Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 14:12   #3701
Ajme, ove Bratva pizdarije.

Ni ova nova ekipica ne ulijeva povjerenje.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 14:56   #3702
najbolje je bilo dok su bili u troje ovo je uzas
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:36   #3703
Katie Cassidy se vraća, kao regular u sve tri serije, kao i lik Malcolma i još nekoga tko mi sad ne pada napamet.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:09   #3704
Trailer je bezveze. Vec imam dojam da ce sezona bit jednako mlaka kao i 4. sezona.
Treniranje ''wannabe hero'' klinaca -

Pitam se koliko cemo Katie Cassidy gledat u 5. sezoni. Vjerovatno samo u prvoj epki.

A ovaj villain mi izgleda kao copy paste iz 1. sezone, Dark Archer. Samo kaj ovaj ima zavoje po faci.
Vidi se bas da nemaju nikakvih kvalitetnih sezona, i ako bog da ovo ce im bit i zadnja sezona.

Vidim da bi druga sezona Legendi mogla bit bolje drzeca kaj se villaina tice, jer ce tam bit Legion of Doom.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:14   #3705
Ovo je grozno.

Drago mi je što se vraća Katie.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 18:20   #3706
al kak se ona vraca? misle ju ozivit? zasto?? zasto su je ubili?
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 18:54   #3707
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
al kak se ona vraca? misle ju ozivit? zasto?? zasto su je ubili?
Neće se vjerojatno vratit kao Laurel, nego kao ona Earth 2 verzija ili eventualno Laurel iz povijesti kad Legende Sutrašnjice putuju kroz vrijeme.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 19:41   #3708
aha, a sto izmisljaju
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 17:04   #3709
Arrow bijaše moj ljetni izbor ubijanja vremena. Ne pratim stripove, niti sam ikakav fan, jednostavno skinula sezone bez da sam puno očekivala, pogledala jedan trailer. I evo u mjesec dana stigla do 3. sezone 20 ep.

Prva sezona nije bila loša nimalo, dosta obrata, svaka epizoda otkriće nečeg novog, drugom sam oduševljena . Priča sa Sladeom i način na koji su popratili tu priču u flashbackovima je bio odličan.

Povremeno sam svraćala na forum, da upratim kako ste vi doživljavali pojedine epizode i likove. Uglavnom, lik Laurel je užasno iritantan od 1. epizode, glumica mi uopće ne iznosi ulogu kako treba. Znala sam pročitati kako ne volite ni Saru ali meni je njen lik daleko kompleksniji, zanimljiviji, shvaćam da su ju morali maknuti (u epizodama do kojih sam došla, nadam se da neće biti uskrsnuća) zbog razvoja priče, ali nju mi je bilo puno prihvatljivije gledati od sestre.
Njihov stari od 1. epizode također iritantan, počela sam ga simpatizirati kad je surađivao sa Arrowom, bio je podnošljiv, poradili su na njegovom liku, odnosu sa Sarom i Laurel, ali onda opet kad sazna da su mu tajili Sarinu smrt.

Jasno mi je da ovdje ne treba postavljati pitanja o logičnosti radnje, o realnosti i sl. tako da nisam pažnju pridavala tome kako ga nitko ne prepoznaje ispod kapuljače, kako mu ta kapuljača ne spadne u akcijama, kako je uskrsnuo, meta ljudi itd. Jedino što me je poprilično živciralo za vrijeme gledanja jest policija Starling City-a, gotovo nijednu akciju nisu izveli kako spada, da ne pričam o prikupljanju otisaka, tragova sa mjesta zločina, prisluškivanja telefona, sumnjivih osoba, ništa, nigdje se ne znaju pojaviti ni specijalci ni obična policija i onda kad se lovi Arrow nakon što se grad okrene protiv njega eto njih super spremnih i uspješnih. Do tad su uzmicali ispred raznih pljačkaša, ubojica..

Lik Roya sam zavoljela kad sazna za Olivera i krenu u suradnju, tad je nekako sazrio, i uklopio se u tu njihovu družinu. Drago mi je da je otišao iz grada, da ga nisu morali ubiti.
Thea mi iz epizode u epizodu "varira" jedanput je volim i super je, u idućoj me naživcira. No, ova "nova Thea" koja trenira i bori se za sebe je makar zanimljivija i manje kmeči.

Diggle mi je najdraži tip, staložen, glas razuma, a opet s velikom dozom ludosti, ex vojnik, dobro uklapaju i njegove priče sa ostalom radnjom.
Felicity u prve dvije sezone simpa, spontana, "bez dlake na jeziku", no u 3. sezoni su te njene osobine previše isforsirane, previše drami, i iako mi je glumica odlična, katastrofalno zvuči kad plače ili kad ima paničan glas.
__________________
Tisuću razloga za ljubav, tisuću razloga za smijeh...
sanjcho is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 21:06   #3710
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Felicity u prve dvije sezone simpa, spontana, "bez dlake na jeziku", no u 3. sezoni su te njene osobine previše isforsirane, previše drami, i iako mi je glumica odlična, katastrofalno zvuči kad plače ili kad ima paničan glas.
U tom slucaju, 4. sezona ce te ''razveselit''.

I slazem se za Digglea. Ljudina od samog pocetka serije, bio i ostao.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 09:52   #3711
Oj jos malo pa peta sezona. Mislim da cu je gledati cisto formalnosti radi jer sam eto i gledala zadnje 4 . Dok smo svi brujali o tome kako ima previse likova oni ubace jos
i zasto ja imam ogroman osjecaj da su ostale serije unistile Arrow. Hajde u drugoj sezoni mi Slade nije bio nesto "nadnaravno", a onda su sa pojavom The Flasha i LoT poceli kenjakati s nekakvim magicnim stvorenjima. Mozda da nisu previse fantazirali ovo bi i ostala bar neka prosjecna serija
Speedy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 09:59   #3712
Quote:
Speedy1 kaže: Pogledaj post
Oj jos malo pa peta sezona. Mislim da cu je gledati cisto formalnosti radi jer sam eto i gledala zadnje 4 . Dok smo svi brujali o tome kako ima previse likova oni ubace jos
i zasto ja imam ogroman osjecaj da su ostale serije unistile Arrow. Hajde u drugoj sezoni mi Slade nije bio nesto "nadnaravno", a onda su sa pojavom The Flasha i LoT poceli kenjakati s nekakvim magicnim stvorenjima. Mozda da nisu previse fantazirali ovo bi i ostala bar neka prosjecna serija
Materijal na kojem se bazira je "nadnaravan" pa je bilo pitanje trenutka kad će ga ubaciti. Ali svi se slažu da je početak bez ikakvog nadnaravnog bio 1000 puta bolji od ovog ispljuvka u kojeg se pretvorio.
Slažem se da su ga ostale serije uništile, ali to je zbog budgeta a ne dodavanja materijala.
Felicity je najdrastičnije uništen lik od kad gledam neke serije.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 16:53   #3713
Novi trailer za 5. sezonu koja pocinje sljedecu srijedu.

*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 20:21   #3714
Ovaj trailer izgleda dobro. Ima jaki feeling prve sezone. Agresiva, ubijanje, bez magije i dizanja iz mrtvih i ostale gluposti iz prošle dvije sezone. Novi team običnih ljudi itd
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 13:14   #3715
Ovo im je prvi pristojni trailer. Trebali su im mjeseci da to postignu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 16:21   #3716
Kazu da s ovim trailerom Arrow opet postaje ''lethal'' (valjda misle na 1. sezonu).

Kaj se tice onog velikog crossovera sa Arrow - Flash - Legends - Supergirl, stvari postaju zanimljivije - Supergirl Joins The CW Superhero Fight Club, Crossover Villains Revealed

Izgleda da ce se ekipa borit protiv The Dominatorsa;
Quote:
Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow and Supergirl facing the DC Comics villains known as The Dominators. These villains are a sinister, technologically advanced alien race who view Earth's tendency to generate super-powered people as a sign that humans may essentially evolve to be genetically superior, leading to their decision to wipe out humanity. The Dominators' story was part of a three-issue comic crossover event dubbed Invasion, which was drawn by Spawn creator Todd McFarlane. Here's what executive producer Marc Guggenheim had to say about these villains in a statement.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 10:18   #3717
Evo izgleda da nam je Diggle na nekoj misiju u našoj lijepoj Hrvatskoj, ili bar u susjedstvu

Ezio22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 11:10   #3718
Ima li igdje pogledat epizodu?? Ne mogu nigdje naći
__________________
Siamo fuori di testa, ma diversi da loro
FelicitySmoak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 14:06   #3719
Šta je ovo, skroz dobra epizoda Arrowa, malo sam zbunjena

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 17:18   #3720
Quote:
FelicitySmoak kaže: Pogledaj post
Ima li igdje pogledat epizodu?? Ne mogu nigdje naći
kodi i exodus i sve mozes gledati
cro_denno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.