Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li se ikad rasplakali na film?
jesam 110 94.83%
nisam, niti ću... 2 1.72%
neću ti reć 4 3.45%
Glasovatelji: 116. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2010., 02:01   #61
Poslije Čuvarice svoje sestre sam plakala cijelu večer ko budala zadnja
Carriey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 02:28   #62
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
..ja se sašijem na obiteljske tragedije il kad nastrada konj ili pas.

Slaba sam na žibotinjice.

Dušu sam ispustila, prvo čitajuć, a kasnije gledajuć film, sad mi suze idu, Old Yeller..

http://www.youtube.com/watch?v=vgsY8...eature=related

Samo jedan je The Ljubić.

Zadnje scene u Mostovima..kad Clint odlazi u kamionetu, a Meryl se drži za kvaku i misli hoće, neće...aaaaaaaaaa.

http://www.youtube.com/watch?v=Ye8G8...eature=related

Zadnje uređivanje žalfija : 27.08.2010. at 02:39.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 03:00   #63
Nisam ljubitelj patetike, ali omakne mi se po koja suzica na filmove koji baš i nisu za plakanje, poput Happy Feet-a

The Notebook, jesen u njujorku, sweet november i tako to.. to se više ne gleda! Pregadni su.

Dok, filmovi poput ovih dolje su mnogo dobri i nisu patetični
Hachiko- a dog story - prvu polovinu filma uživate, drugu provedete plačući dok se ne umorite. Dirljiv, ali treba biti u doobrooj kondiciji da se ura ipo preplače.Morala sam napraviti par pauza da se dozovem svijesti

August Rush

Freedom Writers -preporuka !
Nije za plakanje. Divan je film, ali mene je nešto spopalo, pa i tu jorgan smočih suzama

Ima ih još, nego se ne mogu sjetit sad.. dopisah prve koji su mi pali na pamet

The Road..ima par scena gdje se nisam mogla suzdržat..
smurfshroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 03:37   #64
Šta ja znam...Forrest Gump mi je jako dirljiv film. E, i scena u Gone with the wind kad se Scarlett vrati na opustošenu Taru, čupa neko govno iz zemlje, jer umire od gladi, i onako prkosno ustane i zakune se da više nikad neće biti gladna. U biti, to mi je više za ježenje, nego za plakanje, ali eto, emocionalna scena. I moćna. http://www.youtube.com/watch?v=ixx66...eature=related

Baš nešto i ne plačem na filmove, na ljubiće nikad i nisam, daleko bilo.

Edit/ oproštaj E.T.-ja od Zemljana i Zemlje.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 09:07   #65
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Vidim koke uglavnom plaču na ljubiće? Amaterke. ja se sašijem na obiteljske tragedije il kad nastrada konj ili pas.
Plač na socijalnu nepravdu ovdje

Motorcycle Diaries.... na više dijelova mi je kritično.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:04   #66
Na Bambija! Bez zafrkancije, nedavno sam nakon duuuugo vremena gledala crtić sa frendičinim klincima i plakala sam ko kiša skupa s njima kad su lovci Bambiju ubili mamu.

Inače sam strašno plakala na stari film Imitacija života (scena sprovoda)...uh!
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:10   #67
Život je lijep.
Iako sam ga gledala valjda već 10 puta uvijek iznova plačem.

I jučer na dokumentarac WW2 Apocalypse, na one strahote i užase, snimke i fotografije tih jadnih ljudi i djece koje vode na smaknuća...
Isuse, plakala sam pola sata k'o kišna godina i nakon toga cijelu noć nisam mogla spavati.
Jednostavno ne mogu vjerovati da je jedno ljudsko biće to u stanju učiniti drugom.
Ne vjerujem.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:16   #68
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Samo jedan je The Ljubić.

Zadnje scene u Mostovima..kad Clint odlazi u kamionetu, a Meryl se drži za kvaku i misli hoće, neće...aaaaaaaaaa.

http://www.youtube.com/watch?v=Ye8G8...eature=related
I sad sam se opet rasplakala.
ma koliko taj film bio nekima ljigav i predvidljiv, ja tulim svaki put kad ga gledam... nevjerojatno nešto. pretpostavljam da u tome ima veliku ulogu iskrena i fantastična gluma meryl streep i 'kulnost' clinta eastwooda... iako mi on nikako nije za ljubiće.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:24   #69
Smrt Bambijeve mame... svaki put, i dalje....
I svaki drugi, koliko god glup i/ili los bio, u kom neka zivotinja strada.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:36   #70
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Život je lijep.
Iako sam ga gledala valjda već 10 puta uvijek iznova plačem.
Također, ista stvar je i sa Zelenom miljom i Hrabrim srcem, svaki, ali svaki put, bez iznimke

Pa Planina Brokeback (na kraju filma više nisam mogla izdržat, samo sam pukla i rasplakala se na sav glas , iscrpio me taj film!), Spašavanje vojnika Ryana, Notebook (tulila od prve do zadnje minute dok sam ga gledala )...ima toga

Slična tema već ima na Filmu
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:44   #71
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
...Slična tema već ima na Filmu
ma tamo se navode sve neke bezvezne limunade. evo, meni nije jasno kako netko može plakati na titanica? meni nema dosadnijeg filma. nisam ga mogla u cijelosti progutati nego u tri-četiri puta po po ure.

odavno nisam na nešto proplakala. sjećam se lorenzovog ulja i onog nekog filma u kojem neka sinjorina umire u bolnici od leukemije, ali ima ful jaku osobnost. je li netko zna koji je to film? nešto mi se plače.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 10:54   #72
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
evo, meni nije jasno kako netko može plakati na titanica?
Mene nije (u tolikoj mjeri ) rasplakala ljubavna priča koliko npr. scena s orkestrom koji svira onu neku tužaljku dok brod tone ...e to mi je bilo full potresno, pogotovo kad znaš da je stvarno tako bilo...ili scene s jadnom sirotinjom koja je izginula da bi se babetine iz prvog razreda mogle spasit i imat komfor u čamcima za spašavanje
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:08   #73
Sjećam se da me kao klinku rasturila scena iz starog titanika gdje neka mala beba sjedi u vodi dok svi jure oko nje, plače i udara ručicama.
Mama me tri dana nakon toga tješila, a meni dan danas suze idu na oči kad se toga sjetim.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:10   #74
Quote:
kjava kaže: Pogledaj post
zelena milja i La Bamba( plačem kad on ulazi u avion, a još nije poginuo)
Isuse... na taj sam i zaboravila
Kad se tek pojavio u kinima, starci su me furali na gledanje i tol'ko sam tulila na kraju (još svira u pozadini "Donna") da me rođena mater zatajila i izašla van da pričeka kod izlaza

Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Zadnje scene u Mostovima..kad Clint odlazi u kamionetu, a Meryl se drži za kvaku i misli hoće, neće...aaaaaaaaaa.

http://www.youtube.com/watch?v=Ye8G8...eature=related
Ma mene kol'ko rastuži tol'ko me baci i na agresivu - koji qurac nije otišla s njim?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:11   #75
Vidim da nisam jedina koja plače na filmove sa životinjama. Zadnji takav je bio Dva brata, onaj sa dva tigrića. Jednostavno se ne mogu suzdržat
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:53   #76
Ne plačem baš često na filmove (češće na knjige) al film koji me svaki put rasplače je I am Sam
E i Život je lijep, naravno. Kad tata maršira pred malim sakrivenim u sandučiću i zeza se da mali ne skuži kud ga vode... Evo i sad bi mogla
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:03   #77
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Šta ja znam...Forrest Gump mi je jako dirljiv film. E, i scena u Gone with the wind kad se Scarlett vrati na opustošenu Taru, čupa neko govno iz zemlje, jer umire od gladi, i onako prkosno ustane i zakune se da više nikad neće biti gladna. U biti, to mi je više za ježenje, nego za plakanje, ali eto, emocionalna scena. I moćna. http://www.youtube.com/watch?v=ixx66...eature=related

Baš nešto i ne plačem na filmove, na ljubiće nikad i nisam, daleko bilo.

Edit/ oproštaj E.T.-ja od Zemljana i Zemlje.
Forrest je i meni smrc...
ali i na Celicne Magnolije sam se i nacerekala ali i bogami naplakala onak,svojski

http://www.imdb.com/rg/mediaindex/un...7168/tt0098384
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:26   #78
joj hvala vam curke, sad mi je lakše da nas ima još, već sam mislila da nešto samnom nije uredu.
plačem na sve živo! ljubiće, sretne, nesretne, životinje, djecu, obiteljske tragedije, socijalne, crtiće, dokumentarce...na kaj god hoćete! muž me vječito zajebava zbog tog pa onda znam onak krišom "gutat knedle" a duboka koncetracija da mi ne poteku suze...i onda bi on nekaj komentirao a ja nemrem progovorit jer em će mi skužit po drhtavom glasu, em će popustit koncentracija

nemrem to objasnit zakaj, jednostavno ja suosjećam i na najmanju pomisao kak je sad tom čovjeku mene preplavi erupcija emocija!

kaj da vam velim, vrhunac mog cmoljenja: neka olimpijada, SP ili šta već i neki tam osvojio zlato i stoji na postolju, svira himna, on gleda ponosno u zastavu, plače on - meni pune oči suza, ak progovorim nebu dobro...da znam...
maratonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 12:33   #79
Plačem uvijek, ali baš uvijek na filmove sa životinjama!! Ono Free Willy, Lassie i tak. Tamo je uvijek neki dio di je životinjica bolesna ili se izgubila ili joj neki zli ljudi žele nešto napraviti... Znam da će uvijek biti happy end, to su uglv. malo filmovi za djecu, ja imam skoro 30, ali ne mogu si pomoći....
Kmicica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 13:02   #80
Quote:
maratonka kaže: Pogledaj post
joj hvala vam curke, sad mi je lakše da nas ima još, već sam mislila da nešto samnom nije uredu.
plačem na sve živo! ljubiće, sretne, nesretne, životinje, djecu, obiteljske tragedije, socijalne, crtiće, dokumentarce...na kaj god hoćete! muž me vječito zajebava zbog tog pa onda znam onak krišom "gutat knedle" a duboka koncetracija da mi ne poteku suze...i onda bi on nekaj komentirao a ja nemrem progovorit jer em će mi skužit po drhtavom glasu, em će popustit koncentracija

nemrem to objasnit zakaj, jednostavno ja suosjećam i na najmanju pomisao kak je sad tom čovjeku mene preplavi erupcija emocija!

kaj da vam velim, vrhunac mog cmoljenja: neka olimpijada, SP ili šta već i neki tam osvojio zlato i stoji na postolju, svira himna, on gleda ponosno u zastavu, plače on - meni pune oči suza, ak progovorim nebu dobro...da znam...
i ja sam ista,ali ista takva
__________________
prekid je ono sto nastupi kad relationship postane relationshit
Moj_Klon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.