Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2015., 16:25   #4561
Quote:
-chiara- kaže: Pogledaj post


osobno mrzim reprizirat filmove/serije, ali je frendica htjela da gledamo zajedno Breaking Bad.. super mi je i drugi put, cak se dosta sjecam nakon 2 god

6 mj gledamo i tek smo na sredini 4. sezone
I još si u frend zoni? Možda se do kraja serije baci na tebe
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 13:05   #4562
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
ja baš želim naći neku žrtvu s kojom bi mogal opet pogledat ove pregnijalnu seriju. i ta osoba bi mi trebala bit zahvalna do groba jer sam je upoznal s breaking badom. a ja bi toj osobi potajice zavidio jer prvi put to gleda i sve joj je neizvjesno i pojma nema kaj će tu sve bit
Hmm ovo mi zvuci perverzno, ko da opisujes npr. bdsm seansu, a ne gledanje serije

Quote:
nook kaže: Pogledaj post
I još si u frend zoni? Možda se do kraja serije baci na tebe
Jesam i nemam(o) zelje da bude drugacije

U prosloj epizodi je Walter kupio Junioru auto, presmijesna scena
-chiara- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2015., 13:41   #4563
Haha chiara ma mislil sam da mi treba zrtva na najneperverzniji moguci nacin. Ak je ko za binganje nek se javi (i ne chiara, to nije sexualna poza).
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 10:55   #4564
Quote:
QMSBiaaač kaže: Pogledaj post
Meni je moram priznati jedna od najtulavijih stvari koje su se snimile kamerom. Jedini bravo koji mogu dobiti od mene je što je snimano u boji.

Stvarno sam puno serija pogledala i neke epizode si sentimentalno upalim da uživam još malo, ali ovu sam na silu ( jer su ju toliko hajpali) pogledala i izdržala pet epizoda i jednostavno otišla pišat i nisam se više vratila.
Razumijem ja ono 100 ljudi 100 ćudi ali kad je neko čvrknut onda je poprilično čvrknut.
Mislim, to što si napisala da kao išla pišat i prestala gledat, pa to nije za pohvalit se. To samo pokazuje koliko loš ukus imaš, kako u serijama tako i u humoru.
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 20:22   #4565
Meni je ovo jedna od najboljih serija koje sam ikada gledao. Nakon što sam pogledao pilot vuklo me da gledam dalje. Scene s kamperom pa vraćanje u događaje koji su prethodili tome. Da mi se pilot nije svidio ne vjerujem da bi dalje gledao. Najbolje sezone su mi 1. i 2. pa i 3. Ne kažem da su druge loše ali od 3. je, barem meni, počela padati kvaliteta.

Koliko god ima ljudi kojima se serija sviđa toliko ima onih koji nikad nisu čuli za nju. Da je HRT otkupio mislim da bi bilo drugačije a ne kao Nova koja stavi seriju u gluho doba noći odnosno jutra.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 01:47   #4566
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
Meni je ovo jedna od najboljih serija koje sam ikada gledao. Nakon što sam pogledao pilot vuklo me da gledam dalje. Scene s kamperom pa vraćanje u događaje koji su prethodili tome. Da mi se pilot nije svidio ne vjerujem da bi dalje gledao. Najbolje sezone su mi 1. i 2. pa i 3. Ne kažem da su druge loše ali od 3. je, barem meni, počela padati kvaliteta.

Koliko god ima ljudi kojima se serija sviđa toliko ima onih koji nikad nisu čuli za nju. Da je HRT otkupio mislim da bi bilo drugačije a ne kao Nova koja stavi seriju u gluho doba noći odnosno jutra.
Al zato predzadnja epizoda u 5.sezoni je remekdjelo... Brian je tu nadmašio sam sebe https://www.youtube.com/watch?v=dx_u0NZkPUk
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2016., 20:30   #4567
Quote:
sylar951 kaže: Pogledaj post
Razumijem ja ono 100 ljudi 100 ćudi ali kad je neko čvrknut onda je poprilično čvrknut.
Mislim, to što si napisala da kao išla pišat i prestala gledat, pa to nije za pohvalit se. To samo pokazuje koliko loš ukus imaš, kako u serijama tako i u humoru.
A mojne tako teatralno brate. Tebi se sviđa, meni je šit. Ebemu mišove, kak je to teško.
Uostalom, nije BB baš legitimno mjerilo o kvaliteti serije. Govori puno koliko loš ukus imaš. I humor
QMSBiaaač is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 00:47   #4568
http://www.buzzfeed.com/robinedds/lo...ty-and-despair


Cista genijalnost od serije...

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
markos89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 13:29   #4569
Počeo opet pomalo gledati i došao do epizode u kojem Wallter Junio traži novac preko web stranice, i gle ja guglam isti link koji spomene i stranica postoji stvarno
http://www.savewalterwhite.com/
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 14:18   #4570
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Počeo opet pomalo gledati i došao do epizode u kojem Wallter Junio traži novac preko web stranice, i gle ja guglam isti link koji spomene i stranica postoji stvarno
http://www.savewalterwhite.com/
I ja sam taj link davno trazio cim sam pogledao tu ep. Fora je haha

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
Jedini kompjuter koji se ne može hakirati je onaj koji nije na mreži, zaključan u metalni sanduk, i zakopan 3 metra pod zemlju
AudiSB is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 11:20   #4571

inače u seriji sam primjetio da koriste web tražilicu "Finder spyder" koja naravno ne postoji ali istu tražilicu sam primjetio i u Prison Breaku kada je Michael tražio podatke o FBI agentu.
Tv kuće ne žele ili nesmiju reklamirati druge proizvode pa imaju svoje izmišljene brendove ili proizvode
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 13:39   #4572
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Počeo opet pomalo gledati i došao do epizode u kojem Wallter Junio traži novac preko web stranice, i gle ja guglam isti link koji spomene i stranica postoji stvarno
http://www.savewalterwhite.com/
Stranicu je postavio AMC. Kada kliknes na nju prebaci te na oficijelne stranice BB.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2016., 14:31   #4573
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post

inače u seriji sam primjetio da koriste web tražilicu "Finder spyder" koja naravno ne postoji ali istu tražilicu sam primjetio i u Prison Breaku kada je Michael tražio podatke o FBI agentu.
Tv kuće ne žele ili nesmiju reklamirati druge proizvode pa imaju svoje izmišljene brendove ili proizvode
Da.
Pojavljuje se u još puno serija:

https://en.wikipedia.org/wiki/Finder-Spyder
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 00:10   #4574
tek sam je sad uspio pogledat.
kakva serija. kakvo finale. dugo nisam gledao nešto ovako dobro.
infinity6001t is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 01:11   #4575
Pregledao sam seriju tri puta i moram reci da je zasluzivala mnogo bolji finale. Citava peta sezona je ispod ranijeg nivoa. Uopce kako je Hank otkrio da je Walt Heisenberg i onaj obracun sa nacistima su rezultat autorske lijenosti. Walt, koji tokom cijele serije ne zaboravlja na najmanji detalj, koji svaku sitnicu planira u bocu, drzi jedan od kljucnih dokaza protiv sebe u klozetu. Sorry, ali to jednostavno nije prihvatljivo. Ocekivao sam da ce ga Hank otkriti policijskom temeljitoscu, a ne tokom obavljanja nuzde.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 10:38   #4576
Quote:
Freidenker kaže: Pogledaj post
Pregledao sam seriju tri puta i moram reci da je zasluzivala mnogo bolji finale. Citava peta sezona je ispod ranijeg nivoa. Uopce kako je Hank otkrio da je Walt Heisenberg i onaj obracun sa nacistima su rezultat autorske lijenosti. Walt, koji tokom cijele serije ne zaboravlja na najmanji detalj, koji svaku sitnicu planira u bocu, drzi jedan od kljucnih dokaza protiv sebe u klozetu. Sorry, ali to jednostavno nije prihvatljivo. Ocekivao sam da ce ga Hank otkriti policijskom temeljitoscu, a ne tokom obavljanja nuzde.
Čak i najboljim kriminalcima se može desiti da počinju biti sve više manje pažlivi. On više nije WW koji je bio na početku serije kada je najmanja sitnica bila za njega zastrašujuča.
On nije smatrao da je knjiga dokaz protiv njega mislim na početku knjige ne piše puna imena a i mislim knjiga koju dobio od Galea je za Wallta bila dragocjenost jer ima sadržaje o kemiji koja mu je jako zanimliva za čitati.

A Hank je primjetio jer je policajac, čitao je sve dokaze, i upalo mu je u onaj dio kada na kraju piše W.W. a kada je Hank prije istraživao dokaze od Galea B. najmanje je razmišljao o tome da bi baš to mogao biti Heisenberg(Wallter White).
Da bi riješio svoju sumnju, Hank je odlučio pogledati stare dokaze da vidi koliko ima sličnosti sa Wallterom koji mu prije nije pao na pamet.

Možda sada tebi čudno zvuči ali detektivi su nekad najbolji u otkrivanju kada se najmanje nadaju, naprimjer Columob je največa otkriča imao kada je njegova žena pričala o nečemu sto nema veze sa slučajem. (to je reko u par epizoda da voli sa njom popričati pa mu se sve osviježi u glavi)
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 12:34   #4577
samo sam jednom gledala, ali mislim da sam imala osjecaj da je walter to namjerno ostavio tamo... kao da je htio da ga netko otkrije

meni su cetvrta i peta sezona visak, ali falabogu su stali na vrijeme na kocnicu, kad vidim kako neke serije razvlace na 12 sezona
i ovo su mogli razvuci jos koju sezonu ali onda mislim da bi se sve razvodnilo i ostao bi gorak okus, ovako je sve ispalo savrseno
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 03:30   #4578
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Čak i najboljim kriminalcima se može desiti da počinju biti sve više manje pažlivi. On više nije WW koji je bio na početku serije kada je najmanja sitnica bila za njega zastrašujuča.
On nije smatrao da je knjiga dokaz protiv njega mislim na početku knjige ne piše puna imena a i mislim knjiga koju dobio od Galea je za Wallta bila dragocjenost jer ima sadržaje o kemiji koja mu je jako zanimliva za čitati.

A Hank je primjetio jer je policajac, čitao je sve dokaze, i upalo mu je u onaj dio kada na kraju piše W.W. a kada je Hank prije istraživao dokaze od Galea B. najmanje je razmišljao o tome da bi baš to mogao biti Heisenberg(Wallter White).
Da bi riješio svoju sumnju, Hank je odlučio pogledati stare dokaze da vidi koliko ima sličnosti sa Wallterom koji mu prije nije pao na pamet.

Možda sada tebi čudno zvuči ali detektivi su nekad najbolji u otkrivanju kada se najmanje nadaju, naprimjer Columob je največa otkriča imao kada je njegova žena pričala o nečemu sto nema veze sa slučajem. (to je reko u par epizoda da voli sa njom popričati pa mu se sve osviježi u glavi)
Pa objašnjeno mu je što WW znači, nije imao šta drukčije interpretirati taj drugi puta tu knjigu na kenjari. Vrlo glupo scenarističko rješenje, a zadnja sezona je puna toga jer su se sterali u kut što su i sami priznali u inervjuima.
I ono Jesseovo otkrivanje da mu je Walter otrovao onog malog je isto bilo isforsirano i glupo, a zadnja epizoda i mitraljez iz prtljažnika je bio vrhunac gluposti inače dobre serije.

Sve što je Freidenker napisao stoji, samo mi nije jasno kako je izdržao pogledati 3 puta tu zadnju sezonu
__________________
I fuck on first date.

Zadnje uređivanje nook : 06.09.2016. at 03:48.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:27   #4579
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Čak i najboljim kriminalcima se može desiti da počinju biti sve više manje pažlivi. On više nije WW koji je bio na početku serije kada je najmanja sitnica bila za njega zastrašujuča.
On nije smatrao da je knjiga dokaz protiv njega mislim na početku knjige ne piše puna imena a i mislim knjiga koju dobio od Galea je za Wallta bila dragocjenost jer ima sadržaje o kemiji koja mu je jako zanimliva za čitati.

A Hank je primjetio jer je policajac, čitao je sve dokaze, i upalo mu je u onaj dio kada na kraju piše W.W. a kada je Hank prije istraživao dokaze od Galea B. najmanje je razmišljao o tome da bi baš to mogao biti Heisenberg(Wallter White).
Da bi riješio svoju sumnju, Hank je odlučio pogledati stare dokaze da vidi koliko ima sličnosti sa Wallterom koji mu prije nije pao na pamet.

Možda sada tebi čudno zvuči ali detektivi su nekad najbolji u otkrivanju kada se najmanje nadaju, naprimjer Columob je največa otkriča imao kada je njegova žena pričala o nečemu sto nema veze sa slučajem. (to je reko u par epizoda da voli sa njom popričati pa mu se sve osviježi u glavi)
To da i najbolji kriminalci nekada postaju manje pazljivi stoji, ali se nikako ne uklapa u nivo koji je serija imala do te pete sezone i jednostavno nije zadovoljavajuce objasnjenje. Knjiga koju je Hank nasao u WC-u je zbirka poezija Walt Whitmana. Sto je Hanku upalo u oci su Galeova posveta i rukopis koje je ranije vidio u svesci sa sadrzajem o kemiji. Znaci, otkrio je da su se Walt i Gale poznavali i da "my other favorite W.W" moze biti samo Walter White. Dakle ne vidim kako je Walt ovaj dokaz protiv sebe mogao odbaciti kao sitnicu umjesto da se dobro pobrine o njegovom nestanku, pogotovo nakon sto se vratio "normalnom" zivotu. Tokom cijele serije ima nekoliko stvari koje su nevjerodostojne, kao recimo ona eksplozija u Tucovom "birou" (u blizini onakve eksplozije u zatvorenom prostoru ces prije svega zavrsiti sa teskim ostecenjem sluha) ili train heist u petoj sezoni.

Kao sto kaze nook, Jesseovo otkrivanje da je Walt otrovao Brocka i onaj mitraljez koji iz gepeka pogadja sve do jednog nacistu su scenaristicki promasaji. Usprkos ranijem razocaranju sam opet pogledao seriju zato sto su mi se rane sezone dopale, a mozda sam mislio da mi je nesto odmaklo u cetvrtoj i petoj, pa da sam ih mozda krivo procijenio. Nazalost, razocaranje je svaki put samo vece.
Freidenker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:53   #4580
Jucer prvi put pogledao seriju...ono sto me spasilo barem meni diglo seriju je sto sam nakon cetiri sezone ne svojom voljom uzeo pauzu od cca 2 mjeseca. Zato mi je 5.sezona bila izvrsna, i ocekivao sam da ce biti pucnjave, puno lezecih tijela...pre gro je tu bila casha u igri, i previse likova uvuceno u dealove da bi to moglo proci bez krvi i metaka.
Mitraljez je bio too much, nije to WW kojeg smo pratili kroz seriju. Mitraljez thing je uvrsten jer eto, zadnja epizoda pa da ih sve skokamo da ne moramo jos koju epizodu snimat.
Nemam sto predbaciti scriptu po pitanju tko je prezivio, tko ne. Bio sam otvoren na sve opcije u vezi WW-a, ziv mrtav bijeg u Sibir, bilo sto se desilo mi ima smisla.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.