja to ocito....NISAM.

*bem ti zivot. Nikad neccu zaboravti kolko ste uzdizali onog Grofa Eltza u nebesa.

A sutra da ja dovedem kakvog rodjaka iz Arabije...pa ga provodam BiH-om.....namah bi poceli pod*ebavati....kako ce nas okupirati Arapi.

Da razcistimo ja i ti oko ovi`stvari. Od fanaticnih Bosnjaka....nikad necu kriti....nit ijedan detalj onog sto otkrijem o svojoj proslosti (jer mi je zbilja sve to zanimljivo....sto se mene tice....kad je genealogija u pitanju ``the more, the merrier``).
A kraj takvih ksenofoba ko ti....nikad neccu glumiti nikkakvu cistokrvnu balkansku pasminu. To prepustam tebi....i tvojim.
A fala Bogu meni je u venama previse i Dinare i Grmeca. Vilena sam na kvadrat.

Zadnje uređivanje Fate : 07.04.2010. at 07:39.
Fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 07:34   #42
Quote:
Fate kaže: Pogledaj post
m
Ah....ocito mene pod*EBAVAS....
Jer sam na raspravi o muslimanima iz Madjarske napisla da mi je neko u famEliji bio i Poljak...

What`s your problem....

Sad ti smetaju i bivsi % Poljaci i Madjari iz BiH.....a Zagreb pun Purgera sa svapskim i madjarskim prezimenima. A to mi izgleda...kò da vam je vrlo COOL. Kad se raznovrsni susjedi udomace u BiH...onda sve ausslanderi....a posvuda u Hrvatskoj....i bivsi Madjara, i Ceha, i Njemaca...i Slovenaca....i to je sve dokaz Cro-tolerancije. A kad si suocen s nekim iz BiH ko ima slican identitet....onda ti je to dokaz ``denaturaliziranog domorodstva``....

Bas mi je drago da si ti cistokrvna pasmina..... jer ja to ocito....NISAM.
Ma nisam ja cistokravna pasmina.

Nije tebi ozbiljno bilo namjenjeno, vec tek slucajnost.

Naime, rijec je o presudi Suda u Strazburu o izboru predsjednika u BiH i kako su eto manjine diskriminirane...pa se odjenom pojavili razni Sulejmani Poljaci itd... Mislim da je to samo (opet) zbog politicke pragme...Inace, ako se neko stvarno "nekako" osjeca, ja nemam apsolutno nista protiv.

Samo sto mislim da to u ovom slucaju i nije tako...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 07:38   #43
Angry

Quote:
Aztec kaže:
Ehhh, Bosnjaci .
. . .

Osobno nemam nista protiv, njihovo pravo (koliko je to ime zbog politicke pragmatike, a koliko zbog nekog njihovog osjecaja za BiH je druga stvar),

no nije mi jasan njihov bezobrazluk pa narod koji je star 16 god, BiH Hrvate zove katolicima, 90% trollova ovdje na forumu su upravo oni...Dok taj naziv Bosnjaci, kad su ih politicari tako nazvali, ni sami nisu znali sta je to, jel se to jede, ili sta... Mozda njihova imena naj bolje otkrivaju sto su oni zapravo...Ja ne znam ni jednog jedinog Bosnjaka koji ime nosi po bosanskom vladaru, ali zato ih ima masa; Osmana, Sulejmana itd...
to udbasko bosnjastvo stvarno je uslo najdublje u sve slojeve. primjerice:naletio sam na ulomak iz filma na youtube Pavelic bez Maske di govore da je Poglavnik da je uputio proglas B o s nj a c i m a...

mislim, krivotvore gore od Srba udbasa...
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 07:49   #44
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
to udbasko bosnjastvo stvarno je uslo najdublje u sve slojeve. primjerice:naletio sam na ulomak iz filma na youtube Pavelic bez Maske di govore da je Poglavnik da je uputio proglas B o s nj a c i m a...

mislim, krivotvore gore od Srba udbasa...
Ma to je ludilo postalo...Piramide, oni dosli prije Hrvata, oni uopce dosli...Ima tu nac naj obicnijih lazi i izmisljotina kako im kad pase...

Npr, nasao sam (od jednog bivseg uvazenog kolege sa foruma) naj obicniju laz, gdje je jednostavno "prekrstio" analizu putopisca Kuripesica o narodima koji tu zive za vrijeme Osmana, koji spominje; Srbe ili Vlaje, Bosnjake (samo i samo) katolike i izricito spominje prave Turke...A ovaj, ove zadnje je "prekrstio" u Muslimane, i pazi molim te, s velikim M. Dok je posebno istakao "bosanske katolike", ma ludorija...

Ili najsmjesnije mi je kad me pocnu zvat Ustasom (nije da meni tad srce ne zatreperi , salim se)...A njih 30% u Ustasama, muslimana, koji su daleko brocajno manji od Hrvata....


Ili recimo, bilo ti je na TV-u, kuca Hayat, ulazi ti John Wayne u birtiju na divljem zapad i kaze selam (ili nesto tog tipa, ne sjecam se vise)

Zadnje uređivanje Aztec : 07.04.2010. at 07:58.
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 07:58   #45
Cool

Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post


Npr najsmjesnije mi je kad me pocnu zvat Ustasom (nije da meni tad srce ne zatreperi , salim se)...A njih 30% u Ustasama, muslimana, koji su daleko brocajno manji od Hrvata....

ocito je kako su od Srba popusili luzersku spiku! mislim, cisto udbastvo

a bilo ih je u Ustasama ko i svih Hrvata.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:00   #46
Talking

Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Npr, nasao sam (od jednog bivseg uvazenog kolege sa foruma) naj obicniju laz, gdje je jednostavno "prekrstio" analizu putopisca Kuripesica o narodima koji tu zive za vrijeme Osmana, koji spominje; Srbe ili Vlaje, Bosnjake (samo i samo) katolike i izricito spominje prave Turke...A ovaj, ove zadnje je "prekrstio" u Muslimane, i pazi molim te, s velikim M. Dok je posebno istakao "bosanske katolike", ma ludorija...

:
ma jel to bio HB(HOMO BOSNIAKUS)?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:16   #47
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ocito je kako su od Srba popusili luzersku spiku! mislim, cisto udbastvo

a bilo ih je u Ustasama ko i svih Hrvata.

Ma i udbastvo ako bas hoces, ali ono po meni mnogo gore, a to je kapital iz Saudijske Arabije, predvodjen raznim ef. Cericima, HamidBeg Silajdzicima i slicnim.

A, da, taj je bio h.bosniakus.

Al, kazem opet, mene bas briga, nek rade sta hoce, nek se tako i zovu, samo nek mene ne diraju...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:25   #48
Quote:
adamus kaže: Pogledaj post
Muslimani su bili elitni vojnici NDH, zapamtite to!!!

ako ciljaš na handžardžije, oni su bili cirkusanti. Toliko entuzijazma i truda uloženo u stvaranje muslimanske SS da bi od svega ispala ogromna qrčina
seljo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:31   #49
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Ma i udbastvo ako bas hoces, ali ono po meni mnogo gore, a to je kapital iz Saudijske Arabije, predvodjen raznim ef. Cericima, HamidBeg Silajdzicima i slicnim.
cisto yudbastvo, nije da ja hocu neg je tako!

Quote:
A, da, taj je bio h.bosniakus.
PAO MI JE NAPAMET,bio je dobar jezicar, u Maleziji se valjda skolovao, a jednom smo zasprehali tog slovenskog biskupa Kuripesuca...no on je to razradio u drugom i krivotvoriteljskom smjeru!

Quote:
Al, kazem opet, mene bas briga, nek rade sta hoce, nek se tako i zovu, samo nek mene ne diraju...
MENE NEMA SANSE DA DIRAJU! al ako mom jednom samo dlaka s glave padne
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 08:51   #50
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
cisto yudbastvo, nije da ja hocu neg je tako!



PAO MI JE NAPAMET,bio je dobar jezicar, u Maleziji se valjda skolovao, a jednom smo zasprehali tog slovenskog biskupa Kuripesuca...no on je to razradio u drugom i krivotvoriteljskom smjeru!



MENE NEMA SANSE DA DIRAJU! al ako mom jednom samo dlaka s glave padne
Da, mislim da govorimo o istom.

Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 09:48   #51
Quote:
Fate kaže: Pogledaj post
m
Ah....ocito mene pod*EBAVAS....
Jer sam na raspravi o muslimanima iz Madjarske napisla da mi je neko u famEliji bio i Poljak...

What`s your problem....

Sad ti smetaju i bivsi % Poljaci i Madjari iz BiH.....a Zagreb pun Purgera sa svapskim i madjarskim prezimenima. A to mi izgleda...kò da vam je vrlo COOL. Kad se raznovrsni susjedi udomace u BiH...onda sve ausslanderi....a posvuda u Hrvatskoj....i bivsi Madjara, i Ceha, i Njemaca...i Slovenaca....i to je sve dokaz Cro-tolerancije. A kad si suocen s nekim iz BiH ko ima slican identitet....onda ti je to dokaz ``denaturaliziranog domorodstva``....

Bas mi je drago da si ti cistokrvna pasmina..... jer ja to ocito....NISAM.

*bem ti zivot. Nikad neccu zaboravti kolko ste uzdizali onog Grofa Eltza u nebesa.

A sutra da ja dovedem kakvog rodjaka iz Arabije...pa ga provodam BiH-om.....namah bi poceli pod*ebavati....kako ce nas okupirati Arapi.

Da razcistimo ja i ti oko ovi`stvari. Od fanaticnih Bosnjaka....nikad necu kriti....nit ijedan detalj onog sto otkrijem o svojoj proslosti (jer mi je zbilja sve to zanimljivo....sto se mene tice....kad je genealogija u pitanju ``the more, the merrier``).
A kraj takvih ksenofoba ko ti....nikad neccu glumiti nikkakvu cistokrvnu balkansku pasminu. To prepustam tebi....i tvojim.
A fala Bogu meni je u venama previse i Dinare i Grmeca. Vilena sam na kvadrat.
Pa dobro Fate, vidim da si nesto dodavala, ali nemam uistinu nista protiv Bosnjaka, nit marama sto (ako) stavljaju na glavu (ko hoce i sve dok ne ide u ekstreme, kao i svaka vjera, ja sam ok)...Samo sam iznio neke stvari, a to je da ni mene bas ne priznaju ti isti, i sve dok mene ne diraju i moje, ja bas nista nemam protiv, nit cu rec sto...

I slazem se, nek raznovrsnosti...Za Arape, pa ni tu nemam nista protiv. Ako je ok covjek, sto da ne... Samo stvar je da taj kapital sto dolazi u BiH od tamo ide u krajnje sumnjive svrhe...

A za te "grofove" se s tobom slazem, to ti je taj konjusarski mentalitet, sve iz vana, sa zapada je haj, haj..

Za ono o manjinama sam pojasnio u svom gornjem upisu...
Aztec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 10:05   #52
Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
Kakogod, procjene su da preko 45% stanovništa u BiH čine Bošnjaci, a manje od 10% Hrvati.

Ali eto, sad će i ovaj popis da to utvrdimo. Živjeli.
Zašto onda bježite od popisa ko vrag od tamjana?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:50   #53
Quote:
Gluskab kaže: Pogledaj post
Ništa neobično. Da je umjesto Broza i Partizanije bila na vlasti partija bantu crnaca,masovno bi se mazali katranom.
Hroboatos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 14:15   #54
Quote:
Aztec kaže: Pogledaj post
Pa dobro Fate, vidim da si nesto dodavala, ali nemam uistinu nista protiv Bosnjaka, nit marama sto (ako) stavljaju na glavu (ko hoce i sve dok ne ide u ekstreme, kao i svaka vjera, ja sam ok)...Samo sam iznio neke stvari, a to je da ni mene bas ne priznaju ti isti, i sve dok mene ne diraju i moje, ja bas nista nemam protiv, nit cu rec sto...

I slazem se, nek raznovrsnosti...Za Arape, pa ni tu nemam nista protiv. Ako je ok covjek, sto da ne... Samo stvar je da taj kapital sto dolazi u BiH od tamo ide u krajnje sumnjive svrhe...

A za te "grofove" se s tobom slazem, to ti je taj konjusarski mentalitet, sve iz vana, sa zapada je haj, haj..

Za ono o manjinama sam pojasnio u svom gornjem upisu...
Kad mi se budu javili rodjaci iz Arabije, poslat cu ih najrpije tebi....da odlucis jesul im nakane sumnjive ili ne.

A kad su ti ti zaguglani Bosnjoidi tolko iskljucivi krkani....sto ih ti imas oponasati....s tim jeftinim aluzijama.....na umotane, Arape, sumnjivu lovu, i slicno.

Hajmo biti iskreni.....ako je igdje stiglo sumnjive love i robe-masinerije....to je u onaj zapadni budzak priko Neretve posli 1992-e. Prije bi Bosnje trebale pregledati juzne granice....da vide kakvu travu pasu krave i ovce onamo.

I jos nesto....moj pravi lebensraum je od Jadrana do Madjarske....od Drine do Slovenije.....i ne mozete ni ti ni taj tvoj virtualni bosnjacki suparnik virtualno nasrati....onoliko.....kolko ja mogu BiH zbilja vol`ti. A trenutno mi je najvise u mislima...bas zato sto je u najgolemijim govnima.

ONO sto ja vidim (moja vizija) nije nesto sto se postigne za pregovarackim stolom. Vec je to nesto sto se strpljivo sadi, zaliva, uzgaja, ceka se da naraste. To sto ti zelis nije rezultat truda i rada....ljubavi i istrajnosti....vec se nadmudrivanjem postize za pregovarackim stolom.

Jos kad mi je bilo 9 godina.....bila djete...Vracali se mi iz Zagreba. Ciro prelazi Unu....a ja od dragosti skacem....i derem se na sav glas ``evo nase BiH``.....dok me tetka vuce za rukav i vice ``Ah sto s ti mala sasava``.

Ovaj video preporucujem i tebi i tvojim internet Bosnjama.
http://www.youtube.com/watch?v=zeMZG...os=7mENCZiZ3D4

Nadam se da cemo se prepoznati. A mene se okani....jer nismo ni suparnici ni istomisljenici...znaci....ne mozemo se ni svadjati. Nemamo ni pocetne tacke.....za svadjanje....imamo samo dodirne tacke u interesima.

Neki dan mi se najbolja prijateljica rugala mom tipicno ``ne-hrvatskom`` imenu. I zena se pravo pocela smijati....ho...ho...ho.
Jesam li se naljutila.
Nisam. Al me je razocarala.
Hocul joj nesto reci.
Hocu....recu joj da se zbilja blesavo ponasa.....i da mi nije nikad palo na pamet....ismijavati njezino vecinom srpsko ime....koje joj je njezin babo komunista nadio dok je to bilo dokaz ideoloskog jugoslavenstva.
Jesam li to dozivila kao ``etnicku`` ili ``vjersku`` diskriminaciju....ili sovinizam. I jesam i nisam. Sad je OK i prihvatljivo ismijavati sve sto i malo smrdi na BiH i Islam.
Medjutim, ona je vrlo skolovana, naputovana i ``svjetska`` osoba.....i iznenadilo me takvo ponasanje.
Hocul na osnovu toga osudjivati citav jedan narod....
Necu....jer znam da je narod stado ovaca....s kojim cobani upravljaju. Riba smrdi od glave.

Zadnje uređivanje Fate : 07.04.2010. at 15:09.
Fate is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 14:48   #55
Quote:
Fate kaže: Pogledaj post
Svaka cast Tudjmanu. Bar je sacuvao svoju hrvatsku bananu.
Ali nema sanse da coèk sa njegovim profilom IKAD zblizi muslimane i katolike na nasim prostorima.
Jedva je ujedinijo i Hrvate.....

Jest.....pazario je djelove BiH za Serben-Frei Krajinu...i nije zato ni u jednom trenutku pomisljao da mozda pazari sa necijom didovinom.....da im je mozda nesto zato duzan.....

Al sta cemo.....politika je kurva....i ko vam recce da se u politici mora biti posten....i korektan....

Mogao je on kasnije pricati sto je godic htio....al vec u startu 1990-e....moji su pratili svaki njegov korak....i svaku njegovu rijec. I on je vec tada pokazao da uopce nema taj kulturoloski sezibilitet potreban jednom VELIKOM vodji....i da je vrlo ogranicen, neotesan (iako se fura na silno skolovanje, doktorate, i zapadnu kulturu).

I razlog nije bio zato sto su Franji trazili manu...nego zato sto su se uzdali da ce se moci u njega uzdati (ako dodje stani-pani....jer vec se je bilo proculo da Franjo i Slobo crtaju karte....i moji nisu htjeli zivit u Velikoj Srbiji...i 100 puta bi radje zivli u nekakvoj Hrvatskoj).

Medjutim...kasnije je imao bezbroj prilika....pokazati da nema predrasude prema muslimanima.....i PROPAO je na tom ispitu.

Haj sto ne mere dzamija u Splitu, Dubrovniku, Rijeki....(nego samo u prigradskim zabitima i romskim vukojebinama....da ih slucajno niko ne vidi)

al kad jedna gologuza Lejla Dubrovcanka nem`re biti Missica..... samo zato sto je Lejla.

Nadam se da ce doci bolja vremena....

(Uostalom....i da je bio neko drugi...kako zbliziti Hrvate i Muslimane od`jednom ....kad je UDBA 50 godina intenzivno radila na tomu.....da NIKAD ne budu bliski, prisni, saveznici, jedni, jednaki. Kako god, ali da ne postoji nikakva mogucnost njihovog zajednickog politickog djelovanja.

A jos gore....Tudjman je bio proizvod tog udbaskog rezima.

Za tako nesto je trebao jedan VELIKI covjek, jedan golemi mudrac sa ogromnom karizmom, i urodjenom sirinom i tolerancijom. I ako je postojao takav...mozete biti sigurni da ga je Udba prozderala.

Tudjman nije bio taj.

Na koncu....njega su Hrvatski gradjani izglasali da spasi sto se moze....a ne da koketira sa BiH muslimanima, i da ih uvjerava da je fin, dobar i da nije Ustasa.
Nit je on bio osoba na koju su se oni mogli 100% osloniti.....niti su oni bili narod na koji se on mogao 100% osloniti....(sve dok su se oni uzdali....da ih Srbi necce napasti.)

To je vec bilo na stolu...i prije neg sto je pocela ``koljacka igra`` 1990-e.
Jedva je spasio i tu Cro- bananu....
Medjutim....vis-a-vis BiH, mogao je uciniti puno vise...a nije.)

Aliju i njegove (kao sto vidite) i ne spominjem.....ne zato sto su svi zaredom nevini....nego zato sto ce uvijek biti manje bitni. Kad su BiH-Cro odnosi u pitanju......a isto tako odnosi Bosnjaka i Hrvata (opcenito)....Hrvati tu uvijek imaju prednost....i vise moci.

U BiH je vec drugovacije....i moje vidjenje je da je najveca bosnjacka moc u BiH bas u tomu.....sto ih kulturoloski....ni Srbi ni Hrvati nisu prihvatili kao sebi jednakim. To ih je definitivno i nuzno okrenulo BiH prostoru.....i samim sebi.

Naravno, bosnjama su krivi Hrvati- nisu im sve dali
samo im zbrinuli izbigle i ranjenje i naoruzavali ih
dok su jadne bosnje kopali rovove prema Hrvatima
zazuzetima oko obrane Kupresa i Jajca!!

Tudman je kriv sto rat nie bio "vas"!
Alia cak nie bio legalno izabran
vec je udbaska podvala!!

Sto niste ostavili Babu?!
Nie bio dovoljno islamski zadojen!!!???

Normalno, vagali ste svaku Tudjmanu
i znali prie njeg kako ce dilit BiH sa Slobom
a kako to, a otkud, a iz koje koristi!!


Nikad niste bili ni Hrvati,ni Turci, ni muslimani
vec nesto cega su se svi stidili...

Quote:
Fate kaže: Pogledaj post
Sto ti je to cudno....

Pa kad se komunista Franjo poco furati na Ustastvo (al nako skriveno...i lopovski).....sto nebi i oni malko probali u Partizane.

Franjo krio ustastvo al Alia nie islamstvo!
Cak je narod napravio na religii!
Jel Fate bila Kate?!

Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
dobro buraz... ja sam rekao, bujrum pa ko koga zajebe. Sad je malo drugačija situacija, i nije bilo baš tako da nas je RH naoružavala. Prije će biti uzimali ste 2/3 svog MTSa što su Iran, Irak, Turska i ostale arapske zemlje slale u Bosnu da se brani goloruk narod. Hvala za izbjeglice, ja nemam ništa protiv Hrvata, naprotiv, odrastao sam u srednjoj Bosni, u Novom Travniku, Travniku i Vitezu, i ponosno kažem da mi je više prijatelja Hrvata nego Muslimana, ako se već dijelimo na te torove.

Ali, to nije tema danjašnje emisije.

Bas u Vitezu i Travniku imas vise prijatelja Hrvata nek muslimana- mores mislit!
u cilom tom kraju im asamo jedan jedini kafic di zalazi misana raja
i to vecinom ona sto radi po drzavnim uredima, il stranjskim!
U koi kafic u Vitezu izlazis, il u N. Travniku!
Suplja prica, nista drugo!!

Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:10   #56
U N. Travniku: Star, Code, Titlis, Amsterdam...
U Vitezu: Pivnica Ganga, Ripley , kaktus, Bobis


U travniku ima puno hrvatske raje koja nisje opterećena vjerom i hrvatstvom u toj mjeri. Većinom su to ruralci iz okolnih sela kojima je stalo da ispolje neki nacionalizam. Nije sve tako crno ovamo.
RuSkO_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:33   #57
Quote:
RuSkO_17 kaže: Pogledaj post
U N. Travniku: Star, Code, Titlis, Amsterdam...
U Vitezu: Pivnica Ganga, Ripley , kaktus, Bobis


U travniku ima puno hrvatske raje koja nisje opterećena vjerom i hrvatstvom u toj mjeri. Većinom su to ruralci iz okolnih sela kojima je stalo da ispolje neki nacionalizam. Nije sve tako crno ovamo.

Nisam te vidio za Bozic nit u jednom od nji!

Jeben ti, nisam ni znao kako ima urbane raje u Vitezu i N,Travniku...
jesu oni urbani jer tek oko podne dodju u grad!
A ko drzi te urbane kafice, a?!?!
Ajde, ajde, svi tamosnji gradovi su lipo podiljeni
bez ikakvi oznaka- svak sve zna!

Dr.Vito Dugonoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 17:49   #58
Prestali su se osjećati Hrvatima kada ih je izdajica Tito separirao iz Hrvatske države. To je uspio na prevaru jer je narod bio izmučen od rata. Pravi trenutak je izabrao da napakosti Hrvatskoj. No nije tako strašno postupio s teritorijem BIH koliko s ovim što je direktno dao rubne dijelove Hrvatske Srbiji i Crnoj Gori (Srijem, Zemun , Boku Kotorsku)
adamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 18:05   #59
Kad su u povijesti Boka i Zemun bili dio Hrvatske države
Gluskab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 18:40   #60
Kad su se Bošnjaci prestali osjećati Hrvatima????


NIKADA. Jer se nikada nisu ni osjećali Hrvatima.

Hoćete li se ikada okanuti cvjećologije!
Bulmez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:21.